Sport w TV: sobota – 20 czerwca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: PIAST GLIWICE – LECH POZNAŃ 11:30 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Piotr Włodarczyk, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Wojciech […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: PIAST GLIWICE – LECH POZNAŃ


11:30 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Piotr Włodarczyk, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Piela

12:30 
Fortuna 1. Liga – 27. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Gabriel Rogaczewski

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
*(również o 15:30, 18:00 i 20:30)

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski, Radosław Majewski

13:25 Premier League – 30. kolejka: WATFORD FC – LEICESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

13:25
Championship – 38. kolejka: FULHAM FC – BRENTFORD FC 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:55 LaLiga Santander – 30. kolejka: RCD ESPANYOL – UD LEVANTE na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

14:40 PKO BP Ekstraklasa – grupa spadkowa, 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Grzegorz Mielcarski
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik

14:55 PKO BP Ekstraklasa – grupa spadkowa, 31. kolejka: WISŁA PŁOCK – ARKA GDYNIA
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Grzegorz Mielcarski

15:00 Bundesliga – 33. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 17:30)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Tomasz Urban, Paweł Kapusta

15:00 Fortuna 1. Liga – 27. kolejka: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – OLIMPIA GRUDZIĄDZ na żywo
Polsat Sport HDIpla


15:25 Bundesliga – 33. kolejka: RB LIPSK – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała

15:25 Bundesliga – 33. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – 1. FC UNION BERLIN na żywo

Komentarz: Edward Durda – Maciej Murawski

15:25 Bundesliga – 33. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – SC FREIBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:25 Bundesliga – 33. kolejka: HERTHA BSC – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25 Bundesliga – 33. kolejka: 1. FSV MAINZ 05 – WERDER BREMA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:25 Bundesliga – 33. kolejka: SC PADERBORN 07 – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

15:55 Premier League – 30. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

16:55 LaLiga Santander – 30. kolejka: ATHLETIC BILBAO – REAL BETIS BALOMPIE na żywo

Komentarz: Adam Marchlińśki – Leszek Orłowski

17:00 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: STUDIO 
*(również o 19:20)

Studio: Jacek Kurowski – Maciej Szczęsny, Marek Citko, Sebastian Mila

17:10 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki
Reporterzy: Maciej Klimek, Adam Westfal

17:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: PIAST GLIWICE – LECH POZNAŃ
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki
Komentarz w TVP 1: Jacek Laskowski

17:30 Fortuna 1. Liga – 27. kolejka: RADOMIAK RADOM – CHOJNICZANKA CHOJNICE na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:55 Eliteserien – 2. kolejka: MJONDALEN IF – SARPSBORG 08 


18:25 Premier League – 30. kolejka: WEST HAM UNITED FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

18:30 Serie A – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Piotr Czachowski, Mikołaj Kruk

19:25 Serie A – 25. kolejka: TORINO FC – PARMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

19:25 LaLiga Santander – 30. kolejka: GETAFE CF – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Kuba Ostrowski

19:40 PKO BP Ekstraklasa – grupa spadkowa, 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Marcin Baszczyński
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Michał Wodziński

19:55 PKO BP Ekstraklasa – grupa spadkowa, 31. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – WISŁA KRAKÓW
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Marcin Baszczyński

19:55 1. Liga – grupa mistrzowska, 1. kolejka: FC BANIK OSTRAWA – SK SLAVIA PRAGA 
Ipla

20:25 Eliteserien – 2. kolejka: MOLDE FK – ROSENBORG BK 
Ipla

20:40 Premier League – 30. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – CRYSTAL PALACE FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

21:30 LaLiga Santander – 30. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 00:00)
Ipla
Studio: Mateusz Majak

21:40 Serie A – 25. kolejka: HELLAS WERONA – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

21:55 LaLiga Santander – 30. kolejka: ATLETICO MADRYT – REAL VALLADOLID na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn

22:45 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD


19:50 MB Boxing Night 7, Arłamów: STUDIO na żywo
*(również o 00:05)

Studio: Sylwia Dekiert – Mateusz Borek, Maciej Miszkiń, Janusz Pindera, Kacper Bartosiak (z Arłamowa)
Reporter: Sebastian Szczęsny


20:00 MB Boxing Night 7, Arłamów: ROBERT PARZĘCZEWSKI – SLADNAN JANJANIN na żywo
*(do 21:45 i od 22:07)

Komentarz: Piotr Jagiełło – Grzegorz Proksa (z Arłamowa)


21:00 PGA Tour – RBC Heritage, Hilton Head, USA: III RUNDA na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


16:30 easyCredit BBL – runda finałowa, grupa B: EWE BASKETS OLDENBURG – BROSE BAMBERG na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

18:30 Liga ACB – runda finałowa, grupa B: MORABANC ANDORRA – HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak, Jacek Łączyński

21:30 Liga ACB – runda finałowa, grupa B: VALENCIA BC – CASADEMONT ZARAGOZA na żywo

Komentarz: Piotr Wesołowicz

23:30 NBA Classic Games: TORONTO RAPTORS – PHOENIX SUNS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz


14:35 Tour Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania – 1/4 finału: NEIL ROBERTSON – STEPHEN MAGUIRE na żywo
*(od 20:00 również na sport.tvp.pl)
sport.tvp.pl


00:00 (sob/Nd) UFC Fight Night, Las Vegas, USA: CURTIS BLAYDES – ALEXANDER VOLKOV na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Janisz – Tomasz Marciniak


14:00 Adria Tour, Zadar, Chorwacja: DZIEŃ 3 
*(do 19:00)
Ipla

17:15
 Ultimate Tennis Showdown, Biot, Francja: DZIEŃ 3 
*(do 19:30)
Ipla

19:30 Adria Tour, Zadar, Chorwacja: DZIEŃ 3 
*(do 00:30)
Ipla


14:30 Royal Ascot, Berkshire, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński – Annamaria Sobierajska


23:30 NASCAR Xfinity Series, Talladega, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:15 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki