Sport w TV: sobota – 26 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:50 Major League Soccer – 13. kolejka: TORONTO FC – FC DALLAS  02:45 Major League Soccer – 13. kolejka: HOUSTON DYNAMO – NEW YORK […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


01:50 Major League Soccer – 13. kolejka: TORONTO FC – FC DALLAS na żywo


02:45
Major League Soccer – 13. kolejka: HOUSTON DYNAMO – NEW YORK CITY FC na żywo


04:50 Major League Soccer – 13. kolejka: LOS ANGELES GALAXY – SAN JOSE EARTHQUAKES na żywo


15:00
Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – grupa A: ANGLIA – CHINY na żywo


17:30
Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – grupa A: KATAR – MEKSYK na żywo


17:50 III Liga – grupa 1, 31. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55 III Liga – grupa 1, 31. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – POLONIA WARSZAWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Mikołaj Madej (z Łodzi)

18:00
Championship – finałowy mecz barażowy: ASTON VILLA – FULHAM FC na żywo
Ipla

19:00 Liga Mistrzów UEFA – Finał: STUDIO na żywo
*(od 20:35 w TVP 1 HD)
sport.tvp.pl
Studio w Canal+: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński, Tomasz Wieszczycki, Rafał Nahorny
Studio w Canal+: Żelisław Żyżyński – Maciej Murawski (z Kijowa)
Studio w TVP: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Jacek Magiera
20:25 Liga Mistrzów UEFA – Finał: REAL MADRYT – LIVERPOOL FC na żywo
*(od 20:40 w TVP 1 HD)
sport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Kijowa)
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak (z Kijowa)

22:00
Major League Soccer – 13. kolejka: SEATTLE SOUNDERS – REAL SALT LAKE na żywo
Eurosport PlayerIpla

22:45
Liga Mistrzów UEFA – Finał: STUDIO na żywo

Studio w Canal+: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński, Tomasz Wieszczycki, Rafał Nahorny
Studio w Canal+: Żelisław Żyżyński – Maciej Murawski (z Kijowa)

23:30
Major League Soccer – 13. kolejka: VANCOUVER WHITECAPS – NEW ENGLAND REVOLUTION na żywo
Eurosport Player


00:15 Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym, Warszawa: ARTUR SZPILKA – DOMINIK GUINN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło


13:30 PGA European Tour – BMW PGA CHAMPIONSHIP, Surrey, Anglia: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – Fort Worth Invitational, Fort Worth, USA: III RUNDA na żywo


12:15 Puchar Świata, Duisburg, Niemcy: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski


11:15 Lang Team Race 2018, Gdańsk: RELACJA na żywo
TVP Sport HD

13:00
 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15 
Giro d’Italia, Włochy: ETAP 20 na żywo
*(od 13:15 do 14:55 w Rai Sport, od 15:00 w Rai 2)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla 

14:10
Lang Team Race 2018, Gdańsk: RELACJA na żywo
TVP Sport HD

14:45 
Baloise Belgium Tour, Belgia: ETAP 4 na żywo
Eurosport Player

17:00
Lang Team Race 2018, Gdańsk: RELACJA na żywo
TVP Sport HD


17:15
 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


03:00 
NBA – Finał Konferencji Wschodniej: CLEVELAND CAVALIERS – BOSTON CELTICS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas

17:30 
Energa Basket Liga – Finał: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:40 
Energa Basket Liga – Finał: ANWIL WŁOCŁAWEK – BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI na żywo
Ipla

20:30
 Lega A – 1/2 Finału: EA7 EMPORIO ARMANI MEDIOLAN – BASKET BRESCIA LEONESSA na żywo


22:00 Diamentowa Liga, Eugene, USA: MITYNG na żywo
Polsat Sport HDIpla


15:00 Velux EHF Liga Mistrzów – 1/2 Finału: HBC NANTES – PARIS SAINT GERMAIN HANBALL na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+: Piotr Bugajny – Tomasz Rosiński
17:45 Velux EHF Liga Mistrzów – 1/2 Finału: RK VARDAR – MONTPELLIER HANDBALL na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+: Krzysztof Bandych – Michał Matysik


19:00 Guinness Pro14 – Finał: LEINSTER RUGBY – SCARLETS RUGBY na żywo
Eurosport Player


09:50 Liga Narodów – 2. kolejka: BUŁGARIA– USA na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:20 
Liga Narodów – 2. kolejka: CHINY – ARGENTYNA na żywo
Ipla

15:00 Liga Narodów – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:50 
Liga Narodów – 2. kolejka: POLSKA – ROSJA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

15:50
 Liga Narodów – 2. kolejka: WŁOCHY – BRAZYLIA na żywo
Ipla

18:00 
Liga Narodów – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:50 
Liga Narodów – 2. kolejka: NIEMCY – SERBIA na żywo
Ipla

19:00 
Liga Narodów – 2. kolejka: KANADA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

19:50 
Liga Narodów – 2. kolejka: FRANCJA – JAPONIA na żywo
Ipla

21:30 
Liga Narodów – 2. kolejka: AUSTRALIA – IRAN  premiera.200
Ipla


13:00 
ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – Finał Gry Deblowej: ??? – ??? na żywo
Eurosport Player

13:30
WTA Tour, Norymberga, Niemcy – Finał: ??? – ??? na żywo
Eurosport Player
Ipla

14:30 
ATP World Tour 250, Lyon, Francja – Finał: DOMINIC THIEM – GILLES SIMON na żywo
Ipla

15:00 WTA Tour, Strasbourg, Francja – Finał: ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA – DOMINIKA CIBULKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Dawid Celt

15:30 
ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – Finał: MARTON FUCSOVICS – PETER GOJOWCZYK na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:15
Magazyn GET READY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:30 ITV Racing, Haydock Park, Goodwood i York, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


11:30 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Donington, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 na żywo
*(o 17:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

15:15 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Donington, Wielka Brytania: SUPERSPORT na żywo
Eurosport Player


11:30 Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla

11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Monako: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

13:00 
Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla

14:00 
Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Formuła 1 – Grand Prix Monako: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

16:15 
Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla


16:00 Nice 1. Liga Żużlowa – 7. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla


16:15 Nice 1. Liga Żużlowa – 7. kolejka: LOKOMOTIV DAUGAVPILS – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo
Ipla

18:00 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Czech, Praga, Czechy: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD


19:00 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Czech, Praga, Czechy: ZAWODY na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Tomasz Dryła

inne
09:00 Studio TVP Sport: MELDUNEK Z JURATY na żywo
*(również o 11:20, 14:15, 17:10, 20:00)
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


22:45
 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD
Eurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie:

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam