Sport w TV: sobota – 17 grudnia 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Skoki narciarskie: Puchar Świata w Engelbergu 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Mateusz Święcicki 11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  11:00 TFF 1.Lig – 15. […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Skoki narciarskie: Puchar Świata w Engelbergu

piłka nożna
11:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
Jedenaście
Studio: Mateusz Święcicki

11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
nSport+ HD

11:00 
TFF 1.Lig – 15. kolejka: BANDIRMASPOR – SIVASSPOR na żywo
TRT Avaz

11:00 
TFF 1.Lig – 15. kolejka: SANLIURFASPOR – BOLUSPOR na żywo
TRT Spor HD

12:55 
La Liga Santander – 16. kolejka: SPORTING GIJON – VILLARREAL CF na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

13:25 Premier League – 16. kolejka: CRYSTAL PALACE – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDIdman TV


13:00
2.Bundesliga – 17. kolejka: FC ST. PAULI – VFL BOCHUM 1848 na żywo
Eurosport Player

13:00
2.Bundesliga – 17. kolejka: KARLSRUHER SC – EINTRACHT BRAUNSCHWEIG na żywo
Eurosport Player

14:00 
TFF 1.Lig – 15. kolejka: ELAZIGSPOR – ALTINORDU na żywo
TRT Avaz

14:55
Serie A – 17. kolejka: EMPOLI FC – CAGLIARI CALCIO na żywo
Eleven ExtraEleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Mateusz Majak

15:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD


15:10
LOTTO Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

15:15
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 
Bundesliga – 15. kolejka: RB LEIPZIG – HERTHA BSC na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
 Bundesliga – 15. kolejka: FC SCHALKE 04 – SC FREIBURG na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 15. kolejka: 1 FSV MAINZ 05 – HAMBURGER SV na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 15. kolejka: FC AUGSBURG – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 15. kolejka: WERDER BREMA – FC KOELN na żywo
Eurosport Player

15:25
LOTTO Ekstraklasa – 20. kolejka: KORONA KIELCE – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online


15:55
Tipico Bundesliga – 20. kolejka: SV GUNTAMATIC RIED – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ na żywo
Sportklub
Komentarz: Jakub Polkowski

16:10 
La Liga Santander – 16. kolejka: ATLETICO MADRYT – UD LAS PALMAS na żywo
Jedenaście
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

14:00
 TFF 1.Lig – 15. kolejka: GOZTEPE – MERSIN IDMANYOURDU na żywo
TRT Spor HD

16:55
Ligue 1 – 18. kolejka: EA GUINGAMP – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
Eleven ExtraTV5 Monde Maghreb Orient
Komentarz w Eleven Extra: Marcin Grzywacz – Mateusz Majak

17:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD


17:40
LOTTO Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

17:55
LOTTO Ekstraklasa – 20. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online


18:00
Serie A – 17. kolejka: AC MILAN – ATALANTA BC na żywo
Jedenaście
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

18:00
Magazyn PODSUMOWANIE ROKU 2016 – PUCHAR POLSKI premiera.200
Polsat Sport HDIpla

18:15
Premier League Wales – 19. kolejka: GAP CONNAH’S QUAY – THE NEW SAINTS na żywo
S4C

18:25 
Premier League – 16. kolejka: WEST BROMWICH ALBION – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ Sport 2 HDIdman TV


18:25 
Bundesliga – 15. kolejka: VFL WOLFSBURG – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

18:25
Tipico Bundesliga – 20. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – RZ PELLETS WAC na żywo
Sportklub
Komentarz: Łukasz Wiśniowski

18:40 Magazyn PODSUMOWANIE ROKU 2016 – REPREZENTACJA POLSKI premiera.200
Polsat Sport HDIpla

19:20
Magazyn PODSUMOWANIE ROKU 2016 – EURO 2016 premiera.200
Polsat Sport HDIpla

19:40
Eredivisie – 17. kolejka: FEYENOORD – VITESSE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz

19:55
Ligue 1 – 18. kolejka: STADE RENNES FC – SC BASTIA na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Michał Mitrut – Stefan Białas

20:00
Lotto Ekstraklasa: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD


20:20 
LOTTO Ekstraklasa – 19. kolejka: CRACOVIA – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online


20:30
Premier League – 16. kolejka: ??? – ??? premiera.200
CANAL+ Sport 2 HD


20:40
La Liga Santander – 16. kolejka: SEVILLA FC – MALAGA CF na żywo
Eleven SportsIdman TV
Komentarz w Eleven Sports: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

20:40 
Serie A – 17. kolejka: JUVENTUS FC – AS ROMA na żywo
Jedenaście
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

21:30
Primeira Liga – 14. kolejka: GD ESTORIL-PRAIA – SL BENFICA na żywo
RTP AfricaRTP International

22:00
Tipico Bundesliga – 20. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – SV MATTERSBURG premiera.200
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

22:20 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport 2 HD


22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

22:30
Eredivisie – 17. kolejka: TWENTE – AZ ALKMAAR premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek

badminton
07:00 Super Series Finals, Abu Dhabi: ZAWODY na żywo
Eurosport Player

biathlon
14:45 Puchar Świata, Nové Město na Moravě, Czechy: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerPolsat Sport Extra HDPolsat Sport NewsIplaDas Erste HDČT Sport

17:30
 Puchar Świata, Nové Město na Moravě, Czechy: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
*(o 18:30 premiera.200 w Eurosport HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerPolsat Sport Extra HDIplaDas Erste HDČT Sport

biegi narciarskie
11:00 Puchar Świata,La Clusaz, Francja: 1O KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerDas Erste HD


13:15 Puchar Świata, La Clusaz, Francja: 15 KM STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

bilard
12:00 Ekstraklasa – 9. kolejka: GREEN CLUB GDAŃSK – METAL FACH LP SOKÓŁKA premiera.200
Sportklub

boks
03:00 Gala Boksu, Indio, USA: WIACZESŁAW SHABRANSKYY – SULLIVAN BARRERA na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:30
Gala Boksu, Jekaterynburg, Rosja: ALEKSANDER POWIETKIN – BERMANE STIVERNE na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Tomasz Hutkowski – Piotr Momot

futsal
15:35 Futsal Ekstraklasa – 11. kolejka: POGOŃ 04 SZCZECIN – PIAST GLIWICE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Marendziak (ze Szczecina)

hokej na lodzie
01:00
NHL: PITTSBURGH PENGUINS – LOS ANGELES KINGS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki

19:00
 
Turniej EIHC, Gdańsk, Polska: POLSKA – KAZACHSTAN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Waldemar Matuszak (z Gdańska)
Studio: Robert Walczak – Andrzej Zabawa (z Gdańska)
Reporter: Olga Rybicka

kombinacja norweska
11:30 
Puchar Świata, Ramsau, Austria: KONKURS SKOKÓW na żywo
*(o 12:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport 2 HDEurosport Player

13:45 
Puchar Świata, Ramsau, Austua: BIEG NA 10 KILOMETRÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD

koszykówka kobiet
13:30 KBSL – 8. kolejka: GALATASARAY – BESIKTAS JK na żywo
TRT 3 Spor

koszykówka mężczyzn
02:00 NBA: PHILADELPHIA 76ERS – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

14:00
Super Ligi – 11. kolejka: BANVIT – BESIKTAS SOMPO JAPAN  na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

23:00
NBA: OKLAHOMA CITY THUNDER – PHOENIX SUNS na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

narciarstwo alpejskie
10:15 
Puchar Świata,Val d’Isère, Francja: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HDRai sport 1Rai sport 2

12:00 Puchar Świata, Val Gardena, Włochy: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HDRai sport 1Rai sport 2

narciarstwo dowolne
06:30 Puchar Świata, Beida Lake, Chiny: SKOKI na żywo
Eurosport Player

11:00 Puchar Świata, Montafon, Austria: SKI CROSS na żywo
*(o 23:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:30
Puchar Świata, Copper Mountain, USA: HALFPIPE na żywo
Eurosport Player

piłka ręczna mężczyzn
12:45 ExtraLiga – 15. kolejka: TJ CEMENT HRANICE – HC DUKLA PRAGA na żywo
ČT Sport

20:30 Handball Bundesliga – 16. kolejka: VFL GUMMERSBACH – THW KIEL premiera.200
Sportklub
Komentarz: Kamil Gapiński

rugby
18:30 European Rugby Champions Cup – grupa 2: CONNACHT RUGBY – WASPS na żywo
Polsat Sport NewsIpla

rzutki
13:30
PDC World Championship: I RUNDA na żywo
Sport 1 Germany

20:00 PDC World Championship: I RUNDA na żywo
Sport 1 Germany

saneczkarstwo
08:30 Puchar Świata, Park City, USA: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

short-track
05:45 Puchar Świata, Gangneung, Korea Południowa: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Bogusław Solecki

siatkówka kobiet
11:00 Vestel Venus Sultan League – 10. kolejka: CANAKKALE BLD.  – GALATASARAY na żywo
NTV Spor

14:00 Vestel Venus Sultan League – 10. kolejka: HALKBANK ANKARA – VAKIFBANK STAMBUŁ na żywo
NTV Spor

17:30 Magazyn PODSUMOWANIE ROKU 2016 premiera.200
Polsat Sport HDIpla

20:00 Orlenliga – 12. kolejka: IMPEL WROCŁAW – LEGIONOVIA LEGIONOWO na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:20
Serie A1 – 10. kolejka: BUSTO ARSIZIO – MOZNA na żywo
Rai sport 1Rai sport 2

siatkówka mężczyzn
14:10 Magazyn PODSUMOWANIE ROKU 2016 premiera.200
Polsat Sport HDIpla

14:45
Plusliga – 15. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

skeleton
16:00 Puchar Świata, Lake Placid, USA: II PRZEJAZD KOBIET na żywo
ČT Sport

skoki narciarskie
15:45 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: STUDIO na żywo
TVP 1 HD
Studio: Maciej Jabłoński
Reporter: Michał Regulski

15:45 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


16:00 
Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerTVP 1 HDDas Erste HD
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny

snooker
20:00 Scottish Open: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

snowboard
17:30 Puchar Świata, Copper Mountain, USA: HALF PIPE na żywo
Eurosport Player

19:00 Puchar Świata, Cortinia d’Ampezzo, Włochy: SLALOM RÓWNOLEGŁY na żywo
*(o 21:05 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDRai sport 1Rai sport 2

sporty motorowe
21:50 Magazyn PODSUMOWANIE ROKU 2016 premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

sporty walki
21:30 Spartan Fight 6: OSCAR PIECHOTA – NIKOS SOKOLIS na żywo
nSport+ HD

tenis
13:30 Magazyn PODSUMOWANIE ROKU 2016 premiera.200
Polsat Sport HDIpla

żeglarstwo
14:45 Vendee Globe 2016: PODSUMOWANIE TYGODNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD

inne
00:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD

22:40 Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD


23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny