Sport w TV: sobota – 13 kwietnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 02:30 Major League Soccer: CHICAGO FIRE – VANCOUVER WHITECAPS  Komentarz: Mariusz Hawryszczuk 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Jarosław Mroczek, Łukasz Olkowicz, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan 12:55 Magazyn […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


02:30 Major League Soccer: CHICAGO FIRE – VANCOUVER WHITECAPS na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

12:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Jarosław Mroczek, Łukasz Olkowicz, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan

12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 


12:55 
La Liga Santander – 32. kolejka: RCD ESPANYOL – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

12:55 
2. Bundesliga – 29. kolejka: SC PADEBORN – MSV DUISBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak

13:25 Premier League – 34. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – HUDDERSFIELD TOWN na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:55 
Serie A – 32. kolejka: SPAL 2013 – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

15:20 
Bundesliga – 29. kolejka: RB LEIPZIG – VFL WOLFSBURG na żywo

Komentarz: Edward Durda – Leszek Orłowski

15:25
Bundesliga – 29. kolejka: HANNOVER 96 – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Marcin Gazda

15:25
Bundesliga – 29. kolejka: VFB STUTTGART – BAYER 04 LEBERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

15:30 
La Liga Santander – 32. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban

15:55 
Premier League – 34. kolejka: SOUTHAMPTON FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Michał Gutka

16:10 
La Liga Santander – 32. kolejka: SD HUESCA – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Sebastian Chabiniak

16:15 LOTTO Ekstraklasa – 30. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 17:45 także w TVP 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Tomasz Kłos, Marcin Żewłakow (z Krakowa)
Reporter: Hubert Bugaj

17:00 LOTTO Ekstraklasa – 30. kolejka: MULTILIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Marek Jóźwiak, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

17:30 
Fortuna 1. liga – 28. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński (z Tychów)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:30
LOTTO Ekstraklasa – 30. kolejka: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Studio: Michał Zawacki – Radosław Majdan (z Lubina)

17:40
Fortuna 1. liga – 28. kolejka: GKS TYCHY – ŁKS ŁÓDŹ na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński (z Tychów)

17:50
LOTTO Ekstraklasa – 30. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (ze Szczecina)

17:50
LOTTO Ekstraklasa – 30. kolejka: LECH POZNAŃ – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Poznania)

17:50
LOTTO Ekstraklasa – 30. kolejka: CRACOVIA – LECHIA GDAŃSK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w nSport+: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Komentarz w TVP: Szymon Borczuch – Sebastian Mila (z Krakowa)


17:50
LOTTO Ekstraklasa – 30. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – WISŁA PŁOCK na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Komentarz: Tomasz Lach – Sławomir Chałaśkiewicz (z Lubina)

17:55
LOTTO Ekstraklasa – 30. kolejka: PIAST GLIWICE – KORONA KIELCE na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda (z Gliwic)

17:55 
Serie A – 32. kolejka: AS ROMA – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Mikołaj Kruk

17:55 
1.Liga – 28. kolejka: FC VIKTORIA PILZNO – FC BANIK OSTRAVA na żywo
*(o 23:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

18:15 
Bundesliga – 29. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Paweł Kapusta

18:25 Premier League – 34. kolejka: MANCHESTER UNITED – WEST HAM UNITED na żywo
*(o 00:30  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny

18:25 
Bundesliga – 29. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – FSV MAINZ 05 na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25 
La Liga Santander – 32. kolejka: ATLETICO MADRYT – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda

18:25
 Eredivisie – 30. kolejka: AFC AJAX – SC EXCELSIOR na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

19:50
LOTTO Ekstraklasa – 30. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Tomasz Kłos, Marcin Żewłakow (z Krakowa)
Reporter: Hubert Bugaj

20:25
Serie A – 32. kolejka: AC MILAN – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

20:40 
La Liga Santander – 32. kolejka: SEVILLA – REAL BETIS na żywo

Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Leszek Orłowski

20:4
Eredivisie – 30. kolejka: FEYENOORD – HERACLES ALMELO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

22:30
Serie A – 32. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:40
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD


07:00 BWF Tour – Singapur Open 2019 HSBC BWF World Tour Super 500: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla


07:20 Visma Ski Classic – Yllas-Levi, Finlandia: 70 KM STYLEM KLASYCZNYM na żywo
*(w TVP Sport od 07:20 do 10:00 i od 10:50 do 11:00)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Jarosław Idzi – Piotr Meissner


04:00 Gala Boksu, Los Angeles, USA: VASYL LOMACHENKO – ANTHONY CROLLA na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:00 ESL Pro League – CS:GO: 1. ETAP, GRUPA A na żywo
sport.tvp.pl


13:20 Mistrzostwa Europy, Szczecin: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Leon Biskup


21:00 Masters Tournament, Augusta, USA: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:30 NHL – 1. runda play-off: NEW YORK ISLANDERS – PITTSBURGH PENGUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Adamiak – Adrian Kowal

20:20
Polska Hokej Liga – Finał: COMARCH CRACOVIA – GKS TYCHY na żywo
*(od 20:40 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Jacek Laskowski (z Krakowa)
Studio: Anna Kozińska (z Krakowa)
Reporter: Olga Rybicka


15:30 
Wyścig dookoła Kraju Basków, Hiszpania: ETAP 6 na żywo
Eurosport PlayerIpla


09:00 Wyścig Six-Day, Brisbane, Australia: DZIEŃ 2 na żywo
Ipla


12:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 26. kolejka: GALATASARAY – ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYE na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

12:30 Energa Basket Liga – 27. kolejka: TREFL SOPOT – ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW WLKP. na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:15
Tahincioglu Basketball Super League – 26. kolejka: PINAR KARŞIYAKA –  AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

18:00
Liga ACB – 26. kolejka: TECNYCONTA ZARAGOZA – FCBARCELONA LASSA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:15 
Tahincioglu Basketball Super League – 26. kolejka: TOFAŞ – GAZIANTEP BASKETBOL

Komentarz: Jakub Ryś

23:00
NBA – faza play-off: TORONTO RAPORTS – ORLANDO MAGIC na żywo


19:55 EHF Liga Mistrzyń – 1/4 Finału: METZ HANDBALL – CSM BUKARESZT na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Tomasz Rosiński


13:30 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020, Halle, Niemcy: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Marcin Rams
Reporter: Sylwia Michałowska

14:00 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020, Halle, Niemcy – grupa 1: NIEMCY – POLSKA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski


10:00 Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja: MĘŻCZYŹNI DO 109 KG na żywo
* (w TVP Sport od 10:00 do 10:50 oraz od 11:00)
sport.tvp.plTVP Sport HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Sebastian Szczęsny

12:55 
Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja: KOBIETY +87 KG na żywo
sport.tvp.plIpla
Komentarz na sport.tvp.pl: Bogusław Solecki

15:25 
Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja: MĘŻCZYŹNI +109 KG na żywo
*(o 23:40  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Sebastian Szczęsny


17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 1/2 Finału: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – CHEMIK POLICE na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:25 Serie A1 – 1/4 Finału: SAUGELLA TEAM MONZA – UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Milena Sadurek


14:45 PlusLiga – 1/2 Finału: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 
PlusLiga – mecz o 5 miejsce: CERRAD CZARNI RADOM – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla


15:00 
PSA World Tour, Eindhoven, Holandia: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player


01:00 ATP World Tour 250, Houston, USA – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

11:00 WTA Tour, Lugano, Szwajcaria – 1/2 finału: FIONA FERRO – POLONA HERCOG na żywo
sport.tvp.pl

13:00 
WTA Tour, Lugano, Szwajcaria – 1/2 finału: KRISTYNA PLISKOVA – IGA ŚWIĄTEK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:00 
WTA Tour, Bogota, Kolumbia – 1/2 finału: AMANDA ANISIMOVA – BEATRIZ HADDAD MAIA na żywo
sport.tvp.pl

20:00 
ATP World Tour 250, Houston, USA – 1/4 finału: DANIEL ELAHI GALAN – JARED THOMPSON na żywo
Ipla

20:00 
WTA Tour, Bogota, Kolumbia – 1/2 finału: LARA ARRUABARRENA – ASTRA SHARMA na żywo
sport.tvp.pl

21:00 
ATP World Tour 250, Houston, USA – 1/2 finału: SAM QUERREY – CHRISTIAN GARIN na żywo
Ipla

22:30 
ATP World Tour 250, Houston, USA – 1/2 finału: ??? – CASPER RUUD na żywo
Ipla


11:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Assen, Holandia: SUPERPOLE na żywo
Ipla

14:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Assen, Holandia: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDIpla

16:00 Moto3 – Grand Prix Ameryk: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

16:55 Moto2 – Grand Prix Ameryk: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

17:55 MotoGP – Grand Prix Ameryk: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

19:35 Moto3 – Grand Prix Ameryk: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

20:00 Moto3 – Grand Prix Ameryk: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

20:30 MotoGP – Grand Prix Ameryk: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

21:10 MotoGP – Grand Prix Ameryk: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

21:35 
MotoGP – Grand Prix Ameryk: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

22:05 
Moto2 – Grand Prix Ameryk: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

22:30 
Moto2 – Grand Prix Ameryk: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


04:30 Formuła 1 – Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół (z Chin)

04:55 
Formuła 1 – Grand Prix Chin: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

06:00 Formuła 1 – Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
Ipla

07:00 Formuła 1 – Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół (z Chin)

07:55 Formuła 1 – Grand Prix Chin: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

09:15 Formuła 1 – Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
Ipla

11:45 
Formuła E – Rzym ePrix: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:45
Formuła E –Rzym ePrix: WSTĘP
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:00
Formuła E – Rzym ePrix: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Nice 1. liga żużlowa – 3. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla


20:15 Nice 1. liga żużlowa – 3. kolejka: UNIA TARNÓW – ARGED MALESA TŻ OSTROVIA na żywo
Ipla

inne
19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam