Sport w TV: sobota – 29 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów Mężczyzn FIVB, Lipsk, Niemcy – 14. kolejka: NIEMCY – POLSKA 00:45 Copa America, Sao Paulo, Brazylia – 1/4 finału: KOLUMBIA – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów Mężczyzn FIVB, Lipsk, Niemcy – 14. kolejka: NIEMCY – POLSKA


00:45 Copa America, Sao Paulo, Brazylia – 1/4 finału: KOLUMBIA – CHILE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Bartłomiej Rabij

02:00 Major League Soccer: NEW YORK RED BULLS – CHICAGO FIRE na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

11:45 
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:50 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Valenciennes, Francja – 1/4 finału: WŁOCHY – HOLANDIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj

18:25 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Rennes, Francja – 1/4 finału: NIEMCY – SZWECJA na żywo
*(30 czerwca o 06:20  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Szymon Borczuch

20:45 Copa America, Salvador, Brazylia – 1/4 finału: URUGWAJ – PERU na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Bartłomiej Rabij


09:00 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: 1/2 FINAŁU MIKSTA na żywo
Ipla

10:40 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: 1/2 FINAŁU MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

12:20 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: 1/2 FINAŁU KOBIET na żywo
Ipla

17:00 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁ DEBLA KOBIET na żywo
Ipla

18:00 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁ DEBLA MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


14:30 
World Cup, Leicester, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 na żywo

Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Jan Niewęgłowski

19:30 World Cup, Leicester, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 na żywo

Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Jan Niewęgłowski


16:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: WALKA FINAŁOWA na żywo
Ipla


17:45 Polska Liga Futbolu Amerykańskiego – Finał: PANTHERS WROCŁAW – LOWLANDERS BIAŁYSTOK na żywo


13:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY na żywo
Ipla

21:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY
Ipla


14:00 PGA European Tour – Valderrama Masters, Sotogrande, Hiszpania: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 PGA Tour – Rocket Mortgage Classic, Detroit, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


12:45 Puchar Świata WKKW, Strzegom: CROSS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (ze Strzegomia)

20:05 
Global Champions Tour, Monako: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:00 Puchar Świata, Lublana, Słowenia: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


08:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ELIMINACJE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

14:30 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: PÓŁFINAŁY I FINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


09:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla

18:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY
Ipla


16:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: MECZ O 3. MIEJSCE na żywo
Ipla

18:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁ na żywo
Ipla


00:45 Liga Narodów FIVB, Brasilia, Brazylia – 13. kolejka: BRAZYLIA – FRANCJA na żywo
Ipla

07:45 
Liga Narodów FIVB, Brisbane, Australia – 14. kolejka: ARGENTYNA – ROSJA na żywo
Polsat Sport HDIpla

10:45 
Liga Narodów FIVB, Brisbane, Australia – 14. kolejka: AUSTRALIA – CHINY na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:30 
Liga Narodów FIVB, Lipsk, Niemcy – 14. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 17:05 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl

17:15 
Liga Narodów FIVB, Lipsk, Niemcy – 14. kolejka: NIEMCY – POLSKA na żywo
*(od 17:20 również w TVP 1 HD i TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski (z Lipska)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Radosław Panas (z Lipska)


19:30 
Liga Narodów FIVB, Lipsk, Niemcy – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl

20:15 Liga Narodów FIVB, Lipsk, Niemcy – 14. kolejka: PORTUGALIA – JAPONIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:45 Liga Narodów FIVB, Brasilia, Brazylia – 14. kolejka: FRANCJA – WŁOCHY na żywo
Ipla


23:00 Liga Narodów FIVB, Lipsk, Niemcy – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

00:00 (sob/nd) Liga Narodów FIVB, Płowdiw, Bułgaria – 14. kolejka: BUŁGARIA – IRAN 
Ipla


06:55 Puchar Świata, Wuxi, Chiny: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:25
 Puchar Świata, Wuxi, Chiny: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:50 Celtic Gladiator, Bielsko-Biała: MARTA WALICZEK – JULIJA STOLIARENKO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:30 Cage Warriors 106, Londyn, Wielka Brytania: ROSS HOUSTON – NICOLAS DALBY na żywo
Ipla


13:30 WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania – finał: ANGELIQUE KERBER – KAROLINA PLISKOVA na żywo
*(30 czerwca o 00:50  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Jacek Jońca

14:00 ATP World Tour 250, Antalya, Turcja – finał: MIOMIR KECMANOVIC – ??? na żywo
Ipla

16:00 ATP World Tour 250, Eastbourne, Wielka Brytania – finał: TAYLOR FRITZ – SAM QUERREY na żywo
Ipla


09:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: MECZ O 3. MIEJSCE DEBLA KOBIET na żywo
Ipla

11:20 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: MECZ O 3. MIEJSCE I FINAŁ DEBLA KOBIET na żywo
Ipla

13:15 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁ DEBLA KOBIET na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: MECZ O 3. MIEJSCE DEBLA MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

19:00 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁ DEBLA MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


09:00 Moto3 – Grand Prix Assen: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Assen: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Assen: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

11:25 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Knockhill: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

12:35 Moto3 – Grand Prix Assen: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:00 
Moto3 – Grand Prix Assen: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:30 
MotoGP – Grand Prix Assen: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:45 
Motocyklowe Mistrzostwa Włoch, Imola: ZAWODY na żywo

Komentarz: Michał Fijałkowski

14:10 MotoGP – Grand Prix Assen: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:35 
MotoGP – Grand Prix Assen: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:05 Moto2 – Grand Prix Assen: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:30 Moto2 – Grand Prix Assen: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

16:55 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Knockhill: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

21:15 AMA Motocross, Jacksonville, USA: ZAWODY 

Komentarz: Sławomir Szymczak


07:07 Formuła 2 – Grand Prix Austrii: KWALIFIKACJE
Ipla

08:07 Formuła 3 – Grand Prix Austrii: KWALIFIKACJE
Ipla

10:25 Formuła 2 – Grand Prix Austrii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla

11:30 Formuła 1 – Grand Prix Austrii: STUDIO na żywo
Ipla

11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Austrii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Austrii: STUDIO na żywo
Ipla

13:25 
Porsche Supercup, Spielberg, Austria: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Austrii: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Austrii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

16:15 Formuła 1 – Grand Prix Austrii: STUDIO na żywo
Ipla

16:40 Formuła 3 – Grand Prix Austrii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla


18:15 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: PÓŁFINAŁY I FINAŁY MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


17:00
Nice 1. Liga Żużlowa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Marcelina Rutkowska (z Gniezna)
Reporter: Anita Mazur


17:15 Nice 1. Liga Żużlowa – 6. kolejka: CAR GWARANT START GNIEZNO – UNIA TARNÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Marcin Kuźbicki (z Gniezna)

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo


22:25 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki