Sport w TV: sobota – 19 stycznia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  13:00 Magazyn STAN FUTBOLU  13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY  13:25 Premier League – 23. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS – LEICESTER CITY  14:55 Serie A – 20. kolejka: AS ROMA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 
CANAL+ Sport HD


13:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD


13:25 
Premier League – 23. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS – LEICESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HD

14:55 
Serie A – 20. kolejka: AS ROMA – TORINO FC na żywo
Ipla

15:25 
Bundesliga – 18. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla

15:25 
Bundesliga – 18. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – SC FREIBURG na żywo


15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD

15:30
La Liga Santander – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

16:10
La Liga Santander – 20. kolejka: REAL MADRYT – SEVILLA FC na żywo
Ipla

15:55
Premier League – 23. kolejka: ??? – ???na żywo
CANAL+ Sport HD

17:55
Serie A – 20. kolejka: UDINESE CALCIO – PARMA CALCIO na żywo
Ipla

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTna żywo
CANAL+ Sport HD

18:15
Bundesliga – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:25 
Bundesliga – 18. kolejka: RB LEIPZIG – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla

18:25 Premier League – 23. kolejka: ARSENAL FC – CHELSEA FC  na żywo
CANAL+ Sport HD

18:25
La Liga Santander – 20. kolejka: SD HUESCA – ATLETICO MADRYT na żywo


19:40
Eredivisie – 18. kolejka: PEC ZWOLLE – FEYENOORD na żywo
Ipla

20:25
Serie A – 20. kolejka: INTER MEDIOLAN – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTna żywo
CANAL+ Sport HD

20:30
La Liga Santander – 20. kolejka: STUDIOna żywo
Ipla

20:40
La Liga Santander – 20. kolejka: CELTA VIGO – VALENCIA CF na żywo
Ipla

22:45
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:45 
Magazyn BUNDESLIGA+ 


06:00 BWF Tour – Perodua Malezja Masters 2019, Kuala Lumpur, Malezja: PÓŁFINAŁY na żywo
*(do 14:00)
Ipla


14:20 Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
Ipla


09:15 Ski Classics –  La Diagonela, St. Moritz, Szwajcaria: 65 KM STYLEM KLASYCZNYM na żywo
*(od 09:15 do 11:oo i od 11:15 do 13:00 w TVP Sport HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:45
Puchar Świata, Oteppa, Estonia: SPRINT KOBIET I MĘŻCZYZN ST. KLASYCZNYM na żywo
*(o 18:00  w Eurosport 2 HD)
Ipla


09:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. i 2. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla

14:00 
Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. i 2.PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


08:00 PGA European Tour – Abu Dhabi HSBC Golf Championship, Abu Zabi, ZEA: FINAŁ na żywo


21:00 
PGA Tour – Desert Classic, La Quinta, USA: III RUNDA na żywo


01:00 NHL: COLUMBUS BLUE JACKETS – MONTREAL CANADIENS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:05 
NHL: NEW JERSEY DEVILS – ANAHEIM DUCKS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


11:20 Puchar Świata, Chaux-Neuve, Francja: SKOKI na żywo


15:30 
Puchar Świata, Chaux-Neuve, Francja: BIEG 10 KMna żywo


17:30 
Puchar Świata, Chaux-Neuve, Francja: SKRÓT 
Ipla


17:00 Suzuki Puchar Polski – 1/2 Finału: CCC POLKOWICE – AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI/ARTEGO BYDGOSZCZ na żywo


19:15
Suzuki Puchar Polski – 1/2 Finału: ARKA GDYNIA – INVESTINTHEWEST ENEA GORZÓW WLKP./ENERGA TORUŃ na żywo


02:00 NBA: MINNESOTA TIMBERWOLVES – SAN ANTONIO SPURS na żywo
CANAL+ Sport HD

12:30 
Polska Liga Koszykówki – 16. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – ARKA GDYNIA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

17:30 
Polska Liga Koszykówki – 16. kolejka: LEGIA WARSZAWA – TBV START LUBLIN na żywo
Ipla

20:22 
Lega A – 16. kolejka: ACQUA S. BERNARDO CANTU – SIDIGAS AVELLINO na żywo


21:15
Liga ACB – 17. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – UCAM MURCIA CB 


21:30 
NBA: PHILADELPHIA 76ERS – OKLAHOMA CITY THUNDER na żywo
CANAL+ Sport HD


10:30 
Puchar Świata, Cortina d’Ampezzo, Włochy: ZJAZD KOBIET na żywo
Ipla

12:00 
Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


11:30 Puchar Świata, Idre Fjall, Szwecja: SKICROSS na żywo
*(o 18:30  w Eurosport 2 HD)
Ipla


17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 15. kolejka: E.LECREC RADOMKA RADOM – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:45 
PlusLiga – 16. kolejka: ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE – ONICO WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30
PlusLiga – 16. kolejka: CHEMIK BYDGOSZCZ – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

22:00
Serie A1 – 18. kolejka: VERO VOLLEY MODENA – KIOENE PADOVA 
Ipla


11:00 Przed Pucharem Świata: MELDUNEK Z ZAKOPANEGO na żywo
TVP Sport HD

14:15 
Przed Pucharem Świata: MELDUNEK Z ZAKOPANEGOna żywo
TVP Sport HD


14:45 
Puchar Świata, Zakopane: STUDIO I SERIA PRÓBNA na żywo
*(od 16:00 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00
Puchar Świata, Zakopane: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla

16:15 
Puchar Świata, Zakopane: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl

18:00 
Puchar Świata, Zakopane: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl


14:00 
Dafabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁ na żywo
Ipla

19:45 
Dafabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDIpla


09:30 Puchar Świata, Laax, Szwajcaria: HALFPIPE na żywo


16:30 Puchar Świata, Rogla, Słowenia: GIGANT RÓWNOLEGŁY
Ipla


18:00 PSA World Tour, Nowy Jork, USA: DZIEŃ 4 na żywo


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDIpla

01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Ipla

03:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDIpla

03:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Ipla

05:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDIpla

05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Ipla

07:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDIpla

07:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Ipla

09:00 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDIpla

09:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Ipla

09:15 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDIpla

11:15 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDIpla

14:15 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:45 
Magazyn SPORT NEWS+ 


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam