Sport w TV: sobota – 17 lutego 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: KONKURS MĘŻCZYZN – SKOCZNIA DUŻA 12:30 Magazyn LIGA EUROPY UEFA  Redakcja: Piotr Glamowski, Michał Kornacki 12:55 La Liga Santander – 24. […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: KONKURS MĘŻCZYZN – SKOCZNIA DUŻA


12:30 Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200

Redakcja: Piotr Glamowski, Michał Kornacki

12:55 
La Liga Santander – 24. kolejka: UD LAS PALMAS – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

12:55 
2. Bundesliga – 23. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – FC ST. PAULI na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

13:25
FA Cup – 1/8 finału: SHEFFIELD WEDNESDAY – SWANSEA CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:55
Serie A – 25. kolejka: UDINESE CALCIO – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:10
 Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński

15:25
 Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: WISŁA PŁOCK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)

15:25 Bundesliga – 23. kolejka: VFL WOLFSBURG – BAYERN MONACHIUM na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Maciej Murawski

15:25 
Bundesliga – 23. kolejka: HAMBURGER SV – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:35
La Liga Santander – 24. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:55 
Tipico Bundesliga – 23. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ na żywo

Komentarz: Jakub Polkowski

16:10 
La Liga Santander – 24. kolejka: SD EIBAR – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Dominik Guziak – Tomasz Ćwiąkała

16:55
Ligue 1 Conforama – 26. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – RC STRASBOURG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Stefan Białas

17:40 Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Filip Surma

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – CRACOVIA na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)

18:15
Bundesliga – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:25 Bundesliga – 23. kolejka: FC SCHALKE 04 – TSG 1899 HOFFENHEIM  na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

18:25
FA Cup – 1/8 finału: HUDDERSFIELD TOWN – MANCHESTER UNITED na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

19:40 
Eredivisie – 23. kolejka: PSV EINDHOVEN – SC HEERENVEEN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:10 Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporter: Tomasz Lipiński

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: WISŁA KRAKÓW – ARKA GDYNIA na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

20:30
 
La Liga Santander – 24. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:30
Jupiler League – 27. kolejka: CLUB BRUGGE – KRC GENK na żywo


20:40 
La Liga Santander – 24. kolejka: MALAGA CF – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Mitrut – Marcin Gazda

20:40
Serie A – 25. kolejka: GENOA CFC – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

22:30 Magazyn LIGA+ na żywo

Studio: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski

22:50
 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 
Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200


10:00
Drużynowe Mistrzostwa Europy, Kazań, Rosja: 1/2 FINAŁU KOBIET na żywo


12:00
Drużynowe Mistrzostwa Europy, Kazań, Rosja: 1/2 FINAŁU KOBIET na żywo


14:00
Drużynowe Mistrzostwa Europy, Kazań, Rosja: 1/2 FINAŁU MĘŻCZYZN na żywo


16:00
Drużynowe Mistrzostwa Europy, Kazań, Rosja: 1/2 FINAŁU MĘŻCZYZN na żywo


11:35 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo
*(od 11:45 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski (z Pjongczang)
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Marcin Muras – Magdalena Grzywa
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński, Jarosław Idzi (z Pjongczang)


10:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


10:30 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SZTAFETA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Kacper Merk (z Pjongczang)
Komentarz w Eurosporcie 5 (nc+): Edward Durda
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi – Piotr Meissner (z Pjongczang)


18:00 Gala Boksu, Ludwigsburg, Niemcy: VINCENT FEIGENBUTZ – RYNO LIEBENBERG na żywo
*(od 20:00 w Sport 1)

Komentarz: Jan Szczęsny – Ewa Piątkowska


01:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej kobiet: SZWAJCARIA – SZWECJA  na żywo
Eurosport Player


01:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej kobiet: OLIMPIJCZYCY Z ROSJI – USA  na żywo
Eurosport Player

01:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej kobiet: JAPONIA – CHINY  na żywo
Eurosport Player

01:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej kobiet: DANIA – WIELKA BRYTANIA  na żywo
Eurosport Player

06:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn: KOREA POŁUDNIOWA – WIELKA BRYTANIA na żywo
Eurosport Player

06:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn: SZWAJCARIA – NORWEGIA na żywo
Eurosport Player


06:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn: KANADA – SZWECJA  na żywo
Eurosport Player

06:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn: JAPONIA – WŁOCHY  na żywo
Eurosport Player

12:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej kobiet: CHINY – DANIA  na żywo
Eurosport Player

12:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej kobiet: KOREA POŁUDNIOWA – WIELKA BRYTANIA na żywo
Eurosport Player


12:05 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej kobiet: OLIMPIJCZYCY Z ROSJI – JAPONIA  na żywo
Eurosport Player

12:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej kobiet: USA – KANADA  na żywo
Eurosport Player


09:00 PGA European Tour – NBO Oman Open, Maskat, Oman: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:00
PGA Tour – Genesis Open, Los Angeles, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


02:00 NHL: WINNIPEG JETS – COLORADO AVALANCHE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Adrian Kowal

04:10 Igrzyska Olimpijskie, Gangneung, Korea Południowa – turniej kobiet, 1/4 Finału: OLIMPIJCZYCY Z ROSJI – SZWAJCARIA na żywo
*(o 06:40 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla

04:10 Igrzyska Olimpijskie, Gangneung, Korea Południowa – turniej mężczyzn, grupa A: KANADA – CZECHY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 2: Bartosz Gleń, Grzegorz Michalewski

08:40 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn, grupa A: KOREA POŁUDNIOWA – SZWAJCARIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Marcin Zawadzki – Jacek Chadziński
Komentarz w Eurosporcie 4 (nc+): Wojciech Zawioła
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Grzegorz Michalewski – Marcin Ćwikła


08:40 Igrzyska Olimpijskie, Gangneung, Korea Południowa – turniej kobiet, 1/4 Finału: FINLANDIA – SZWECJA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Przemysław Pełka – Sławomir Szymczak

13:10
 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn, grupa B: OLIMPIJCZYCY Z ROSJI – USA na żywo
*(od 13:10 do 13:45 i od 14:25 także w TVP 2 HD)
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 2: Marcin Zawadzki – Jacek Chadziński
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Mariusz Czerkawski (z Pjongczang)

13:10 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn, grupa B: SŁOWENIA – SŁOWACJA na żywo
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Grzegorz Michalewski – Marcin Ćwikła

14:25
All Star Cup, Bratysława, Słowacja: DZIEŃ 1 na żywo


18:30 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

19:40
Turniej EIHC, Katowice, Polska: STUDIO na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Studio: Olga Rybicka – Tomasz Rutkowski, Piotr Sarnik (z Katowic)
Reporter: Maciej Adamiak

19:55 
Turniej EIHC, Katowice, Polska: POLSKA – KAZACHSTAN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Jarosław Tkacz (z Katowic)


16:30 Cavaliada Tour, Lublin, Polska: ZAPRZĘGI na żywo

Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Lublina)
Studio: Gabriel Waliszko (z Lublina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Joanna Cedrych

19:15
Cavaliada Tour, Lublin, Polska: SZTAFETA na żywo

Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Lublina)
Studio: Gabriel Waliszko (z Lublina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Joanna Cedrych

20:30
Cavaliada Tour, Lublin, Polska: SPEED&MUSIC na żywo

Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Lublina)
Studio: Gabriel Waliszko (z Lublina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Joanna Cedrych


15:30 
Tour of Andalusia: ETAP 4 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

17:00 
Tour de Algarve: ETAP 4 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Stanisław Brzósko – Dariusz Baranowski


15:30 KBSL – 18. kolejka: YAKINDOGU UNIWERSITY – GALATASARAY STAMBUŁ na żywo


03:00 NBA All-Star: MECZ WSCHODZĄCYCH GWIAZD na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas (z Los Angeles)

14:00
Puchar Polski – 1/2 Finału: PGE TURÓW ZGORZELEC – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Ipla

17:30
Puchar Polski – 1/2 Finału: ANWIL WŁOCŁAWEK – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:55 
Coppa Italia – 1/2 Finału:  GUERINO VANOLI BASKET – FIAT TORINO na żywo


19:00 
Copa del Rey de Baloncesto – 1/2 finału: IBEROSTAR TENERIFE – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:00
 Coppa Italia – 1/2 Finału: RED OCTOBER CANTU – GERMANI BASKET BRESCIA na żywo


21:30 
Copa del Rey de Baloncesto – 1/2 finału: HERBALIFE GRAN CANARIA – FC BARCELONA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


16:30 Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń, Polska: DZIEŃ 1 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
*(od 17:30 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Hubert Malinowski – Sebastian Chamara (z Torunia)
Reporter: Beata Oryl-Stroińska


01:50 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


02:00
 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW na żywo
*(od 04:45 także w Eurosport 1 HD)
Eurosport Playersport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Aleksandra Szutenberg  – Mariusz Siudek
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński (z Pjongczang)

06:15 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


02:45 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


03:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Marcin Szafrański, Witold Domański
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny (z Pjongczang)
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Filip Gawęcki


01:40 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Bartek Bilkiewicz

02:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SLOPESTYLE KOBIET – KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Bartek Bilkiewicz
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Grzegorz Jędrzejewski – Szczepan Karpiel-Bułecka

04:45 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


05:00 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SLOPESTYLE KOBIET na żywo
*(o 07:00 premiera.200  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Grzegorz Jędrzejewski – Szczepan Karpiel-Bułecka
Komentarz w Eurosporcie 1: Bartek Bilkiewicz
Komentarz w TVP: Andrzej Lesiewski – Jacek Milas

06:25 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


12:00 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SKOKI AKROBATYCZNE MĘŻCZYZN – KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


15:30 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź (z Kielc)
Reporter: Bartek Ignacik

15:55 
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: PGE VIVE KIELCE – RK CELJE PIVOVARNA LASKO na żywo

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Kielc)
Komentarz w Eleven Sports 4: Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:25 
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Marcin Lijewski

19:25 
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: FC BARCELONA LASSA – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+ Sport 2: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Barcelony)
Komentarz w Eleven Sports 3: Michał Wszołek – Michał Świrkula

23:30
DKB Handball Bundesliga – 21. kolejka: SC DHFK LEIPZIG – SC MAGDEBURG premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński


15:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: OS14 – VARGASEN 2  na żywo

Komentarz: Cezary Gutowski

22:30 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak


16:15 Guinness Pro14 – 15. kolejka: LEINSTER RUGBY – SCARLETS RUGBY na żywo
Eurosport Player

18:30 Guinness Pro14 – 15. kolejka: CARDIFF BLUES – MONSTER RUGBY na żywo
Eurosport Player


10:15 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


11:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: 1500M KOBIET – FINAŁ, 1000M MĘŻCZYZN – FINAŁ na żywo
*(od 11:00 do 12:10 i o 15:50 premiera.200 w TVP 1 HD, o 16:25 premiera.200 w Eurosport 5)
Eurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski (z Pjongczang)
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Grzegorz Michalewski – Jakub Jaworski


18:00 Coppa Italia A1 – 1/2 Finału: IGOR NOVARA VOLLEY – SAUGELLA MONZA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy – Milena Sadurek-Radecka


14:45 PlusLiga – 22. kolejka: CUPRUM LUBIN – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:30 Super 8: IBB POLONIA LONDYN – TEAM ESSEX BLAZE na żywo
Ipla


12:20 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: III ŚLIZG JEDYNEK KOBIET na żywo
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Paweł Ślęzak – Marta Orłowska

13:40
 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: IV ŚLIZG JEDYNEK KOBIET na żywo
Eurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Paweł Ślęzak – Marta Orłowska
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Kamil Karnas


12:10 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: TRENING MĘŻCZYZN – SKOCZNIA DUŻA na żywo
Eurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Pjongczang)
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Michał Stolfa –  Marek Jóźwik

Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz (z Pjongczang)

13:00
 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: KONKURS MĘŻCZYZN – SKOCZNIA DUŻA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Pjongczang)
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Michał Stolfa –  Marek Jóźwik

Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz (z Pjongczang)

15:05 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: CEREMONIA KWIATOWA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Pjongczang)
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz (z Pjongczang)

15:15 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo
*(od 15:30 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Redakcja: Bartek Bilkiewicz

20:30
Red Bull Crashed Ice, Marsylia, Francja: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Paweł Ulbrych


20:30 Grand Prix FIM SuperEnduro, Malaga, Hiszpania: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła, Sergiusz Ryczel


21:15 Enfusion Live 62: TAYFUN OZCAN – ANDY SOUWER na żywo
Ipla

23:00 
Magazyn UNITED FIGHTING ALLIANCE premiera.200


15:00 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/2 finału: DAVID GOFFIN – GRIGOR DIMITROV na żywo
Ipla

17:00
WTA Tour, Doha, Katar – 1/2 Finału: CAROLINE WOZNIACKI – PETRA KVITOVA na żywo
*(o 23:05 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Joanna Sakowicz – Dawid Celt

18:00
 ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – 1/2 finału: ALJAZ BEDENE – FEDERICO DELBONIS na żywo

Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora

19:30 
ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/2 finału: ROGER FEDERER – ANDREAS SEPPI na żywo
Ipla

inne
11:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang , Korea Południowa: CEREMONIA WRĘCZENIA MEDALI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player
Ipla


16:35 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SKRÓT DNIA premiera.200


17:00
Magazyn OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

17:55
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo


18:00 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea PołudniowaSTUDIO PJONGCZANG 2018 na żywo
Ipla

18:35
 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: PJONGCZANG SHOW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:05 
Magazyn  SPORT – OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo


22:30 
Magazyn OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam