Sport w TV: sobota – 14 października 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 8. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER UNTIED 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 10. kolejka: DSC ARMINIA BIELEFELD […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 8. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER UNTIED


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200
CANAL+ Sport HD

12:55 
2. Bundesliga – 10. kolejka: DSC ARMINIA BIELEFELD – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

12:55 
La Liga Santander – 8. kolejka: ATHLETIC CLUB – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Marcin Gazda

13:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:15 
Mistrzostwa Świata U17, Kalkuta, Indie – grupa E: JAPONIA – NOWA KALEDONIA na żywo
Eurosport Player

13:15 
Mistrzostwa Świata U17, Guwahati, Indie – grupa E: FRANCJA – HONDURAS na żywo
Eurosport Player

13:25 Premier League – 8. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER UNTIED na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny (z Liverpoolu)

15:10 Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Gliwic)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński

15:00 
Bundesliga – 8. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:25 Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: PIAST GLIWICE – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Gliwic)

15:25 
Bundesliga – 8. kolejka: BAYERN MONACHIUM – SC FREIBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński (z Monachium)

15:25 
Bundesliga – 8. kolejka: HERTHA BSC – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Filip Kapica

15:25 Bundesliga – 8. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – FC AUGSBURG na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski

15:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:55 
Premier League – 8. kolejka: CRYSTAL PALACE – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

15:55
Tipico Bundesliga – 11. kolejka: LASK LINZ – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

16:10 
La Liga Santander – 8. kolejka: GETAFE CF – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

16:15 
Mistrzostwa Świata U17, Kalkuta, Indie – grupa F: ANGLIA – IRAK na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:15 
Mistrzostwa Świata U17, Guwahati, Indie – grupa F: MEKSYK – CHILE na żywo
Eurosport Player

17:00 
Ligue 1 – 9. kolejka: DIJON FCO – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
*(od 17:20 w Eleven Extra HD)
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Stefan Białas

17:30
Serie A – 8. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:30 
NICE 1. Liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Iwan (z Bielska-Białej)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:40 
NICE 1. Liga – 13. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Iwan (z Bielska-Białej)

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Adam Westfal


17:55 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)

17:55
Serie A – 8. kolejka: JUVENTUS FC – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

17:55
Premier Liga – 13. kolejka: FK KRASNODAR – CSKA MOSKWA na żywo
 Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

18:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:25
 Premier League – 8. kolejka: WATFORD FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

18:25 Championship – 12. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS FC – ASTON VILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

18:25 Bundesliga – 8. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – RB LEIPZIG na żywo

Komentarz w Canal+ HD: Bartosz Gleń – Leszek Orłowski

18:25
Eredivisie – 8. kolejka: AFC AJAX – SPARTA ROTTERDAM na żywo
Ipla
Komentarz: Bożydar Iwanow

18:25 
Tipico Bundesliga – 11. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – SKN ST. POLTEN na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

19:15
1.Liga – 10. kolejka: MFK KARVINA – SK SLAVIA PRAGA na żywo


20:00
 La Liga Santander – 8. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:10 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporter: Sonia Śledź, Mariusz Wróblewski


20:25 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)

20:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

20:40 
La Liga Santander – 8. kolejka: ATLETICO MADRYT – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała (z Madrytu)

20:40
Serie A – 8. kolejka: AS ROMA – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40
 Eredivisie – 8. kolejka: FEYENOORD – PEC ZWOLLE na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

21:00 
Premier League – 8. kolejka: ??? – ??? premiera.200


22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Andrzej Juskowiak

22:30 
Tipico Bundesliga – 11. kolejka: CASHPOINT SCR ALTACH – FC FLYERALARM ADMIRA premiera.200

Komentarz: Julian Kowalski

22:45
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla

23:00
Magazyn PREMIER LEAGUE+premiera.200


18:00 NCAA – 7. kolejka: INDIANA HOOSIERS – MICHIGAN WOLVERINES na żywo


12:30 PGA European Tour – Italian Open, Parco Reale di Monza, Monza, Włochy: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

20:30 
PGA Tour – CIMB Classics, Kuala Lumpur, Malezja: III RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL – 2. kolejka: NEW JERSEY DEVILS – WASHINGTON CAPITALS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:00 Wyścig dookoła Turcji: ETAP 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:00 Tahincioğlu Basketball Super League – 2. kolejka: BESIKTAS SOMPO JAPAN – YESILGIRESUN BELEDIYE SPOR na żywo


16:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 2. kolejka: ISTAMBUŁ BB – DIB CEKMECE na żywo


12:45 PGNiG Superliga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Płock)
Reporter: Joanna Cedrych

12:55 PGNiG Superliga – 7. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – MKS ZAGŁĘBIE LUBIN  na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Płock)

17:25 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: RK VARDAR – FC BARCELONA LASSA na żywo

Reporter: Piotr Karpiński – Grzegorz Tkaczyk

18:55 
Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: RK CELJE PIVOVARNA LASKO – MIESZKOW BRZEŚĆ na żywo
Ipla
Komentarz: Kacper Merk

20:30
Liga ASOBAL – 6. kolejka: FERTIBERIA PUERTO SAGUNTO – FRAIKIN BM. GRANOLLERS premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński


13:55 European Rugby Champions Cup – grupa 1: LEINSTER RUGBY – MONTPELLIER HERAULT RUGBY na żywo
 Ipla

19:00
Pro D2 – 8. kolejka: BAYONNE RUGBY – OLYMPIQUE BIARITZ na żywo
Eurosport Player


20:25 Serie A1 – 1. kolejka: IGOR GORGONZOLA NOVARA – UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO na żywo

Komentarz w nSport+ HD: Żelisław Żyżyński – Milena Radecka


14:45 Plusliga – 4. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HD Ipla


19:00 Fight Exclusive Night 19: IGOR DANIS – PAWEŁ BISZCZAK na żywo
*(od 20:30 w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HD Ipla

22:00 Cage Warriors 87: CRAIG WHITE – MATT INMAN na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Adamczyk – Michał Mitrut


23:00 World Series – Deleware Investments US Open, Philapelphia, USA: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


06:00 WTA Tour, Tianjin, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
 Ipla


08:00 
WTA Tour, Tianjin, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
 Ipla

08:00 WTA Tour, Hongkong, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:00 
WTA Tour, Hongkong, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:30
 
ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport HD Ipla

14:00 
ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

14:00 
WTA Tour, Linz, Austria: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

16:00 
WTA Tour, Linz, Austria: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


14:30 ITV Racing, Newmarket, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


02:00 Moto3, Grand Prix Japonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


02:55 
MotoGP, Grand Prix Japonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


03:55 
Moto2, Grand Prix Japonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


05:35 
Moto3, Grand Prix Japonii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


06:30 
MotoGP, Grand Prix Japonii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


07:10 
MotoGP, Grand Prix Japonii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

07:35 
MotoGP, Grand Prix Japonii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

08:05 
Moto2, Grand Prix Japonii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


03:00 FIA WTCC, Szanghaj, Chiny: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

06:45 FIA WTCC, Szanghaj, Chiny: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

08:30 FIA WTCC, Szanghaj, Chiny: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:15
FIA WTCC, Szanghaj, Chiny: MAC 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:15
Porsche Carrera Cup, Hockenheim, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


14:30 
Seria DTM, Hockenheim, Niemcy: WYŚCIG 1  na żywo


16:00
Audi Sport TT Cup, Hockenheim, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


19:00 Mistrzostwa Europy, Lublin, Polska: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
13:00 Liga Mistrzów Dronów, Salina Turda, Rumunia: WYŚCIG 1 na żywo


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

23:10 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

23:40
 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam