Sport w TV: sobota – 25 stycznia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Zakopane: KONKURS DRUŻYNOWY 11:15 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Mariusz Piekarski, Wojciech Kowalczyk, Daniel Ciechański, Mateusz Rokuszewski 12:25 Magazyn PREMIER LEAGUE […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata, Zakopane: KONKURS DRUŻYNOWY


11:15 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Mariusz Piekarski, Wojciech Kowalczyk, Daniel Ciechański, Mateusz Rokuszewski

12:25 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adam Zakrzewski

12:25
Puchar Włoch: PODSUMOWANIE MECZÓW ĆWIERĆFINAŁOWYCH 
TVP Sport HD

12:30 Puchar Włoch – 1/4 finału: JUVENTUS FC – AS ROMA
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Lepa – Tomasz Łapiński


12:55 La Liga – 21. kolejka: RCD ESPANYOL – ATHLETIC BILBAO na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

13:40
FA Cup – 4. runda: BRENTFORD FC – LEICESTER CITY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński


14:55 Serie A – 21. kolejka: SPAL 2013 – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Mikołaj Kruk

15:20 Bundesliga – 19. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – 1. FSV MAINZ 05 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski

15:25 Bundesliga – 19. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – RB LIPSK na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

15:40 La Liga – 21. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban

15:55 La Liga – 21. kolejka: VALENCIA CF – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski (z Walencji)

15:55 FA Cup – 4. runda: SOUTHAMPTON FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

17:55 Serie A – 21. kolejka: ACF FIORENTINA – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Mikołaj Kruk

18:00 Bundesliga – 19. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Paweł Kapusta

18:25 La Liga – 21. kolejka: CD ALAVES – VILLARREAL CF na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

18:25 Bundesliga – 19. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25 FA Cup – 4. runda: HULL CITY – CHELSEA FC  na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Filip Kapica


19:40 Eredivisie – 20. kolejka: HERACLES ALMELO – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

19:45 Puchar Hiszpanii: PODSUMOWANIE MECZÓW 1/16 FINAŁU 
TVP Sport HD

20:25 Serie A – 21. kolejka: STUDIOna żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

20:40 Serie A – 21. kolejka: TORINO FC – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

20:55 La Liga – 21. kolejka: SEVILLA FC – GRANADA CF na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

22:40 Serie A – 21. kolejka: STUDIOna żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


23:00 
Magazyn BUNDESLIGA+ 


13:00 Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: POJEDYNCZA SZTAFETA MIESZANA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
14:50 Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: SZTAFETA MIESZANA na żywo
IplaEurosport Player


09:55 Puchar Świata, Oberstdrof, Niemcy: BIEG ŁĄCZONY KOBIET 
*(o 17:30  w Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

11:50 Puchar Świata, Oberstdrof, Niemcy: BIEG ŁĄCZONY MĘŻCZYZN 
*(o 18:15  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


12:00 Puchar Świata, Königssee, Niemcy: 1. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla

16:30 Puchar Świata, Königssee, Niemcy: 2. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


22:00 Puchar Świata, Königssee, Niemcy: 2. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET
Ipla

23:30 Puchar Świata, Königssee, Niemcy: 1. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN
Ipla


10:00 PGA European Tour – Omega Dubai Desert Classic, Dubaj, ZEA: III RUNDA na żywo
Ipla

20:00 PGA Tour – Farmers Insurance Open, San Diego, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


02:05 NHL All-Star Weekend: KONKURS UMIEJĘTNOŚCI 
sport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Adrian Kowal


21:00 Six Day, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 3 na żywo
*(od 22:30 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


08:50 Puchar Świata, Oberstdrof, Niemcy: SKOKI 
Eurosport Player

13:55 Puchar Świata, Oberstdrof, Niemcy: ZAWODY DRUŻYNOWE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:00 Energa Basket Liga  – 15. kolejka: ENEA AZS POZNAŃ – WIDZEW ŁÓDŹ na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


17:30 Energa Basket Liga – 18. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – PGE SPÓJNIA STARGARD na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Włocławka)

20:25
Serie A – 20. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA na żywo
Eurosport Player

20:25 Serie A – 20. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – DOLOMITI ENERGIA TRENTO na żywo
Eurosport Player

20:40 Serie A – 20. kolejka: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – S.BERNARDO-CINELANDIA CANTÙ na żywo
Eurosport Player

23:00 NBA: UTAH JAZZ – DALLAS MAVERICKS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski

23:05 Liga ACB – 19. kolejka: DKV JOVENTUT BADALONA – CASADEMONT ZARAGOZA 

Komentarz: Radosław Spiak


00:00 (sob/nd) New Balance Indoor Grand Prix, Boston, USA: ZAWODY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Sebastian Chmara


13:25 Mistrzostwa Europy, Graz, Austria: PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH na żywo
*(do 16:20)
Ipla

18:30 Mistrzostwa Europy, Graz, Austria: PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH na żywo
*(do 22:20)
Ipla


09:30 Puchar Świata, Bansko, Bułgaria: ZJAZD KOBIET 
*(o 19:00  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

11:25 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria: ZJAZD MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 Puchar Świata, Idre, Szwecja: SKI CROSS na żywo
IplaEurosport Player

19:30 Puchar Świata, Mont-Tremblant, Kanada: JAZDA PO MULDACH na żywo
Eurosport Player


16:55 PGNiG Superliga – 14. kolejka: KPR GMINY KOBIERZYCE – EUROBUD JKS JAROSŁAW na żywo
sport.tvp.pl


16:20 Mistrzostwa Europy, Debreczyn, Węgry: BIEGI FINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 500 M na żywo
Ipla

16:50 Mistrzostwa Europy, Debreczyn, Węgry: BIEG FINAŁOWY KOBIET NA 500 M na żywo
Ipla

17:00 Mistrzostwa Europy, Debreczyn, Węgry: BIEG FINAŁOWY MĘŻCZYZN NA 500 M na żywo
Ipla

17:25 Mistrzostwa Europy, Debreczyn, Węgry: BIEG PÓŁFINAŁOWY SZTAFET KOBIET na żywo
Ipla

17:40 Mistrzostwa Europy, Debreczyn, Węgry: BIEG PÓŁFINAŁOWY SZTAFET MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

18:00 Mistrzostwa Europy, Debreczyn, Węgry: CEREMONIA MEDALOWA na żywo
Ipla


20:25 Serie A1 – 16. kolejka: POMI CASALMAGGIORE – IMOCO VOLLEY CONEGLIANO na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Milena Sadurek


14:45 PlusLiga – 17. kolejka: ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 PlusLiga – 17. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – BKS VISŁA BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Damian Dacewicz

20:30 PlusLiga – 17. kolejka: GKS KATOWICE – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Wojciech Drzyzga


20:30 Serie A1 – 16. kolejka: VERO VOLLEY MONZA – TOP VOLLEY CISTERNA na żywo
Ipla

22:30 Serie A1 – 16. kolejka: TONNO CALLIPO CALABRIA VIBO VALENTIA – GAS SALES PIACENZA 
Polsat Sport HDIpla


10:50 Puchar Świata: PRZED PUCHAREM ŚWIATA W ZAKOPANEM 
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński (z Zakopanego)
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Sebastian Parfjanowicz, Patryk Pancewicz


14:45 Puchar Świata, Zakopane: STUDIO 
*(o 14:50 również w TVP Sport HD, o 16:00 także w TVP 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Krzysztof Biegun
Reporter w Eurosporcie 1: Kacper Merk
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Adam Małysz, Apoloniusz Tajner, Krzysztof Miętus (z Zakopanego)
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Sebastian Parfjanowicz, Maciej Jabłoński, Patryk Pancewicz, Mateusz Leleń


16:15 Puchar Świata, Zakopane: KONKURS DRUŻYNOWY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński (z Zakopanego)
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek (z Zakopanego)

18:10 Puchar Świata, Zakopane: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Krzysztof Biegun
Reporter: Kacper Merk


14:00 European Masters, Dornbrin, Austria: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo
Eurosport Player

15:00 European Masters, Dornbrin, Austria: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:55 European Masters, Dornbrin, Austria: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:50 Puchar Świata, Big White, USA: SNOWBOARD CROSS na żywo
*(o 23:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


00:55 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: CAMILA GIORGI – ANGELIQUE KERBER na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

00:55 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA – PETRA KVITOVA na żywo
Eurosport PlayerIpla

03:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: YULIA PUTINTSEVA – SIMONA HALEP na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

03:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: DONNA VEKIC – IGA ŚWIĄTEK na żywo
Eurosport PlayerIpla

05:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: RAFAEL NADAL – PABLO CARRENO BUSTA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

05:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: DAVID GOFFIN – ANDREY RUBLEV na żywo
Eurosport PlayerIpla

08:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: TAYLOR FRITZ – DOMINIC THIEM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

08:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: JOHN ISNER – STAN WAWRINKA na żywo
Eurosport PlayerIpla

09:00
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: NICK KYRGIOS – KAREN KHACHANOV na żywo
Eurosport PlayerIpla

09:15 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ELINA SVITOLINA – GARBINE MUGURUZA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: DANIIL MEDVEDEV – ALEXEI POPYRIN na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:45 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport PlayerIpla


13:00 Mistrzostwa Świata, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo

Komentarz: Radosław Gielo – Przemysław Sałaciński

19:00 Mistrzostwa Świata, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo

Komentarz: Radosław Gielo – Przemysław Sałaciński


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:55 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


23:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki