Sport w TV: sobota – 20 lutego 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 13:40 FA Cup – 1/8 Finału: ARSENAL FC – HULL CITY  Komentarz w […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
13:40 FA Cup – 1/8 Finału: ARSENAL FC – HULL CITY na żywo
ElevenRadioGol 2
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol: Jakub Kaczmarek – Mateusz Burzec

15:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Piotr Salak – Maciej Murawski

15:10 Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Krzysztof Przytuła (z Kielc)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Cezary Olbrycht


15:25 Ekstraklasa – 23. kolejka: KORONA KIELCE – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport OnlineRadioGol 1
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Krzysztof Przytuła (z Kielc)
Reporterzy w Canal+: Grzegorz Milko, Cezary Olbrycht
Komentarz w Radio Gol: Zygmunt Wiśniewski (z Kielc)


15:25 
Bundesliga – 22. kolejka: BAYERN MONACHIUM – SV DARMSTADT 98 na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerRadioGol 3
Komentarz w Radio Gol: Mateusz Kowalski – Michał Krzeszowski

15:55 Liga BBVA – 25. kolejka: UD LAS PALMAS – FC BARCELONA na żywo
ElevenRadioGol 2
Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol: Łukasz Śliwa – Tomasz Stawski

17:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Piotr Salak – Maciej Murawski

17:40 Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Tomasz Wieszczycki (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński


17:40
Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal


17:55 Ekstraklasa – 23. kolejka: TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport OnlineRadioGol 3
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)
Reporterzy w Canal+: Sonia Śledź, Adam Westfal
Komentarz w Radio Gol: Sebastian Chabiniak – Jakub Pęczak


17:55 Ekstraklasa – 23. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA – LECH POZNAŃ  na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport OnlineRadioGol 2
Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Tomasz Wieszczycki (z Bielska-Białej)
Reporterzy w Canal+: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński
Komentarz w Radio Gol: Rafał Stefaniak (z Bielska-Białej)


18:10 FA Cup – 1/8 Finału: AFC BOURNEMOUTH – EVERTON FC na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:45 Magazyn BVB WORLD premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

19:00 Magazyn COPA LIBERTADORES premiera.200
Sportklub

20:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Rafał Dębiński

19:25 Primeira Liga – 23. kolejka: PAÇOS FERREIRA – SL BENFICA  na żywo
Sportklub

20:25 Liga BBVA – 25. kolejka: REAL BETIS – SPORTING GIJON na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:40
Serie A – 26. kolejka: INTER MEDIOLAN – UC SAMPDORIA na żywo
Eleven SportsRadioGol 1
Komentarz w Eleven Sports: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski
Komentarz w Radio Gol: Michał Skrzypski – Mateusz Dziopa

21:45 
Primeira Liga – 23. kolejka: ACADÉMICA COIMBRA –  FC RIO AVE  na żywo
Sportklub

22:15 Liga BBVA – 25. kolejka: CELTA VIGO – SD EIBAR na żywo
ElevenRadioGol 3
Komentarz w Eleven: Michał Mitrut – Michał Gąsiorowski
Komentarz w Radio Gol: Piotr Przyborowski – Aleksy Kiełbasa

22:30 Eredivisie – 24. kolejka: PSV EINDHOVEN – HERACLES ALMELO premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Piotr Przybysz

biegi narciarskie
12:15 Puchar Świata, Lahti, Finlandia:  SPRINT KOBIET I MĘŻCZYZN STYLEM DOWOLNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerRadioGol 1
Komentarz w Radio Gol: Łukasz Kozłowski

bobsleje
16:00 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: I PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN premiera.200
Das Erste HD

boks
04:00 Golden Boy 2016: CARLOS MORALES – OMAR TIENDA na żywo
Fightklub

20:00 Gala boksu zawodowego, Legionowo: KRZYSZTOF ZIMNOCH – MIKE MOLLO na żywo
*(od 22:55 także w Polsat HD)
Polsat HDPolsat Sport HDIpla

golf
04:45 PGA European Tour – Maybank Championship Malaysia, Kuala Lumpur, Malezja: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

hokej na lodzie
20:25 Polska Hokej Liga, Mecz 1. rundy fazy play-off: COMARCH CRACOVIA – ORLIK OPOLE na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Roman Steblecki (z Krakowa)
Reporter: Anna Kozińska

judo
17:00 Grand Prix, Dusseldorf, Niemcy: DZIEŃ 2 na żywo
Fightklub

kolarstwo szosowe
23:05 Tour of Andalusia: ETAP 4 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

kombinacja norweska
11:30 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS SKOKÓW na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:00 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: SPRINT DRUŻYNOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD

koszykówka mężczyzn
02:00 Liga NBA – faza zasadnicza: OKLAHOMA CITY THUNDER – INDIANA PACERA  na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

15:30 Puchar Polski – 1/2 Finału: ROSA RADOM – ENERGA CZARNI SŁUPSK na żywo
Polsat Sport NewsIpla

Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć (z Dąborowy Górniczej)

18:00 
Puchar Polski – 1/2 Finału: STELMET BC ZIELONA GÓRA – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport NewsIpla

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Dąbrowy Górniczej)

21:30 Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub


23:45 Copa del Rey – 1/2 Finału: BILBAO BASKET – HERBALIFE GRAN CANARIA premiera.200
Sportklub

łyżwiarstwo figurowe
20:35 Mistrzostwa 4 Kontynentów, Tajpej: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

narciarstwo alpejskie
10:30 Puchar Świata, La Thuile, Włochy: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD
12:15 Puchar Świata, Chamonix, Francja: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerDas Erste HD

narciarstwo dowolne
09:30 Puchar Świata, Bokwang, Korea Południowa: SLOPESTYLE premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

13:55 Puchar Świata, Tegernsee, Niemcy: SKICROSS premiera.200
Das Erste HD


18:00 Swatch Freeride World Tour, Mont-Blanc, Francja: ZAWODY premiera.200
Sportklub

18:30 Puchar Świata, Bokwang, Korea Południowa: SLOPESTYLE premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

piłka ręczna kobiet
17:30 PGNiG Superliga – 20. kolejka: ZAGŁĘBIE LUBIN – VISTAL GDYNIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

piłka ręczna mężczyzn
17:00 EHF Liga Mistrzów – grupa A: STUDIO na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Kielc)
Reporter: Bartosz Ignacik


17:25 EHF Liga Mistrzów – grupa B: KS VIVE TAURON KIELCE – RHEIN NECKAR LOWEN na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport OnlineEleven SportsRadioGol 1
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Jacek Będzikowski (z Kielc)
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek – Tomasz Kozłowski
Komentarz w Radio Gol: Artur Kwiatkowski

sanki
08:30 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: I PRZEJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD


14:15 
Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: II PRZEJAZD KOBIET premiera.200
* (o 10:15  na żywo w Das Erste)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD

15:45
Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: II PRZEJAZD DWÓJEK premiera.200
* (o 13:20  na żywo w Das Erste)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD

siatkówka mężczyzn
14:45 PlusLiga – 18. kolejka: LOTOS TREFL GDAŃSK – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIplaRadioGol 4
Komentarz w Radio Gol: Tomasz Górski – Krystian Porębski

20:00 
PlusLiga – 18. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
RadioGol 2
Komentarz w Radio Gol: Krystian Porębski

skeleton
09:45 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: III PRZEJAZD KOBIET na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plDas Erste HD
Komentarz w TVP: Grzegorz Pajda

11:05 
Mistrzostwa Świata, Innsbruck, AustriaIV PRZEJAZD KOBIET na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plDas Erste HD
Komentarz w TVP: Grzegorz Pajda

skoki narciarskie
16:10 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO na żywo
TVP 1 HD
Studio: Maciej Kurzajewski
Reporter: Michał Regulski


16:30 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerTVP 1 HDDas Erste HDRadioGol 5
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Stanisław Snopek
Komentarz w Radio Gol: Jakub Balcerski – Franciszek Damboń

snooker
20:00 Walish Open, Cardiff, Walia: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

snowboard
09:25 Puchar Świata, Sun Valley, USA: SNOWBOARDCROSS premiera.200
Das Erste HD

sporty walki
03:00 MMA Bellator 149: KEN SHAMROCK – ROYCE GRACIE na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczak

tenis
12:30 ATP Wrocław Open: STUDIO na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

13:00 ATP Wrocław Open – 1/2 Finału: JAN HERNYCH – DUSTIN BROWN na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak

15:00 ATP Wrocław Open – 1/2 Finału: KONSTANTIN KRAVCHUK – MARCO CHIUDINELLI na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak

15:00
ATP World Tour 250, Marsylia, Francja – 1/8 finału: BENOIT PAIRE – MARIN ČILIĆ na żywo
Supertennis HD


16:00 WTA Tour, Dubaj, ZEA  – finał: BARBORA STRYCOVA – SARA ERRANI na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

17:00 
ATP Wrocław Open: STUDIO na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

17:30 
WTA Tour, Rio de Janeiro, Brazylia  – 1/2 finału: PETRA MARTIĆ – FRANCESCA SCHIAVONE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Katarzyna Nowak

18:00
ATP World Tour 250, Marsylia, Francja – 1/8 finału: NICK KYRGIOS – TOMAS BERDYCH   premiera.200
Supertennis HD


20:00 WTA Tour, Rio de Janeiro, Brazylia  – 1/2 finału: SORANA CIRSTEA – SHELBY ROGERS na żywo
Polsat Sport NewsIpla

Komentarz: Katarzyna Nowak

23:00
 
ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia  – 1/2 finału: GUIDO PELLA – DOMINIC THIEM na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Adrian Wojdyło / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny