Sport w TV: sobota – 12 października 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa D: GRUZJA – IRLANDIA  16:30 Konferencja Prasowa Reprezentacji Polski: KONFERENCJA 17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


12:05 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa D: GRUZJA – IRLANDIA na żywo
Ipla


16:30 Konferencja Prasowa Reprezentacji Polski: KONFERENCJA na żywo


17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa D: DANIA – SZWAJCARIA na żywo
Ipla


17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa F: WYSPY OWCZE – RUMUNIA na żywo
Ipla


18:10 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020: PRZED MECZEM POLSKA – MACEDONIA PŁN. na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa J: WŁOCHY – GRECJA na żywo
Ipla


20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa F: NORWEGIA – HISZPANIA na żywo
Ipla


23:30 Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW EUROPY 2020 na żywo


18:30 LNK Boxing Night 13, Ryga, Łotwa: GALA na żywo

 


18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa B: 2 DZIEŃ
sport.tvp.pl


12:30 PGA European Tour – Italian Open, Brescia, Włochy: III RUNDA 


17:30
Santander Polish Masters 2019, Warszawa: PODSUMOWANIE


18:00
Mistrzostwa Świata Long Drive: PODSUMOWANIE
Ipla

22:00 PGA Tour – Houston Open, Humble, USA: III RUNDA



02:05 NHL – sezon zasadniczy: COLUMBUS BLUE JACKET – ANAHEIM DUCKS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

19:00 NHL – sezon zasadniczy: NEW YORK RANGERS – EDMONTON OILERS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl


14:20 Wyścig Dookoła Lombardii, Włochy: WYŚCIG 


15:30
Tacx Pro Classic, Holandia: WYŚCIG



12:00 Turkish Basketball Super League – 3. kolejka: BAHÇEŞEHIR KOLEJI – AFYON BELEDIYESI 


12:30 Energa Basket Liga – 3. kolejka: PGE SPÓJNIA STARGARD – ANWIL WŁOCŁAWEK 
Polsat Sport HD

13:30 NBA – Mecze Przedsezonowe: BROOKLYN NETS – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD

20:25 Serie A – 4. kolejka: ORIORA PISTOIA – VIRTUS ROMA na żywo


20:30 Liga ACB – 4. kolejka: UNICAJA – JOVENTUT BADALONA na żywo


07:55 Maraton, Wiedeń, Austria: ZAWODY na żywo


15:35 PGNiG Superliga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


15:55 PGNiG Superliga – 7. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – GRUPA AZOTY TARNÓW 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:30 Liga Mistrzów Velux EHF – 4. kolejka, grupa B: WSTĘP DO MECZU na żywo


17:55 Liga Mistrzów Velux EHF – 4. kolejka, grupa B: PGE VIVE KIELCE – MONTPELLIER HB na żywo


18:55 PGNiG Superliga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
sport.tvp.pl


19:10 PGNiG Superliga – 7. kolejka: TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK – GWARDIA OPOLE
sport.tvp.pl


19:00 International Swimming League, Neapol, Włochy: DZIEŃ 1 na żywo


06:45 Puchar Świata – grupa B, Toyota, Japonia: NOWA ZELANDIA – WŁOCHY 
Polsat Sport HD

10:15 Puchar Świata – grupa C, Yokohama, Japonia: ANGLIA – FRANCJA 
Polsat Sport HD

12:45 Puchar Świata – grupa A, Fukuoka, Japonia: IRLANDIA – SAMOA 


15:00 Ekstraliga – 6. kolejka: RC LECHIA GDAŃSK – RZKS JUVENIA KRAKÓW na żywo


14:35 Pro D2 – 7. kolejka: MONT DE MARSAN – MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player


14:45 Giganci Siatkówki: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – POWER VOLLEY MILANO 
Polsat Sport HD


17:30 Giganci Siatkówki: PGE SKRA BEŁCHATÓW – GAS SALES PIACENZA VOLLEY
Polsat Sport HD


19:00 FEN 26, Wrocław: ANDRZEJ GRZEBYK – ROBERT FONSECA
*(od 20:00 również w Polsat Sport i Superpolsat)
Polsat Sport HD


23:00 World Tour Platinium, Philadelphia, USA: FINAŁY
Eurosport Player


10:20 Mistrzostwa Świata – Trap, Al Ain, ZEA: FINAŁ KOBIET
Eurosport Player

11:35 Mistrzostwa Świata – Trap, Al Ain, ZEA: FINAŁ MĘŻCZYZN
Eurosport Player

13:05 Mistrzostwa Świata – Skeet, Al Ain, ZEA: FINAŁ KOBIET
Eurosport Player

13:05 Mistrzostwa Świata – Skeet, Al Ain, ZEA: FINAŁ KOBIET
Eurosport Player

14:20 Mistrzostwa Świata – Skeet, Al Ain, ZEA: FINAŁ MĘŻCZYZN
Eurosport Player


05:35 WTA Tour, Tianjin, Chiny – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo


07:30
WTA Tour, Tianjin, Chiny – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo


10:00 
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 1/4 finału: ??? – ??? 


13:55 WTA Tour, Linz, Austria – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport Player


14:00 ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 1/4 finału: ??? – ??? 


16:00 WTA Tour, Linz, Austria – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport Player


09:50 World Tour – German Open, Brema, Niemcy: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player

16:20 World Tour – German Open, Brema, Niemcy: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player


19:00 Super League Triathlon, Jersey, USA: PODSUMOWANIE


17:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Albardon, Argentyna: SUPERPOLE na żywo


18:30 Mistrzostwa Świata Supersport, Albardon, Argentyna: SUPERPOLE na żywo


20:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Albardon, Argentyna: WYŚCIG 1 na żywo


04:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

04:55 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

06:00 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

07:00 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

07:55 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla

09:10 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

15:00 GT Open, Monza, Włochy: WYŚCIG 1 na żywo


13:05 Mecz Towarzyski: POLSKA – RESZTA ŚWIATA na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


19:30
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:55 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:00
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart