Sport w TV: sobota – 25 listopada 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Ruce 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski 12:55 2. Bundesliga – 15. kolejka: HOLSTEIN KIEL – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Ruce


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski

12:55 2. Bundesliga – 15. kolejka: HOLSTEIN KIEL – FC INGOLSTADT 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

12:55 
La Liga Santander – 13. kolejka: CD ALAVES – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

14:50 
Serie A – 14. kolejka: BOLOGNA FC – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

15:10 Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

15:15
Magazyn COPA LIBERTADORES premiera.200


15:25 Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)

15:25
 Bundesliga – 13. kolejkaBORUSSIA DORTMUND – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1 HD: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak (z Dortmundu)

15:25 Bundesliga – 13. kolejka: FC AUGSBURG – VFL WOLFSBURG na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski

15:25
 Bundesliga – 13. kolejka: RB LIPSK – WERDER BREMA na żywo
Ipla

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:30
 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Robert Podoliński

15:55 
Premier League – 13. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – WEST BROMWICH ALBION na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

15:55 
Tipico Bundesliga – 16. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – LASK LINZ na żywo

Komentarz: Łukasz Śliwa

16:10
La Liga Santander – 13. kolejka: REAL MADRYT – MALAGA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

16:15
Dywizja 2 – 16. kolejka: SK DYNAMO CESKE BUDEJOVICE – FC SELLIER & BELLOT VLASIM na żywo


17:30 
Serie A – 14. kolejkaSTUDIO na żywo
Ipla

17:30 
NICE 1.Liga – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek (z Mielca)
Reporter: Tomasz Włodarczyk

17:40 
NICE 1.Liga – 19. kolejka: STAL MIELEC – GKS TYCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek (z Mielca)

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Gdyni)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Adam Westfal

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: ARKA GDYNIA – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Gdyni)

17:55 
Serie A – 14. kolejka: CHIEVO WERONA – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Robert Podoliński

18:05
1.Liga – 15. kolejka: FC BANIK OSTRAVA – MFK KARVINA na żywo


18:25 
Premier League – 13. kolejka: LIVERPOOL FC – CHELSEA FC na żywo

Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

18:25 Bundesliga – 13. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – BAYERN MONACHIUM na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Tomasz Wieszczycki

18:25 
Tipico Bundesliga – 16. kolejka: FC FLYEALARM ADMIRA – SV MATTERSBURG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

18:25 
La Liga Santander – 13. kolejka: REAL BETIS – GIRONA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:25
Championship – 19. kolejka: SHEFFIELD UNITED – BIRMINGHAM CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

19:55 
Liga Mistrzów UEFA – grupa D: JUVENTUS FC – FC BARCELONA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:00 
La Liga Santander – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:10 
Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)
Reporterzy: Bartosz Ignacik, Michał Wodziński

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: KORONA KIELCE – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Robert Podoliński

20:30
Jupiler League – 16. kolejka: WAASLAND BEVEREN – SPORTING CHARLEROI na żywo


20:40 
La Liga Santander – 13. kolejka: UD LEVANTE – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1 HD: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

20:40 
Serie A – 14. kolejka: CALGIARI CALCIO – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

20:40 
Eredivisie – 12. kolejka: FC GRONINGEN – FEYENOORD na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:00 
Premier League – 13. kolejka: MANCHESTER UNITED – BRIGHTON & HOVE ALBION premiera.200

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

22:15 
Tipico Bundesliga – 16. kolejka: CASHPOINT SCR ALTACH – SKN ST. POLTEN premiera.200

Komentarz: Łukasz Śliwa

22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE+premiera.200


23:50 
Magazyn BUNDESLIGA+premiera.200
CANAL+ Sport HD


11:30 World Superseries – Yonex-Sunrise Hong Kong Open: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


10:35 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO na żywo


10:40 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: 10KM ST. KLASYCZNYM KOBIET na żywo
*(o 12:30 premiera.200 w Rai Sport)
Eurosport Player
Komentarz w TVP 2 HD: Jarosław Idzi – Piotr Meissner

12:30 
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: 15KM ST. KLASYCZNYM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


00:05 Puchar Świata, Whistler, Kanada: I PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo


01:30
Puchar Świata, Whistler, Kanada: II PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo


23:00
Puchar Świata, Whistler, Kanada: I PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo


21:00 Gala Boksu, Portsmouth, Wielka Brytania: PAUL KAMANGA – CHRISTOPHER SEBIRE na żywo
TVP Sport HD
Komentarz: Bogusław Solecki – Piotr Jagiełło


10:00 Mistrzostwa Europy, St. Gallen, Szwajcaria – Finał Kobiet: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski

15:00 
Mistrzostwa Europy, St. Gallen, Szwajcaria – Finał Mężczyzn: ??? – ??? na żywo
*(od 16:30 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDEurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski


05:30 PGA European Tour – UBS Hong Kong Open, Hong Kong: III RUNDA na żywo

Komentarz: Jacek Person


13:30 Puchar Świata, Zeven, Niemcy: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo
Eurosport Player

15:00 Puchar Świata, Zeven, Niemcy: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


18:00 Revolution series, Londyn, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


09:30 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: SKOKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00 
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEGI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


04:30 NBA: GOLDEN STATE WARRIORS – CHICAGO BULLS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski


00:30 ISU Puchar Świata – Skate America, Lake Placid, USA: PARY – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport Player

01:55
ISU Puchar Świata – Skate America, Lake Placid, USA: SOLIŚCI – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport Player

20:00 ISU Puchar Świata – Skate America, Lake Placid, USA: PARY – PROGRAM DOWOLNY na żywo
Eurosport Player

21:55 ISU Puchar Świata – Skate America, Lake Placid, USA: SOLIŚCI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport Player
Komentarz w TVP Sport HD: Piotr Sobczyński


15:45 Puchar Świata, Killington, Stany Zjednoczone: GIGANT KOBIET – I PRZEJAZD na żywo
*(o 18:15 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

18:45 
Puchar Świata, Killington, Stany Zjednoczone: GIGANT KOBIET – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:05 
Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:55 Mecz Towarzyski: NIEMCY – ISLANDIA na żywo


17:25 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: HBC NANTES – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+: Piotr Bugajny – Michał Matysik (z Nantes)
Komentarz w Eleven Sports 3: Michał Wszołek – Michał Świrkula

19:25 
Liga Mistrzów Velux EHF – grupa C: RK GORENJE VELENJE – KADETTEN SCHAFFHAUSEN na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński

20:30
DKB Handball Bundesliga – 14. kolejka: HC ERLANGEN – MT MELSUNGEN na żywo

Komentarz: Kacper Merk


15:30 Mecz Towarzyski: SZKOCJA – AUSTRALIA na żywo


15:30 Mecz Towarzyski: ANGLIA – SAMOA na żywo
Eurosport Player

18:15 Mecz Towarzyski: WALIA – NOWA ZELANDIA na żywo


20:30 Mecz Towarzyski: FRANCJA – JAPONIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


14:00 Players Championship Finals: II RUNDA na żywo


20:00
Players Championship Finals: 1/4 FINAŁU na żywo


11:30 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: I i II PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
*(od 12:15 w Das Esrte)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:15 Vestel Venus Women League – 9. kolejka: NILUFER BELEDIYESI – HALKBANK ANKARA na żywo


15:00 Vestel Venus Women League – 9. kolejka: VAKIFBANK STAMBUŁ – FENERBAHCE na żywo


21:15 Serie A1 – 8. kolejka: IGOR GORGONZOLA NOVARA – POMI CASALMAGGIORE premiera.200
*(o 21:50 premiera.200 w Rai Sport)

Komentarz w nSport+ HD: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek


14:45 Plusliga – 11. kolejka: CERRAD CZARNI RADOM – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Tomasz Wójtowicz


15:55 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Kurzajewski
Reporter: Filip Czyszanowski

16:00
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:15 
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS DRUŻYNOWY  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP 1: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny


14:00 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Beflast, Wielka Brytania:  1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

21:45 
Home Nations Series – Northern Ireland Open, Beflast, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 Puchar Świata, Pekin, Chiny: BIG AIR na żywo
Eurosport Player


22:00 Cage Warriors 89: KARL AMOUSSOU – DOMINIQUE STEELE na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Daniel Dziubicki


19:05 Polish Open, Białystok, Polska: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z Białegostoku)


14:00 Puchar Devisa – Finał: BELGIA – FRANCJA (GRA PODWÓJNA) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz-Kostecka


14:30 ITV Racing, Haydock, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


09:20 Seria GP3, Abu Dhabi, ZEA: WYŚCIG 1 na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Krystian Sobierajski, Andrzej Borowczyk

10:30 Formuła 1 – Grand Prix Abu Dhabi: STUDIO premiera.200
Ipla
Reporterzy: Maciej Jermakow, Filip Kapica

10:55 
Formuła 1 – Grand Prix Abu Dhabi: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2 HD: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

13:00 
Formuła 1 – Grand Prix Abu Dhabi: STUDIO na żywo
Ipla
Reporterzy: Maciej Jermakow, Filip Kapica

13:50 
Formuła 1 – Grand Prix Abu Dhabi: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1 HD: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

15:15 
Formuła 1 – Grand Prix Abu Dhabi: STUDIO na żywo
Ipla
Reporterzy: Maciej Jermakow, Filip Kapica

15:35
Seria GP2, Abu Dhabi, ZEA: WYŚCIG 1 na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30 Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
sport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:40 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam