Sport w TV: sobota – 28 listopada 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LaLiga Santander – 11. kolejka: REAL MADRYT CF – CD ALAVES 11:15 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski 11:30 Magazyn PREMIER […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 11. kolejka: REAL MADRYT CF – CD ALAVES


11:15 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski

11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 


12:30 Fortuna 1. Liga – 14. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – GKS TYCHY 
Polsat Sport HDIpla

12:30 Fortuna 1. Liga – 14. kolejka: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – STOMIL OLSZTYN 
Ipla

12:30 Fortuna 1. Liga – 14. kolejka: GKS JASTRZĘBIE – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 
Ipla

13:25 Premier League – 10. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION FC – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

13:55 LaLiga Santander – 11. kolejka: ELCHE CF – CADIZ CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

14:40 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Remigiusz Jezierski (z Mielca)

14:55 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Żelisław Żyżyński – Remigiusz Jezierski (z Mielca)
Komentarz w Radio Gol 3: Piotr Szymczuk

14:55 Serie A – 9. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – INTER MEDIOLAN 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:00 Bundesliga – 9. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Tomasz Urban

15:00 Fortuna 1. Liga – 14. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ 
Ipla

15:25 Bundesliga – 9. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – 1. FC KÖLN 

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

15:25 Bundesliga – 9. kolejka: VFB STUTTGART – FC BAYERN MONACHIUM 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Radio Gol 1: Patryk Banaszkiewicz

15:55 Premier League – 10. kolejka: MANCHESTER CITY FC – BURNLEY FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

15:55 Eliteserien – 26. kolejka: VIKING FK – IK START 


16:10 LaLiga Santander – 11. kolejka: VALENCIA CF – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

16:55 Ligue 1 – 12. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – FC NANTES 

Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki

17:10 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Bielska-Białej)

17:25 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – ŚLĄSK WROCŁAW 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Bielska-Białej)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski

17:55 Serie A – 9. kolejka: BENEVENTO CALCIO – JUVENTUS FC 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

17:55 Eliteserien – 26. kolejka: SK BRANN – AALESUNDS FK 


18:00 Bundesliga – 9. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Tomasz Urban

18:00 Fortuna 1. Liga – 14. kolejka: KORONA KIELCE – APKLAN RESOVIA 
Ipla

18:25 Premier League – 10. kolejka: EVERTON FC – LEEDS UNITED FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

18:25 Bundesliga – 9. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

18:25 
LaLiga Santander – 11. kolejka: SD HUESCA – SEVILLA FC 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Łukasz Wiśniowski

18:40 
Eredivisie – 10. kolejka: FC EMMEN – AFC AJAX 
Ipla

19:10 Fortuna 1. Liga – 14. kolejka: RADOMIAK RADOM – GKS BEŁCHATÓW 
Ipla

19:40 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD


19:55 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WISŁA KRAKÓW – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Jędrzejak

20:25 Serie A – 9. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha, Mikołaj Kruk

20:40 Serie A – 9. kolejka: ATALANTA BC – HELLAS WERONA 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55 LaLiga Santander – 11. kolejka: REAL MADRYT CF – CD ALAVES na żywo
*(o 22:00  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

20:55 Premier League – 10. kolejka: WEST BROMWICH ALBION FC – SHEFFIELD UNITED FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Jarosław Koliński

20:55 Ligue 1 – 12. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – GIRONDINS BORDEAUX 
Ipla
Komentarz w nSport+: Tomasz Smokowski – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven Sports 2: Marcin Grzywacz – Kuba Ostrowski

21:25
Liga NOS – 8. kolejka: SPORTING CP – MOREIRENSE FC 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Michał Świerżyński

22:00 Magazyn LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ 


10:55 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN 
Polsat Sport HDEurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kirpsza

14:15 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG INDYWIDUALNY KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


09:30 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG NA 10 KM STYLEM KLASYCZNYM KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Paweł Ulbrych
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski

12:40 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG NA 15 KM STYLEM KLASYCZNYM MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych


09:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda

10:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 2. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda

14:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda

15:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 2. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda


02:00 Gala Boksu, Hollywood, USA: DANIEL JACOBS – GABRIEL ROSADO 

Komentarz: Piotr Jagiełło – Grzegorz Proksa

20:30 Gala Boksu, Westmister, Wielka Brytania: DANIEL DUBOIS – JOE JOYCE 
Ipla


11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 14. kolejka: GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA – PIAST GLIWICE 


18:55 
Statscore Futsal Ekstraklasa – 14. kolejka: FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG – DREMAN OPOLE KOMPRACHCICE 



11:30 PGA European Tour – Alfred Dunhill Championship, Malelane, RPA: III RUNDA 

Komentarz: Jacek Person


13:45 X2O Badkamers Trofee – Urban Cross, Kortrijk, Belgia: WYŚCIG KOBIET 


15:00 X2O Badkamers Trofee – Urban Cross, Kortrijk, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN 


11:05 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS SKOKÓW na żywo

Komentarz: Paweł Ulbrych

15:50 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG NA 10 KM na żywo


14:25 Eliminacje mistrzostw Europy – 4. runda, grupa A: STUDIO 
*(również o 19:15)

Studio: Piotr Sobczyński – Cezary Trybański, Maciej Zieliński


16:20 Eliminacje mistrzostw Europy – 4. runda, grupa A: RUMUNIA – POLSKA 

Komentarz: Ryszard Łabędź, Jacek Łączyński

17:30 
Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta m. st. Warszawy: BK NH OSTRAWA – ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI 
Ipla

19:25 Eliminacje mistrzostw Europy – 4. runda, grupa A: IZRAEL – HISZPANIA 

Komentarz: Ryszard Łabędź

20:30 
Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta m. st. Warszawy: LEGIA WARSZAWA – BK JIP PARDUBICE 
Ipla


07:25 NHK Trophy, Osaka, Japonia: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK 
Polsat Sport HDIpla

09:45 NHK Trophy, Osaka, Japonia: TANIEC DOWOLNY 
Polsat Sport HDIpla

11:35 NHK Trophy, Osaka, Japonia: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW 
Ipla


12:25 PGNiG Superliga – 11. kolejka: KS AZOTY-PUŁAWY – ŁOMŻA VIVE KIELCE 

Komentarz: Tomasz Jasina – Iwona Niedźwiedź


16:55 Autumn Nations Cup: WALIA – ANGLIA 


20:55 Autumn Nations Cup: FRANCJA – WŁOCHY 


18:40 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: ZAWODY 



17:30 PlusLiga – 15. kolejka: TREFL GDAŃSK – CERRAD ENEA CZARNI RADOM 
Polsat Sport HD

20:30 PlusLiga – 15. kolejka: MKS BĘDZIN – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 
Polsat Sport HD

23:00 SuperLega – 12. kolejka: CUCINE LUBE CIVITANOVA – NBV WERONA 



14:25 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO 
*(od 16:20 również w TVP 1 HD, także o 18:25)

Studio: Maciej Kurzajewski
Reporterzy: Sebastian Szczęsny, Aleksander Roj


16:00 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO 
*(również o 18:15)

Studio: Michał Korościel

16:30 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS INDYWIDULANY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP 1: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek – Piotr Gułajewski


14:00 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 6 
*(do 19:40)


19:45 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 6 
*(do 23:30)


20:00 FEN 31, Łódź: DANIEL RUTKOWSKI – ADRIAN ZIELIŃSKI na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski (z Łodzi)


17:45 Champions Chess Tour – Skilling Open: PÓŁFINAŁY – DZIEŃ 2 


13:35 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: FINAŁ KOMBINACJI na żywo
*(30 listopada o 08:20  w TVP Sport HD)

Komentarz: Oswald Rodrigo Pereira – Dariusz Urbanowicz


10:05 Formuła 2 – Grand Prix Bahrajnu: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

11:30 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
*(również o 13:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Michał Gąsiorowski, Robert Smoczyński

11:55 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Aldona Marciniak

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Komentarz w Radio Gol 2: Michał Rawa – Jakub Spychała


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport Player

19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:40 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki