Sport w TV: sobota – 1 sierpnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Serie A – 38. kolejka: ATALANTA BC – INTER MEDIOLAN 01:30 Major League Soccer – 1/4 finału: ORLANDO CITY SC – LOS ANGELES […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Serie A – 38. kolejka: ATALANTA BC – INTER MEDIOLAN


01:30 Major League Soccer – 1/4 finału: ORLANDO CITY SC – LOS ANGELES FC 
Ipla

08:55 A-League – 29. kolejka: MELBOURNE CITY FC – SYDNEY FC 
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda

10:45 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Marek Śledź, Maciej Szymański, Kamil Gapiński

13:25
Premiership – 1. kolejka: ABERDEEN FC – RANGERS FC na żywo
Ipla

16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD: LIVERPOOL SPECIAL 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek

17:00 Magazyn LA LIGA: MISTRZ SEZONU 2019/2020 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki

17:55 Serie A – 38. kolejka: BRESCIA CALCIO – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

17:55 Eliteserien – 12. kolejka: SANDEFJORD FOTBALL – MOLDE FK 


18:00 FA Cup – finał: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Michał Zachodny

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE: BRAMKI SEZONU 2019/2020 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

18:20 FA Cup – finał: ARSENAL FC – CHELSEA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzwyacz – Tomasz Zieliński

20:25 Eliteserien – 12. kolejka: SK BRANN – VÅLERENGA FOTBALL 


20:40 Serie A – 38. kolejka: ATALANTA BC – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 Serie A – 38. kolejka: JUVENTUS FC – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk

20:40 Serie A – 38. kolejka: SSC NAPOLI – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

20:40 Serie A – 38. kolejka: AC MILAN – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

22:45 Serie A – 38. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 Serie A: PODSUMOWANIE SEZONU na żywo
Ipla

Studio: Mateusz Majak


19:55 Fight Camp, Brentwood, Wielka Brytania: STUDIO 

Studio: Bogusław Solecki – Maciej Miszkiń, Albert Sosnowski

20:00 Fight Camp, Brentwood, Wielka Brytania: SAM EGGINGTON – TED CHEESEMAN 

Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło


20:00 WGC-FedEx St. Jude Invitational, Memphis, USA: III RUNDA na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


16:50 Strade Bianche, Włochy: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


00:30 NBA: MILWAUKEE BUCKS – BOSTON CELTICS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

09:00 CBA – 1/8 finału: ZHEJIANG GOLDEN BULLS – SHANXI LOONGS na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

14:00 CBA – 1/8 finału: BEIJING ROYAL FIGHTERS – JILIN NORTHEAST TIGERS na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

19:00 NBA: DENVER NUGGETS – MIAMI HEAT na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski

00:00 (sob/nd) NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – NEW ORLEANS PELICANS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz, Artur Kwiatkowski


09:30 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Warszawa: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – BKS VISŁA BYDGOSZCZ 
Polsat Sport HDIpla

11:00 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Warszawa: LUK POLITECHNIKA LUBLIN – KGHM CUPRUM LUBIN 
Polsat Sport HDIpla

12:30 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Warszawa: BKS VISŁA BYDGOSZCZ – KGHM CUPRUM LUBIN 
Polsat Sport HDIpla

14:00 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Warszawa: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – LUK POLITECHNIKA LUBLIN 
Polsat Sport HDIpla

15:30 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Warszawa: LUK POLITECHNIKA LUBLIN – BKS VISŁA BYDGOSZCZ 
Polsat Sport HDIpla

17:00 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Warszawa: KGHM CUPRUM LUBIN – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA 
Polsat Sport HDIpla


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: I RUNDA 
*(od 11:30 w Eurosport 2 HD, do 14:00)
Ipla

15:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: I RUNDA 
*(do 18:30)
Ipla

19:45 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: I RUNDA 
*(do 23:00)
Ipla


08:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez, Hiszpania: III SESJA TRENINGOWA 


10:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez, Hiszpania: SUPERPOLE 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

11:35 Mistrzostwa Świata Supersport, Jerez, Hiszpania: SUPERPOLE 


12:15 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Jerez, Hiszpania: SUPERPOLE 


13:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez, Hiszpania: WYŚCIG 1 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

15:10 Mistrzostwa Świata Supersport, Jerez, Hiszpania: WYŚCIG 1 


16:25 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Jerez, Hiszpania: WYŚCIG 1 



09:00 DTM: ZAPOWIEDŹ SEZONU na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

10:00 DTM, Spa-Francorchamps, Belgia: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

10:25 Formuła 3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

10:50 DTM, Spa-Francorchamps, Belgia: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

11:20 Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: STUDIO na żywo
*(również o 13:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

11:55 Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

13:25 DTM, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół
Komentarz w Super Polsacie: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski


14:35 Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: STUDIO na żywo
*(również o 16:20)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

16:45 Formuła 2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski


11:30 2. Liga Żużlowa – 1. kolejka: WILKI KROSNO – METALIKA RECYCLING KOLEJARZ RAWICZ na żywo

Komentarz: Tomasz Gancarek – Henryk Grzonka

14:00 eWinner 1. Liga żużlowa – 4. kolejka: CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX START GNIEZNO – UNIA TARNÓW na żywo

Komentarz: Edward Durda – Mateusz Dziopa

16:10 eWinner 1. Liga żużlowa – 4. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Mateusz Kędzierski – Tomasz Gollob (z Bydgoszczy)
Reporter: Piotr Bugajny


16:30 eWinner 1. Liga żużlowa – 4. kolejka: ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Wojciech Dankiewicz (z Bydgoszczy)

18:55 eWinner 1. Liga żużlowa – 4. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Grzegorz Zengota (z Łodzi)
Reporter: Łukasz Benz


19:15 eWinner 1. Liga żużlowa – 4. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Łodzi) 


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki