Sport w TV: sobota – 24 sierpnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Europy w Siatkówce Kobiet, Łódź – grupa B: POLSKA – PORTUGALIA 10:15 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Europy w Siatkówce Kobiet, Łódź – grupa B: POLSKA – PORTUGALIA


10:15 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55 2. Bundesliga – 4. kolejka: HANNOVER 96 – SPVGG GREUTHER FÜRTH na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 3. kolejka: NORWICH CITY FC – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

13:25
Championship – 5. kolejka: DERBY COUNTY FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz

14:15 Fortuna 1. Liga – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Bielsko-Białej)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

14:25 
Fortuna 1. Liga – 6. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – OLIMPIA GRUDZIĄDZ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Bielsko-Białej)

14:40 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda (z Krakowa)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Tomasz Lipiński

14:55 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: CRACOVIA – ARKA GDYNIA 

Komentarz: Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda (z Krakowa)

15:00 Bundesliga – 2. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Mateusz Majak – Paweł Kapusta, Maciej Kruk

15:20 Bundesliga – 2. kolejka: FC AUGSBURG – 1. FC UNION BERLIN na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Kaczmarczyk

15:25
Bundesliga – 2. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25
Bundesliga – 2. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – WERDER BREMA na żywo

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:25
Bundesliga – 2. kolejka: 1. FSV MAINZ 05 – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

15:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

15:55
Premier League – 3. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – CRYSTAL PALACE FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

15:55 Championship – 5. kolejka: STOKE CITY FC – LEEDS UNITED na żywo

Komentarz: Michał Mitrut

16:55 LaLiga – 2. kolejka: CA OSASUNA – SD EIBAR na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

17:00 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma (z Gdańska)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Cezary Olbrycht

17:00 
PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Adamiak – Marek Citko, Maciej Szczęsny
Reporter: Hubert Bugaj

17:25
PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: LECHIA GDAŃSK – ŚLĄSK WROCŁAW 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Radosław Majdan (z Gdańska)
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski – Sebastian Mila (z Gdańska)

17:30 Bundesliga – 2. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Mateusz Majak – Paweł Kapusta, Maciej Kruk

17:55
Serie A – 1. kolejka: PARMA CALCIO – JUVENTUS FC na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

18:25
Premier League – 3. kolejka: LIVERPOOL FC – ARSENAL FC na żywo
*(o 22:00  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

18:25 Bundesliga – 2. kolejka: FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – FC BAYERN MONACHIUM na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Dominik Guziak

18:55 LaLiga – 2. kolejka: REAL MADRYT CF – REAL VALLADOLID na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski

19:25 
1. Liga – 7. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – BOHEMIANS PRAGA 1905 na żywo
*(25 sierpnia o 00:30  w Polsat Sport News HD)

Komentarz: Grzegorz Michalewski

19:30 
PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Bełchatowa)
Reporter: Adam Westfal

19:30 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Adamiak – Marek Citko, Maciej Szczęsny
Reporter: Hubert Bugaj

19:55
PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – LECH POZNAŃ

Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Bełchatowa)

20:25 Serie A – 1. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

20:40 Serie A – 1. kolejka: ACF FIORENTINA – SSC NAPOLI na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55 
LaLiga – 2. kolejka: CELTA VIGO – VALENCIA CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

20:55 LaLiga – 2. kolejka: GETAFE CF – ATHLETIC BILBAO na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Remigiusz Jezierski

22:30 
Eredivisie – 4. kolejka: SC HEERENVEEN – FC TWENTE 

Komentarz: Tomasz Lach

22:50
Magazyn ELEVEN GOL na żywo

Studio: Maciej Jermakow

23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:45
Magazyn BUNDESLIGA+ 



03:00 Mistrzostwa Świata, Bazylea, Szwajcaria: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE 
*(do 06:00)


06:00 
Mistrzostwa Świata, Bazylea, Szwajcaria: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE 
*(do 08:30)


11:00 Mistrzostwa Świata, Bazylea, Szwajcaria: MECZE PÓŁFINAŁOWE na żywo
*(do 15:50)



09:35 Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Mińsk, Białoruś: SPRINT JUNIORÓW na żywo


12:00 
Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Mińsk, Białoruś: SPRINT JUNIOREK na żywo


15:00 Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Mińsk, Białoruś: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo


16:50 Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Mińsk, Białoruś: SPRINT KOBIET na żywo


13:00
PGA European Tour – Scandinavian Invitation, Gothenburg, Szwecja: III RUNDA 

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – TOUR Championship, Atlanta, USA: III RUNDA 
Ipla


13:00 Mistrzostwa Europy FEI, Rotterdam, Holandia: UJEŻDŻENIE – PROGRAM DOWOLNY
*(25 sierpnia o 06:05  w TVP Sport HD)

Komentarz: Jarosław Idzi


11:30 Mistrzostwa Świata, Szeged, Węgry: DZIEŃ 2 – FINAŁY 
*(25 sierpnia o 03:05  w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski


13:30 Tour de l’avenir, Francja: ETAP 9 na żywo


15:20 
PostNord Danmark Rundt, Dania: ETAP 4 

Komentarz: Stanisław Brzósko – Mariusz Czykier

18:50 
Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 1 

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

20:30
Magazyn VUELTA EXTRA 



13:55
Mistrzostwa Polski, Radom: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Radomia)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

20:00 Diamentowa Liga, Paryż, Francja: MITYNG na żywo



14:05 Mecz Towarzyski: SZKOCJA – FRANCJA 


15:50 
Mecz Towarzyski: ANGLIA – IRLANDIA 


08:00 World Series of Darts – New Zealand Darts Masters, Nowa Zelandia: DZIEŃ 2 na żywo

Komentarz: Kacper Merk


01:00 
Mistrzostwa Europy, Bratysława, Słowacja – grupa D: BIAŁORUŚ – ROSJA 
Ipla

15:50
Mistrzostwa Europy, Ankara, Turcja – grupa A: FRANCJA – GRECJA na żywo

Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur

17:00
Mistrzostwa Europy, Łódź – grupa B: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD
Studio: Jerzy Mielewski – Joanna Kaczor, Łukasz Kadziewicz (z Łodzi)
Reporter: Marcin Lepa

17:20
Mistrzostwa Europy, Bratysława, Słowacja – grupa D: NIEMCY – HISZPANIA na żywo

Komentarz: Damian Dacewicz – Tomasz Wójtowicz

17:50 Mistrzostwa Europy, Łódź – grupa B: BELGIA – SŁOWENIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz (z Łodzi)

19:50
Mistrzostwa Europy, Bratysława, Słowacja – grupa D: SZWAJCARIA – SŁOWACJA na żywo
*(o 23:30  w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HD
Komentarz: Adam Romański – Piotr Sieńko

20:00
Mistrzostwa Europy, Łódź – grupa B: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Joanna Kaczor, Łukasz Kadziewicz (z Łodzi)
Studio w TVP: Piotr Dębowski – Piotr Markowski, Milena Sadurek, Magdalena Śliwa (z Łodzi)
Reporter w Polsacie Sport: Marcin Lepa
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska

20:20
Mistrzostwa Europy, Łódź – grupa B: POLSKA – PORTUGALIA na żywo
Polsat Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz (z Łodzi)
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Natalia Bamber-Laskowska 
(z Łodzi)

22:30
Mistrzostwa Europy, Łódź – grupa B: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Joanna Kaczor, Łukasz Kadziewicz (z Łodzi)
Studio w TVP: Piotr Dębowski – Piotr Markowski, Milena Sadurek, Magdalena Śliwa (z Łodzi)
Reporter w Polsacie Sport: Marcin Lepa
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska


11:15 Letnie Grand Prix, Hakuba, Japonia: STUDIO
sport.tvp.pl
Studio: Marcin Rams

11:30 
Letnie Grand Prix, Hakuba, Japonia: KONKURS INDYWIDUALNY 
sport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Rudziński, Igor Błachut
Komentarz w TVP Sport: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny

13:15 Letnie Grand Prix, Hakuba, Japonia: STUDIO
sport.tvp.pl
Studio: Marcin Rams


09:30 Paul Hunter Classic, Furth, Niemcy: DZIEŃ 1 na żywo



01:00 
ATP World Tour 250, Winston-Salem, USA – 1/2 finału: ??? – ??? 


03:00 ATP World Tour 250, Winston-Salem, USA – 1/2 finału: ??? – ??? 


20:00 
WTA Tour, Nowy Jork, USA – finał: CAMILA GIORGI – MAGDA LINETTE


23:00 
ATP World Tour 250, Winston-Salem, USA – finał: BENOIT PAIRE – HUBERT HURKACZ 


09:55 Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

10:55 MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

11:55 Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:35 Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:00 
Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:30 
MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:10 MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:35 
MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

16:05 Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

16:30 Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

20:00
AMA Motocross, New Berlin, USA: ZAWODY 

Komentarz: Sławomir Szymczak

inne
18:25 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


21:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:15 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki