Sport w TV: sobota – 27 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:55 La Liga Santander – 10. kolejka: GIRONA FC – RAYO VALLECANO  Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55 
La Liga Santander – 10. kolejka: GIRONA FC – RAYO VALLECANO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

12:55 
2. Bundesliga – 11. kolejka: 1.FC KOELN – 1. FC HEIDENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Urban

14:55 
Serie A – 10. kolejka: ATALANTA BC – PARMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

15:10 Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński

15:20 
Bundesliga – 9. kolejka: FSV MAINZ 05 – BAYERN MONACHIUM na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Kamil Kosowski

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: WISŁA PŁOCK – PIAST GLIWICE na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)

15:25
Bundesliga – 9. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:25
Bundesliga – 9. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – VFL WOLFSBURG na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Dariusz Kubicki

15:55 
Premier League – 10. kolejka: LIVERPOOL FC – CARDIFF CITY na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny

16:10 La Liga Santander – 10. kolejka: ATHLETIC CLUB – VALENCIA CF na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

17:30 
Fortuna 1. Liga – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Katowic)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

17:40 
Fortuna 1. Liga – 16. kolejka: GKS KATOWICE – WARTA POZNAŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Katowic)

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Bartek Ignacik

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: LECHIA GDAŃSK – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdańska)

17:55 
Serie A – 10. kolejka: EMPOLI FC – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Dariusz Kubicki

18:25 
Premier League – 10. kolejka: LEICESTER CITY – WEST HAM UNITED na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

18:25
La Liga Santander – 10. kolejka: LEVANTE UD – CD LEGANES na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Tomasz Łapiński

18:25
La Liga Santander – 10. kolejka: CELTA VIGO – SD EIBAR na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

18:25 
Bundesliga – 9. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

19:40
Eredivisie – 10. kolejka: FC GRONINGEN – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

20:00 
Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Maciej Klimek, Mariusz Wróblewski

20:25
 Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (ze Szczecina)

20:25
Serie A – 10. kolejka: TORINO FC – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Mikołaj Kruk

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Dariusz Kubicki

20:40
La Liga Santander – 10. kolejka: ATLETICO MADRYT – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Sebastian Chabiniak

21:00 
Premier League – 10. kolejka: FULHAM FC – BOURNEMOUTH AFC 

Komentarz: Piotr Glamowski – Michał Gutka

21:50
1.Liga – 13. kolejka: FC FASTAV ZLIN – AC SPARTA PRAGA 
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła

22:45 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


22:50
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Piotr Dumanowski

23:30
 Magazyn BUNDESLIGA+ 


11:00 BWF World Tour – Yonex French Open 2018, Paryż, Francja: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla

23:00 
BWF World Tour – Yonex French Open 2018, Paryż, Francja: PÓŁFINAŁY
Ipla


20:00 Gala Boksu, Wieliczka, Polska: ROBERT TALAREK – JOHN RENE na żywo
Polsat Sport HDIpla
20:00 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: JOHN RYDER – ANDREY SIROTKIN na żywo
Ipla


05:00 WGC – HSBC Champions, Szanghaj, Chiny: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:30 
PGA Tour – Sanderson Farms Championship, Jackson, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


00:00 (pt/sb) NHL: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – TAMPA BAY LIGHTING na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Adrian Kowal

19:25 
NHL: PHILADELPHIA FLYERS – NEW YORK ISLANDERS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


15:25 Grand Slam, Abu Zabi, ZEA: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


08:30 
Tour of Hainan, Chiny: ETAP 5 na żywo
Ipla


19:15 
Wyścig Six-Day, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 na żywo
*(od 22:45 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


15:00 Energa Basket Liga Kobiet – 5. kolejka: ENEA AZS POZNAŃ – WIDZEW ŁÓDŹ na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


01:30 NBA: NEW YORK KNICKS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Michał Łopaciński
12:30 Energa Basket Liga – 4. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 4. kolejka: BESIKTAS SOMPO JAPAN – ISTAMBUŁ BBSK

Komentarz: Krzysztof Sendecki

18:15 
Lega A – 4. kolejka: DOLOMITI ENERGA TRENTINO – UMANA REYER VENEZIA  na żywo
Eurosport Player

19:15
Tahincioglu Basketball Super League – 4. kolejka: GAZIENTEP BASKETBOL – FENERBAHCE 

Komentarz: Jacek Łączyński

20:15
 Lega A – 4. kolejka: GERMANI BASKET BRESCIA – SIDIGAS AVELLINO na żywo
Eurosport Player

21:30
Tahincioglu Basketball Super League – 4. kolejka: TOFAS – GALATASARAY ODEBANK 

Komentarz: Jakub Ryś – Jacek Łączyński


01:10 Puchar Świata – Grand Prix Skate Canada, Laval, Kanada: PARY – TANIE ORYGINALNY na żywo


03:00 Puchar Świata – Grand Prix Skate Canada, Laval, Kanada: SOLISTKI – PROGRAM KRÓTKI na żywo


07:20 Puchar Świata – Grand Prix Skate Canada, Laval, Kanada: SOLISTKI – PROGRAM KRÓTKI na żywo


19:30 Puchar Świata – Grand Prix Skate Canada, Laval, Kanada: PARY – PROGRAM DOWOLNY na żywo
Ipla

21:00 Puchar Świata – Grand Prix Skate Canada, Laval, Kanada: SOLIŚCI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
Ipla


09:45 Puchar Świata, Soelden, Austria: GIGANT KOBIET – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:45
 Puchar Świata, Soelden, Austria: GIGANT KOBIET – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Katalonii: OS10 – EL MONTMELL 1 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Gutkowski

17:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Katalonii: OS13 – EL MONTMELL 2 

Komentarz: Cezary Gutkowski

22:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Katalonii: PODSUMOWANIE DNIA 

Redakcja: Łukasz Siudak


20:25 Serie A1 – 1. kolejka: IMOCO VOLLEY CONEGLIANO – POMI CASALMAGGIORE na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy – Milena Sadurek


14:45 PlusLiga – 4. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
PlusLiga – 4. kolejka: CHEMIK BYDGOSZCZ – ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE na żywo
Ipla

00:00
(sb/nd) Serie A1 – 3. kolejka: REVIVRE AXOPOWER MILANO – TOP VOLLEY LATINA
Ipla


07:30 WTA Finals, Singapur – 1/2 finału debla: BARBORA KREJCIKOVA/KATERINA SINIAKOVA – ANDREA SESTINI HLAVACKOVA/BARBORA STRYCOVA na żywo
sport.tvp.pl

10:00 
WTA Finals, Singapur – 1/2 finału: KIKI BERTENS – ELINA SVITOLINA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:30 
WTA Finals, Singapur – 1/2 finału: SLOANE STEPHENS – KAROLINA PLISKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00 
ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1/2 finału:??? – ??? na żywo
Ipla

14:30 
ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

15:30 
WTA Finals, Singapur – 1/2 finału debla: ASHLEIGH BARTY/COCO VANDEWEGHE – TIMEA BABOS/KRISTINA MLADENOVIC na żywo
sport.tvp.pl

16:00 
ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

20:00 
ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1/2 finału: ??? – ??? 
Ipla


01:00 
Moto3 – Grand Prix Australii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

01:55 
MotoGP – Grand Prix Australii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

02:55 
Moto2 – Grand Prix Australii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

04:35 
Moto3 – Grand Prix Australii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

05:30 
MotoGP – Grand Prix Australii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

06:10 
MotoGP – Grand Prix Australii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

06:35 
MotoGP – Grand Prix Australii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

07:05 
Moto2 – Grand Prix Australii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

16:30 
Mistrzostwa Świata Superbike, Doha, Katar: SUPERSPORT na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, Doha, Katar: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


06:45 FIA WTCR, Suzuka, Japonia: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:30 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo
Ipla

16:55 
Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

18:00 
Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo
Ipla

19:00 
Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo
Ipla

19:55 
Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

21:15 
Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo
Ipla

21:45
Porsche SuperCup – Grand Prix Meksyku: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
17:45 Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAMna żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 Magazyn SPORT na żywo


20:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:40 
Magazyn SPORT NEWS+
CANAL+ Sport HD

23:45
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam