Sport w TV: sobota – 24 listopada 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Roman Kosecki, Tomasz Włodarczyk, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Roman Kosecki, Tomasz Włodarczyk, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan

11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:25
La Liga Santander – 13. kolejka: SD EIBAR – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Sebastian Chabiniak

13:00
2.Bundesliga – 14. kolejka: SV DARMSTADT – FC KOELN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

14:55 
Serie A – 13. kolejka: UDINESE CALCIO – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Dominik Guziak

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Filip Surma


15:20
Bundesliga – 12. kolejka: FSV MAINZ 05 – BORUSSIA DORTMUND na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Wojciech Jagoda

15:25 
Bundesliga – 12. kolejka: BAYERN MONACHIUM – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 
Bundesliga – 12. kolejka: VFL WOLFSBURG – RB LEIPZIG na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

15:25
Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: KORONA KIELCE – GÓRNIK ZABRZE na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)

15:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

15:55 Premier League – 13. kolejka: WEST HAM UNITED – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

16:10 La Liga Santander – 13. kolejka: VALENCIA CF – RAYO VALLECANO na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Tomasz Lipiński

16:55
Tipico Bundesliga – 15. kolejka: TSV PROLACTAL HARTBERG – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:30
Serie A – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:30 
Fortuna 1. Liga – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Tych)
Reporter: Grzegorz Michalewski


17:40 
Fortuna 1. Liga – 20. kolejka: GKS TYCHY – GKS KATOWICE na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Tych)

17:40
Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Adam Westfal, Mariusz Wróblewski

17:45 
Mistrzostwa Świata Kobiet U17 – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:55 Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: LECH POZNAŃ – WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Poznania)

17:55 
Serie A – 13. kolejka: JUVENTUS FC – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

18:25 Premier League – 13. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – CHELSEA FC na żywo
*(o 22:40  w Canal+ 4K)

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25
 La Liga Santander – 13. kolejka: SD HUESCA – LEVANTE UD na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Lipiński

18:25 
Bundesliga – 12. kolejka: FC SCHALKE 04 – FC NURNBERG na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

18:30
Eredivisie – 13. kolejka: NAC BREDA – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:00 
Serie A – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:05 
Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Cezary Olbrycht – Maciej Klimek

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: CRACOVIA – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

20:25 
Serie A – 13. kolejka: INTER MEDIOLAN – FROSINONE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

20:40
La Liga Santander – 13. kolejka: ATLETICO MADRYT – FC BARCELONA na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

20:45 
Eredivisie – 13. kolejka: PSV EINDHOVEN – SC HEERENVEEN na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

20:50 
Mistrzostwa Świata Kobiet U17 – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport Player

21:00
Copa Libertadores – Finał: RIVER PLATE – BOCA JUNIORS na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Julian Kowalski

22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki

22:30
 Serie A – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:45 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Michał Wodziński – Piotr Laboga, Leszek Orłowski

22:50
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak 

23:00
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:45 
Magazyn BUNDESLIGA+ 


09:30 BWF World Tour – Syed Modi International Badminton Championships 2018: PÓŁFINAŁY na żywo
*(do 14:00)
Ipla


12:00 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: SPRINT KOBIET I MĘŻCZYZN ST. KLASYCZNYM na żywo
*(od 12:25 także w TVP Sport HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Piotr Meissner


23:00 
Bilardowa Ekstraklasa – 9. runda, 3. mecz: DSB TIANDE LUBIN – GREEN CLUB GDAŃSK 


22:00 Gala Boksu, Monte Carlo, Monako: DENIS LEBEDEV – MIKE WILSON na żywo
Ipla


09:00 Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Tallin, Estonia – Finał Kobiet: ??? – ??? na żywo
Ipla

14:00 Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Tallin, Estonia – Finał Mężczyzn: ??? – ??? na żywo
Ipla


13:30
 European Tour Kobiet – Open de Espana, Benahavís, Hiszpania: III RUNDA na żywo


01:00 NHL: COLUMBUS BLUE JACKETS – TORONTO MAPLE LEAFS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Chłystek – Michał Ruszel


10:45 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: SKOKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:45 
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 8. kolejka: BAHÇEŞEHIR KOLEJI v. UNIV. BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

12:30 Energa Basket Liga – 8. kolejka: LEGIA WARSZAWA – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

15:50
VTB Promo – 7. kolejka: ZENIT ST. PETERSBURG – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywo
*(o 23:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

18:22
Lega A – 8. kolejka: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – ORIORA PISTOIA na żywo
Eurosport Player


13:50 Grand Prix – Internationaux de France, Grenoble, Francja: SOLIŚĆI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
Eurosport Player

16:00 Grand Prix – Internationaux de France, Grenoble, Francja: TAŃCE DOWOLNE na żywo
Eurosport Player

18:50 Grand Prix – Internationaux de France, Grenoble, Francja: SOLISTKI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
*(od 20:00 także w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

21:00 
Grand Prix – Internationaux de France, Grenoble, Francja: PARY – PROGRAM DOWOLNY na żywo
Eurosport Player


07:25 Puchar Świata, Tomakomai, Japonia: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki


15:30 Puchar Świata, Killington, USA: GIGANT KOBIET – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 
Puchar Świata, Killington, USA: GIGANT KOBIET – II PRZEJAZDna żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:55 Turniej Towarzyski, Alicante, Hiszpania: POLSKA – BRAZYLIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Monika Stachowska


15:30 Liga Mistrzów EHF – grupa D: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź (z Płocka)
Reporter: Bartek Ignacik


15:55 Liga Mistrzów EHF – grupa D: ORLEN WISŁA PŁOCK – ABANCA ADEMAR LEON na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź (z Płocka)
Komentarz w Eleven Sports 3: Michał Wszołek – Michał Świrkula


17:40
 Liga Mistrzów EHF – grupa D: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Sławomir Szmal (z Kielc)
Reporter: Szymon Ratajczak


17:55 
Liga Mistrzów EHF – grupa D: PGE VIVE KIELCE – FC BARCELONA LASSA na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Kielc)
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Wszołek – Michał Świrkula


15:50 Mecz Testowy: ANGLIA – AUSTRALIA na żywo
Eurosport Player

18:15 Mecz Testowy: WALIA – REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy

20:20 
Mecz Testowy: IRLANDIA – USA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy

20:45
Mecz Testowy: FRANCJA – FIDŻI na żywo
Eurosport PlayerIpla

22:20 
Mecz Testowy: SZKOCJA – ARGENTYNA

Komentarz: Robert Małolepszy


12:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: II PRZEJAZD KOBIET na żywo
Eurosport PlayerIpla


20:00 Liga Siatkówki Kobiet – 5. kolejka: DEVELOPRESS SKYRES RZESZÓW – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ na żywo
Ipla

20:25 Serie A1 – 7. kolejka: IL BISONTE FIRENZE – IGOR GORGONZOLA NOVARA  na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek


14:45 PlusLiga – 9. kolejka: GKS KATOWICE – STOCZNIA SZCZECIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
PlusLiga – 9. kolejka: ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

23:00
Super 8: IPP POLONIA LONDYN – MALARY EAGLES 
Ipla


15:50 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO na żywo
*(od 16:05 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:30 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Przemysław Babiarz


11:30 Puchar Świata, Pekin, Chiny: BIG AIR na żywo
IplaEurosport Player


18:30 Armia Fight Night – walki w bliskim kontakcie: WALKI MMA na żywo
*(od 20:00 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla


10:00 PSA World Tour, Hong Kong: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport Player


14:00 Davis Cup – Finał: FRANCJA – CHORWACJA (GRA DEBLOWA) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Tomasz Wiktorowski


10:30 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na żywo
Ipla

10:55 
Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

12:00
Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na żywo
Ipla

13:00 
Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na żywo
Ipla

13:55 
Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

15:10 
Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport PlayerIpla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam