Sport w TV: sobota – 22 września 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – WISŁA KRAKÓW Komentarz: Piotr Glamowski – Grzegorz Kaczmarczyk Reporter: Grzegorz Milko 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Michał Kornacki, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:00 Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – WISŁA KRAKÓW

Komentarz: Piotr Glamowski – Grzegorz Kaczmarczyk
Reporter: Grzegorz Milko

11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Piotr Glamowski

12:30 
Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Poznania)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

12:40 
Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: WARTA POZNAŃ – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Poznania)

12:55 
La Liga Santander – 5. kolejka: RAYO VALLECANO – CD ALAVES na żywo

Komentarz: Edward Durda – Leszek Orłowski

12:55 
2. Bundesliga – 6. kolejka: HOLSTEIN KIEL – VFL BOCHUM na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński – Marcin Gazda

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:25 
Premier League – 6. kolejka: FULHAM FC – WATFORD FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:55
Serie A – 5. kolejka: FC PARMA – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:00
Bundesliga – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Adam Westfal, Bartek Ignacik

15:20 
Bundesliga – 4. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – BORUSSIA DORTMUND na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Tomasz Wieszczycki

15:25 
Bundesliga – 4. kolejka: HERTHA BSC – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: CRACOVIA – WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:55 
Premier League – 6. kolejka: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

16:10
La Liga Santader – 5. kolejka: CELTA VIGO – REAL VALLADOLID na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

17:30
Bundesliga – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Reporterzy: Sonia Śledź, Mariusz Wróblewski

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: LECHIA GDAŃSK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdańska)

17:55
Serie A – 5. kolejka: ACF FIORENTINA – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:25 Premier League – 6. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
 
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

18:25
Bundesliga – 4. kolejka: FC SCHALKE 04 – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25
Championship – 9. kolejka: QUEENS PARK RANGERS – NORWICH CITY na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski

20:05 Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Moderator: Michał Wodziński (z Legnicy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Maciej Klimek

20:25
 Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Legnicy)

20:25
Serie A – 5. kolejka: UC SAMPDORIA – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

20:40 La Liga Santander – 5. kolejka: REAL MADRYT – RCD ESPANYOL na żywo
 
Komentarz: Piotr Laboga – Krzysztof Przytuła

21:20
1.Liga – 9. kolejka: AC SPARTA PRAGA – SLOVAN LIBEREC
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

21:45
Major League Soccer – 30. kolejka: LOS ANGELES FC – SAN JOSE EARTHQUAKES na żywo


22:30
Serie A – 5. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Andrzej Juskowiak

22:45 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


22:45
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

23:00
Major League Soccer – 30. kolejka: NEW YORK RED BULLS – TORONTO FC na żywo
Eurosport 1 HDIpla

23:30
Magazyn BUNDESLIGA+ 


12:00 BWF World Tour, Changzhou, Chiny: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla

13:00 
BWF World Tour, Changzhou, Chiny: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla

14:00 
BWF World Tour, Changzhou, Chiny: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla

15:00 
BWF World Tour, Changzhou, Chiny: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla

22:00 
BWF World Tour, Changzhou, Chiny: PÓŁFINAŁY
Ipla


19:00 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: ANTHONY JOSHUA – ALEKSANDER POWIETKIN na żywo
*(od 23:05 także w TVP Sport HD i TVP 1 HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Piotr Jagiełło – Izu Ugonoh

20:00 Gala Boksu, Łomża: KAMIL SZEREMETA – RUBEN DIAZ na żywo
*(od 21:45 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Andrzej Gmitruk


18:30
 PGA Tour – TOUR Championship, Atlanta, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


17:25 Światowe Igrzyska Jeździeckie, Tryon, USA: ZAWODY na żywo


14:00 Mistrzostwa Świata, Baku, Azerbejdżan: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


12:00 Superpuchar, Rosja: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDIpla


15:30 Eurometropole, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDIpla


11:55 Mistrzostwa Świata, Teneryfa, Hiszpania – grupa D: ŁOTWA – CHINY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:15 Superpuchar Hiszpanii – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

19:15 
Superpuchar Hiszpanii – finał: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


16:15 PZLA Perła Ostródy, Ostróda: MITYNG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:30 EHF Liga Mistrzów – grupa A: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Grzegorz Tkaczyk (z Kielc)
Reporter: Łukasz Lasia

17:55 EHF Liga Mistrzów – grupa A: PGE VIVE KIELCE – RHEIN NECKAR LOWEN na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Kielc)
Komentarz w Eleven Sports 2: 
Michał Wszołek – Michał Świrkula

20:00 
EHF Liga Mistrzów – grupa A: FC BARCELONA LASSA – TELEKOM VESZPREM

Komentarz: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź


22:30 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Polski: PODSUMOWANIE DNIA
Eurosport 1 HDIpla


15:50 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – 2. runda, grupa H: SERBIA – ARGENTYNA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)

15:50 
Mistrzostwa Świata, Sofia, Bułgaria – 2. runda, grupa G: IRAN – KANADA na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz

16:50 
Mistrzostwa Świata, Bolonia, Włochy – 2. runda, grupa E: HOLANDIA – FINLANDIA na żywo
Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Tomasz Wójtowicz

18:30 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – 2. runda, grupa H: STUDIO na żywo
*(od 19:00 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsat Sport: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)
Reporter w Polsat Sport: Marcin Lepa
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska

19:20 
Mistrzostwa Świata, Sofia, Bułgaria – 2. runda, grupa G: BUŁGARIA – USA na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Damian Dacewicz

19:30 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – 2. runda, grupa H: POLSKA – FRANCJA na żywo
*(od 20:10 również w TVP 1 HD)
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Warny)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Grzegorz Szymański (z Warny)

21:15 
Mistrzostwa Świata, Assago, Włochy – 2. runda, grupa E: ROSJA – WŁOCHY na żywo
Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur

21:30 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – 2. runda, grupa H: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w Polsat Sport: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)
Reporter w Polsat Sport: Marcin Lepa
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska


23:30 
Mistrzostwa Świata, Bolonia, Włochy – 2. runda, grupa F: AUSTRALIA – BELGIA  
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy – Damian Dacewicz


05:00 WTA Tour, Tokio, Japonia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

07:00 
WTA Tour, Seul, Korea Południowa – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

07:00 
WTA Tour, Tokio, Japonia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

09:00 
WTA Tour, Seul, Korea Południowa – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

09:00 
WTA Tour, Guangzhou, Chiny – finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

09:00 
WTA Tour, Kanton, Chiny – finał: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

13:00
ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

15:00
ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla


09:50 
Mistrzostwa Europy, Alicante, Hiszpania: DZIEŃ 5 na żywo


18:15 Mistrzostwa Europy, Alicante, Hiszpania: 1/4 FINAŁU KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla

20:15 
Mistrzostwa Europy, Alicante, Hiszpania: 1/4 FINAŁU MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


09:00 Moto3 – Grand Prix Aragonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

09:55 MotoGP – Grand Prix Aragonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

10:55 
Moto2 – Grand Prix Aragonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

12:35 Moto3 – Grand Prix Aragonii: SESJA KWALIFIKACYJNA  na żywo
Ipla

13:30 MotoGP – Grand Prix Aragonii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:10 
MotoGP – Grand Prix Aragonii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

14:35
MotoGP – Grand Prix Aragonii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

15:05
Moto2 – Grand Prix Aragonii:  SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla


18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Niemiec: STUDIO na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz – Tomasz Bajerski, Krzysztof Cegielski 
Reporter: Łukasz Benz

19:00 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Niemiec: ZAWODY na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Paweł Ruszkiewicz

inne
11:30
Magazyn THE MINUTE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:25
Magazyn ON THE ROAD 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:15 
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


20:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam