Sport w TV: sobota – 28 kwietnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 04:30 Major League Soccer – 9. kolejka: VANCOUVER WHITECAPS – REAL SALT LAKE  09:45 Liga Mistrzów UEFA – 1/2 Finału: BAYERN MONACHIUM – REAL MADRYT 11:30 Magazyn PREMIER […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


04:30 Major League Soccer – 9. kolejka: VANCOUVER WHITECAPS – REAL SALT LAKE na żywo
Eurosport Player


09:45 Liga Mistrzów UEFA – 1/2 Finału: BAYERN MONACHIUM – REAL MADRYT premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55 
2. Bundesliga – 32. kolejka: SG DYNAMO DRESDEN – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:25
Premier League – 36. kolejka: LIVERPOOL FC – STOKE CITY na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

14:45
Nice 1. Liga – 28. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Waldemar Prusik (z Legnicy)
Reporter: Paweł Ślęzak

14:55 
Nice 1. Liga – 28. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – RUCH CHORZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Waldemar Prusik (z Legnicy)

15:00
1.Liga – 26. kolejka: FC BANIK OSTRAWA – AC SPARTA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

15:10 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Sonia Śledź, Żelisław Żyżyński

15:20 
Bundesliga – 32. kolejka: FC SCHALKE 04 – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
CANAL+ Sport HD 
Komentarz: Edward Durda – Leszek Orłowski

15:25
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: WISŁA PŁOCK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Płocka)

15:25 
Bundesliga – 32. kolejka: BAYERN MONACHIUM – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

15:25 
Bundesliga – 32. kolejka: VFL WOLFSBURG – HAMBURGER SV na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Urban

15:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:55
Premier League – 36. kolejka: SOUTHAMPTON FC – BOURNEMOUTH AFC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

15:55
Championship – 45. kolejka: ASTON VILLA – DERBY COUNTRY na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

17:30
La Liga Santander – 35. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:40 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Adam Westfal
17:55 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 33. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo
CANAL+ Sport HD 
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)

17:55
Serie A – 35. kolejka: AS ROMA – CHIEVO WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

18:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:25 
Premier League – 36. kolejka: SWANSEA CITY – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25 
La Liga Santander – 35. kolejka: REAL MADRYT – CD LEGANES na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

18:25
 Bundesliga – 32. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

19:00
Major League Soccer – 9. kolejka: ATLANTA UNITED – MONTREAL IMPACT na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:55
Ligue 1 Conforama – 35. kolejka: AS MONACO – AMIENS SC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Stefan Białas

20:10 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski

20:20 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: LECH POZNAŃ – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD 
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)

20:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

20:30
Serie A – 35. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40
 Serie A – 35. kolejka: INTER MEDIOLAN – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

20:40
 
La Liga Santander – 35. kolejka: VILLARREAL CF – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Mitrut – Marcin Gazda

21:00 
Premier League – 36. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – WEST BROMWICH ALBION FC premiera.200

Komentarz: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny

21:00
Major League Soccer – 9. kolejka: TORONTO FC – CHICAGO FIRE na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:30 
Major League Soccer – 9. kolejka: PHILADELPHIA UNION – DC UNITED  na żywo
Eurosport Player

22:30
 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła

22:45
Magazyn ELEVEN GOL  na żywo
Ipla

23:50
 
Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


17:30 
Mistrzostwa Europy, Huelva, Hiszpania: PÓŁFINAŁY premiera.200


18:30 Mistrzostw Polski Seniorów, Karlino, Polska: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Barszczak (z Karlina)
Komentarz: Bogusław Solecki (z Karlina)
Reporter: Aleksandra Rajewska

20:00
Gala Boksu,  Offenburg, Niemcy: ARTHUR ABRAHAM – PATRICK NIELSEN na żywo


06:30 
PGA European Tour – Volvo China Open, Pekin, Chiny: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – Zurich Classic of New Orleans, Avondale, USA: III RUNDA na żywo


02:05 
NHL – 2. runda play-off: NASHVILLE PREDATORS – WINNIPEG JETS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Adrian Kowal

11:45 
Mistrzostwa Świata Dywizji 1A, Budapeszt, Węgry: STUDIO na żywo
*(od 12:00 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Studio: Maciej Adamiak

12:20 
Mistrzostwa Świata Dywizji 1A, Budapeszt, Węgry: POLSKA – KAZACHSTAN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Waldemar Matuszak

14:55 
Mistrzostwa Świata Dywizji 1A, Budapeszt, Węgry: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Adamiak

15:55 
Mistrzostwa Świata Dywizji 1A, Budapeszt, Węgry: SŁOWENIA – WŁOCHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Waldemar Matuszak


02:20 Zawody, Nowy Jork, USA: SKOKI na żywo
Eurosport Player


16:00 Tour de Romandie, Szwajcaria: ETAP 4 na żywo
Eurosport PlayerIpla


01:00 NBA – play-off: WASHINGTON WIZARDS – TORONTO RAPTORS na żywo
CANAL+ Sport HD

12:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 27. kolejka: BESIKTAS SOMPO JAPAN – PINAR KARSIYAKA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

14:15 
Tahincioğlu Basketball Super League – 27. kolejka: ISTAMBUŁ BBSK – GAZIENTEP BASKETBOL na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:00
Energa Basket Liga – 1/4 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:10
Energa Basket Liga – 1/4 Finału: ANWIL WŁOCŁAWEK – PGE TURÓW ZGORZELEC na żywo
Ipla


12:45 PGNiG Superliga – 1/4 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Tomasz Rosiński (z Głogowa)
Reporter: Szymon Ratajczak

12:55 PGNiG Superliga – 1/4 Finału: SPR CHROBRY GŁOGÓW – KS AZOTY PUŁAWY na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Tomasz Rosiński (z Głogowa)

17:25 Velux EHF Liga Mistrzów – 2. runda play-off: PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL – PGE VIVE KIELCE na żywo

Komentarz w Canal+: Piotr Karpiński – Michał Matysik
Komentarz w Eleven Sports 4: Michał Wszołek – Michał Świrkula


18:15
Liga ASOBAL – 28. kolejka: FC BARCELONA LASSA – QUABIT GUADALAJARA premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński


08:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Argentyny: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD

14:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Argentyny: OS10 LOS GIGANTES 1 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Gutkowski

19:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Argentyny: OS14 LOS GIGANTES 2 na żywo

Komentarz: Cezary Gutkowski


15:00 Guinness Pro14 – 21. kolejka: SOUTHERN KINGS – TOYOTA CHEETAHS na żywo
Eurosport Player

16:05
Guinness Pro14 – 21. kolejka: CONNACHT RUGBY – LEINSTER RUGBY na żywo
Eurosport Player

16:05
Guinness Pro14 – 21. kolejka: DRAGON NEWPORT RUGBY – SCARLETS RUGBY na żywo
Eurosport Player

18:00 Pro D2 – 1/2 Finału: US MONTAUBAN – GRENOBLE FC na żywo
Eurosport Player

18:00
Guinness Pro14 – 21. kolejka: BENETTON RUGBY – ZEBRE RUGBY na żywo
Eurosport Player

18:35
Guinness Pro14 – 21. kolejka: CARDIFF BLUES – OSPREYS  na żywo
Eurosport Player

18:35
Guinness Pro14 – 21. kolejka: MUNSTER RUGBY – ULSTER RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:35
Guinness Pro14 – 21. kolejka: EDYNBURGH RUGBY – GLASGOW WARRIORS na żywo
Eurosport Player


15:25 Bundesliga – Finał: ALLIANZ MTV STUTTGART – SSC PALMBERG – SCHWERIN na żywo


17:00 PlusLiga – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30
 PlusLiga – 1/2 Finału: PGE SKRA BEŁCHATÓW – TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

20:00 
PlusLiga – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

20:15
Serie A1 – Finał: SIR SAFETY PERUGIA – ASSOCIAZIONE SPORTIVA VOLLEY LUBE na żywo

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman

20:30
 PlusLiga – 1/2 Finału: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

22:30
 PlusLiga – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:15 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo
*(od 20:30 w Eurosport 1 DE)
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:00
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8  premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


21:00 Cage Warriors 93: NICOLAS DALBY – CARLO PEDERSOLI na żywo


13:00 WTA Tour, Stambuł, Turcja – 1/2 finału: MARIA SAKKARI – POLONA HERCOG na żywo
sport.tvp.pl

13:30 
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1/2 finału: STEFANOS TSITSIPAS – PABLO CARRENO BUSTA na żywo
Ipla

15:00 
WTA Tour, Stambuł, Turcja – 1/2 finału: PAULINE PARMENTIER – IRINA-CAMELIA BEGU na żywo
sport.tvp.pl

16:00 
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1/2 finału: COCO VANDEWEGHE – CAROLINE GARCIA na żywo
sport.tvp.pl

16:00
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1/2 finału: RAFAEL NADAL – DAVID GOFFIN na żywo
Ipla

18:30 
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1/2 finału: KAROLINA PLISKOVA – ANETT KONTAVEIT na żywo
sport.tvp.pl


11:30 
Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla

11:45
ADAC TCR Germany, Most, Czechy: WYŚCIG 1 na żywo


11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

12:00
Formuła E – Paris ePrix: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 
Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla

13:15
ADAC GT Masters, Most, Czechy: WYŚCIG 1 na żywo


14:00 
Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

16:00
Formuła E – Paris ePrix: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

16:15 
Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie:

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam