Sport w TV: sobota – 16 lutego 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – 24. kolejka: CELTA VIGO – UD LEVANTE  Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski 12:55 2. Bundesliga – 23. kolejka: MSV DUISBURG […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


12:00 
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


12:55 La Liga Santander – 24. kolejka: CELTA VIGO – UD LEVANTE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

12:55 
2. Bundesliga – 23. kolejka: MSV DUISBURG – FC UNION BERLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

12:55 
FA Cup – 1/8 Finału: BRIGHTON & HOVE ALBION – DERBY COUNTRY na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:00 
Bundesliga – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:10 
LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Maciej Klimek

15:25 
LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)

15:25
Bundesliga – 22. kolejka: VFB STUTTGART – RB LEIZPIG na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:25
Bundesliga – 22. kolejka: FC SCHALKE 04 – SC FREIBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:55
FA Cup – 1/8 Finału: AFC WIMBLEDON – MILLWALL FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

16:10 
La Liga Santander – 24. kolejka: RAYO VALLECANO – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

17:30
FA Cup – 1/8 Finału: STUDIO na żywo
Ipla

17:40 
LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Sosnowca)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Żelisław Żyżyński

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Sosnowca)

17:55
 Serie A – 24. kolejka: CAGLIARI CALCIO – PARMA CALCIO na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Piotr Czachowski

18:25 
FA Cup – 1/8 Finału: NEWPORT COUNTRY AFC – MANCHESTER CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25
La Liga Santander – 24. kolejka: REAL SOCIEDAD – CD LEGANES na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

18:25
Bundesliga – 22. kolejka: HERTHA BSC – WERDER BREMA na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

20:10 
LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)
Reporterzy: Filip Surma, Adam Westfal

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: KORONA KIELCE – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)

20:25
 Serie A – 24. kolejka: ATALANTA BC – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40
La Liga Santander – 24. kolejka: FC BARCELONA – REAL VALLADOLID na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała

22:30 
Serie A – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:30 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Andrzej Juskowiak

22:45
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:00
Magazyn BUNDESLIGA+ 


09:50 Mistrzostwa Europy Drużyn Mieszanych, Kopenhaga, Dania: PÓŁFINAŁ na żywo

Komentarz: Jan Rudziński

13:50 Mistrzostwa Europy Drużyn Mieszanych, Kopenhaga, Dania: PÓŁFINAŁ na żywo

Komentarz: Jan Rudziński


17:45 Puchar Świata, Soldier Hollow, USA: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
*(od 18:00 w Polsat Sport News HD)
Eurosport 1 HDIpla

21:45 Puchar Świata, Soldier Hollow, USA: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
*(od 22:00 w Polsat Sport Extra HD)
Eurosport 1 HDIpla


12:30 Puchar Świata, Cogne, Włochy: SPRINT KOBIET I MĘŻCZYZN ST. DOWOLNYM na żywo
*(od 12:55 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDEurosport 1 HDIpla


21:30 Puchar Świata, Lake Placid, USA: 1. i 2. CZWÓREK MĘŻCZYZN 
Ipla


06:00 PGA European Tour – ISPS Handa World Super 6, Perth, Australia: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – Genesis Open, Pacific Palisades, USA: III RUNDA na żywo


01:30 NHL: BUFFALO SABRES – NEW YORK RANGERS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Adamiak – Adrian Kowal


20:15 Longines Masters of Hong Kong, Hong Kong: ZAWODY 
Eurosport 1 HDIpla


15:00 Energa Basket Liga – 18. kolejka: InvestInTheWest ENEA GORZÓW WLKP. – TS OSTROVIA OSTRÓW WLKP. na żywo


03:00 NBA All-Star: MECZ WSCHODZĄCYCH GWIAZD na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

13:45 
Puchar Polski – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

16:15 
Puchar Polski: KONKURS WSADÓW I TRÓJEK na żywo
Ipla

17:00
Turkey Cup – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo


17:30 
Puchar Polski – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

19:00 
Puchar Hiszpanii – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo


21:30
Turkey Cup – 1/2 Finału: ??? – ???


14:00 IAAF World Indoor Tour, Birmingham, Wielka Brytania: MITYNG HALOWY na żywo
*(od 14:20 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

18:30
Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


10:45 
Mistrzostwa Świata, Are, Szwecja: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla

14:15 
Mistrzostwa Świata, Are, Szwecja: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla


11:30 Puchar Świata, Feldberg, Niemcy: SKICROSS na żywo
Ipla


17:30 EHF Liga Mistrzów – grupa A: STUDIO na żywo

Studio: Bartek Ignacik (z Kielc)
Reporter: Szymon Ratajczak

17:55 EHF Liga Mistrzów – grupa A: PGE VIVE KIELCE – MONTPELLIER HANDBALL na żywo
Ipla
Komentarz w nc+: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Kielc)
Komentarz w Eleven Sports 3: Michał Wszołek – Michał Świrkula

20:00
 EHF Liga Mistrzów – grupa A: RK VARDAR – TELEKOM VESZPREM 

Komentarz: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź


20:25 Serie A1 – 20. kolejka: IGOR GORGONZOLA NOVARA – IL BISONTE FIRENZE  na żywo

Komentarz: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek


14:45 
PlusLiga – 20. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:30 
PlusLiga – 20. kolejka: GKS KATOWICE – CERRAD CZARNI RADOM na żywo
Polsat Sport HDIpla


23:30 Puchar Świata, Lake Placid, USA: 1. i 2. PRZEJAZD MĘŻCZYZN 
Ipla


15:35 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: STUDIO na żywo
*(od 15:50 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński
Reporterzy: 
Filip Czyszanowski, Michał Regulski

16:00 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny, Stanisław Snopek

18:00 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIpla
Studio w TVP: Maciej Jabłoński
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Michał Regulski


01:30 
Welsh Open, Cardiff, Walia: ĆWIERĆFINAŁ
Eurosport 1 HDIpla

13:45
Welsh Open, Cardiff, Walia: PÓŁFINAŁ na żywo
Ipla

19:45
Welsh Open, Cardiff, Walia: PÓŁFINAŁ na żywo
Ipla


03:00 Puchar Świata, Calgary, Kanada: HALFPIPE na żywo
*(o 08:30  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla

06:00 Puchar Świata, Pjongczang, Korea Południowa: GIGANT RÓWNOLEGŁY na żywo
Ipla

09:15 Puchar Europy FIS, Białka Tatrzańska: BIG AIR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:00 Cage Warriors 101: TOM ASPINALL – SOFIANE BOUKICHOU na żywo
Ipla


15:30 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

16:00 
WTA Tour, Doha, Katar – finał: ??? – ??? na żywo
*(o 22:40  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

19:30 
ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla


14:20 Formuła E – Mexico City ePrix: I SESJA TRENINGOWA na żywo


16:50 Formuła E – Mexico City ePrix: II SESJA TRENINGOWA na żywo


19:00 Formuła E – Mexico City ePrix: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDIpla

23:00 
Formuła E – Mexico City ePrix: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam