Sport w TV: sobota – 21 grudnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 18. kolejka: MANCHESTER CITY FC – LEICESTER CITY FC 12:25 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:55 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 18. kolejka: MANCHESTER CITY FC – LEICESTER CITY FC


12:25 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55 La Liga – 18. kolejka: RCD MALLORCA – SEVILLA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

12:55 2. Bundesliga – 18. kolejka: HANNOVER 96 – VFB STUTTGART na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 18. kolejka: EVERTON FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

13:25
Championship – 23. kolejka: CARDIFF CITY FC – PRESTON NORTH END FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:40 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Adam Westfal

14:55 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: LECHIA GDAŃSK – RAKÓW CZĘSTOCHOWA
 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Gdańska)

14:55 Serie A – 17. kolejka: UDINESE CALCIO – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

15:00 Bundesliga – 17. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Tomasz Urban, Paweł Kapusta
15:25 Bundesliga – 17. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25 Bundesliga – 17. kolejka: RB LIPSK – FC AUGSBURG na żywo

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:25 Klubowe Mistrzostwa Świata, Doha, Katar – mecz o 3. miejsce: CF MONTERREY – AL-HILAL na żywo
*(23 grudnia o 06:05  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Zawacki

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

15:55 Premier League – 18. kolejka: ASTON VILLA FC – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Tomasz Ćwiąkała

15:55 La Liga – 18. kolejka: FC BARCELONA – CD ALAVES
 na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

17:00 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński (z Płocka)
Reporterzy: Piotr Bugajny, Tomasz Lipiński

17:10 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Sylwia Dekiert – Robert Podoliński, Maciej Szczęsny
Reporterzy: Hubert Bugaj

17:25 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka:
WISŁA PŁOCK – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)
Komentarz w TVP 2: Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow (z Płocka)

17:30 Serie A – 17. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowsk

17:55 Serie A – 17. kolejka: INTER MEDIOLAN – GENOA CFC na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

18:20 Bundesliga – 17. kolejka: HERTHA BSC – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

18:25 Premier League – 18. kolejka: MANCHESTER CITY FC – LEICESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

18:25 LaLiga – 18. kolejka: VILLARREAL CF – GETAFE CFna żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Jakub Ostrowski

18:25
Klubowe Mistrzostwa Świata, Doha, Katar – finał: LIVERPOOL FC – FLAMENGO RIO DE JANEIRO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Andrzej Strejlau

19:30 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Moderator: Żelisław Żyżyński (z Zabrza)
Reporterzy: Maciej Klimek, Filip Surma

19:40 Eredivisie – 18. kolejka: PSV EINDHOVEN – PEC ZWOLLE na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

19:55 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Zabrza)


20:00 
La Liga – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

20:30 Klubowe Mistrzostwa Świata, Doha, Katar – finał: CEREMONIA DEKORACJI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Andrzej Strejlau

20:40 Serie A – 17. kolejka: TORINO FC – SPAL 2013 na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 LaLiga – 18. kolejka: REAL VALLADOLID – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

22:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Grzegorz Mielcarski, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski

22:00
Magazyn GOL EKSTRA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra, Maciej Iwański

23:00 La Liga – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban

23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:40 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD


12:50 Puchar Świata, Le Grand-Bornand, Francja: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 Puchar Świata, Le Grand-Bornand, Francja: BIEG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
14:50 Puchar Świata, Le Grand-Bornand, Francja: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 Puchar Świata, Le Grand-Bornand, Francja: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


13:20 Puchar Świata, Planica, Słowenia: BIEGI SPRINTERSKIE STYLEM DOWOLNYM KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner


03:00 Gala Boksu, Phoenix, USA: DANIEL JACOBS – JULIO CESAR CHAVEZ JR. 

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa


18:00 Ekstraklasa – 13. kolejka: CLEAREX CHORZÓW – RED DRAGONS PNIEWY 



03:30 PGA European Tour – Australian PGA Championship, Queensland, Australia: III RUNDA 
*(od 04:45 również na Canal+ Sport HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


01:05 NHL: NEW JERSEY DEVILS – WASHINGTON CAPITALS 
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Piotr Chłystek


10:50
Puchar Świata, Ramsau, Austria: SKOKI na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:40 Puchar Świata, Ramsau, Austria: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:05 Puchar Świata, Ramsau, Austria: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:00 NBA: PHILADELPHIA 76ERS – DALLAS MAVERICKS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk

11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 13. kolejka: BAHCESEHIR KOLEJI – ISTANBUL BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

13:15 
Tahincioglu Basketball Super League – 13. kolejka: GALATASARAY DOGA SIGORTA – FRUTTI EXTRA BURSASPOR na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

15:30 
Tahincioglu Basketball Super League – 13. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – BEŞIKTAŞ SOMPO SIGORTA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

16:45 Energa Basket Liga – 13. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI 
Polsat Sport HD

20:25 Serie A – 14. kolejka: VANOLI CREMONA – OPENJOBMETIS VARESE 
Eurosport Player

20:30
Liga ACB – 14. kolejka: IBEROSTAR TENERIFE – HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

23:00 NBA: CHARLOTTE HORNETS – UTAH JAZZ na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Kamil Chanas


10:00 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:20 
Puchar Świata, St Moritz, Szwajcaria: ZJAZD KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:35 Puchar Świata, Val Gardena, Włochy: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:45 Puchar Świata, Val Gardena, Włochy: ZJAZD MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


06:30 
Puchar Świata, Shimao Lotus Mountain, Chiny: SKOKI 
IplaEurosport Player

11:00 Puchar Świata, Cervinia, Włochy: SNOWBOARD CROSS 
IplaEurosport Player


13:30 Puchar Świata, Innichen, Włochy: SKI CROSS 
IplaEurosport Player

19:00 Puchar Świata, Cervinia, Włochy: SNOWBOARD CROSS 
Eurosport Player


22:40 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 20. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT 

Komentarz: Artur Kwiatkowski


22:00 International Swimming League, Las Vegas, USA: ZAWODY 
Eurosport PlayerIpla


13:30 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: 3. RUNDA 
sport.tvp.pl

20:00 
Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: 3. RUNDA 
sport.tvp.pl


20:25 Serie A1 – 12. kolejka: IGOR GORGONZALA NOVARA – ÉPIÚ POMÍ CASALMAGGIORE

Komentarz: Bartosz Gleń – Milena Sadurek


14:00 Plusliga – 11. kolejka: GKS KATOWICE – ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE 
Polsat Sport HD

17:30 
Plusliga – 11. kolejka: CUPRUM LUBIN – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 


18:00
Serie A1 – 13. kolejka: VERO VOLLEY MONZA – KIOENE PADOVA


20:30 
Plusliga – 11. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA 



15:25 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: STUDIO 
*(od 15:40 również w Eurosport 1 HD, od 15:45 także w TVP 1 HD)
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w TVP: Maciej Jabłoński
Reporterzy w TVP: 
Filip Czyszanowski, Marcin Rams
Studio w Eurosport 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski

16:00 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: KONKURS INDYWIDUALNY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosport 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: 
Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny

17:45 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w Eurosport 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski


11:00 German Masters, Barnsley, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE 
Eurosport Player

15:30 German Masters, Barnsley, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE 
Eurosport Player

19:00 German Masters, Barnsley, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE 
Eurosport Player


01:00 Puchar Świata, Atlanta, USA: BIG AIR 
IplaEurosport Player

06:30 Puchar Świata, Shimao Lotus Mountain, Chiny: ZAWODY 
Ipla


11:00 UFC Fight Night, Pusan, Korea Południowa: FRANKIE EDGAR – CHAN SUNG JUNG 
Polsat Sport HD

19:00 FFF 2, Zielona Góra: STUDIO 
Polsat Sport HD

20:00 FFF 2, Zielona Góra: PIOTR ŚWIERCZEWSKI – GREG COLLINS 
Polsat Sport HD


14:00 Mubadala World Tennis Championships, Abu Zabi, ZEA – mecz o 3. miejsce: NOVAK DJOKOVIC – KAREN KHACHANOV 
sport.tvp.pl

16:00 Mubadala World Tennis Championships, Abu Zabi, ZEA – finał: STEFANOS TSITSIPAS – RAFAEL NADAL 
sport.tvp.pl


19:15 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


21:05 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki