Sport w TV: sobota – 24 lutego 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Bundesliga – 24. kolejka: BAYERN MONACHIUM – HERTHA BSC 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:55 La Liga Santander – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Bundesliga – 24. kolejka: BAYERN MONACHIUM – HERTHA BSC


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55 
La Liga Santander – 25. kolejka: CELTA VIGO – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

12:55 
2. Bundesliga – 24. kolejka: UNION BERLIN – SV SANDHAUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

13:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:25
Premier League – 28. kolejka: LEICESTER CITY – STOKE CITY na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

13:25
Bundesliga Kobiet – 13. kolejka: SC FREIBURG – BAYERN MONACHIUM na żywo


14:50
Primavera – 21. kolejka: AS ROMA U19 – FC TORINO U19 na żywo


15:10
 
Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński

15:25
 Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)

15:25 Bundesliga – 24. kolejka: HANNOVER 96 – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo

Komentarz: Edward Durda – Leszek Orłowski

15:25 
Bundesliga – 24. kolejka: BAYERN MONACHIUM – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak (z Monachium)

15:25 
Bundesliga – 24. kolejka: VFB STUTTGART – EINTRACHT FRANKFURT na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Filip Kapica

15:25
Regionalliga Sudwest – 26. kolejka: VFB STUTTGART II – STUTTGARTER KICKERS na żywo


15:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:35 
La Liga Santander – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:55
Premier League – 28. kolejka: LIVERPOOL FC – WEST HAM UNITED na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:55
Tipico Bundesliga – 24. kolejka: FC FLYEALARM ADMIRA – FK AUSTRIA WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Jakub Polkowski

16:10
La Liga Santander – 25. kolejka: REAL MADRYT – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

16:55
Ligue 1 Conforama – 27. kolejka: TOULOUSE FC – AS MONACO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mateusz Majak

17:40 Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporter: Mariusz Wróblewski

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)

17:55
Serie A – 26. kolejka: BOLOGNA FC – GENOA CFC na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Piotr Czachowski

18:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:15 
Bundesliga – 24. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:25
Tipico Bundesliga – 24. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – LASK LINZ na żywo

Komentarz: Jakub Polkowski

18:25
 Bundesliga – 24. kolejka: WERDER BREMA – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25
Premier League – 28. kolejka: WATFORD FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

18:25
Eredivisie – 25. kolejka: AZ ALKMAAR – SPARTA ROTTERDAM na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:10 Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: CRACOVIA – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła (z Krakowa)

20:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

20:30
Liga Mistrzów UEFA – 1/8 Finału: BAYERN MONACHIUM – BESIKTAS STAMBUŁ premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:30
 La Liga Santander – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 
La Liga Santander – 25. kolejka: FC BARCELONA – GIRONA FC na żywo
Ipla

Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała

20:40
Serie A – 26. kolejka: INTER MEDIOLAN – BENEVENTO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Filip Kapica

21:25 Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – ARKA GDYNIA premiera.200

Komentarz: Krzysztof Marciniak – Wojciech Jagoda
Reporter: Adam Westfal

22:30 Magazyn LIGA+ na żywo

Studio: Michał Wodziński – Tomasz Wieszczycki

22:30
Tipico Bundesliga – 24. kolejka: CASHPOINT SCR ALTACH – SV MATTERSBURG premiera.200

Komentarz: Adam Kotleszka

22:50
 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla


05:45 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Marek Rudziński, Kacper Merk (z Pjongczang)

06:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN ST. KLASYCZNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Rudziński, Kacper Merk (z Pjongczang)
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Marek Jóźwik
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi – Piotr Meissner (z Pjongczang)


08:45 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa:  STUDIO na żywo


00:35 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


01:15 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: I ŚLIZG CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Adam Romański – Jakub Zakrzewski
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Żyła

02:40
 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: II ŚLIZG CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
*(od 03:35 także w TVP 2 HD, o 05:15 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Adam Romański – Jakub Zakrzewski
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Żyła


20:00 Gala Boksu, Zgorzelec, Polska: ŁUKASZ WIERZBICKI – ANDERSON CLAYTON na żywo
Polsat Sport HDIpla


07:35 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn – finał: SZWECJA – USA na żywo
*(od 08:35 także w Eurosport 1 HD, od 09:00 także w TVP 1 HD, od 08:10 w Das Erste)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Krystian Sobierajski – Maciej Cesarz
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Marta Szeliga-Frynia

12:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej kobiet – mecz o 3. miejsce: WIELKA BRYTANIA – JAPONIA na żywo
*(od 14:30 także w TVP 1 HD)
Eurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Marcin Muras – Adam Sterczewski
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Marta Szeliga-Frynia


10:00 
PGA European Tour – Commercial Bank Qatar Masters, Doha, Katar: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – The Honda Classic, Floryda, USA: II RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL: NEW YORK RANGERS – MINNESOTA WILD na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Adrian Ruszel

12:55 Igrzyska Olimpijskie, Gangneung, Korea Południowa – turniej mężczyzn, mecz o 3. miejsce: STUDIO na żywo


13:10
 
Igrzyska Olimpijskie, Gangneung, Korea Południowa – turniej mężczyzn, mecz o 3. miejsce: CZECHY – KANADA na żywo
*(od 14:15 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 2 HDEurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
sport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Sławomir Szymczak – Jacek Chadziński
Komentarz w Eurosporcie 2: Grzegorz Michalewski – Marcin Zawadzki
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Tomasz Włodarczyk – Marcin Ćwikła
Komentarz w Eurosporcie 4 (nc+): Przemysław Pełka
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Mariusz Czerkawski (z Gangneung)

18:05
Polska Hokej Liga – 1. runda play-off: GKS TYCHY – TMH POLONIA BYTOM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki (z Tychów)
Studio: Olga Rybicka (z Tychów)
Reporter: Maciej Adamiak

18:30 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:00 Grand Slam, Dusseldorf, Niemcy: DZIEŃ 2 na żywo


11:45 Abu Dhabi Tour: ETAP 4 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

14:15 
Omloop Het Nieuwsblad, Belgia: WYŚCIG na żywo
*(od 15:30 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla


02:00 NBA: HOUSTON ROCKETS – MINNESOTA TIMBERWOLVES na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski


11:30 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: BIEGI MASOWE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Marcin Lepa – Bartosz Pisarek
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski (z Pjongczang)


02:35 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


03:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: ZAWODY DRUŻYNOWE na żywo
*(od 03:30 także w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Filip Gawęcki – Anna Berezik
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny (z Pjongczang)

05:05 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


19:25 Liga Mistrzyń EHF – grupa 2: BUDUCNOST PODGORICA – FTC-RAIL CARGO HUNGARIA na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź


12:45 PGNiG Superliga – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Kalisza)
Reporter: Joanna Cedrych

12:55 PGNiG Superliga – 23. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Kalisza)

15:50
Puchar EHF – grupa D: KS AZOTY PUŁAWY – CHAMBERY SAVOIE na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina (z Puław)

17:25 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: THW KIEL – PGE VIVE KIELCE na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Kiel)
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek – Michał Świrkula

19:30 
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: RK CELJE PIVOVARNA LASKO – AALBORG HANDBOLD na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

20:30
Liga ASOBAL – 19. kolejka: LIBERBANK C.ENCANTADA – BM. LOGRONO LA RIOJA premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński


13:00
 Guinness Pro14 – 16. kolejka: BENETTON RUGBY – CONNACHT na żywo
Eurosport Player

13:00 
Pro D2 – 24. kolejka: US MONTAUBAN – USAP PERPIGNAN na żywo
Eurosport Player

15:15 
Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: IRLANDIA – WALIA na żywo

Komentarz w Canal+ Now: Robert Małolepszy

17:45
Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: SZKOCJA – ANGLIA na żywo

Komentarz w Canal+ Now: Robert Małolepszy

18:30 
Guinness Pro14 – 16. kolejka: OSPREYS – CHEETAHS na żywo
Eurosport Player

20:35
Guinness Pro14 – 16. kolejka: SCARLETS RUGBY – ULSTER na żywo
Eurosport Player


20:25 Serie A1 – 20. kolejka: IGOR GORGONZOLA NOVARA – SAUGELLA TEAM MONZA na żywo


12:00 Dywizja 1 – 22. kolejka: ARKASSPOR – FENERBAHCE STAMBUŁ na żywo


14:45 PlusLiga – 23. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla


19:45 
World Grand Prix, Preston, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


01:35 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


02:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: BIG AIR MĘŻCZYZN na żywo
*(od 02:35 także w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Marta Gula – Michał Ligocki
Komentarz w TVP: Jacek Milas – Bartek Gołębiowski

04:00 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SLALOM GIGANT RÓWNOLEGŁY KOBIET I MĘŻCZYZna żywo
*(od 04:45 także w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Jacek Milas – Tomasz Kowalczyk


18:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:15 UFC on FOX 28SAM ALVEY – MARCIN PRACHNIO (KARTA WSTĘPNA) na żywo
Ipla

23:00 Magazyn UNITED FIGHTING ALLIANCE premiera.200


19:00 Windy City Open, Chicago, USA: 2. RUNDA na żywo
Eurosport Player


17:00 Turniej o Szablę Wołodyjowskiego, Warszawa, Polska: FINAŁY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź (z Warszawy)
Reporter: Anna Kozińska


00:00 
ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 1/4 Finału: DENIS SHAPOVALOV – TAYLOR FRITZ na żywo
Ipla


01:00 
ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/4 Finału: FABIO FOGNINI – ALJAZ BEDENE na żywo
Ipla

02:00 
ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 1/4 Finału:  HYEON CHUNG – FRANCES TIAFOE na żywo
Ipla

16:00 WTA Tour, Dubaj, ZEA – Finał: ELINA SVITOLINA – DARIA KASATKINA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Dawid Celt

20:00
WTA Tour, Budapeszt, Węgry – 1/2 Finału: DOMINIKA CIBULKOVA – MONA BARTHEL na żywo
Ipla

21:00 
ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 1/2 Finału: PETER GOJOWCZYK – STEVE JOHNSON na żywo
Ipla

21:00
 
ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/2 Finału: DIEGO SCHWARTZMAN – NICOLAS JARRY na żywo
Ipla

22:00
WTA Tour, Budapeszt, Węgry – 1/2 Finału: VIKTORIA KUZMOVA – ALISON VAN UYTVANCK premiera.200
Ipla

23:30 
ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/2 Finału: FABIO FOGNINI – FERNANDO VERDASCO na żywo
Ipla


02:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island, Australia: SUPERPOLE na żywo
Eurosport Player

04:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island, Australia: WYŚCIG I na żywo
*(o 18:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HD
Ipla

inne
11:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang , Korea Południowa: CEREMONIA WRĘCZENIA MEDALI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player
Ipla


15:30 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang , Korea Południowa: KOREA POPOŁUDNIOWA – STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

16:35 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SKRÓT DNIA premiera.200


17:00 
Magazyn OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

18:00 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo


18:00 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea PołudniowaSTUDIO PJONGCZANG 2018 na żywo
Ipla

18:35
 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: PJONGCZANG SHOW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:05 
Magazyn  SPORT – OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo


22:30 
Magazyn OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam