Sport w TV: sobota – 19 października 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 10. kolejka: FC ST. PAULI – SV DARMSTADT  12:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: SD EIBAR – FC BARCELONA  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 


12:55 2. Bundesliga – 10. kolejka: FC ST. PAULI – SV DARMSTADT na żywo


12:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: SD EIBAR – FC BARCELONA na żywo


13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo


13:25 Premier League – 9. kolejka: EVERTON – WEST HAM na żywo


13:25 Sky BET Championship – 12. kolejka: BLACKBUR ROVERS FC – HIDDERSFIELD TOWN FC na żywo


14:40 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


14:55 
PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: KORONA KIELCE – WISŁA PŁOCK 


14:55 Serie A TIM – 8. kolejka: LAZIO – ATALANTA na żywo


15:00 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

15:25 Bundesliga – 8. kolejka: FC AUGSBURG – BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla

15:25 Bundesliga – 8. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – SC FREIBURG na żywo
Ipla

15:25 Bundesliga – 8. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – 1. FSV MAINZ 05 na żywo


15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo


15:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: ATLETICO MADRYD – VALENCIA CF na żywo


15:55 Premier League – 9. kolejka: CHELSEA – NEWCASTLE na żywo


17:00 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: STUDIO na żywo
 sport.tvp.pl

17:00 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

17:20 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: LEGIA WARSZAWA – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HDsport.tvp.pl

17:30 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

17:30 Fortuna 1. Liga – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD

17:40 Fortuna 1. Liga – 14. kolejka: WARTA POZNAŃ – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Polsat Sport HD

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo


18:20 Bundesliga – 8. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – BORUSSIA MOENCHENGLADBACH na żywo


18:20 Premier League – 9. kolejka: CRYSTAL PALACE – MANCHESTER CITY na żywo


18:25 Serie A TIM – 8. kolejka: SSC NAPOLI – HELLAS VERONA na żywo
Ipla

18:25 LaLiga Santander – 9. kolejka: GETAFE CF – CD LEGANES na żywo
Ipla

18:25 Eredivisie – 10. kolejka: RKC WALWIJK – AJAX AMSTERDAM na żywo
Ipla

19:55 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HD

20:25 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo


20:40 Serie A TIM – 8. kolejka: JUVENTUS FC – BOLOGNA FC na żywo
Ipla

20:40 Eredivisie – 10. kolejka: UTRECHT – PSV EINDHOVEN na żywo


20:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: MALLORCA – REAL MADRYD na żywo


22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

22:40 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

22:50 Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo


23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:00 Liga Czeska – 13. kolejka: SLAVIA PRAGA – PRZYBRAM 


23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ 



04:00 Gala Boksu, Philadelphia, USA: ARTUR BETERBIEV – OLEKSANDR GVOZDYK na żywo
Polsat Sport HD

19:00 Gala Boksu Zawodowego, Łomianki: DAMIAN WRZESIŃSKI – MIGUEL CESARIO ANTIN na żywo
*(do 20:00 na Polsat Sport Fight, a od 20:00 na Polsat Sport)
Polsat Sport HDIpla

20:00 Gala Boksu Zawodowego, Newcastle, Wielka Brytania: ROBBIE DAVIES JUNIOR – LEWIS RITSON na żywo
Ipla


18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa D: 3 DZIEŃ 
sport.tvp.pl


12:30 PGA European Tour – Open de France, Paryż, Francja: III RUNDA 


20:00 PGA Tour – CJ Cup @ Nine Bridges, Jeju, Korea Południowa: III RUNDA 



01:00 NHL – sezon zasadniczy: PITTSBURGH PENGUINS – DALLAS STAR na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl


18:55 
Mistrzostwa Europy, Apeldoorn, Holandia: DZIEŃ 4 
Eurosport PlayerTVP Sport HDsport.tvp.pl


12:00 
Turkish Basketball Super League – 4. kolejka: AFYON BELEDIYESI – GALATASARAY DOGA SIGORTA 


12:30 Energa Basket Liga – 4. kolejka: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – ASSECO ARKA GDYNIA 
Polsat Sport HD

14:15 Turkish Basketball Super League – 4. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – SIGORTAM.NET ITÜ BASKETBALL 


16:30 Turkish Basketball Super League – 4. kolejka: TOFAŞ – TÜRK TELEKOM


18:55 Serie A – 5. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLGNA – OPENJOBMETIS VARESE 
Eurosport Player

19:00 Turkish Basketball Super League – 4. kolejka: BEŞIKTAŞ SOMPO SIGORTA – TEKSÜT BANDIRMA BK 


20:25 Serie A – 5. kolejka: TRIESTE – BRESCIA 
Eurosport Player


20:40 Serie A – 5. kolejka: 
TREVISO – UMANA REYER VENEZIA 
Eurosport Player


16:55 Liga Mistrzów Velux EHF – 5. kolejka, grupa B: MIESZKOW BRZEŚĆ – PGE VIVE KIELCE na żywo


19:55 Liga Mistrzów Velux EHF – 5. kolejka, grupa A: BARCELONA – PSG HANDBALL  na żywo


21:45 Liga Mistrzów Velux EHF – 5. kolejka, grupa B: TELEKOM VESZPREM – RK VARDAR 


21:00 International Swimming League, Dallas, USA: DZIEŃ 1 na żywo



16:00 TitansRX International Europe Series, Buxtehude, Niemcy: DZIEŃ 1 na żywo
*(o 17:45  w Eurosport 2)



09:15 Puchar Świata – 1/4 finału, Oita, Japonia: ??? – ??? 
Polsat Sport HD

12:15 
Puchar Świata – 1/4 finału, Tokio, Japonia: ??? – ??? 


20:25 
Serie A Femminile – 2. kolejka: SAVINO DEL BENE SCANDICCI – BOSCA SPUMANTI CUNEO 



14:45
Mecz Towarzyski: ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – POLONIA LONDYN 
Polsat Sport HD

20:30 Serie A1 – 1. kolejka: VERO VOLLEY MONZA – POWERVLLEY MEDIOLAN 
Ipla


13:45 
Home Nations Series – English Open, Crawley, Anglia: PÓLFINAŁY 


19:45 Home Nations Series – English Open, Crawley, Anglia: PÓŁFINAŁY 



03:00 UFC Fight Night, Boston, USA: DOMINIC REYES – CHRIS WEIDMAN na żywo



12:00 WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo


14:00 WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo


14:00 WTA Tour, Luksemburg, Luksemburg – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo


14:00 ATP World Tour 250, Antwerpia, Belgia – 1/2 finału: ??? – ??? 


17:00 ATP World Tour 250, Antwerpia, Belgia – 1/2 finału: ??? – ??? 


10:30 Puchar Świata Kobiet, Chengdu, Chiny: DZIEŃ 2 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:05 ITTF Pro Tour, Cetniewo: DZIEŃ 4


17:00 ITTF Pro Tour, Cetniewo: DZIEŃ 4



02:00 Moto3 – Grand Prix Japonii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

02:55 MotoGP – Grand Prix Japonii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

03:55 Moto2 – Grand Prix Japonii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

05:35 Moto3 – Grand Prix Japonii: SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

06:30 MotoGP – Grand Prix Japonii: IV SESJA TRENINGOWA 
Ipla

07:10 MotoGP – Grand Prix Japonii: SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

08:05 Moto2 – Grand Prix Japonii: SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

17:00 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Brands Hatch, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla


21:00 NASCAR Xfinity Series – Kansas Lottery 300, Kansas City, USA: WYŚCIG na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart