Sport w TV: sobota – 19 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:50 Major League Soccer – 12. kolejka: TORONTO FC – ORLANDO CITY SC  12:55 La Liga Santander – 38. kolejka: CELTA VIGO – UD LEVANTE  Komentarz: Marcin […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


01:50 Major League Soccer – 12. kolejka: TORONTO FC – ORLANDO CITY SC na żywo
Eurosport Player

12:55 La Liga Santander – 38. kolejka: CELTA VIGO – UD LEVANTE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

14:45
Nice 1. Liga – 32. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Paweł Ślęzak

14:55 Nice 1. Liga – 32. kolejka: GKS KATOWICE – GKS TYCHY na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Katowic)

14:55 Serie A – 38. kolejka: JUVENTUS FC – HELLAS VERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

16:10
La Liga Santander – 38. kolejka: CD LEGANÉS – REAL BETIS na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

17:00 Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka: MULTILIGA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński, Filip Surma – Maciej Murawski, Mirosław Szymkowiak

17:30 FA Cup – Finał: STUDIO na żywo
Ipla

17:30 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:55 Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka: LECHIA GDAŃSK – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdańska)

17:55 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka: CRACOVIA – POGOŃ SZCZECIN na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

17:55
 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka: ARKA GDYNIA – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Kamil Kosowski (z Gdyni)

17:55 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka:  PIAST GLIWICE – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA na żywo
Eurosport PlayerIpla
18:05
FA Cup – Finał: CHELSEA FC – MANCHESTER UNITED na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25
La Liga Santander – 38. kolejka: SEVILLA FC – DEPORTIVO ALAVÉS na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:25
La Liga Santander – 38. kolejka: MÁLAGA CF– GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Michał Świerżyński

18:25
La Liga Santander – 38. kolejka: UD LAS PALMAS – GIRONA FC na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Tomasz Ćwiąkała

18:30
Premier League – 10. kolejka grupy mistrzowskiej: DYNAMO KIJÓW – SZACHTAR DONIECK  na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Robert Zieliński

18:50
Major League Soccer – 12. kolejka: NEW YORK CITY FC – COLORADO RAPIDS na żywo
Eurosport Player

19:55
DFB Pokal – Finał: BAYERN MONACHIUM – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak (z Berlina)

20:05
Major League Soccer – 12. kolejka: NEW YORK CITY – COLORADO RAPIDS  na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:15
La Liga Santander – 38. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40
La Liga Santander – 38. kolejka: VILLARREAL CF – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

20:50
Major League Soccer – 12. kolejka: PORTLAND TIMBERS – LOS ANGELES FC na żywo
Eurosport Player

20:55
Ligue 1 Conforama – 38. kolejka: OLYMPIQUE LYON – OGC NICE na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

20:55
Ligue 1 Conforama – 38. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – AMIENS SC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mateusz Majak

21:50
Major League Soccer – 12. kolejka: FC DALLAS – VANCOUVER WHITECAPS FC na żywo
Eurosport Player

23:00 Magazyn ELEVEN GOL  na żywo
Ipla


19:00 Gala Boksu, Mediolan, Włochy: DEVIS BOSCHIERO – FAROUKH KOURBANOV na żywo


20:30 Gala Boksu, Nadarzyn, Polska: ROBERT PARZĘCZEWSKI – JACKSON JUNIOR na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:00 PGA European Tour – Belgian Knockout, Antwerpia, Belgia: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00
 PGA Tour – AT&T Byron Nelson, Dallas, USA: III RUNDA na żywo


02:00 
NHL – Finał Konferencji Zachodniej: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – WINNIPEG JETS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Michał Ruszel

14:50 Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – 1/2 Finału: SZWECJA – USA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
KomentarzJacek Laskowski – Patryk Rokicki

18:55
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:15 
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – 1/2 Finału: KANADA – SZWAJCARIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Mariusz Czerkawski


12:15 Puchar Świata, Szeged, Węgry: DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl


11:00 Vienna Life Lang Team, Warszawa: RELACJA na żywo
TVP Sport HD

13:00
 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15 
Giro d’Italia, Włochy: ETAP 14 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:55
Vienna Life Lang Team, Warszawa: RELACJA na żywo
TVP Sport HD

15:50 
Vienna Life Lang Team, Warszawa: RELACJA na żywo
TVP Sport HD

17:00 
Tour De l’Ain, Francja: ETAP 2 na żywo
*(o 19:15 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

17:15
 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:00 
Tour of California, USA: ETAP 7 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


21:15
Liga ACB – 33. kolejka: VALENCIA BC – FC BARCELONA LASSA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


12:45 PGNiG Superliga – 1/2 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Kielc)
Reporter: Joanna Cedrych

12:55
PGNiG Superliga – 1/2 Finału: PGE VIVE KIELCE – KS AZOTY PUŁAWY na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Kielc)

17:00 
Liga ASOBAL – 30. kolejka: RECOLETAS ATLETICO VALLADOLID – ABANCA ADEMAR LEON na żywo

Komentarz: Sylwester Sikora

19:00 
Liga ASOBAL – 30. kolejka: FC BARCELONA LASSA – SD TEUCRO premiera.200

Komentarz: Kacper Merk


16:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Portugalii: OS13 VIERA DO MINHO 2 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Gutkowski

22:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Portugalii: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak


16:10
Guinness Pro14 – 1/2 finału: LEINSTER – MUNSTER na żywo
Eurosport Player


17:30 Aleja Gwiazd 2018: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00
Aleja Gwiazd 2018 – Mecz Towarzyski: POLSKA – KANADA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

20:00
Aleja Gwiazd 2018: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:30 
Allam British Open, Hull, Anglia: PÓŁFINAŁY na żywo
Eurosport Player


12:00
 
WTA Tour, Rzym, Włochy – 1/2 finału: ELINA SVITOLINA – ANETT KONTAVEIT na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:30 
ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 1/2 finału: RAFAEL NADAL – NOVAK DJOKOVIC na żywo
Ipla

17:00
 
WTA Tour, Rzym, Włochy – 1/2 finału: SIMONA HALEP – MARIA SHARAPOVA na żywo
sport.tvp.pl

20:00 
ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 1/2 finału: MARIN CILIC – ??? na żywo
Ipla


09:00 
Moto3 – Grand Prix Francji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

09:55 
MotoGP – Grand Prix Francji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

10:55
 
Moto2 – Grand Prix Francji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

12:35 
Moto3 – Grand Prix Francji: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

13:30 
MotoGP – Grand Prix Francji: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:10 
MotoGP – Grand Prix Francji: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

14:35
MotoGP – Grand Prix Francji: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

15:05 
Moto2 – Grand Prix Francji: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla


09:00 Formuła E – Berlin E-Prix: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

11:30 
Formuła E – Berlin E-Prix: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

14:00 Formuła E – Berlin E-Prix: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport PlayerIpla

18:00 Formuła E – Berlin E-Prix: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
11:10 
Magazyn ZAPOWIEDŹ WYDARZEŃ WEEKENDU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


22:30
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD
Eurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie:

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam