Sport w TV: sobota – 14 kwietnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 31. kolejka: LEGIA WARSZAWA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN 01:55 Major League Soccer – 7. kolejka: PHILADELPHIA UNION – ORLANDO […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 31. kolejka: LEGIA WARSZAWA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN


01:55 Major League Soccer – 7. kolejka: PHILADELPHIA UNION – ORLANDO CITY SC na żywo


03:50 Major League Soccer – 7. kolejka: VANCOUNVER WHITECAPS FC – LOS ANGELES FC na żywo


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55 
La Liga Santander – 32. kolejka: SEVILLA FC – VILLARREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:55
2. Bundesliga – 30. kolejka: FC ST. PAULI – FC UNION BERLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

12:55
Premier Liga – 26. kolejka: DYNAMO MOSKWA – LOKOMOTIV MOSKWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

13:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:25
Premier League – 34. kolejka: SOUTHAMPTON FC – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Michał Gutka

14:50
Primavera 1 – 25. kolejka: ATALANTA BC U19 – SSC NAPOLI U19 na żywo


15:10
Lotto Ekstraklasa – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński

15:20
Lotto Ekstraklasa – 31. kolejka: CRACOVIA – PIAST GLIWICE na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

15:20 Bundesliga – 30. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
CANAL+ Sport HD 
Komentarz: Edward Durda – Maciej Murawski

15:25
Bundesliga – 30. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 Bundesliga – 30. kolejka: VFB STUTTGART – HANNOVER 96 na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Tomasz Urban

15:25
Regionalliga Sudwest – 34. kolejka: KICKERS OFFENBACH – WALDHOF MANNHEIM na żywo


15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:35
La Liga Santander – 32. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:50 
1.Liga – 24. kolejka: FK JABLONEC – SK SIGMA OLOMOUC  na żywo


15:55
Premier League – 34. kolejka: SWANSEA CITY – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

15:55
Premier League – grupa mistrzowska, 27. kolejka: SZACHTAR DONIECK – DYNAMO KIJÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

15:55
Tipico Bundesliga – 30. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – SV MATTERSBURG na żywo


16:10
La Liga Santander – 32. kolejka: FC BARCELONA – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

16:55
Ligue 1 Conforama – 33. kolejka: OLYMPIQUE LYON – AMIENS SC na żywo


17:30 
NICE 1. Liga – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

17:40 
NICE 1. Liga – 26. kolejka: GKS KATOWICE – STAL MIELEC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Katowic)

17:40
Lotto Ekstraklasa – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Adam Westfal, Tomasz Lipiński

17:40 Lotto Ekstraklasa – 31. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD 
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)

17:55 
Serie A – 32. kolejka: CHIEVO WERONA – TORINO FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:15
La Liga Santander – 32. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:20
Premier League – 34. kolejka: LIVERPOOL FC – AFC BOURNEMOUTH na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

18:20 Bundesliga – 30. kolejka: BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
 
Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

18:25
La Liga Santander – 32. kolejka: CD LEGANES – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:25
Championship – 43. kolejka: FULHAM FC – BRENTFORD FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

19:00
III Liga – grupa I – 23. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – LEGIA II WARSZAWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:00 
Major League Soccer – 7. kolejka: NEW YORK RED BULLS – MONTREAL IMPACT na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

20:10
Lotto Ekstraklasa – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik

20:20
Lotto Ekstraklasa – 31. kolejka: LEGIA WARSZAWA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HD 

Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

20:30
Serie A – 32. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40
Premier League – 34. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

20:40
Serie A – 32. kolejka: ATALANTA BC – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40
La Liga Santander – 32. kolejka: ATHLETIC CLUB – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

20:50
Major League Soccer – 7. kolejka: COLORADO RAPIDS – TORONTO FC na żywo


21:45
Major League Soccer – 7. kolejka: CHICAGO FIRE – LOS ANGELES GALAXY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Andrzej Juskowiak

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL  na żywo
Ipla

23:50
Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


08:20 Ski Classics, Yllas-Levi, Finlandia: 67 KM ST. KLASYCZNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


12:20 Reportaż ARMIA FIGHT NIGHT 2 premiera.200
Polsat Sport HDIpla


13:30 
European Tour – Open de España, Madryt, Hiszpania: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – RBC Heritage, Hilton Head Island, USA: III RUNDA na żywo


01:05 
NHL – play-off: PITTSBURGH PENGUINS – PHILADELPHIA FLYERS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:30
Mecz Towarzyski: NIEMCY – SŁOWACJA na żywo


18:00
Extraliga – Finał: HC OCELARI TRINEC – HC KOMETA BRNO na żywo


21:00
Mecz Towarzyski: FRANCJA – CZECHY na żywo


21:05 
NHL – play-off: NASHVILLE PREDATORS – COLORADO AVALANCHE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:00 FEI World Cup, Paryż, Francja: UJEŻDŻENIE – PROGRAM DOWOLNY na żywo
*(od 15:45 także w Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


21:15 Six-Day, Majorka, Hiszpania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


12:00
 
Tahincioğlu Basketball Super League – 25. kolejka: ISTAMBUŁ BBSK – BANVIT BK na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

13:00
KBSL – 26. kolejka: HETAY BSB – YAKINDOGU UNIV. na żywo


14:15 
Tahincioğlu Basketball Super League – 25. kolejka: TRABZONSPOR – ESKISEHIR BASKET na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

23:30 
NBA – play-0ff: TORONTO RAPTORS – WASHINGTON WIZARDS na żywo

Komentarz: Edward Durda – Waldemar Kijanowski


15:45 PGNiG Superliga – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


15:55 
PGNiG Superliga – 26. kolejka: GTPR GDYNIA – METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


12:45 PGNiG Superliga – 30. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Zabrza)
Reporter: Piotr Bugajny

12:55
PGNiG Superliga – 30. kolejka: NMC GÓRNIK ZABRZE – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Zabrza)

18:30
Liga ASOBAL – 26. kolejka: LIBERBANK C. ENCANTADA – QUABIT GUADALAJARA premiera.200

Komentarz: Kacper Merk

20:30
DKB Handball Bundesliga – 28. kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – HSG WETZLAR na żywo

Komentarz: Kacper Merk


14:45 TOP 14 – 24. kolejka: RC TULON – MONTPELLIER HERAULT RC na żywo


16:05 Guinness Pro14 – 20. kolejka: EDINBURGH RUGBY – SCARLETS RUGBY na żywo


16:50 Guinness Pro14 – 20. kolejka: ZEBRE RUGBY – DRAGONS na żywo


17:00 Principality Premiership – II runda: RGC 1404 – BEDWAS na żywo


19:25 Guinness Pro14 – 20. kolejka: SOUTHERN KINGS – CARDIFF BLUES na żywo


20:30 
Guinness Pro14 – 20. kolejka: LEINSTER – BENETTON RUGBY TREVISO na żywo


13:00 Magazyn 7. STREFA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Ryszard Bosek, Łukasz Kadziewicz, Ireneusz Mazur, Sebasian Świderski.


16:00 Vestel Venus League – Finał: GALATASARAY STAMBUŁ – FENERBAHCE STAMBUŁ na żywo


14:45 PlusLiga – 30. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


19:00 KSW 43: ROBERTO SOLDIĆ – DRICUS DU PLESSIS na żywo
*(od 20:00 także w Polsat Sport HD i Polsat HD)
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


12:00 WTA Tour, Lugano, Szwajcaria – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00
WTA Tour, Lugano, Szwajcaria – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:00
WTA Tour, Bogota, Szwajcaria – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

19:00
WTA Tour, Bogota, Szwajcaria – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

20:00
 ATP World Tour 250, Houston, USA – 1/2 finału: IVO KARLOVIC – TENNYS SANDGREN na żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

21:00
ATP World Tour 250, Marrakesz, Maroko – 1/2 finału: ??? – ??? premiera.200
Ipla
Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora

22:00 
ATP World Tour 250, Houston, USA – 1/2 finału: STEVE JOHNSON – TAYLOR FRITZ na żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

23:00
ATP World Tour 250, Marrakesz, Maroko – 1/2 finału: ??? – ??? premiera.200
Ipla
Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora


10:15 Mistrzostwa Świata Superbike, Aragon, Hiszpania: SUPERPOLE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00
Mistrzostwa Świata Superbike, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:50
Mistrzowska Wielkiej Brytanii Superbike,  Fawkham, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport Player

14:00
Mistrzostwa Świata Superbike, Aragon, Hiszpania: SUPERSPORT na żywo
Eurosport Player


15:00 
ITV Racing – Grand National Festival: WYŚCIGI – DZIEŃ 3 na żywo


04:30 
Formuła 1 – Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
Ipla

04:55 
Formuła 1 – Grand Prix Chin: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

06:00 
Formuła 1 – Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
Ipla

07:00
 
Formuła 1 – Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
Ipla

07:55 
Formuła 1 – Grand Prix Chin: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

09:15 
Formuła 1 – Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
Ipla

11:00
ADAC Formel 4, Oschersleben, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


11:45
ADAC TCR Germany, Oschersleben, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


12:00
Formuła E – ePrix Rzymu: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15
ADAC GT Masters, Oschersleben, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


14:30
Porsche Carrera Cup, Oschersleben, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


16:00
Formuła E – ePrix Rzymu: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:00 Nice 1. Liga Żużlowa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Michał Korościel (z Piły)
Reporterzy: Anita Mazur, Marcin Kuźbicki

16:15 
Nice 1. Liga Żużlowa – 2. kolejka: EURO FINANNCE POLONIA PIŁA – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Michał Korościel (z Piły)

17:30 PGE Ekstraliga – 2. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Piotr Świderski (z Torunia)
Reporterzy: Łukasz Benz, Jakub Zborowski

18:00 
PGE Ekstraliga – 2. kolejka: GET WELL TORUŃ – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Piotr Świderski (z Torunia)

inne
00:15
 Igrzyska Wspólnoty Narodów, Gold Coast, Australia: DZIEŃ 10 na żywo
 

06:00
 Igrzyska Wspólnoty Narodów, Gold Coast, Australia: DZIEŃ 10 na żywo
 

08:00 Studio TVP Sport: ZAPOWIEDŹ WEEKENDU na żywo
*(także o 14:10 i 17:55)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

09:15 
Igrzyska Wspólnoty Narodów, Gold Coast, Australia: DZIEŃ 10 na żywo
 

13:00
 Igrzyska Wspólnoty Narodów, Gold Coast, Australia: DZIEŃ 10 na żywo
 

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


20:15 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:25 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie:

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam