Sport w TV: sobota – 20 czerwca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 01:20 Copa America 2015 – grupa A: CHILE – BOLIWIA Komentarz: Tomasz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
01:20 Copa America 2015 – grupa A: CHILE – BOLIWIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

03:25
Mistrzostwa Świata U-20 – mecz o 3. miejsce: SENEGAL – MALI na żywo
sport.tvp.pl

Komentarz: Jacek Jońca

07:00
Mistrzostwa Świata U-20 – finał: BRAZYLIA – SERBIA na żywo
*(od 06:50 w TVP Sport)
Eurosport HDEurosport DETVP Sport HDsport.tvp.plTRT 3 SporČT Sport
Komentarz w TVP: Tomasz Jasina

17:55 Mistrzostwa Europy U-21 – grupa A: SERBIA – CZECHY na żywo
ČT Sport

20:40 
Mistrzostwa Europy U-21 – grupa A: NIEMCY – DANIA na żywo
ZDF HDČT Sport

20:50
 
Copa America 2015 – grupa B: URUGWAJ – PARAGWAJ  na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Komentarz: Dariusz Szpakowski

22:00
Mistrzostwa Świata Kobiet – 1/8 finału: NIEMCY – SZWECJA na żywo
sport.tvp.plEurosport HDEurosport DEDas Erste HDBBC Three HDTRT 3 Spor
Komentarz w TVP: Jacek Jońca

22:00
Major League Soccer: SEATTLE SOUNDERS FC – SAN JOSE EARTHQUAKES
Eurosport 2 HD

23:20
 
Copa America 2015 – grupa B: ARGENTYNA – JAMAJKA  na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

boks
00:00 (sb/nd) Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: 1/16 FINAŁU KOBIET I MĘŻCZYZN premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Janusz Pindera

20:30 Gala, Mediolan, Włochy: EMANUELE BLANDAMURA – MICHEL SORO
na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Agnieszka Rylik
Studio: Paulina Bojarska – Grzegorz Proksa, Ewa Piątkowska


22:10 Gala, Ballerup, Dania:
PATRICK NIELSEN – CHARLES ADAMU na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Janusz Pindera – Maciej Miszkin

futbol australijski
11:15
Liga Futbolu Australijskiego – 12 runda: WESTERN BULLDOGS – BRISBANE LIONS na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Witold Cebulewski

gimnastyka
14:30 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁ KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Aleksandra Szutenberg

golf
19:00 PGA Eurepean Tour, US Open, USA: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

kajakarstwo
12:30 Puchar Świata, Praga, Czechy: ZAWODY na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Igor Błachut, Bogdan Chruścicki

kolarstwo szosowe
08:50 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Lepa – Andrzej Piątek, Natalia Mielnik

14:15 Route du Sud: ETAP 3 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

16:45 Tour de Suisse: ETAP 8 na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński, Sebastian Szczęsny

koszykówka mężczyzn
03:00 Liga NBA – Finał: GOLDEN STATE WARRIORS – CLEVELAND CAVALIERS (ew. VII MECZ) na żywo
CANAL+ Sport HD

lekkoatletyka
14:00 Drużynowe Mistrzostwa Europy, Cheboksary, Russia: DZIEŃ 1 na żywo
*(premiera.200 w TVP Sport o 18:45)
Eurosport HDTVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie: Paweł Ulbrych – Janusz Rozum

łucznictwo
06:00 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – mężczyźni: 1/32 FINAŁU  na żywo
Polsat Sport News

piłka ręczna mężczyzn
19:50
Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Szymon Rojek

20:00
Mecz Towarzyski: POLSKA – DANIA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Wojciech Nowiński

21:50 
Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Szymon Rojek

piłka wodna kobiet
22:00 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – mecz o 3 miejsce: WŁOCHY – GRECJA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Muras – Jakub Słowikowski 

23:00 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – Finał: ROSJA – HISZPANIA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Muras – Jakub Słowikowski 

siatkówka mężczyzn
02:40 Liga Światowa – grupa C: KUBA – KANADA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Damian Dacewicz

05:50
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – grupa A: FRANCJA – TURCJA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Damian Dacewicz – Łukasz Kadziewicz

07:00
Liga Światowa – grupa D: JAPONIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marek Magiera – Tomasz Wójtowicz

11:20
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – grupa A: SERBIA – FINLANDIA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marek Magiera – Łukasz Kadziewicz 

13:20 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – grupa B: ROSJA – BUŁGARIA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio – Tomasz Wójtowicz 

16:00 Liga Światowa: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120 Polsat Sport News
Studio: Jerzy Mielewski

17:00
Liga Światowa – grupa B: ROSJA – POLSKA na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Swędrowski (z Kazania)

19:00 
Liga Światowa: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Studio: Jerzy Mielewski

20:00 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – grupa A: POLSKA – AZERBEJDŻAN premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Jerzy Mielewski 

20:00
 Liga Światowa – grupa A: SERBIA – AUSTRALIA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Łukasz Kadziewicz

00:00
(sb/nie) Liga Światowa – grupa C: ARGENTYNA – BUŁGARIA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Magiera – Krzysztof Ignaczak

siatkówka plażowa kobiet
09:00 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: I PÓŁFINAŁ na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski 

10:00
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: II PÓŁFINAŁ na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski 


17:55 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski 

19:00
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁ na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski 

skoki do wody
01:15 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁY premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Łukasz Grass

snooker
07:00 Sports Lottery Cup Wuxi Classic, Wuxi, Chiny: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

14:00 
Sports Lottery Cup Wuxi Classic, Wuxi, Chiny: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

sporty ekstremalne
18:30 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Orange sport

sporty walki
03:00 MMA Bellator 138: KIMBO SILVA – KEN SHAMROCK na żywo
CANAL+ Sport 2 HDRossiya 2
Komentarz w Canal+ Sport 2: Edward Durda – Karol Matuszczak

20:00
UFC Fight Night: JOANNA JĘDRZEJCZYK – JESSICA PENNE na żywo
Extreme Sport Channel

20:00
Magazyn PODSUMOWANIE MMA W 2015 rpremiera.200
Orange sport

strzelectwo
08:25 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Maciej Turski

09:55 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁ KOBIET na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz:
Maciej Turski

12:25 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁ KOBIET na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz:
Maciej Turski

tenis
02:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1/4 Finału: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport Extra HD

03:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wlk. Brytania – 1/4 Finału: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport News


13:00 WTA Tour, Birmingham, Wlk. Brytania – 1/2 Finału: KRISTINA MLADENOVIC – KAROLINA PLISKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca

13:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1/2 Finału ROGER FEDERER – IVO KARLOVIĆ na żywo
Supertennis HD

15:30 ATP World Tour 500, Londyn, Wlk. Brytania – 1/2 Finału:  ??? – ??? na żywo
Supertennis HD

15:00 WTA Tour, Birmingham, Wlk. Brytania – 1/2 Finału: ANGELIQUE KERBER – SABINE LISICKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski


16:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1/2 Finału ANDREAS SEPPI – KEI NISHIKORI na żywo
Supertennis HD

wyścigi motocyklowe
18:00
Mistrzostwa Świata Superbike, Włochy: SUPERPOLE premiera.200
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak

wyścigi samochodowe
13:00 
Formuła 1, Grand Prix Austrii: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

14:00 
Formuła 1, Grand Prix Austrii: KWALIFIKACJE na żywo
polsat-sport-hd.120Rossiya 2RTLIdman TV
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

15:00 
Formuła 1, Grand Prix Austrii: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120


15:40
GP 2, Salzburg, Austria: WYŚCIG I na żywo

Polsat Sport Extra HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Krystian Sobierajski – Grzegorz Jędrzejewski

16:15
FIA WTCC, Orechova Poton , Słowacja: KWALIFIKACJE premiera.200
Eurosport 2 HD

Komentarz: Grzegorz Gac, Andrzej Mielczarek

17:15
GP 3, Salzburg, Austria: WYŚCIG I na żywo

Eurosport 2 HD Polsat Sport Extra HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Krystian Sobierajski – Grzegorz Jędrzejewski
Komentarz w Eurosport 2: Grzegorz Gac

20:30
Drift Masters Grand Prix, Płock, Polska: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Wojciech Zawioła (z Płocka)
Reporter: Wiktoria Ozga

21:00
Drift Masters Grand Prix, Płock, Polska: 5. RUNDA na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Sergiusz Ryczel (z Płocka)
Reporter: Wiktoria Ozga

23:00
Drift Masters Grand Prix, Płock, Polska: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Wojciech Zawioła (z Płocka)
Reporter: Wiktoria Ozga

żużel
19:00
Mistrzostwa Europy, Toruń, Polska: ZAWODY na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Jakub Pieczatowski

inne
20:00 Magazyn AS WYWIADU premiera.200
Fightklub


23:00 Magazyn IGRZYSKA EUROPEJSKIE – BAKU 2015 na żywo
Polsat Sport Extra HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam, Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Bartosz Mierzwa, Jakub Zegarowski Piotr Barwaśny

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA