Sport w TV: sobota – 1 lutego 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA La Liga – 22. kolejka: REAL MADRYT CF – ATLETICO MADRYT 11:35 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Glamowski, Michał […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA La Liga – 22. kolejka: REAL MADRYT CF – ATLETICO MADRYT


11:35 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski, Michał Kornacki

12:55 2. Bundesliga – 20. kolejka: FC SANKT PAULI – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

12:55 La Liga – 22. kolejka: GRANADA CF – RCD ESPANYOL na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

13:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 25. kolejka: LEICESTER CITY FC – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

13:25 Championship – 30. kolejka: HULL CITY AFC – BRENTFORD FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:55 Serie A – 22. kolejka: BOLOGNA FC – BRESCIA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:00 Bundesliga – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Tomasz Urban, Maciej Kruk

15:20 Bundesliga – 20. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – 1. FC UNION BERLIN na żywo

Komentarz: Edward Durda – Wojciech Jagoda

15:25 Bundesliga – 20. kolejka: 1. FSV MAINZ 05 – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Sebastian Chabiniak

15:25 Bundesliga – 20. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Mateusz Majak

15:25 Bundesliga – 20. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Dominik Guziak

15:30 La Liga – 22. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Grzegorz Mielcarski, Roman Kosecki, Leszek Orłowski

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

15:55 La Liga – 22. kolejka: REAL MADRYT CF – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała (z Madrytu)

15:55 Premier League – 25. kolejka: LIVERPOOL FC – SOUTHAMPTON FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki (z Liverpoolu)

17:30 Bundesliga – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Tomasz Urban, Maciej Kruk

17:55 Serie A – 22. kolejka: CAGLIARI CALCIO – PARMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Tomasz Zieliński

18:00 La Liga – 22. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Grzegorz Mielcarski, Roman Kosecki, Leszek Orłowski

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

18:25 Premier League – 25. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Michał Gutka

18:25 Bundesliga – 20. kolejka: RB LIPSK – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

18:25 La Liga – 22. kolejka: RCD MALLORCA – REAL VALLADOLID na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak – Leszek Orłowski

19:40 Eredivisie – 21. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – FC EMMEN na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

20:25 Serie A – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

20:40 Serie A – 22. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55 La Liga – 22. kolejka: VALENCIA CF – CELTA VIGO na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Lipiński

22:40 Serie A – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


23:15 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD

00:00
(sob/nd) Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD


10:50 Mistrzostwa Świata Juniorów, Lenzerheide, Szwajcaria: BIEG SPRINTERSKI JUNIORÓW na żywo
IplaEurosport Player

13:35 Mistrzostwa Świata Juniorów, Lenzerheide, Szwajcaria: BIEG SPRINTERSKI JUNIOREK na żywo
IplaEurosport Player


08:25 Ski Classics, Toblach, Włochy: BIEG NA 42 KM na żywo
*(od 10:50  w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Meissner


09:30 Puchar Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: 1. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla

11:00 Puchar Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla


13:00 Puchar Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: 1. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

14:30 Puchar Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


11:00 PGA European Tour – Saudi International, Al Murooj, Arabia Saudyjska: III RUNDA na żywo
Ipla

20:00 PGA Tour – Waste Management Phoenix Open, Scottsdale, USA: III RUNDA na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


01:05 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – PHILADELPHIA FLYERS 
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki


11:00 Mistrzostwa Świata, Dubendorf, Szwajcaria: WYŚCIG KOBIET U19 na żywo
Eurosport Player

13:00 Mistrzostwa Świata, Dubendorf, Szwajcaria: WYŚCIG MĘŻCZYZN U23 na żywo
Eurosport Player

14:55 Mistrzostwa Świata, Dubendorf, Szwajcaria: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Karol Dziambor
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski – Dariusz Batek


03:45 Cadel Evans Ocean Road Race, Australia: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport Player

19:15 Vuelta a San Juan, Argentyna: ETAP 6 na żywo
*(o 23:30 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

,
12:45 Puchar Świata, Seefeld, Austria: STUDIO na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 Puchar Świata, Seefeld, Austria: KONKURS SKOKÓW na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Paweł Ulbrych

15:00 Puchar Świata, Seefeld, Austria: BIEG NA 10 KM na żywo
*(o 16:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Paweł Ulbrych


18:00 Energa Basket Liga  – 16. kolejka: MMKS KATARZYNKI TORUŃ – 1KS ŚLĘZA WROCŁAW na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


04:30 NBA: LOS ANGELES LAKERS – PORTLAND TRAIL BLAZERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 18. kolejka: TOFAŞ – GAZIANTEP BASKETBOL na żywo

Komentarz: Jacek Łączyński

13:15 Tahincioglu Basketball Super League – 18. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – FRUTTI EXTRA BURSASPOR na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

15:30 Tahincioglu Basketball Super League – 18. kolejka: BEŞIKTAŞ SOMPO SIGORTA – GALATASARAY DOGA SIGORTA na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Energa Basket Liga – 19. kolejka: START LUBLIN – KING SZCZECIN na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Lublina)

17:50 
VTB United League: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – BC NIŻNY NOWOGRÓD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Radosław Spiak – Robert Skibniewski (z Zielonej Góry)

20:25
Serie A – 21. kolejka: HAPPY CASA BRINDISI – AX ARMANI EXCHANGE MILANO na żywo
Eurosport Player

21:30 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – MINNESOTA TIMBERWOLVES na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Szymon Szewczyk


00:40 Mistrzostwa Czterech Kontynentów, Milwaukee, USA: BIEG MĘŻCZYZN NA 5000 M na żywo
Ipla

01:30 Mistrzostwa Czterech Kontynentów, Milwaukee, USA: SPRINT DRUŻYNOWY MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


01:40 Mistrzostwa Czterech Kontynentów, Milwaukee, USA: SPRINT DRUŻYNOWY KOBIET na żywo
Ipla

20:00 Mistrzostwa Czterech Kontynentów, Milwaukee, USA: ZAWODY na żywo
*(do 23:30)
Ipla


09:25 Puchar Świata, Roza Chutor, Rosja: ZJAZD KOBIET 
Eurosport Player

11:00 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy: ZJAZD MĘŻCZYZN 
Eurosport PlayerIpla


12:45 Puchar Świata, Megeve, Francja: SKI CROSS na żywo
Eurosport Player

21:15 Puchar Świata, Calgary, USA: JAZDA PO MULDACH na żywo
Eurosport Player

21:50 Puchar Świata, Mammoth Mountain, USA: HALFPIPE na żywo
Eurosport PlayerIpla


12:35 PGNiG Superliga – 19. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Marcin Rams – Iwona Niedźwiedź, Przemysław Krajewski (z Płocka)
Reporter: 
Damian Pechman

12:55 PGNiG Superliga – 19. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – KPR GWARDIA OPOLE na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Michał Matysik (z Płocka)


15:10 Puchar Sześciu Narodów – 1. kolejka: WALIA – WŁOCHY na żywo

Komentarz: Krzysztof Serafin – Krzysztof Liedel

17:40 Puchar Sześciu Narodów – 1. kolejka: IRLANDIA – SZKOCJA na żywo

Komentarz: Robert Grzędowski – Krzysztof Serafin


20:00 The Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz


20:25 Puchar Włoch – 1/2 finału: UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO – SAUGELLA MONZA na żywo
*(od 21:05 również w nSport+ HD)

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Dorota Świeniewicz

23:00 Puchar Włoch – 1/2 finału: IMOCO VOLLEY CONEGLIANO – SAVINO DEL BENE SCANDICCI 

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek


14:45 PlusLiga – 18. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – CERRAD ENEA CZARNI RADOM na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 PlusLiga – 18. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:30 PlusLiga – 18. kolejka: CUPRUM LUBIN – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30
Serie A1 – 18. kolejka: CONSAR RAWENNA – VERO VOLLEY MONZA na żywo
Ipla


07:45 Puchar Świata, Sapporo, Japonia: STUDIO 
*(od 08:00 również w Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Studio w TVP Sport: Maciej Jabłoński – Mateusz Leleń, Konrad Rakowski
Reporter w TVP Sport: Filip Czyszanowski
Studio w Eurosporcie 2: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski
Reporter w Eurosporcie 2: Kacper Merk


08:30 Puchar Świata, Sapporo, Japonia: KONKURS INDYWIDUALNY 
Eurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 2: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny

10:15 Puchar Świata, Sapporo, Japonia: STUDIO 
Eurosport PlayerIpla
Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski
Reporter: Kacper Merk


14:00 German Masters, Berlin, Niemcy: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:10 German Masters, Berlin, Niemcy: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:20 Puchar Świata, Mammoth Mountain, USA: SLOPESTYLE na żywo
*(o 22:30  w Polsat Sport Extra HD)
Eurosport PlayerIpla


18:00 FIM SuperEnduro – Grand Prix Węgier, Budapeszt: ZAWODY na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel (z Budapesztu)


01:15 Australian Open, Melbourne, Australia – finał juniorów: HAROLD MAYOT – ARTHUR CAZAUX na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

03:15 Australian Open, Melbourne, Australia – finał juniorek: WERONIKA BASZAK – VICTORIA JIMENEZ KASINTSEVA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:15 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:30 Australian Open, Melbourne, Australia – finał kobiet: SOFIA KENIN – GARBINE MUGURUZA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:00 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:15 Australian Open, Melbourne, Australia – finał miksta: MATTEK-SANDS/MURRAY – KREJCIKOVA/MEKTIC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki