Sport w TV: sobota – 1 sierpnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 14:00 3. Liga – 2. kolejka: CHEMNITZER FC – FC HANSA ROSTOCK  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
14:00 3. Liga – 2. kolejka: CHEMNITZER FC – FC HANSA ROSTOCK na żywo
MDR

14:00 3. Liga – 2. kolejka: WURZBURGER KICKERS – DYNAMO DRESDEN na żywo
BR HD

15:00 Koln Cup: FC KOELN – STOKE CITY na żywo
Polsat Sport NewsSport 1 Germany
Komentarz w Polsat Sport News: Roman Kołtoń

16:00
FA Cup Kobiet – Finał: CHELSEA FC – NOTTS COUNTY FC na żywo
BBC One HD

17:00
Mecz Towarzyski: VFL STUTTGART – MANCHESTER CITY na żywo
Sport 1 Germany

17:00
I Liga Polska – 1. kolejka: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Bożydar Iwanow – Edward Klejndinst, Łukasz Skrzyński
Reporter: Mateusz Majak

17:40 Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Wieszczycki (z Belska-Białej)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Adam Westfal


17:55 
I Liga Polska – 1. kolejka: ARKA GDYNIA – ZAWISZA BYDGOSZCZ na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk (z Gdyni)

17:55 Ekstraklasa – 3. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Wieszczycki (z Belska-Białej)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Adam Westfal


20:00 
I Liga Polska – 1. kolejka: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Bożydar Iwanow – Edward Klejndinst, Łukasz Skrzyński
Reporter: Mateusz Majak

20:05 Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński


20:15
Synot Liga – 2. kolejka: DUKLA PRAGA – VIKTORIA PILZNO na żywo
ČT Sport

20:25 Ekstraklasa – 3. kolejka: WISŁA KRAKÓW – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński


20:25
Superpuchar Niemiec: VFL WOLFSBURG – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 2 HDZDF HD

22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński

23:10
Koln Cup: VALENCIA CF – FC PORTO premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski

boks
20:30 Gala, Hull, Wielka Brytania: LUKE CAMPBELL – TOMMY COYLE na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Andrzej Kostyra

futbol australijski
11:15 Liga Futbolu Australijskiego – 18. runda: GOLD COAST SUNS – WEST COAST EAGLES  na żywo
Eurosport 2 HD

golf
12:00 PGA European Tour, Saltire Energy Paul Lawrie Match Play, Aberdeen, Szkocja: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

15:00 LPGA Tour, Women’s British Open, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
BBC Two HD

kolarstwo górskie
20:30
Puchar Świata, Mont-Sainte-Anne, Kanada: ZJAZD KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Mateusz Kubiak

kolarstwo szosowe
15:30 
Clasica San Sebastian, Hiszpania: WYŚCIG na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

19:00
Ride Londyn Grand Prix, Londyn, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDBBC Two HD

koszykówka mężczyzn
12:50 Mecz Towarzyski: POLSKA – CZECHY na żywo
Polsat Sport NewsČT Sport
Komentarz w Polsat Sport News: Adam Romański – Tomasz Jankowski 

łucznictwo
23:30
 Mistrzostwa Świata, Kopenhaga, Dania: FINAŁY premiera.200
Eurosport 2 HD

piłka nożna plażowa
10:45 Mistrzostwa Polski, Ustka: DZIEŃ 2 na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Cezary Olbrycht (z Ustki)
Studio: Żelisław Żyżyński (z Ustki)
Reporter: Sonia Śledź

pływanie synchroniczne
16:25 Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja: FINAŁ KOBIET na-żywo
Rossiya 2Rai sport 1

rajdy samochodowe
22:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: SKRÓT DNIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

rugby
13:40 Challenge Cup – 1/2 Finału: WARRINGTON WOLVES – HULL KR na-żywo
BBC One HD

siatkówka kobiet
14:30 Final Six World Grand Prix, dywizja 2: STUDIO na-żywo
Polsat Sport Extra HD


15:00 Final Six World Grand Prix, dywizja 2 – 1/2 Finału: HOLANDIA – CZECHY na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Lepa – Wojciech Drzyzga 

17:00 Final Six World Grand Prix, dywizja 2: STUDIO na-żywo
*(od 17:15 w Polsat Sport News)
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport News


18:00 Final Six World Grand Prix, dywizja 2 – 1/2 Finału: POLSKA – PORTORYKO na-żywo
Polsat Sport NewsPolsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Lepa – Wojciech Drzyzga 

20:00 
Final Six World Grand Prix, dywizja 2: STUDIO na-żywo
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport News

siatkówka plażowa
08:55 Mistrzostwa Europy, Klagenfurt, Austria: ZAWODY na-żywo
ČT Sport

15:30 
Mistrzostwa Europy, Klagenfurt, Austria: ZAWODY na-żywo
ČT Sport

siatkówka plażowa kobiet
09:00 Mistrzostwa Europy, Klagenfurt, Austria: KINGA KOŁOSIŃSKA/MONIKA BRZOSTEK – EVGENIA OKOLOVA/EKATERINA BIRLOVA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marta Gula

10:00 
Mistrzostwa Europy, Klagenfurt, Austria: NATALIA DUBOVCOVA/DOMINIKA NESTARCOVA – LAURA LUDWIG/KIRA-KATHARINA WALKENHORST na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marta Gula

siatkówka plażowa mężczyzn
15:30 
Mistrzostwa Europy, Klagenfurt, Austria: 1/4 FINAŁU na-żywo
Polsat Sport News

16:30 
Mistrzostwa Europy, Klagenfurt, Austria: 1/4 FINAŁU na-żywo
Polsat Sport News

skoki do wody
09:00 
Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja – eliminacje mężczyzn: WIEŻA 10M na żywo
Eurosport HDEurosport DERai sport 1

17:30 
Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja – półfinał mężczyzn: WIEŻA 10M premiera.200
Eurosport HD

18:25 
Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja – Finał Kobiet: TRAMPOLINA 3M na żywo
Rossiya 2Rai sport 1

skoki narciarskie
20:05 Letnia Grand Prix, Wisła, Polska – HS 134: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
*(od 20:15 w Eurosport HD)
Eurosport HDEurosport DETVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Marek Rudziński (z Wisły)
Reporter w TVP: Maciej Jabłoński 

snooker
 09:45 PTC European Tour, Ryga, Łotwa: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch 

14:00 
PTC European Tour, Ryga, ŁotwaDZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch 

sporty ekstremalne
17:00
 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Orange sport

sporty walki
22:00 Superkombat, Konstanca, Rumunia: WORLD GRAND PRIX SERIES na-żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Andrzej Janisz, Piotr Onami

tenis
09:00 WTA Tour, Baku, Azerbejdżan – 1/2 Finału: MARGARITA GASPARYAN – KARIN KNAPP na-żywo
Polsat Sport NewsIdman TV
Komentarz w Polsat Sport News: Katarzyna Nowak

11:00
 
WTA Tour, Baku, Azerbejdżan – 1/2 Finału: ANASTASIA PAVLUCHENKOVA – PATRICIA MARIA TIG na-żywo
*(o 23:00 premiera.200 w Polsat Sport News)
Idman TVPolsat Sport News
Komentarz w Polsat Sport News: Katarzyna Nowak

11:30
 ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria – 1/2 Finału: DOMINIK THIEM – FELICIANO LOPEZ na-żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Dawid Olejniczak 


13:00 ITF Chellenger Kobiet, Poznań – 1/2 Finału: MARTINA BORECKA – PETRA CETKOVSKA na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

13:00
ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1/2 Finału: FABIO FOGNINI – LUCAS POUILLE na żywo
polsat-sport-hd.120Eurosport DESupertennis HD
Komentarz w Polsat Sport: Marcin Muras

15:00 
ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1/2 Finału: RAFAEL NADAL – ANDREAS SEPPI na żywo
polsat-sport-hd.120Supertennis HD
Komentarz w Polsat Sport: Tomasz Tomaszewski

15:00
ITF Chellenger Kobiet, Poznań – 1/2 Finału: JELENA OSTAPENSKO – KIKI BERTENS na-żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

21:07
ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria – 1/2 Finału: DAWID GOFFIN – THOMAZ BELLUCCI premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Justyna Kostyra

22:00 
ATP World Tour 250, Atlanta, USA – 1/2 Finału: JOHN ISNER – DENIS KUDLA na żywo
Supertennis HD

wyścigi motocyklowe
09:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Sepang, Malezja: KWALIFIKACJE SUPERPOLE na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak

wyścigi samochodowe
18:00 DTM Series, Spielberg, Austria: I WYŚCIG na-żywo
Das Erste HDNTV Spor

żużel
17:00 Polish Speedway Battle: POLSKA – GWIAZDY WYBRZEŻA na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Tomasz Bajerski (z GDańska)
Studio: Paweł Pezdan (z Gdańska)
Reporter: Marcin Rams


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Krzysztof Wilkosz, Bartosz Mierzwa, Sebastian Muraszewski, Piotr Barwaśny, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA