Sport w TV: sobota – 12 września 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 10:15 Magazyn STAN FUTBOLU  11:10 Ekstraliga kobiet – 6. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – GKS KATOWICE  Komentarz: Tomasz Jasina (z Łęcznej) 12:30 Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


10:15 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


11:10 Ekstraliga kobiet – 6. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – GKS KATOWICE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina (z Łęcznej)

12:30 Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – STOMIL OLSZTYN 
Polsat Sport HDIpla

12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW

Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
*(również o 15:30, 18:00 i 20:30)

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski, Jarosław Koliński

13:25 Premier League – 1. kolejka: FULHAM FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

13:25 Championship – 1. kolejka: BIRMINGHAM CITY FC – BRENTFORD FC na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński – Dominik Guziak

14:40 PKO Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Szymon Ratajczak


14:55 PKO Ekstraklasa – 3. kolejka: CRACOVIA – PGE FKS STAL MIELEC 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda (z Krakowa)

15:20 Puchar Niemiec – 1. runda: FSV UNION FURSTENWALDE – VFL WOLFSBURG
Eurosport Player

15:20 Puchar Niemiec – 1. runda: FV ENGERS – VFL BOCHUM
Eurosport Player

15:20 Puchar Niemiec – 1. runda: RSV MEINERZHAGEN – SPVGG GREUTHER FURTH
Eurosport Player

15:20 Puchar Niemiec – 1. runda: FC OBERNEULAND – BORUSSIA MONCHENGLADBACH
Eurosport Player

15:20 Puchar Niemiec – 1. runda: VSG ALTGLIENICKE – 1.FC KOLN
Eurosport Player

15:30 Puchar Niemiec – 1. runda: 1.FC NURNBERG – RB LIPSK 
Eurosport Player

Komentarz: Edward Durda, Maciej Terlecki
15:55 LaLiga Santander – 1. kolejka: SD EIBAR – CELTA VIGO na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała

15:55 Premier League – 1. kolejka: CRYSTAL PALACE FC – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

15:55 Championship – 1. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN FC – NORWICH CITY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

16:00 Premiership – 7. kolejka: ROSS COUNTY – CELTIC FC na żywo
Ipla


17:00 PKO Ekstraklasa – 3. kolejka: STUDIO

Studio: Sylwia Dekiert – Marcin Żewłakow
Reporter: Beata Oryl-Stroińska


17:10 PKO Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Grodziska)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Mariusz Wróblewski 


17:20 PKO Ekstraklasa – 3. kolejka: WARTA POZNAŃ – PIAST GLIWICE
CANAL+ Sport HD
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Robert Podoliński
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Grodziska)


17:55 Eliteserien – 17. kolejka: KRISTIANSUND BK – VIKING FK


17:55 Mecz Towarzyski:  CAGLIARI CALCIO – AS ROMA 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE KICK-OFF
*(również o 20:30)

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski, Jarosław Koliński

18:00 LaLiga Santander – 1. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Piotr Urban, Maciej Kruk

18:20 Puchar Niemiec – 1. runda: KARLSRUHER SC – 1.FC UNION BERLIN
Eurosport Player

18:20 Puchar Niemiec – 1. runda: FC INGOLSTADT 04 – FORTUNA DUSSELDORF
Eurosport Player

18:20 Puchar Niemiec – 1. runda: SSV ULM 1846 – FC ERZGEBIRGE AUE
Eurosport Player

18:25 Premier League – 1. kolejka: LIVERPOOL FC – LEEDS UNITED FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25 LaLiga Santander – 1. kolejka: GRANADA CF – ATHLETIC BILBAO 
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski

19:00 Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: GKS TYCHY – SANDECJA NOWY SĄCZ
Ipla


19:30 PKO Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Studio: Bartek Ignacik – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Maciek Klimek

19:55
PKO Ekstraklasa – 3. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LECH POZNAŃ
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Radosław Majdan (z Wrocławia)

20:00
Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – GKS BEŁCHATÓW
Ipla


20:35
Puchar Niemiec – 1. runda: CARL ZEISS JENA – WERDER BREMA
Eurosport Player

20:55
LaLiga Santander – 1. kolejka: CADIZ CF – CA OSASUNA na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

21:00
Premier League – 1. kolejka: WEST HAM UNITED FC – NEWCASTLE UNITED FC

Komentarz: Paweł Glamowski – Grzegorz Kaczmarczyk

22:00
Magazyn LIGA+ 
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki, Grzegorz Mielcarski

23:00
Magazyn PREMIER LEAGUE+


23:30
Eredivisie – 1. kolejka: PEC ZWOLLE – FEYENOORD
Ipla


19:30 Gala Boksu Zawodowego, Ruda Śląska: REMIGIUSZ WÓZ – TOMASZ GROMADZKI
(od 20:00 również w Polsat Sport Extra HD oraz Super Polsat HD)
Ipla


20:30 Gala Boksu Zawodowego, Startford, Wielka Brytania: ANTHONY YARDE – DEC SPELMAN
Ipla


18:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 2. kolejka: KS ACANA ORZEŁ FUTAL JELCZ-LASKOWICE – KS FUTSAL TEAM BRZEG


15:00 PGA European Tour – Portugal Masters, Vilamoura, Portugalia: III RUNDA
Ipla
Komentarz: Jacek Person

19:30 PGA Tour – Safeway Open, Napa, USA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person – Mateusz Kniaginin


02:00 NHL – finał Konferencji Wschodniej: NEW YORK ISLANDERS – TAMPA BAY LIGHTNING 

Komentarz: Patryk Rokicki – Adrian Kowal


13:00 Tour de France, Francja: ETAP 14 
*(do 18:20)
Eurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

13:20 Tirreno Adriatico, Włochy: ETAP 6
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz – Igor Błachut

13:30 Orlen Wyścig Narodów, Rzeszów: STUDIO 

Studio: Maciej Kurzajewski – Anna Szafraniec-Rutkiewicz, Lech Piasecki
Reporterzy: Anna Koziński, Sławomir Kwiatkowski, Patryk Pancewicz

13:55 Orlen Wyścig Narodów, Rzeszów: ETAP 1 
*(od 14:05 również w Super Polsat HD)
Eurosport Player
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski

16:45
Giro Rosa, Włochy: ETAP 2
Eurosport Player


00:30 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – DENVER NUGGETS na żywo

Komentarz: Artur Kwiatkowski – Wojciech Michałowicz

17:30 Energa Basket Liga – 3. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – TREFL SOPOT


18:30 Superpuchar Hiszpanii – 1/2 finału: TD SYSTEMS BASKONIA – BARCA

Komentarz: Radosław Spiak – Jacek Łączyński

21:30 Superpuchar Hiszpanii – 1/2 finału: IBEROSTAR TENERIFE – REAL MADRYT

Komentarz: Radosław Spiak – Jacek Łączyński


09:30 GROM Challenge, Czerwony Bór: ZAWODY na żywo
*(również o 13:30)


19:55 PGNiG Superliga – 2. kolejka: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Tomasz Jasina – Mariusz Jurasik, Patryk Kuchczyński
Reporter: Damian Pechman

20:10 PGNiG Superliga – 2. kolejka: KS AZOTY PUŁAWY – MMTS KWIDZYN
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Iwona Niedźwiedź


13:00 Ekstraliga – 4. kolejka: MKS OGNIWO SOPOT – MKS POGOŃ AWENTA SIEDLCE na żywo
Ipla


14:45 PlusLiga – 1. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – INDYKPOL AZS OLSZTYN 
Polsat Sport HD

17:30 PlusLiga – 1. kolejka: CUPRUN LUBIN – PGE SKRA BEŁCHATÓW
Polsat Sport HD

20:30 PlusLiga – 1. kolejka: MKS ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – GKS KATOWICE
Polsat Sport HD


11:30 King of the Court, Utrecht, Holandia 8. i 9. SESJA 
*(do 18:30)

Komentarz: Kacper Merk


01:00 US Open, Nowy Jork, USA – 1/2 finału: DANIŁ MIEDWIEDIEW – DOMINIC THIEM 
Eurosport Player

13:30 WTA Tour, Stambuł, Turcja – 1/2 finału: EUGENIE BOUCHARD – PAULA BADOSA
sport.tvp.pl

17:00 WTA Tour, Stambuł, Turcja – 1/2 finału: TEREZA MARTINCOVA – PATRICIA TIG
sport.tvp.pl

22:00 US Open, Nowy Jork, USA – finał: NAOMI OSAKA – VICTORIA AZARENKA
Eurosport Player


17:00 Irish Champion Stakes, Leopardtown, Irlandia: ZAWODY
sport.tvp.pl


09:00 Moto3 – Grand Prix San Marino: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


09:55 MotoGP – Grand Prix San Marino: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix San Marino: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


12:35 Moto3 – Grand Prix San Marino: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


13:00 Moto3 – Grand Prix San Marino: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


13:30 MotoGP – Grand Prix San Marino: IV SESJA TRENINGOWA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


14:10 MotoGP – Grand Prix San Marino: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


14:35 MotoGP – Grand Prix San Marino: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


15:10 Moto3 – Grand Prix San Marino: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


15:35 Moto3 – Grand Prix San Marino: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


17:25 Mistrzostwa Ameryki, New Jersey, USA: WYŚCIG 1 
Eurosport Player


01:00 NASCAR Xfinity Series, Richmond, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Jan Ciosek – Michał Olszak

10:00 DTM, Nurburgring, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 11:00)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński, Mikołaj Sokół

10:25 Formuła 3 – Grand Prix Toskanii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla

10:30 DTM, Nurburgring, Niemcy: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół


11:30 Formuła 1 – Grand Prix Toskanii: STUDIO na żywo
*(również o 13:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński, Michał Gąsiorowski

11:30 FIA WTCR, Zolder, Belgia: II SESJA TRENINGOWA na żywo


11:55 Formuła 1 – Grand Prix Toskanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

13:25 DTM, Nurburgring, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

14:30 FIA WTCR, Zolder, Belgia: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo


14:35 DTM, Nurburgring, Niemcy: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński, Michał Gąsiorowski


14:55 Formuła 1 – Grand Prix Toskanii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

15:35 Ferrari Challenge Europe Trofeo Pirelli, Spa, Belgia: WYŚCIG 1 na żywo


16:20 Formuła 1 – Grand Prix Toskanii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński, Michał Gąsiorowski

16:45 Formuła 2 – Grand Prix Toskanii: WYŚCIG 1 na żywo


17:35 Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Spa, Belgia: WYŚCIG 1 na żywo


11:30 2. Liga Żużlowa – 7. kolejka: STUDIO na żywo


11:45 2. Liga Żużlowa – 7. kolejka: METALIKA RECYKLING KOLEJARZ RAWICZ – OK BEDMET KOLEJARZ OPOLE na żywo


14:00 eWinner 1. Liga żużlowa – 11. kolejka: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ na żywo

Komentarz: Mateusz Dziopa

16:10 eWinner 1. Liga żużlowa – 11. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Sławomir Kryjom (z Ostrowa)
Reporter: Piotr Bugajny


16:30 eWinner 1. Liga żużlowa – 11. kolejka: ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo

Komentarz: Edward Durda – Wojciech Dankiewicz (z Ostrowa)

18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, Gorzów: STUDIO na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Marek Cieślak (z Gorzowa)
Reporter: Łukasz Benz


19:00 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, Gorzów: ZAWODY – RUNDA 4 na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Mirosłąw Jabłoński (z Gorzowa(


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:15 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart