Sport w TV: sobota – 18 stycznia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA La Liga – 20. kolejka: REAL MADRYT CF – SEVILLA FC 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Glamowski, Michał Kornacki 12:55 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA La Liga – 20. kolejka: REAL MADRYT CF – SEVILLA FC


12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski, Michał Kornacki

12:55 La Liga – 20. kolejka: UD LEVANTE – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Kuba Ostrowski

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Domagała – Tomasz Wieszczycki

13:05 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Zbigniew Boniek, Tomasz Włodarczyk, Mateusz Rokuszewski, Jakub Białek

13:25 Premier League – 23. kolejka: WATFORD FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Tomasz Ćwiąkała

13:25 Championship – 28. kolejka: QUEENS PARK RANGERS FC – LEEDS UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz

14:55
Serie A – 20. kolejka: SS LAZIO – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:00 Bundesliga – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Maciej Kruk, Paweł Kapusta

15:25 Bundesliga – 18. kolejka: FC AUGSBURG – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

15:25 Bundesliga – 18. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF – WERDER BREMA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:25 Bundesliga – 18. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Mateusz Majak

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Domagała – Tomasz Wieszczycki

15:55 Premier League – 23. kolejka: MANCHESTER CITY FC – CRYSTAL PALACE FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Marciniak – Michał Gutka

15:55 La Liga – 20. kolejka: REAL MADRYT CF – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Lipiński

17:30 Serie A – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

17:55 Serie A – 20. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – TORINO FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Domagała – Tomasz Wieszczycki

18:20 Bundesliga – 18. kolejka: RB LIPSK – 1. FC UNION BERLIN na żywo

Komentarz: Edward Durda – Leszek Orłowski

18:25 Premier League – 23. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

18:25 
La Liga – 20. kolejka: CA OSASUNA – REAL VALLADOLID na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda

19:40
Eredivisie – 19. kolejka: FEYNOORD – SC HEERENVEEN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:00 Serie A – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Domagała – Tomasz Wieszczycki

20:40 Serie A – 20. kolejka: SSC NAPOLI – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55 La Liga – 20. kolejka: SD EIBAR – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:55 
Puchar Francji – 1/16 finału: FC NANTES – OLYMPIQUE LYON 
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński

21:00 
Premier League – 23. kolejka: ARSENAL FC – SHEFFIELD UNITED FC 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adrian Olek – Adam Zakrzewski

22:00
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD

22:40 Serie A – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:15 
Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD


14:05 Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
IplaEurosport Player


09:10 Ski Classics, La Diagonela, Szwajcaria: BIEG NA 60 KM na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

09:35 Puchar Świata, Nove Mesto, Czechy: BIEG NA 10 KM STYLEM KLASYCZNYM KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:50 Puchar Świata, Nove Mesto, Czechy: BIEG NA 15 KM STYLEM KLASYCZNYM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport PlayerIpla


10:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla

11:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla

14:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


15:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


04:00 ShoBox, Sloan, USA: VLADIMIR SHISHKIN – ULISES SIERRA na żywo

Komentarz: Piotr Momot


10:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria – mecz kobiet, grupa A: NIEMCY – SZWECJA na żywo
Eurosport Player

13:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria – mecz mężczyzn, grupa B: KANADA – ROSJA na żywo
Eurosport Player

16:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria – mecz kobiet, grupa B: JAPONIA – CZECHY na żywo
Eurosport Player

19:05 NHL: NEW YORK ISLANDERS – WASHINGTON CAPITALS 
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Mariusz Ruszel

19:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria – mecz mężczyzn, grupa A: USA – FINLANDIA na żywo
Eurosport Player


17:00 Puchar Polski – 1/2 finału: ARKA GDYNIA – POLSKASTREFAINWESTYCJI ENEA GORZÓW WLKP. na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

19:30 Puchar Polski – 1/2 finału: ARTEGO BYDGOSZCZ – CCC POLKOWICE na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


03:30 NBA: DALLAS MAVERICKS – PORTLAND TRAIL BLAZERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

17:30 Energa Basket Liga – 17. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – LEGIA WARSZAWA 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Włocławka)
19:55 Serie A – 19. kolejka: DOLOMITI ENERGIA TRENTO – GRISSIN BON REGGIO EMILIA 
Eurosport Player

20:2Serie A – 19. kolejka: DE LONGHI TREVISO BASKET – VANOLI CREMONA 
Eurosport Player

20:2Serie A – 19. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – ORIORA PISTOIA 
Eurosport Player

20:2Serie A – 19. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – POMPEA FORTITUDO 
Eurosport Player

21:30 NBA: NEW ORLEANS PELICANS – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski

21:40
Liga ACB – 18. kolejka: COOSUR REAL BETIS – UNICAJA 

Komentarz: Radosław Spiak


10:55 Puchar Świata, Sestrieres, Włochy: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:00 Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:30 Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: ZJAZD MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00 Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:30 Puchar Świata, Seiser Alm, Włochy: SLOPESTYLE na żywo
IplaEurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski


22:55 
Rajd Dakar 2020: PODSUMOWANIE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:45 Liga Siatkówki Kobiet – 14. kolejka: BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:25 Serie A1 – 15. kolejka: BANCA VALSABBINA MILLENIUM BRESCIA – IGOR GORGONZOLA NOVARA na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak – Milena Sadurek


16:55 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa C: ZENIT KAZAŃ – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Daniel Pliński (z Kazania)

17:30 PlusLiga – 15. kolejka: MKS BĘDZIN – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Ipla

20:30 PlusLiga – 15. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – BKS VISŁA BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla


10:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: WYŚCIG NA 1000 M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


15:15 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy: STUDIO 
*(od 15:30 również w Eurosporcie 1 HD, od 15:50 także w TVP 1 HD)
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Bartłomiej Kłusek, Piotr Majchrzak
Reporterzy w TVP: Sebastian Szczęsny, Aleksandra Rajewska
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski
Reporter w Eurosporcie 1: Kacper Merk

16:00 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Mateusz Leleń

17:45 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski
Reporter: Kacper Merk


14:00 Masters, Londyn, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁY na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:45 Masters, Londyn, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁY na żywo
Eurosport PlayerIpla


09:25 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: SLOPESTYLE na żywo
Eurosport Player

13:00 Puchar Świata, Rogla, Słowienia: GIGANT RÓWNOLEGŁY na żywo
*(o 23:30  w Eurosport 2 HD)
IplaEurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski – Szczepan Karpiel-Bułecka
Komentarz w Eurosporcie 2: Adam Probosz


17:30 Puchar Świata, Laax, Szwajcaria: HALF PIPE na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz


18:40 FEN 27, Szczecin: MATEUSZ RĘBECKI – MAGOMED MAGOMEDOV na żywo
*(od 20:00 również na Polsat Sport Extra HD i Super Polsacie HD)
Ipla


03:00 WTA Tour, Hobart, Australia – finał: ELENA RYBAKINA – SHUAI ZHANG na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

07:00 WTA Tour, Adelajda, Australia – finał: ASHLEIGH BARTY – DAYANA YASTREMSKA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Dawid Celt

09:00 ATP World Tour 250, Adelajda, Australia – finał: LLOYD HARRIS – ANDREY RUBLEV na żywo
Eurosport PlayerIpla


11:55 Formuła E – Santiago ePrix: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

14:10 Formuła E – Santiago ePrix: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

15:45 Formuła E – Santiago ePrix: KWALIFIKACJE na żywo
*(o 19:05  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

20:00 Formuła E – Santiago ePrix: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


21:50 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki