Sport w TV: sobota – 12 grudnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 10:40 Liga Mistrzów: BAYER LEVERKUSEN – FC BARCELONA 13:20 Magazyn BARCA TV […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
10:40 Liga Mistrzów: BAYER LEVERKUSEN – FC BARCELONA premiera.200
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

13:20 Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

13:00 Premier League: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI premiera.200
CANAL+ Sport 2 HD

13:25 Sky BET Championship – 20. kolejka: MILTON KEYNES – IPSWICH TOWN na-żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz

13:40 Premier League – 16. kolejka: NORWICH CITY – EVERTON FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:55 Serie A – 16. kolejka: GENOA CFC – FC BOLOGNA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Radosław Majdan

15:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Kazimierz Węgrzyn

15:25 Bundesliga – 16. kolejka: BAYERN MONACHIUM – FC INGOLSTADT 04 na żywo
Eurosport 2 HD

15:25 Ekstraklasa – 20. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Sonia Śledź, Maciej Murawski


15:55 Premier League – 16. kolejka: MANCHESTER CITY – SWANSEA CITY na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki

15:55 Liga BBVA – 15. kolejka: FC BARCELONA – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Eleven
Komentarz: Piotr Dumanowski – Tomasz Ćwiąkała

17:10 Primeira Liga – 13. kolejka: FC RIO AVE – FC AROUCA  na-żywo
Sportklub

17:30 EURO 2016 – Losowanie fazy grupowej: STUDIO na żywo
*(od 17:45 w Polsacie)
Polsat Sport HD Polsat HD
Komentarz: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk, Marcin Feddek, Tomasz Łapiński, Edward Klejdinst

17:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Kazimierz Węgrzyn

17:40 Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła (z Zabrza)
Reporterzy: Adam Westfal, Grzegorz Milko


17:55 Ekstraklasa – 20. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła (z Zabrza)
Reporterzy: Adam Westfal, Grzegorz Milko


17:55 EURO 2016 – Losowanie fazy grupowej: CEREMONIA na żywo
Polsat Sport HD Polsat HD
Komentarz: Mateusz Borek – Roman Kołtoń

17:55 Ekstraklasa – 20. kolejka: LECHIA GDAŃSK – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Żelisław Żyżyński


17:55 Serie A – 16. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – TORINO FC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

18:10 Liga BBVA – 15. kolejka: CELTA VIGO – RCD ESPANYOL na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut

18:25 Premier League – 16. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Edward Durda – Przemysław Rudzki

18:25 Bundesliga – 16. kolejka: BAYER LEVERKUSEN – BORUSSIA MOENCHENGLADBACH na żywo
Eurosport 2 HD

19:00 EURO 2016 – Losowanie fazy grupowej: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDPolsat HD
Komentarz: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk, Marcin Feddek, Tomasz Łapiński, Edward Klejdinst

19:25 Primeira Liga – 13. kolejka: VITORIA GUIMARAES – CS MARITIMO na-żywo
Sportklub

20:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński

20:25 Liga BBVA – 15. kolejka: SEVILLA FC – SPORTING GIJON na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Gąsiorowski

20:45 Serie A – 16. kolejka: UDINESE CALCIO – INTER MEDIOLAN na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

21:40 Primeira Liga – 13. kolejka: VITORIA SETUBAL – BENFICA LIZBONA na-żywo
Sportklub

22:00 Eredivisie – 16. kolejka: PSV EINDHOVEN – RODA JC KERKRADE premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Piotr Przybysz

22:20 Liga BBVA – 15. kolejka: UD LEVANTE – REAL BETIS na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut

biathlon
11:20 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
Polsat Sport NewsPolsat Sport HDIplaEurosport 1 HD

14:20 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport NewsPolsat Sport Extra HDIplaEurosport 1 HD

biegi narciarskie
11:00 Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: 15km ST. DOWOLNYM KOBIET na żywo
Eurosport 2 HD

13:45 Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: 30km ST. DOWOLNYM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HD

boks
20:30 Gala, Ełk, Polska: MICHAŁ SYROWATKA – RAFAŁ JACKIEWICZ na żywo
*(od 22:00 w Polsat Sport, od 23:00 także w Polsat Sport News)
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport HDPolsat Sport NewsIpla

jeździectwo
10:30 Cavaliada, Poznań: DUŻA RUNDA na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Marek Lubawiński – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko


15:15 Cavaliada, Poznań: KONKURS SPEED & MUSIC na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Marek Szewczyk – ??? (z Poznania)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

koszykówka mężczyzn
01:30 Liga NBA – faza zasadnicza: TORONTO RAPTORS – MILWAUKEE BUCKS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

21:30 
Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub

23:00
Liga NBA – faza zasadnicza: BROOKLYN NETS – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo
CANAL+ Sport HD

narciarstwo alpejskie
09:15 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja – gigant mężczyzn: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HD

10:30 Puchar Świata, Are, Szwecja – gigant kobiet: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HD

12:15
Puchar Świata, Val d’Isere, Francja – gigant mężczyzn: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HD

13:30
Puchar Świata, Are, Szwecja – gigant kobiet: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HD

łyżwiarstwo figurowe
17:25 Grand Prix – Grand Prix Final, Barcelona, Hiszpanie: PARY SPORTOWE – PROGRAM DOWOLNY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

19:45 Grand Prix – Grand Prix Final, Barcelona, Hiszpanie: SOLISTKI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
*(o 22:15 premiera.200 w Eurosport 2)
sport.tvp.plEurosport 2 HD
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

20:55 Grand Prix – Grand Prix Final, Barcelona, Hiszpanie: SOLIŚCI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plEurosport 2 HD
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

łyżwiarstwo szybkie
13:55 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: DZIEŃ 2 na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski (z Heerenveen)

piłka ręczna mężczyzn
23:45 Liga ASOBAL – 15. kolejka: F.C. BARCELONA LASSA  – FRAIKIN BM. GRANOLLERS premiera.200
Sportklub

rajdy samochodowe
18:15 Rajd Barbórka: KRYTERIUM KAROWA na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski (z Warszawy)
Reporter: Bartosz Jakubowski

siatkówka mężczyzn
14:45 PlusLiga – 10. kolejka: AZS CZĘSTOCHOWA – EFFECTOR KIELCE na żywo
Polsat Sport HD

20:00 PlusLiga – 10. kolejka: LOTOS TREFL GDAŃSK – CERRAD CZARNI RADOM na żywo
Polsat Sport HD

skoki narciarskie
15:45 Puchar Świata, Nizny Tagil, Rosja: STUDIO na-żywo
TVP 1 HD

16:00 Puchar Świata, Nizny Tagil, Rosja: KONKURS INDYWIDUALNY na-żywo
TVP 1 HDEurosport 1 HD

snowboard
10:50 Magazyn MAGAZYN SNOWBOARDOWY premiera.200
Polsat Sport Extra HD

12:00 Puchar Świata, Montafon, Austria: SNOWCROSS na-żywo
Eurosport 2 HD

12:30 Puchar Świata, Carezza, Włochy: GIGANT RÓWNOLEGŁY na-żywo
Eurosport 2 HD

tenis
11:30 International Premier Tennis League: JAPAN WARRIORS – OUE SINGAPORE SLAMMERS   na żywo
Supertennis HD

15:00 
International Premier Tennis League: OBI UAE ROYALS – INDIAN ACES  na żywo
Supertennis HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Adrian Wojdyło / Krzysztof Sokólski / Piotr Barwaśny