Sport w TV: sobota – 26 stycznia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 10:15 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Szymon Pacanowski, Dominik Mucha, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan 12:55 La Liga Santander – 21. kolejka: SEVILLA FC – UD LEVANTE  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


10:15 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Szymon Pacanowski, Dominik Mucha, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan

12:55 La Liga Santander – 21. kolejka: SEVILLA FC – UD LEVANTE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

13:25 FA Cup – IV runda: ACCRINGTON STANLEY FC – DERBY COUNTRY na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Mateusz Majak

14:55
 Serie A – 21. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – CALGIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

15:20 Bundesliga – 19. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – HANNOVER 96 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski

15:25 
Bundesliga – 19. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – FC AUGSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

15:30
FA Cup – IV runda: STUDIO na żywo
Ipla

15:55
FA Cup – IV runda: MANCHESTER CITY – BURNLEY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:55
FA Cup – IV runda: PORTSMOUTH FC – QUEENS PARK RANGERS na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

16:10 
La Liga Santander – 21. kolejka: ATLETICO MADRYT – GETAFE CF na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Lipiński

17:55
Serie A – 21. kolejka: UC SAMPDORIA – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:20 
Bundesliga – 19. kolejka: WERDER BREMA – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Ćwiąkała

18:25
La Liga Santander – 21. kolejka: CD LEGANES – SD EIBAR na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Leszek Orłowski

18:25 
FA Cup – IV runda: MILWALL FC – EVERTON FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

19:40 
Eredivisie – 19. kolejka: PSV EINDHOVEN – FC GRONINGEN na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

20:00 
Serie A – 21. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:25
Serie A – 21. kolejka: AC MILAN – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40
FA Cup – IV runda: AFC WIMBLEDON – WEST HAM UNITED na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:40 
La Liga Santander – 21. kolejka: VALENCIA CF – VILLARREAL CF na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

22:30 
Serie A – 21. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:45
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00
 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD


06:00 BWF Tour – Daihatsu Indonesia Masters, Dżakarta, Indonezja: PÓŁFINAŁY na żywo
*(do 13:00)
Ipla


13:30 Puchar Świata, Antholz, Włochy: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
Ipla

15:20 
Puchar Świata, Antholz, Włochy:BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDIpla


11:50 Puchar Świata, Ulricehamn, Szwecja: 15 KM MĘŻCZYZN ST. DOWOLNYM na żywo
*(o 18:00  w Eurosport 2 HD)
Ipla

14:15 Puchar Świata, Ulricehamn, Szwecja: 10 KM KOBIET ST. DOWOLNYM na żywo
Ipla


09:30 Puchar Świata, St. Moritz, Austria: 1. i 2. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


13:00 Puchar Świata, St. Moritz, Austria: 1. i 2. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla


09:30 PGA European Tour – Omega Dubai Desert Classic, Dubai, ZEA: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – Farmers Insurance Open, San Diego, USA: III RUNDA na żywo


03:00 NHL All-Star Skills 2019: KONKURS UMIEJĘTNOŚCI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Michał Ruszel


03:45 Cadel Evans Ocean Road Race, Australia: WYŚCIG na żywo


12:00 Puchar Świata, Hongkong: FINAŁY – DZIEŃ 2 na żywo
*(od 13:20 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w TVP Sport: Bogusław Solecki

21:00 
Wyścig Six-Day, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 3 na żywo
Ipla


10:20 Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: SKOKI na żywo


14:00 Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport 1 HDIpla


02:00 NBA: HOUSTON ROCKETS – TORONTO RAPTORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

12:30 
Energa Basket Liga – 17. kolejka: BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. – LEGIA WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:30
Magazyn LIGA ACB 


18:45 
VTB United League – 13. kolejka: STELMET ZIELONA GÓRA – ENISEY KRASNOYARSK na żywo
Ipla

20:22
Lega A – 17. kolejka: VL PESARO – HAPPY CASA BRINDISI na żywo


00:00
(sb/nd) NBA: NEW ORLEANS PELICANS – SAN ANTONIO SPURS na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski


23:00 IAAF World Indoor Tour – New Balance Indoor Grand Prix, Boston, USA: MITYNG HALOWY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara


09:15 Mistrzostwa Europy, Mińsk, Białoruś: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW na żywo
*(od 11:15 w TVP Sport HD, 22:15  w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński

14:20
Mistrzostwa Europy, Mińsk, Białoruś: PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH na żywo
*(od 15:10 także w TVP Sport HD, do 15:00 także w Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDIpla
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński


10:00 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy: ZJAZD KOBIET na żywo
Ipla


11:30 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


15:20 Puchar Świata, Blue Mountain, Kanada: SKICROSS
Ipla


17:30 
Puchar Świata, Tremblant, Kanada: JAZDA PO MULDACH 
Ipla


16:15 Mistrzostwa Świata, Winterberg, Niemcy: II PRZEJAZD JEDYNEK KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla

17:05 
Mistrzostwa Świata, Winterberg, Niemcy: SKRÓT PRZEJAZDÓW DWÓJEK MĘŻCZYZN
Eurosport 1 HDIpla


20:25 Serie A1 – 17. kolejka: IGOR GORGONZOLA NOVARA – IMOCO VOLLEY CONEGLIANO na żywo

Komentarz: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek


14:00 Puchar Polski – 1/2 finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

14:45 
Puchar Polski – 1/2 finału: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
Puchar Polski – 1/2 finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 
Puchar Polski – 1/2 finału: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ONICO WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00
Serie A1 – 19. kolejka: BCC CASTELLANA GROTTE – CONSAR RAVENNA na żywo
Ipla

20:30 
Puchar Polski – 1/2 finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


07:45 Puchar Świata, Sapporo, Japonia: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

07:45 Puchar Świata, Sapporo, Japonia: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Ipla

08:00 Puchar Świata, Sapporo, Japonia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek


12:20 Puchar Świata, Moskwa, Rosja: SLALOM RÓWNOLEGŁY na żywo
*(o 21:50  w Polsat Sport News)
Ipla


12:20
 Puchar Świata, Seiser Alm, Włochy: SLOPESTYLE na żywo
*(o 00:00 z soboty na niedziele  w Polsat Sport News)
Ipla


11:25 M-1 Challenge, Harbin, Chiny: MICHAEL SILVA – ROMAN BOGATOV na żywo
Ipla


03:00 Australian Open, Melbourne, Australia: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDIpla

05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDIpla


09:15 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

09:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – finał kobiet: NAOMI OSAKA – PETRA KVITOVA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

11:45 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

12:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – finał miksta: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDIpla


23:35 Pegasus World Cup, Hallandale Beach, USA: WYŚCIGI na żywo
Eurosport 1 HDIpla


19:00 Mistrzostwa Świata FIM Superenduro, Madryt, Hiszpania: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Eliasz Dawidson


11:55 Formuła E – Santiago ePrix: I SESJA TRENINGOWA na żywo


14:15 Formuła E – Santiago ePrix: II SESJA TRENINGOWA na żywo


15:45 Formuła E – Santiago ePrix: KWALIFIKACJE na żywo
*(o 19:30  w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDIpla

20:00 
Formuła E – Santiago ePrix: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDIpla

inne
13:00 Mistrzostwa Świata w Ping-Pong, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo

Komentarz: Radosław Gielo – Zbigniew Leszczyński

18:30
Mistrzostwa Świata w Ping-Pong, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 – SESJA WIECZORNA na żywo

Komentarz: Radosław Gielo – Zbigniew Leszczyński

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:20 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:45 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam