Sport w TV: sobota – 10 października 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:15 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa H: ANGLIA – ESTONIA  Komentarz: Tomasz Włodarczyk […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:15 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa H: ANGLIA – ESTONIA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Włodarczyk


00:30 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa H: CZARNOGÓRA – AUSTRIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Kleitz


04:30 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa H: MACEDONIA – UKRAINA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Leszek Bartnicki


12:00 Bundesliga Kobiet – 5. kolejka: BAYER LEVERKUSEN – POTSDAM na-żywo
Eurosport DE

16:00 Eliminacje Mistrzostw Europy U21 – grupa 3: SZKOCJA – FRANCJA na-żywo
D17

17:00 Konferencja: PRZED MECZEM POLSKA – IRLANDIA na-żywo
Polsat Sport News

17:50 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa A: KAZACHSTAN – HOLANDIA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk


17:55 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa H: AZERBEJDŻAN – WŁOCHY  na-żywo
Rai 1


20:35 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa A: CZECHY – TURCJA na-żywo
Polsat Sport Extra HDIdman TVČT SportRossiya 2
Komentarz w Polsat Sport Extra: Cezary Kowalski – Jacek Ziober


23:30 Eliminacje Mistrzostwa Europy: SKRÓTY MECZÓW premiera.200
polsat-sport-hd.120 Polsat Sport News

23:55 Major League Soccer – 32. kolejka: COLORADO RAPIDS – MONTREAL IMPACT na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

boks
22:00 Gala, Rzym, Włochy: EMILIANO SALVINI – ABIGAIL MEDINA na-żywo
Fightklub


22:45 Gala, Manchester, Anglia: TERRY FLANAGAN – DIEGO MAGDELANO na-żywo
Polsat Sport Extra HD2+2
Komentarz w Polsat Sport Extra: Andrzej Kostyra – Albert Sosnowski 

futbol amerykański
18:00 German Bowl XXXVII – Finał: NEW YORKER LIONS BRAUNSCHWEIG – SCHWABISCH HALL na-żywo
Eurosport DE

golf
13:30 PGA European Tour – British Masters: III RUNDA na-żywo

CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person 

17:10 Magazyn MAGAZYN GOLFOWY premiera.200
Polsat Sport Extra HD

kolarstwo szosowe
14:00 Abu Dhabi Tour: ETAP 3 na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

koszykówka kobiet
02:00 Liga WNBA – Finał: INDIANA FEVER – MINNESOTA LYNX (III MECZ) na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz

koszykówka mężczyzn
12:50 Tauron Basket Liga – 1. kolejka: TREFL SOPOT – ASSECO GDYNIA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Sopotu)

17:00
ABA League – 4. kolejka: IGOKEA – PARTIZAN NIS na żywo
RTRS

lekkoatletyka
20:00 Magazyn IAAF WORLD ATHLETICS premiera.200
Polsat Sport Extra HD

łucznictwo
13:50 Mistrzostwa Europy, Rzeszów: FINAŁY INDYWIDUALNE na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

piłka ręczna kobiet
17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy – grupa 5: SŁOWACJA – POLSKA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

piłka ręczna mężczyzn
15:30 PGNiG Superliga – 7. kolejka: GWARDIA OPOLE – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Artur Siódmiak 

15:30 EHF Liga Mistrzów: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński (z Kielc)

Reporter: Piotr Bugajny 

15:55 EHF Liga Mistrzów – grupa B: KS VIVE TAURON KIELCE – IFK KRISTLANSTAAD na żywo
CANAL+ Sport HDEleven Sports
Komentarz w Canal+ Sport: Robert Skrzyński 


17:30 EHF Liga Mistrzów – grupa B: RK VARDAR SKOPJE – RHEIN-NECKAR LOWEN na żywo
Eleven

19:00 EHF Liga Mistrzów – grupa B: FC BARCELONA LASSA – MONTPELLIER AGGLOMERATION HANDBALL na żywo
Eleven Sports

20:15 EHF Liga Mistrzów: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Bandych

Reporter: Bartosz Ignacik 

20:30 Liga ASOBAL – 6. kolejka: FRIGORÍFICOS MORRAZO – FRAIKIN BM. GRANOLLERS  na żywo
Sportklub


20:40 EHF Liga Mistrzów – grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK – THW KIEL na żywo
CANAL+ Sport HDEleven Sports
Komentarz w Canal+ Sport: Tomasz Dryła – Jacek Będzikowski 

rugby
02:30 Puchar Świata, Newcastle upon Tyne, Wlk. Brytania – grupa C: NOWA ZELANDIA – TONGA premiera.200
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Przemysław Iwańczyk

15:00
Eccellenza 1. kolejka: PETRARCA PADOVA – FEMI CZ ROVIGO na żywo
Rai sport 1

15:30 
Puchar Świata, Newcastle upon Tyne, Wlk. Brytania – grupa B: SAMOA – SZKOCJA na żywo
Eurosport DEITV HDUTVSTVČT Sport

17:45 Puchar Świata, Lodnyn, Wlk. Brytania – grupa A: AUSTRALIA – WALIA na żywo
ITV HDS4CUTVSTVČT SportTF 1 HD

21:00 Puchar Świata, Manchester, Wlk. Brytania – grupa A: ANGLIA – URUGWAJ na żywo
Eurosport DEITV HDUTVSTV

rzutki
21:00 World Grand Prix, Dublin, Irlandia: FINAŁ na-żywo
Sport 1 Germany

siatkówka kobiet
17:30 SuperPuchar Włoch: POMI CASALMAGGIORE – IGOR GORGONZOLA NOVARA na żywo
Rai sport 2

siatkówka mężczyzn
00:30 Mistrzostwa Europy – grupa A: BUŁGARIA – NIEMCY premiera.200
polsat-sport-hd.120

02:30 Mistrzostwa Europy – grupa B: CHORWACJA – FRANCJA premiera.200
Polsat Sport Extra HD

10:00 Mistrzostwa Europy – grupa B: WŁOCHY – ESTONIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD

12:00 Mistrzostwa Europy – grupa D: ROSJA – FINLANDIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD

16:30 Mistrzostwa Europy – grupa C: BIAŁORUŚ – BELGIA na-żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marek Magiera – Maciej Jarosz

18:30 Mistrzostwa Europy: STUDIO na-żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga
Reporter: Marcin Lepa 


19:30 
Mistrzostwa Europy – grupa C: SŁOWENIA – POLSKA na-żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Swędrowski (z Warny)
Reporter: Marcin Lepa 

20:30
 Mistrzostwa Europy – grupa B: CHORWACJA – WŁOCHY na-żywo
Rai sport 1

21:30 
Mistrzostwa Europy: STUDIO na-żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga
Reporter: Marcin Lepa 

snooker
09:30 PTC Euro Tour – Ruhr Open: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch 

14:00 PTC Euro Tour – Ruhr Open: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch 


15:00 PTC Euro Tour – Ruhr Open: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch 

sporty ekstremalne
17:00
 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Orange sport

sporty walki
20:00 VI Gala MMA Cup – AFC 2 – PLMMA 58: PIOTR KALENIK – MICHAŁ PATAN premiera.200
Orange sport

22:00
Magazyn
PLMMA – JAK JA TO WIDZĘ premiera.200
Orange sport

22:55
Gala, Chorzów: SPARTAN FIGHT na żywo
TVS

tenis
05:00 ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – 1/2 Finału: STAN WAWRINKA – GILLES MULLER na żywo
polsat-sport-hd.120Supertennis HD
Komentarz w Polsat Sport: Tomasz Tomaszewski 

06:30
ATP World Tour 500, Pekin, Chiny – 1/2 Finału: RAFAEL NADAL – FABIO FOGNINI na żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Katarzyna Nowak

07:00 ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – 1/2 Finału: BENOIT PAIRE – KEI NISHIKORI  na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz w Polsat Sport: Tomasz Tomaszewski 

08:30 WTA Tour, Pekin, Chiny – 1/2 Finału: ANA IVANOVIĆ – TIMEA BACSINSZKY na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plSupertennis HD
Komentarz w TVP: Michał Lewandowski 


10:30 WTA Tour, Pekin, Chiny – 1/2 Finału: GARBIÑE MUGURUZA – AGNIESZKA RADWAŃSKA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plSupertennis HD
Komentarz w TVP: Jacek Jońca


13:30
ATP World Tour 500, Pekin, Chiny – 1/2 Finału: NOVAK DJOKOVIĆ – DAVID FERRER na żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Katarzyna Nowak

14:10 Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport Extra HD

wyścigi motocyklowe
02:00 Moto 3, Grand Prix Japonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

02:55 Moto GP, Grand Prix Japonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

03:55 Moto 2, Grand Prix Japonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

05:35 Moto 3, Grand Prix Japonii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

06:30 Moto GP, Grand Prix Japonii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

07:10 Moto GP, Grand Prix Japonii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

07:35 
Moto GP, Grand Prix Japonii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

08:05 
Moto 2, Grand Prix Japonii: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

wyścigi samochodowe
11:00 Formuła 1, Grand Prix Rosji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport HDRossiya 2BBC Two HD
Komentarz w Polsat Sport: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski

12:20
Seria GP3, Soczi, Rosja: I WYŚCIG na żywo
Polsat Sport HDEurosport 2 HD
Komentarz w Polsat Sport: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski

13:30
Formuła 1, Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD


14:00 Formuła 1, Grand Prix Rosji: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport HDRossiya 2Idman TVRTLBBC One HD
Komentarz w Polsat Sport: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski

15:00
Formuła 1, Grand Prix Rosji: STUDIO
 na żywo
Polsat Sport HD

15:40
Seria GP2, Soczi, Rosja: I WYŚCIG na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsat Sport: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski

żużel
17:30 Mecz Towarzyski: POLSKA – RESZTA ŚWIATA na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Edward Durda (z Lublina)
Studio:
Daria Kabała-Malarz (z Lubina)
Reporterzy: Michał Łopaciński, Łukasz Benz 

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA