Sport w TV: sobota – 23 maja 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 12:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 13:30 3. Liga – 38. kolejka: FSV […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
12:00
Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200
nSport+ HD


13:30
3. Liga – 38. kolejka: FSV MAINZ 05 II – CHEMNITZ na żywo
BR HD

13:30 
3. Liga – 38. kolejka: ROT-WEISS ERFURT – UNTERHACHING na żywo
NDR HD

13:30 
3. Liga – 38. kolejka: DYNAMO DRESDEN – HANSA ROSTOCK na żywo
MDR

14:00
Regionalliga Sudwest – 34. kolejka: HESSEN KASSEL – KICKERS OFFENBACH na żywo
HR HD

14:30
Bundesliga – 34. kolejka: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI na żywo
Eurosport 2 HD

15:10 
T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport 2 HDnSport+ HD

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Filip Adamus


15:15
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU  na żywo

Eurosport 2 HD
Studio: Tomasz Lach – Radosław Gilewicz (z Monachium)

15:25
Bundesliga – 34. kolejka: BAYERN MONACHIUM – FSV MAINZ na żywo

Eurosport 2 HDTRT 3 Spor

15:25 T-Mobile Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 3. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport 2 HDnSport+ HDCANAL+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Filip Adamus


17:10 Synot Liga – 29. kolejka: SK DYNAMO CESKE BUDEJOVICE – AC SPARTA PRAGA na żywo
ČT Sport

17:25
1. Liga Polska – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Lubina)

17:40 1. Liga Polska – 31. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – WIDZEW ŁÓDŹ na żywo

Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Lubina)

17:40 
T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski


17:55
 T-Mobile Ekstraklasa, grupa spadkowa – 3. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski


17:55 Serie A – 37. kolejka: JUVENTUS FC – SSC NAPOLI na żywo
nSport+ HDIdman TV
Komentarz w Nsport+: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

18:25
Liga BBVA – 38. kolejka: FC BARCELONA – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD Duhok TV
Komentarz w Canal+ Sport 2: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

18:25
Liga BBVA – 38. kolejka: SEVILLA FC – MALAGA CF na żywo
nc+ Sport 38
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda

18:55
 Primeira Liga – 34. kolejka: RIO AVE – SPORTING LIZBONA na żywo
Sportklub

20:10 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Sonia Śledź, Filip Surma


20:25 T-Mobile Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 3. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Sonia Śledź, Filip Surma


20:25
Liga BBVA – 38. kolejka: REAL MADRYT – GETAFE CF na żywo
CANAL+ Sport 2 HD Duhok TV

Komentarz w Canal+ Sport 2: Krzysztof Marciniak – Wojciech Jagoda

20:55 Ligue 1 – 38. kolejka: MULTIFOOT na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Tomasz Smokowski – Stefan Białas


20:55 Ligue 1 – 38. kolejka: FC LORIENT – AS MONACO na żywo
TV5 Monde Maghreb Orient

21:10 
Primeira Liga – 34. kolejka: SPORTING BRAGA – VITORIA SETUBAL na żywo
Sportklub

22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn

22:55
Major League Soccer – 13. kolejka: TORONTO FC – PORTLAND TIMBERS na żywo
Eurosport 2 HD

boks
21:00 Gala: MARCELLO METANO  – MATHIAS ZEMSKI; MAURIZIO LOVAGLIO  – DAMIAN BRUZESSE na żywo
Fightklub

golf
13:30
PGA European Tour, Virginia Water, Surrey, Anglia: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

17:35 PGA European Tour, Virginia Water, Surrey, Anglia: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

judo
18:00 World Master Rabat 2015: DZIEŃ 1 na żywo
Fightklub

kajakarstwo
11:00 Puchar Świata, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut, Bogdan Chruścicki

kolarstwo szosowe
14:15 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Prowadzenie w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

14:30 
Giro d’Italia: ETAP 14 na żywo
Eurosport HDEurosport DERai sport 1

Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński

17:30
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Prowadzenie w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

koszykówka mężczyzn
15:00 Puchar VTB Promo – 1/2 Finału: CSKA MOSKWA – NIZHNY NOVGOROD na żywo
Rossiya 2

20:10
Basketball-Bundesliga – 1/2 Finału: BROSE BASKETS BAMBERG – RATIOPHARM ULM (I MECZ) na żywo
Sport 1 Germany

lekkoatletyka
11:20 Magazyn IAAF WORLD ATHLETICS premiera.200
Polsat Sport Extra HD

16:05 Tyczka na Molo, Sopot, Polska: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik (z Sopotu)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

piłka ręczna mężczyzn
23:15 Liga ASOBAL – 30. kolejka: FC BARCELONA – C.B.M. ADEMAR LEON premiera.200
Sportklub

rajdy samochodowe
23:30
WRC, Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Portugalii: SKRÓT DNIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

siatkówka plażowa mężczyzn
14:00 Beach Volleyball Jurmala Master – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio, Grzegorz Michalewski

15:00 Beach Volleyball Jurmala Master – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio, Grzegorz Michalewski

18:07 Beach Volleyball Jurmala Master – 1/4 Finału: ??? – ??? premiera.200

Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio, Grzegorz Michalewski

19:00 Beach Volleyball Jurmala Master – 1/4 Finału: ??? – ??? premiera.200

Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio, Grzegorz Michalewski

sporty walki
19:30 KSW 31: STUDIO na żywo
CP PPV Ipla
Studio: Mateusz Borek

20:00 KSW 31: MICHAŁ MATERLA – TOMASZ DRWAL na żywo

CP PPVIpla
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz „Juras” Jurkowski 

21:00 Superkombat, World Grand Prix Series: ZAWODY na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Piotr Onami

tenis stołowy
16:00
 
Polska Superliga – Finał: DARTOM BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI – OLIMPIA UNIA GRUDZIĄDZ (II MECZ) premiera.200
Sportklub

wyścigi samochodowe
11:00
Formuła 1, Grand Prix Monako: III SESJA TRENINGOWA
polsat-sport-hd.120Rai sport 1
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

13:00 Formuła 1, Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

14:00 Formuła 1, Grand Prix Monako: KWALIFIKACJE na żywo
polsat-sport-hd.120RTLRossiya 2Idman TVRai 2
Komentarz w Polsacie Sport: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

15:00 Formuła 1, Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

16:10 Seria GP 2, Grand Prix Monako: WYŚCIG 2 na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski 

tenis
14:30 ATP World Tour, Nicei, Francja –  Finał: LEONARDO MAYER – DOMINIC THIEM na żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Katarzyna Nowak

17:45 WTA Tour, Norymberga, Niemcy: Finał: KARIN KNAPP – ROBERTA VINCI premiera.200
Eurosport HDEurosport DE

19:15 ATP World Tour, Genewa, Szwajcaria:  Finał: JOAO SOUSA – THOMAZ BELLUCCI premiera.200
Eurosport HDEurosport DE

20:45 Magazyn ODLICZANIE DO ROLAND GARROS na żywo
Eurosport HD

żużel
17:30 Grand Prix Czech: STUDIO na żywo
CANAL+ HD
Studio: Gabriel Waliszko (z Pragi)
Reporter: Michał Łopaciński


19:00 
Grand Prix Czech: ZAWODY na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Edward Durda – Krzysztof Cegielski (z Pragi)
Reporter: Michał Łopaciński

inne
20:30 Magazyn AS WYWIADU premiera.200
Fightklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Radosław Kępys, Adrian Wojdyło, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA