Sport w TV: sobota – 27 maja 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PGNiG Superliga – Finał: KS VIVE TAURON KIELCE – ORLEN WISŁA PŁOCK 09:45 Mistrzostwa Świata U20 – grupa C: PORTUGALIA – IRAN  10:00 Mistrzostwa […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PGNiG Superliga – Finał: KS VIVE TAURON KIELCE – ORLEN WISŁA PŁOCK


09:45 Mistrzostwa Świata U20 – grupa C: PORTUGALIA – IRAN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player
Ipla

10:00
Mistrzostwa Świata U20 – grupa C: KOSTARYKA – ZAMBIA na żywo
Eurosport Player

10:45
DFB Pokal U19 – Finał: EINTRACHT BRAUNSCHWEIG – FC CARL ZEISS JENA na żywo


12:45 Mistrzostwa Świata U20 – grupa D: URUGWAJ – RPA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

13:00 Mistrzostwa Świata U20 – grupa D: WŁOCHY – IRAN na żywo
Eurosport Player

16:00
DFB Pokal Kobiet – Finał: SC SAND – VFL WOLFSBURG na żywo


16:30 FA Cup – Finał: ZAPOWIEDŹ na żywo
Ipla

17:00 LOTTO Ekstraklasa – 6. kolejka grupy spadkowej: MULTILIGA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn, Grzegorz Mielcarski

17:00
1. Liga – 30. kolejka: FC VICTORIA PILZNO – FC VYSOCINA JIHLAVA na żywo


17:30
FA Cup – Finał: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

17:30
LOTTO Ekstraklasa – 6. kolejka grupy spadkowej: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:55
LOTTO Ekstraklasa – 6. kolejka grupy spadkowej: ARKA GDYNIA – RUCH CHORZÓW na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki (z Gdyni)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal

17:55
LOTTO Ekstraklasa – 6. kolejka grupy spadkowej: ŚLĄSK WROCŁAW – CRACOVIA na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski

17:55
LOTTO Ekstraklasa – 6. kolejka grupy spadkowej: PIAST GLIWICE – WISŁA PŁOCK na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Laboga – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Michał Wodziński, Grzegorz Milko

17:55
LOTTO Ekstraklasa – 6. kolejka grupy spadkowej: GÓRNIK ŁĘCZNA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:55
Serie A – 38. kolejka: BOLOGNA FC – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

17:55
Serie A – 38. kolejka: ATALANTA BC – CHIEVO VERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

18:20
FA Cup – Finał: ARSENAL FC – CHELSEA FC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński (z Londynu)

18:30
Piłkarski Wieczór: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski

19:10
Chinese Super League – 11. kolejka: SHANGHAI SIPG FC – BEIJING GUOAN FC premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Strejlau

19:30
Mistrzostwa Świata U20 – grupa ?: ??? – ??? premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:55
DFB Pokal – Finał: EINTRACHT FRANKFURT – BORUSSIA DORTMUND na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz

20:30
FA Cup – Finał: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

20:50
Piłkarski Wieczór: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski

20:55
Serie A – 3. kolejka: VASCO DA GAMA – FLUMINENSE FC na żywo
Ipla

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

21:00
Puchar Francji – Finał: ANGERS SCO – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Tomasz Jasina – Piotr Rzepka

20:55
Major League Soccer – 13. kolejka: SEATTLE SOUNDERS – PORTLAND TIMBERS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player
Ipla

21:15
Copa del Rey – Finał: FC BARCELONA – DEPORTIVO ALAVES na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

21:55
Piłkarski Wieczór: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski

22:25
Magazyn GOL na żywo


23:05 
Puchar Francji – Finał: DEKORACJA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Piotr Rzepka

23:55
Serie A – 3. kolejka: FC SAO PAULO – SE PALMEIRAS na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda


04:00 Sudirman Cup in Gold Coast, Australia: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport Player

10:00 Sudirman Cup in Gold Coast, Australia: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport Player


19:00 Gala Boksu, Sheffield, Wielka Brytania: KELL BROCK – ERROL SPENCE JR. na żywo
*(od 23:00 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk


13:30 PGA European Tour – BMW PGA Championship, Virginia Water, Wielka Brytania: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 PGA Tour – Dean & Deluca Invitational, Fort Worth, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


14:55 Puchar Niemiec – 1/2 Finału: UHLENHORST MULHEIM – MANNHEIMER HC na żywo


15:00 CSIO Roma Piazza di Siena, Rzym, Włochy: ZAWODY na żywo


22:00 Global Champions Tour, Hamburg, Niemcy: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:20 Giro d’Italia: START DO ETAPU na żywo


13:15 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30 Giro d’Italia: ETAP 20 na żywo
*(od 15:10 w Rai 2 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:45
Tour of Belgium: ETAP 4 na żywo
Eurosport Player

17:00 Tour des Fjords: ETAP 4 na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński

17:15 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:00 Die BBL – 1/2 Finału: RATIOPHARM ULM – EWE BASKETS OLDENBURG na żywo


19:00
Super Ligi – 1/4 Finału: ANADOLU EFES – GALATASARAY ODEBANK na żywo
Sportklub
Komentarz: Łukasz Cegliński – Adrian Roman

20:45
Lega A – 1/2 Finału: EA7 EMPORIO ARMANI MEDIOLAN – DOLOMITI TRENTO BASKET na żywo


23:00
Liga ACB – 1/4 Finału: VALENCIA BC – FC BARCELONA LASSA premiera.200
Sportklub
Komentarz: Łukasz Cegliński


22:00 Diamentowa Liga, Eugene, USA: MITYNG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Przemysław Iwańczyk – Artur Partyka


13:00 PGNiG Superliga – Finał: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź, Robert Lis (z Kielc)
Reporterzy: Piotr Bugajny, Bartosz Ignacik

14:00 PGNiG Superliga – Finał: KS VIVE TAURON KIELCE – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD
Canal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Kielc)

17:00
Liga ASOBAL – 30. kolejka: FC BARCELONA LASSA – BADA HUESCA na żywo
Sportklub
Komentarz: Kacper Merk

21:00
Liga ASOBAL – 30. kolejka: BM VILLA DE ARANDA – ABANCA ADEMAR LEON premiera.200
Sportklub
Komentarz: Kacper Merk


18:00 Pro 12 – 1/2 Finału: CLERMONT RUGBY – RACING 92 na żywo


19:15 Guinness Pro12 – Finał: MUNSTER RUGBY – SCARLETS RUGBY na żywo
Eurosport Player


13:00 Magazyn POLSKA 2017 premiera.200
Polsat Sport HDIpla


15:30 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – druga runda, grupa B: CYPR – ISLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz

18:00
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – druga runda, grupa B: SŁOWACJA – SERBIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Tomasz Wójtowicz

20:00
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – druga runda, grupa B: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – druga runda, grupa B: POLSKA – CZECHY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Maciej Jarosz

22:30
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – druga runda, grupa B: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


19:00 KSW 39: STUDIO na żywo
Ipla

19:30
KSW 39: MAMED KHALIDOV – BORYS MAŃKOWSKI na żywo
Ipla


14:30 ATP World Tour 250, Lyon, Francja – finał: TOMAS BERDYCH – JO-WILFRIED TSONGA na żywo
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

15:00 WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – finał: SAMANTHA STOSUR – DARIA GAVRILOVA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Joanna Sakowicz-Kostecka

15:00
ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – finał: STAN WAWRINKA – MISCHA ZVEREV na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:00
WTA Tour, Norymberga, Niemcy – finał: KIKI BERTENS – BARBORA KREJCIKOVA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Filip Gawęcki

17:00
 
Magazyn GET READY LIVE na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


10:00 Mistrzostwa Europy, Racice, Czechy: ELIMINACJE na żywo


14:30 ITV Racing, Haydock, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


12:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Donington, Wielka Brytania: SUPERPOLE na żywo
Eurosport Player

13:30 
Mistrzostwa Świata Superbike, Donington, Wielka Brytania: SUPERSPORT na żywo
Eurosport Player

16:00
 Mistrzostwa Świata Superbike, Donington, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 premiera.200
*(o 17:30 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


10:30
Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO premiera.200
Ipla

10:45
FIA WTCC, Nürburgring, Niemcy: MAC3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:55 Formuła 1 – Grand Prix Monako: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

11:15
FIA WTCC, Nürburgring, Niemcy: OPENING RACE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:15
FIA WTCC, Nürburgring, Niemcy: MAIN RACE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00
Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla

13:55 Formuła 1 – Grand Prix Monako: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

14:30
Euroformula Open, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG 1 na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Krystian Sobierajski

15:00
ADAC Zurich 24-Hour Race, Nürburgring, Niemcy : WYSCIG na żywo


15:30
Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla

15:40
Formuła 2, Grand Prix Monako: WYŚCIG 2 na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Krystian Sobierajski

20:00
ETC Cup, Nürburgring, Niemcy: WYŚCIG premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


22:00 Louis Vuitton America’s Cup: KWALIFIKACJE RUNDA ROBIN 1 premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Jakub Zborowski


15:45
Nice 1. Liga Żużlowa: STUDIO na żywo
Ipla

15:55
Nice 1. Liga Żużlowa – 7. kolejka: EURO FINANCE POLONIA PIŁA – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Piotr Świderski (z Piły)

17:30
Grand Prix Łotwy: STUDIO na żywo
CANAL+ HD

Studio: Gabriel Waliszko (z Daugavpils)
Reporter: Łukasz Benz

18:00
Grand Prix Łotwy: ZAWODY na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła (z Daugavpils)

inne
17:45 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:05 
Magazyn SPORT na żywo


23:15 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

23:30 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:55 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny