Sport w TV: sobota – 18 maja 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:20 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – 38. kolejka: LEVANTE UD – ATLETICO MADRYT Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda 14:00 Bundesliga – 34. kolejka: STUDIO  Studio: Maciej Jermakow […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


12:20 Magazyn STAN FUTBOLU 
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

12:55 
La Liga Santander – 38. kolejka: LEVANTE UD – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

14:00 
Bundesliga – 34. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Paweł Kapusta, Tomasz Urban, Mikołaj Kruk

14:30 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka: MULTILIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński, Filip Surma – Grzegorz Mielcarski, Maciej Murawski

14:55 
Serie A – 37. kolejka: UDINESE CALCIO – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

15:00 Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:20 Bundesliga – 34. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała

15:20 Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka: WISŁA KRAKÓW – MIEDŹ LEGNICA na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Kamil Kosowski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski


15:20
 Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka: KORONA KIELCE – GÓRNIK ZABRZE na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Marcin Baszczyński (z Kielc)
Reporterzy: Tomasz Lipiński

15:20 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka: WISŁA PŁOCK – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Adam Westfal

15:20 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – ARKA GDYNIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:25
 Bundesliga – 34. kolejka: BAYERN MONACHIUM – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25 
Bundesliga – 34. kolejka: HERTHA BSC – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Filip Kapica

16:10 
La Liga Santander – 38. kolejka: SEVILLA FC – ATHLETIC BILBAO na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda

16:10 
La Liga Santander – 38. kolejka: MECZ+MECZ na żywo
*(Valladolid – Valencia / Getafe – Villarreal / Espanyol – Sociedad)

Moderator: Piotr Domagała

17:15
Fortuna 1. Liga – 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński (z Częstochowy)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk


17:15 
Fortuna 1. Liga – 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Katowic)
Reporter: Paweł Ślęzak


17:25 
Fortuna 1. Liga – 34. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – WIGRY SUWAŁKI na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński (z Częstochowy)

17:25 
Fortuna 1. Liga – 34. kolejka: GKS KATOWICE – BYTOVIA BYTÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Katowic)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:30
FA Cup – Finał: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Jarosław Koliński

17:50 
FA Cup – Finał: MANCHESTER CITY – WATFORD FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński (z Wembley)

17:50
Liga Mistrzyń UEFA – Finał: FC BARCELONA – OLYMPIQUE LYON na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Joanna Tokarska

17:55 
Serie A – 37. kolejka: GENOA CFC – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk

18:30 
Bundesliga – 34. kolejka: WERDER BREMA – RB LEIPZIG 

Komentarz: Piotr Glamowski – Grzegorz Kaczmarczyk

20:00 
Serie A – 38. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Piotr Dumanowski

20:25 
Serie A – 38. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

20:40 
La Liga Santander – 38. kolejka: SD HUESCA – CD LEGANES na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski

20:40 
La Liga Santander – 38. kolejka: CD ALAVES – GIRONA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński

20:40 
La Liga Santander – 38. kolejka: CELTA VIGO – RAYO VALLECANO na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

21:55 
Major League Soccer: SAN JOSE EARTHQUAKES – CHICAGO FIRE na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

22:30 
Serie A – 38. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Piotr Dumanowski

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow 

23:15
Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD


21:55 Gala Boksu, Glasgow, Wielka Brytania: NAOYA INOUE – EMMANUEL RODRIGUEZ na żywo
*(od 23:00 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło


12:00 European Super League: WARSAW EAGLES – BYDGOSZCZ ARCHERS na żywo


20:30 US PGA Championship, Nowy Jork, USA: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


02:00 
NHL – Finał Konferencji Zachodniej: ST. LOUIS BLUES – SAN JOSE SHARKS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Michał Ruszel

16:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Koszyce, Słowacja – grupa A: KANADA – NIEMCY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Waldemar Matuszak

20:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Bratysława, Słowacja – grupa B: SZWECJA – SZWAJCARIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki


18:45 Global Champions Tour, Madryt, Hiszpania: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla


13:05 
Giro d’Italia, Włochy: ETAP 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:00 
Cztery Dni Dunkierki, Francja: ETAP 5 na żywo
*(o 17:30  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

17:00 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


21:00 
Tour of California, USA: ETAP 7 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:30 NBA – play-off: MILWAUKEE BUCKS – TORONTO RAPTORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
18:00 easyCredit BBL – 1/4 finału: ALBA BERLIN – RATIOPHARM ULM na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

20:15 
Energa Basket Liga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:25 
Energa Basket Liga – 1/2 finału: ARKA GDYNIA – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Ipla


13:00 Diamentowa Liga, Szanghaj: MITYNG na żywo
Ipla


13:30 Puchar Polski – Finał: SPR POGOŃ SZCZECIN – METRACO ZAGŁEBIE LUBIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina (ze Szczecina)
Studio: Sylwia Michałowska (ze Szczecina)
Reporter: Mariusz Jankowski


17:45 PGNiG Superliga – 1/2 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Kielc)
Reporter: Szymon Ratajczak

17:55 PGNiG Superliga – 1/2 Finału: PGE VIVE KIELCE – KPR GWARDIA OPOLE na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Kielc)


12:30 
Montreux Volley Masters – mecz o 5. miejsce: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:45 
Montreux Volley Masters – mecz o 3. miejsce: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:15 Montreux Volley Masters – Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:30 Liga Mistrzyń CEV – Finał: IGOR GORGONZOLA NOVARA – IMOCO VOLLEY CONEGLIANO

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek (z Berlina)


18:50 Liga Mistrzów CEV – Finał: ZENIT KAZAŃ – CUCINE LUBE CIVITANOVA na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Daniel Pliński (z Berlina)


18:00 HFO – Nowe Rozdania, Nowy Sącz: ŁUKASZ PŁAWECKI – RODRIGO MINEIRO na żywo
sport.tvp.pl

19:00
KSW 49, Gdańsk/Sopot: MICHAŁ MATERLA – SCOTT ASKHAM na żywo
Ipla


12:00 
WTA Tour, Rzym, Włochy – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

14:30 
ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

17:00 
WTA Tour, Rzym, Włochy – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
*(o 18:30  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Jacek Jońca

20:00 
ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla


02:50 ITU World Triathlon Series, Jokohama, Japonia: WYŚCIG KOBIET na żywo
Ipla

05:50 
ITU World Triathlon Series, Jokohama, Japonia: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


09:50 W Series, Zolder, Belgia: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla

15:30 FIA WTCR, Zandvoort, HolandiaSESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eurosport Player

18:15 W Series, Zolder, Belgia: WYŚCIG na żywo
Ipla


09:00 Moto3 – Grand Prix Francji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
09:55 Moto2 – Grand Prix Francji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


10:55 MotoGP – Grand Prix Francji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
12:35 Moto3 – Grand Prix Francji: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
13:00 Moto3 – Grand Prix Francji: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
13:30 MotoGP – Grand Prix Francji: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
14:10 MotoGP – Grand Prix Francji: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
14:35 
MotoGP – Grand Prix Francji: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
15:05 
Moto2 – Grand Prix Francji: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
15:30 
Moto2 – Grand Prix Francji: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


18:00 BOLL Speedway Grand Prix Polski, Warszawa: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Majewski – Tomasz Gollob, Jarosław Hampel (z Warszawy)
Analiza: Gabriel Waliszko – Tomasz Bajerski
Reporterzy: 
Michał Łopaciński, Łukasz Benz, Iwona Niedźwiedź

19:00 
BOLL Speedway Grand Prix Polski, Warszawa: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Warszawy)

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:35 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam