Sport w TV: sobota – 2 czerwca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy 03:00 Major League Soccer – 14. kolejka: COLORADO RAPIDS – WASHINGTON WHITECAPS  14:15 Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA  14:55 Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – grupa B: KOREA POŁUDNIOWA – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy


03:00 Major League Soccer – 14. kolejka: COLORADO RAPIDS – WASHINGTON WHITECAPS na żywo
Eurosport Player

14:15 Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA na żywo
Iplasport.tvp.pl


14:55 Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – grupa B: KOREA POŁUDNIOWA – SZKOCJA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski

17:25
Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – grupa B: FRANCJA – TOGO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski

17:55 Mecz Towarzyski: AUSTRIA – NIEMCY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański

18:10
Mecz Towarzyski: ANGLIA – NIGERIA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Grzywacz

19:45
Mecz Towarzyski: SZWECJA – DANIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj

20:40
Mecz Towarzyski: BELGIA – PORTUGALIA na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński

22:00 Mecz Towarzyski: ISLANDIA – NORWEGIA na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

23:00
 Major League Soccer – 14. kolejka: PORTLAND TIMBERS – LOS ANGELES GALAXY na żywo
Eurosport PlayerIpla


19:15 Ekstraklasa – 2. kolejka: HG SOLUTIONS GDYNIA – GREEN CLUB GDAŃSK premiera.200


19:00 Gala Boksu, Legionowo, Polska: MICHAŁ CIEŚLAK – SERHIY RADCHENKO na żywo
*(od 22:00 w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla

20:00 Gala Boksu, Rzeszów, Polska: KRZYSZTOF „DIABLO” WŁODARCZYK – OLANREWAJU DURODOLA na żywo
*(od 23:55 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Andrzej Gmitruk

20:00
Gala Boksu, Hannover, Niemcy: ARTUR MANN – ALEXANDER PEIL na żywo


17:30 EA Sports FIFA Global Series, Amsterdam, Holandia: DZIEŃ 2 na żywo


12:30 PGA European Tour – Italian Open, Brescia, Włochy: III RUNDA  na żywo
CANAL+ Sport HD

18:30 PGA Tour – the Memorial Tournament presented by Nationwide, Dublin, USA: III RUNDA na żywo


23:00 Global Champions Tour, St. Tropez, Francja: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:10 Mistrzostwa Czech, Praga, Czechy: ZAWODY na żywo


12:55
Mistrzostwa Czech, Praga, Czechy: ZAWODY na żywo


15:55
Mistrzostwa Czech, Praga, Czechy: ZAWODY na żywo


15:30
Heistse Pijl, Belgia: WYŚCIG  na żywo
Eurosport Player

16:30 
Hammer Series, Limburgia, Holandia: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport Player


12:00 Energa Basket Liga – Finał: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:15 
Energa Basket Liga – Finał: ANWIL WŁOCŁAWEK – BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:50 RunCzech Running League, Ceske Budejowice, Czechy: PÓŁMARATON na żywo


18:30 Eliminacje Mistrzostw Europy 2018 – grupa 6: NIEMCY – TURCJA na żywo


15:45 PGNiG Superliga – mecz o 3 miejsce: WSTĘP DO MECZU na żywo


15:55 
PGNiG Superliga – mecz o 3 miejsce: KPR GWARDIA OPOLE – KS AZOTY PUŁAWY
na żywo


14:15 Klubowe Mistrzostwach Europy, Stare Jabłonki, Polska: 1/4 FINAŁU KOBIET na żywo
Ipla

15:00
Klubowe Mistrzostwach Europy, Stare Jabłonki, Polska: 1/4 FINAŁU KOBIET na żywo
Ipla

16:30 Klubowe Mistrzostwach Europy, Stare Jabłonki, Polska: 1/4 FINAŁU MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

17:15 
Klubowe Mistrzostwach Europy, Stare Jabłonki, Polska: 1/4 FINAŁU MĘŻCZYZNna żywo
Ipla


18:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Sardynii: ZAPOWIEDŹ premiera.200
CANAL+ Sport HD

22:30
FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Grecji: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:45 TOP 14 – Finał: MONTPELLIER HERAULT RC – CASTRES OLYMPIQUE  na żywo


02:00 Liga Narodów – 4. kolejka: ARGENTYNA – IRAN na żywo
Ipla

15:00 Liga Narodów – 5. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:50 
Liga Narodów – 5. kolejka: POLSKA – CHINY na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:50 
Liga Narodów – 5. kolejka: ROSJA – SERBIA na żywo
Ipla

18:30 
Liga Narodów – 5. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:50 
Liga Narodów – 5. kolejka: NIEMCY – FRANCJA na żywo
Polsat Sport HDIpla


21:30 
Liga Narodów – 5. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

23:00
 Liga Narodów – 5. kolejka: IRAN – WŁOCHY na żywo
Ipla

23:55 
Liga Narodów – 5. kolejka: BUŁGARIA – AUSTRALIA premiera.200
Ipla


04:00 UFC Fight Night 131: JIMMIE RIVERA – MARLON MORAES na żywo
Polsat Sport HD
Ipla


11:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:00
 French Open, Paryż, Francja: III RUNDA na żywo


11:55
French Open, Paryż, Francja: III RUNDA na żywo


13:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:55 
French Open, Paryż, Francja: III RUNDA na żywo


15:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:45 
French Open, Paryż, Francja: III RUNDA na żywo


19:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:00 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:00 Epson Derby, Wielka Brytania: RELACJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi


09:00 Moto3 – Grand Prix Włoch: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

09:55 
MotoGP – Grand Prix Włoch: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

10:55 
Moto2 – Grand Prix Włoch: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

12:35 
Moto3 – Grand Prix Włoch: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

13:30 
MotoGP – Grand Prix Włoch: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:10 
MotoGP – Grand Prix Włoch: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

14:35 
MotoGP – Grand Prix Włoch: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

15:05 
Moto2 – Grand Prix Włoch: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla


18:30 Speedway of Nations, Teterow, Niemcy: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD

19:00
Speedway of Nations, Teterow, Niemcy: 1/2 FINAŁU na żywo
CANAL+ Sport HD

inne
09:00 Studio TVP Sport: MELDUNEK Z ARŁAMOWA na żywo
*(również o 10:50, 14:00, 16:30)
TVP Sport HD


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


21:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie:

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam