Sport w TV: sobota – 10 lutego 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: KONKURS MĘŻCZYZN – SKOCZNIA NORMALNA 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW   Redakcja: Piotr Domagała, Michał Kornacki 12:30 Magazyn LIGA EUROPY […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: KONKURS MĘŻCZYZN – SKOCZNIA NORMALNA


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  premiera.200

Redakcja: Piotr Domagała, Michał Kornacki

12:30 Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200

Redakcja: Żelisław Żyżyński, Filip Surma

12:55 
La Liga Santander – 23. kolejka: VILLARREAL CF – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda

12:25
 2. Bundesliga – 22. kolejka: FC UNION BERLIN – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

13:00
Lotto Ekstraklasa – 22. kolejka: WISŁA PŁOCK – GÓRNIK ZABRZE premiera.200

Komentarz: Filip Surma – Wojciech Jagoda
Reporter: Adam Westfal

13:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:25 
Premier League – 27. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – ARSENAL FC na żywo

Komentarz w nc+: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

13:25
Championship – 31. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – LEEDS UNITED na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Zieliński

14:55
Serie A – 24. kolejka: SPAL 2013 – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

14:55
Primavera – 19. kolejka: NAPOLI U19 – AC MILAN U19 na żywo


15:00 
Bundesliga – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Adam Westfal

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 22. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)

15:25
 Bundesliga – 22. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – HAMBURGER SV na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

15:25 Bundesliga – 22. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

15:55
 
Tipico Bundesliga – 22. kolejka: CASHPOINT SCR ALTACH – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Łukasz Śliwa

16:10
La Liga Santander – 23. kolejka: MALAGA CF – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

17:30 Bundesliga – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Julian Kowalski (z Monachium)

17:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

17:40 Lotto Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 22. kolejka: CRACOVIA – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)

17:55
Serie A – 24. kolejka: FC CROTONE – ATALANTA BC na żywo

Komentarz: Tomasz Zieliński – Piotr Czachowski

18:25 Premier League – 27. kolejka: MANCHESTER CITY – LEICESTER CITY na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

18:25 Bundesliga – 22. kolejka: BAYERN MONACHIUM – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Filip Kapica (z Monachium)

18:25 
La Liga Santander – 23. kolejka: CD LEGANES – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

18:25 
Tipico Bundesliga – 22. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – RZ PELLETS WAC na żywo

Komentarz: Łukasz Śliwa

19:40
 
Eredivisie – 22. kolejka: SPARTA ROTTERDAM – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

19:55 Ligue 1 Conforama – 25. kolejka: ANGERS SCO – AS MONACO na żywo
na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Stefan Białas

20:10 Lotto Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Gdańska)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Barek Ignacik

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 22. kolejka: LECHIA GDAŃSK – WISŁA KRAKÓW na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Gdańska)

20:30
 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

20:30 
La Liga Santander – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 
La Liga Santander – 23. kolejka: REAL MADRYT – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

20:40
Serie A – 24. kolejka: SSC NAPOLI – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

21:00
 
Premier League – 27. kolejka: EVERTON FC – CRYSTAL PALACE  premiera.200

Komentarz: Piotr Domagała – Michał Gutka

22:30 Magazyn LIGA+ na żywo

Studio: Michał Wodziński – Krzysztof Przytuła

22:45
 Tipico Bundesliga – 22. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – LASK LINZ premiera.200

Komentarz: Adam Kotleszka

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

23:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200


23:45 
Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200


11:30 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo
*(od 11:55 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Tomasz Sikora

12:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SPRINT KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski (z Pjongczang)
Komentarz w TVP 2: Piotr Sobczyński, Jarosław Idzi (z Pjongczang)
Komentarz w Eurosporcie 4 (nc+): Grzegorz Kaczmarczyk
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Marcin Muras – Magdalena Grzywa
Reporterzy w Eurosporcie 1: Łukasz Przybyłowicz, Kacper Merk


06:55 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


08:05
 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Tomasz Sikora

08:15 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: BIEG ŁĄCZONY KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut – Kacper Merk (z Pjongczang)
Komentarz w TVP 1: Jarosław Idzi – Piotr Meissner (z Pjongczang)
Komentarz w Eurosporcie 3 (nc+): Edward Durda
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Marek Jóźwik
Reporter w Eurosporcie 1: Kacper Merk


09:10 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


20:00 Gala Boksu, Nysa, Polska: KRZYSZTOF „DIABLO” WŁODARCZYK – ADAM GADAJEW na żywo
Polsat Sport HDIpla


00:45 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


01:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – zawody mix: CHINY – USA  na żywo
Eurosport Player

01:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – zawody mix: NORWEGIA – FINLANDIA na żywo
Eurosport Player

01:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – zawody mix: KANADA – SZWAJCARIA  na żywo
Eurosport Player

01:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – zawody mix: KOREA POŁUDNIOWA – OLIMPIJCZYCY Z ROSJI  na żywo
Eurosport Player

12:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – zawody mix: OLIMPIJCZYCY Z ROSJI – KANADA  na żywo
*(o 14:00 premiera.200 w Eurosport 5)
Eurosport Player

12:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – zawody mix: SZWAJCARIA – KANADA na żywo
Eurosport Player

12:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – zawody mix: NORWEGIA – USA  na żywo
*(o 13:50 premiera.200 w Eurosport 4)
Eurosport Player

12:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – zawody mix: FINLANDIA – CHINY  na żywo
*(o 13:55 premiera.200 w Eurosport 3)
Eurosport Player

16:25
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA premiera.200


17:50 Mistrzostwa Europy, Lublana, Słowenia – mecz o 3. miejsce: ROSJA – KAZACHSTAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Krzysztof Kuchciak

20:35 
Mistrzostwa Europy, Lublana, Słowenia – Finał: PORTUGALIA – HISZPANIA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Krzysztof Kuchciak


06:00 
PGA European Tour – ISPS Handa World Super 6,  Perth, Australia: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:00 
PGA Tour – AT&T Pebble Beach Pro-Am, Pebble Beach, USA: III RUNDA  na żywo
Ipla


02:00 NHL: WINNIPEG JETS – ST. LOUIS BLUES na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Adrian Kowal – Piotr Chłystek

08:40 Igrzyska Olimpijskie, Gangneung, Korea Południowa – turniej kobiet, grupa B: JAPONIA – SZWECJA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

Komentarz w Eurosporcie 2: Wojciech Zawioła, Sławomir Szymczak
Komentarz w Eurosporcie 4 (nc+): Przemysław Pełka
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Tomasz Włodarczyk – Jerzy Sobera

13:10 Igrzyska Olimpijskie, Gangneung, Korea Południowa – turniej kobiet, grupa B: SZWAJCARIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Jakub Pieczatowski (z Gangneung)

18:30 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:55 Halowe Mistrzostwa Świata: 1/4 FINAŁU KOBIET na żywo


16:25 Halowe Mistrzostwa Świata: 1/2 FINAŁU MĘŻCZYZN na żywo


20:55 Halowe Mistrzostwa Świata: 1/2 FINAŁU KOBIET na żywo


10:30 
Tour of Dubai: ETAP 5 na żywo
*(o 19:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla
Komentarz: Adam Probosz


15:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2019 – grupa B: ESTONIA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:30
Eliminacje Mistrzostw Europy 2019 – grupa B: BIAŁORUŚ – TURCJA na żywo


01:00 NBA: DETROIT PISTONS – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 18. kolejka: BANVIT BASKETBOL – BUYUKCEKMECE BASKETBOL na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

15:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 18. kolejka: DARUSSAFAKA BASKETBOL – MURATBAY USAK na żywo


23:00 IAAF World Indoor Tour – New Balance Indoor Grand Prix, Boston, USA: MITYNG HALOWY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Malinowski – Sebastian Chamara


12:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: 3000M KOBIET na żywo
*(od 14:55 premiera.200 w TVP 2 HD)
Eurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Marcin Lepa – Bartosz Pisarek
Komentarz w TVP 2 HD: Piotr Dębowski (z Pjongczang)

14:30 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


03:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: TRENING – ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
*(od 03:30 także w polskim Eurosporcie)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


15:30 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (z Płocka)
Reporter: Łukasz Lasia

15:55
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK –  RK PPD ZAGRZEB na żywo

Komentarz w Canal+: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Płocka)
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:55
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: FC BARCELONA LASSA – RK VARDAR na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź

20:30
DKB Handball Bundesliga – 20. kolejka: DIE EULEN LUDWIGSHAFEN – FUCHSE BERLIN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


12:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: ZAPOWIEDŹ premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak


15:10 Puchar Sześciu Narodów: IRLANDIA – WŁOCHY na żywo

Komentarz w Canal+ Sport HD: Robert Małolepszy

17:40 Puchar Sześciu Narodów: ANGLIA – WALIA na żywo

Komentarz w Canal+ Now: Robert Małolepszy

20:35 
Guinness Pro14 – 14. kolejka: MUNSTER RUGBY – ZEBRE RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:35
 Guinness Pro14 – 14. kolejka: CARDIFF BLUES – CHEETAHS na żywo
Eurosport Player


06:30 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: ŚLIZG JEDYNEK KOBIET – TRENING na żywo
Eurosport Player

11:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: I ŚLIZG JEDYNEK MĘŻCZYZN na żywo
*(o 17:15 premiera.200 w Eurosport 4)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Grzegorz Pajda
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Adam Romański – Tomasz Koćmierowski

13:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: II ŚLIZG JEDYNEK MĘŻCZYZN na żywo
(od 13:45 także w TVP 2 HD, o 17:15 premiera.200 w Eurosport 4)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Grzegorz Pajda
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Przemysław Pochłód
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Adam Romański – Tomasz Koćmierowski


13:35
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


10:45 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


11:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: 3000M KOBIET – ELIMINACJE, 500M KOBIET – ELIMINACJE, 1500M MĘŻCZYZN – FINAŁ na żywo
*(od 11:00 do 11:20 i od 15:50 premiera.200 w TVP 2 HD)
Eurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 3 (nc+): Marek Kaczmarczyk
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Grzegorz Michalewski – Magdalena Szwajlik
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Przemysław Pochłód


20:25 Serie A1 – 19. kolejka: LIO JU NORDMECCANICA MODENA – IMOCO VOLLEY na żywo

Komentarz w nSport+ HD: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek-Radecka


14:45 PlusLiga – 21. kolejka: ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Krzysztof Ignaczak (z Zawiercia)

18:00
PlusLiga – 21. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – CUPRUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HD
Ipla


11:50 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Kurzajewski (z Pjongczang)

12:10 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: TRENING MĘŻCZYZN – SKOCZNIA NORMALNA na żywo
*(o 21:30 premiera.200 w Eurosport 3)
Eurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Pjongczang)
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz (z Pjongczang)

12:50 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo
*(od 13:25 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HD
Studio w TVP 1: Maciej Kurzajewski (z Pjongczang)

13:50 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: KONKURS MĘŻCZYZN – SKOCZNIA NORMALNA na żywo
*(o 22:15 premiera.200 w Eurosport 3)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Pjongczang)
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz (z Pjongczang)


15:10
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: CEREMONIA KWIATOWA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w TVP 1: Maciej Kurzajewski (z Pjongczang)

21:30 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: TRENING MĘŻCZYZN – SKOCZNIA NORMALNA premiera.200

Komentarz w Eurosporcie 3 (nc+): Robert Skrzyński
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Michał Stolfa, Marek Jóźwik

22:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: KONKURS MĘŻCZYZN – SKOCZNIA NORMALNA premiera.200

Komentarz w Eurosporcie 3 (nc+): Robert Skrzyński
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Michał Stolfa, Marek Jóźwik


13:00 Championship League, Coventry, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player


01:45 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


01:45 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SLOPESTYLE MĘŻCZYZN – ELIMINACJE na żywo
*(od 01:45 do 03:30 i od 05:00 także w Eurosport 1 HD, w TVP 1 HD od 02:00 do 03:55 i od 5:00)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosport 3 (CP): Marta Gula – Michał Ligocki

03:35 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


04:45 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


18:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


21:00 Enfusion Live 60: URLIK BOKEME – HICHAM EL GAOUI na żywo
Ipla
Komentarz: Daniel Dziubicki – Paweł Sawicki

22:00
 
Magazyn UNITED FIGHTING ALLIANCE premiera.200


13:45 PSA World Tour – UCS Swedish Open, Linkoping, Szwecja: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport Player


13:00 ATP World Tour 250, Sofia, Bułgaria – 1/2 Finału: MARIUS COPIL – JOZEF KOVALIK na żywo
Ipla
Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora

17:00 
ATP World Tour 250, Sofia, Bułgaria – 1/2 Finału: STAN WAWRINKA – MIRZA BASIC na żywo
Ipla
Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora

inne
10:55 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: CEREMONIA MEDALOWA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

16:35 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SKRÓT DNIA premiera.200


17:55 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: PODSUMOWANIE DNIA na żywo
TVP Sport HD

18:00
 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO PJONGCZANG 2018 na żywo
Ipla


18:00 
Magazyn OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo


18:35 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


20:00
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: OLIMPIC EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:05 
Magazyn  SPORT – OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo


21:00 
Magazyn OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam