Sport w TV: sobota – 22 sierpnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – PIAST GLIWICE 08:55 A-League – play-off, 1/4 finału: WELLINGTON PHOENIX – PERTH GLORY FC  Komentarz: Marcin Pawłowski […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – PIAST GLIWICE


08:55 A-League – play-off, 1/4 finału: WELLINGTON PHOENIX – PERTH GLORY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski

10:35 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk, Tomasz Włodarczyk, Piotr Włodarczyk, Mateusz Rokuszewski

11:40 Ekstraliga kobiet – 3. kolejka: CZARNI SOSNOWIEC – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Zawacki – Joanna Tokarska (z Sosnowca)

11:50 Puchar Polski – 1/32 finału: GARBARNIA KRAKÓW – GKS KATOWICE 
Ipla

14:20 Puchar Polski – 1/32 finału: RADOMIAK RADOM – MIEDŹ LEGNICA 
Ipla

14:40 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Wojciech Jagoda (z Krakowa)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Michał Wodziński

14:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 1/2 finału: AFC AJAX – SL BENFICA 
Ipla

14:55 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: CRACOVIA – POGOŃ SZCZECIN 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Wojciech Jagoda (z Krakowa)

14:55 Eliteserien – 15. kolejka: MOLDE FK – ODDS BK 


17:10 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Wrocławia)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Mariusz Wróblewski

17:25 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – PIAST GLIWICE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Wrocławia)

17:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 1/2 finału: RB SALZBURG – REAL MADRYT CF 
Ipla

17:55 Eliteserien – 15. kolejka: VÅLERENGA FOTBALL – SANDEFJORD FOTBALL 


17:55 Eliteserien – 15. kolejka: KRISTIANSUND BK – SARPSBORG 08 


17:55 Eliteserien – 15. kolejka: AALESUNDS FK – FK HAUGESUND 


17:55 Eliteserien – 15. kolejka: FK BODØ/GLIMT – IK START 


17:55 Eliteserien – 15. kolejka: STRØMSGODSET IF – VIKING FK 


19:30 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Studio: Bartek Ignacik – Tomasz Wieszczycki (z Bełchatowa)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński

19:55 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – LEGIA WARSZAWA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Bełchatowa)

20:25 Eliteserien – 15. kolejka: MJØNDALEN IF – ROSENBORG BK 


21:00 Premiership – 5. kolejka: DUNDEE UNITED – CELTIC FC 


22:00 Magazyn LIGA+ 
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Andrzej Juskowiak, Kamil Kosowski


20:00 Fight Camp, Brentwood, Wielka Brytania: STUDIO 

Studio: Mateusz Borek – Grzegorz Proksa, Maciej Miszkiń, Janusz Pindera

20:10 Fight Camp, Brentwood, Wielka Brytania: DILLIAN WHYTE – ALEXANDER POWIETKIN 

Komentarz: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny


16:30 Europejska Liga World of Tanks: DZIEŃ 13 
sport.tvp.pl


13:00 PGA European Tour – Wales Open, Newport, Walia: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – The Northern Trust, Norton, USA: III RUNDA
Ipla
Komentarz: Jacek Person


01:00 NHL: MONTREAL CANADIENS – PHILADEPHIA FLYERS 
sport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Adrian Kowal


13:00 Mistrzostwa Hiszpanii: WYŚCIG KOBIET 
Eurosport Player

14:15 Mistrzostwa Francji: WYŚCIG KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz, Stanisław Brzósko


16:00 Anwil Basketball Cup, Włocławek: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – ASSECO ARKA GDYNIA 


18:30 Anwil Basketball Cup, Włocławek: ANWIL WŁOCŁAWEK – START LUBLIN 


21:30 NBA: MIAMI HEAT – INDIANA PACERS na żywo


13:00 Ekstraliga – 2. kolejka: MASTER PHARM RUGBY ŁÓDŹ – MKS OGNIWO SOPOT na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy


10:00 Turniej Towarzyski, Bełchatów – mecz o 3. miejsce: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ALURON CMC ZAWIERCIE 
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera – Łukasz Kadziewicz

12:30 
Turniej Towarzyski, Bełchatów – finał: PGE SKRA BEŁCHATÓW –  GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga

15:00
 11. Memoriał Józefa Gajewskiego, Suwałki: KS BAS BIAŁYSTOK – TREFL GDAŃSK 
Polsat Sport HD
Komentarz: Damian Dacewicz – Ireneusz Mazur

17:30
 11. Memoriał Józefa Gajewskiego, Suwałki: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA 
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga
20:00 11. Memoriał Józefa Gajewskiego, Suwałki: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – INDYKPOL AZS OLSZTYN 
Polsat Sport HD


17:00 Letnie Grand Prix, Wisła: STUDIO 
*(o 17:05 również w TVP Sport HD, również o 19:10)
Eurosport Playersport.tvp.pl
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Kamil Wolnicki, Jakub Pieczatowski
Studio w Eurosporcie 1: Kacper Merk – Jakub Kot (z Wisły)
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski (z Wisły)
Reporter w Eurosporcie 1: Kacper Merk
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Sebastian Parfjanowicz, Aleksander Roj

17:25 Letnie Grand Prix, Wisła: KONKURS INDYWIDUALNY 
Eurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Wisły)
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek (z Wisły)


18:15 FEN 29, Ostróda: ADAM KOWALSKI – MARCIN ŁAZARZ 
*(o 20:00 również w Super Polsat HD, o 22:30 także w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD
Studio: Łukasz Jurkowski (z Ostródy)
Komentarz: Andrzej Janisz – Albert Odzimkowski (z Ostródy)


17:00 ATP World Tour 1000, Nowy Jork, USA – 1. runda: NIKOLOZ BASILASHVILI – FELIX AUGER-ALIASSIME 
Ipla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

17:00 WTA Tour, Nowy Jork, USA – 1. runda: EKATERINA ALEXANDROVA – ELENA RYBAKINA 
sport.tvp.pl

19:00 ATP World Tour 1000, Nowy Jork, USA – 1. runda: KYLE EDMUND – KEVIN ANDERSON 
Ipla

19:00 WTA Tour, Nowy Jork, USA – 1. runda: MARIA SAKKARI – CORI GAUFF 
sport.tvp.pl

21:00 ATP World Tour 1000, Nowy Jork, USA – 1. runda: FRANCES TIAFOE – ANDY MURRAY 
Ipla

21:00 WTA Tour, Nowy Jork, USA – 1. runda: DONNA VEKIC – VICTORIA AZARENKA 
sport.tvp.pl

23:00 ATP World Tour 1000, Nowy Jork, USA – 1. runda: SAM QUERREY – MILOS RAONIC 
Ipla

23:00 WTA Tour, Nowy Jork, USA – 1. runda: VENUS WILLIAMS – DAYANA YASTREMSKA 
sport.tvp.pl


09:00 Moto3 – Grand Prix Styrii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Styrii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Styrii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:35 Moto3 – Grand Prix Styrii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:00 Moto3 – Grand Prix Styrii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:30 MotoGP – Grand Prix Styrii: IV SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Styrii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:35 MotoGP – Grand Prix Styrii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:10 Moto3 – Grand Prix Styrii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:35 Moto3 – Grand Prix Styrii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

17:10 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Snetterton, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 
Eurosport Player


06:05 Virgin Australia Supercars Championship, Darwin, Australia: WYŚCIG 1 

Komentarz w Sportklubie: Marcin Grzywacz

10:00 DTM, Lausitz, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 11:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół

10:40 DTM, Lausitz, Niemcy: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

12:45 DTM, Lausitz, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 14:35)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół

13:25 DTM, Lausitz, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół
Komentarz w Super Polsacie: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski


16:25 GT Open, Paul Ricard, Francja: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Szymon Tworz

18:30 NASCAR Xfinity Series, Dover, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek

22:00 NASCAR, Dover, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Tworz – Krzysztof Woźniak

23:30 FIA World Rallycross Championship, Höljes, Szwecja: WYŚCIG 



11:30 2. Liga Żużlowa – 4. kolejka: STUDIO na żywo


11:45 2. Liga Żużlowa – 4. kolejka: OK BEDMET KOLEJARZ OPOLE – METALIKA RECYCLING KOLEJARZ RAWICZ na żywo


16:30 eWinner 1. Liga żużlowa – 8. kolejka: ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo

Komentarz: Edward Durda – Mateusz Dziopa

18:55 eWinner 1. Liga żużlowa – 8. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Karolina Wieszczycka – Piotr Świderski (z Łodzi)
Reporter: Łukasz Benz


19:00 
FIM Speedway Grand Prix Challenge, Gorican, Chorwacja: ZAWODY na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Marcin Kuźbicki

19:15 eWinner 1. Liga żużlowa – 8. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – UNIA TARNÓW na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Tomasz Piszcz (z Łodzi) 


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki