Sport w TV: sobota – 29 lutego 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: LEGIA WARSZAWA – CRACOVIA 10:15 Magazyn STAN FUTBOLU  12:25 Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: LEGIA WARSZAWA – CRACOVIA


10:15 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:25 
Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński (z Legnicy)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55 La Liga – 26. kolejka: SD EIBAR – UD LEVANTE na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Tomasz Lipiński

12:55 
2. Bundesliga – 24. kolejka: FC ERZGEBIRGE AUE – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Radosław Majewski

13:25 Premier League – 28. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION FC – CRYSTAL PALACE FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny

13:25
Championship – 36. kolejka: HULL CITY AFC – LEEDS UNITED FC 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

14:40 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Piotr Domagała, Adam Westfal

14:55 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: WISŁA KRAKÓW – WISŁA PŁOCK
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)

14:55 Serie A – 26. kolejka: SS LAZIO – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

15:00 Bundesliga – 24. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Paweł Kapusta, Tomasz Urban

15:25 Bundesliga – 24. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

15:25 Bundesliga – 24. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – SC FREIBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Radosław Majewski

15:55 Premier League – 28. kolejka: WEST HAM UNITED FC – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:55 La Liga – 26. kolejka: VALENCIA CF – REAL BETIS BALOMPIE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

16:55
1. Liga – 23. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FC FASTAV ZLIN 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

17:00 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Maciej Klimek

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – POGOŃ SZCZECIN
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)

17:30 Bundesliga – 24. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Paweł Kapusta, Tomasz Urban

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Radosław Majewski

18:25 Premier League – 28. kolejka: WATFORD FC – LIVERPOOL FC na żywo
*(o 22:00  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Marcin Rosłoń – Michał Gutka

18:25 Bundesliga – 24. kolejka: 1. FC KÖLN – FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

19:30 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht

19:40 Eredivisie – 25. kolejka: PEC ZWOLLE – SBV VITESSE na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

19:55 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: LEGIA WARSZAWA – CRACOVIA
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)

20:25 Serie A – 26. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Antoni Partum, Dominik Mucha

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Radosław Majewski

20:40 Serie A – 25. kolejka: SSC NAPOLI – TORINO FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 La Liga – 26. kolejka: GRANADA CF – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Kuba Ostrowski

21:00 
Premier League – 28. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – CHELSEA FC 

Komentarz: Adrian Olek – Michał Gutka

21:10
Major League Soccer: MONTREAL IMPACT – NEW ENGLAND REVOLUTION na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Andrzej Juskowiak

22:40 Serie A – 26. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Antoni Partum, Dominik Mucha

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Marcin Gazda

23:30 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD


10:30 Mistrzostwa Europy, Mińsk, Białoruś: BIEG SPRINTERSKI MĘŻCZYZN na żywo
IplaEurosport Player


13:30 Mistrzostwa Europy, Mińsk, Białoruś: BIEG SPRINTERSKI KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


10:50 
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: BIEG NA 10 KM STYLEM KLASYCZNYM KOBIET na żywo
*(o 20:20  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

12:20 
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: BIEG NA 15 KM STYLEM KLASYCZNYM MĘŻCZYZN na żywo
*(o 21:05  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


13:30 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 1. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

15:00 
Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 2. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


20:00 Gala Boksu, Stężyca: PAWEŁ SOWIK – SHI YUN LONG 
*(od 22:30 również w Polsat Sport HD i Super Polsat HD)
IplaPolsat Sport HD


18:00 Futsal Ekstraklasa – 17. kolejka: PIAST GIWICE – GATTA ZDUŃSKA WOLA 



10:30 PGA European Tour – Oman Open, Muscat, Oman: III RUNDA na żywo
Ipla

21:00 PGA Tour – The Honda Classic, Palm Beach Gardens, USA: III RUNDA na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


01:05 NHL: CAROLINA HURRICANES – COLORADO AVALANCHE 
sport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Adrian Kowal


14:00 Omloop Het Nieuwsblad, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

14:15 
Classic de l’Ardèche, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player


16:40 Mistrzostwa Świata, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 4 na żywo
*(o 00:10  w TVP Sport HD)
Eurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosport 2: Tomasz Jaroński – Grzegorz Krejner
Komentarz na sport.tvp.pl: Piotr Sobczyński – Grzegorz Drejgier


09:50 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS SKOKÓW na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:35 Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: BIEG DRUŻYNOWY na żywo
*(o 21:55  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


04:30 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – DENVER NUGGETS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 21. kolejka: BAHCESEHIR KOLEJI – DARÜŞŞAFAKA TEKFEN na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

17:30 Energa Basket Liga – 21. kolejka: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – PGE SPÓJNIA STARGARD na żywo
Ipla

20:30 Liga ACB – 22. kolejka: MORABANC ANDORRA – HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

23:00 NBA: NEW YORK KNICKS – CHICAGO BULLS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski


18:30 Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń: DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi – Sebastian Chmara (z Torunia)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski, Szymon Borczuch


15:00 Mistrzostwa świata w wieloboju sprinterskim, Hamar, Norwegia: ZAWODY 
*(do 17:30)
Ipla


10:20 Puchar Świata, La Thuile, Włochy: SUPERGIGANT KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:00 Puchar Świata, Hinterstoder, Austria: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:25 Puchar Świata, Hinterstoder, Austria: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:50 Puchar Świata, Destne, Czechy: BIG AIR 
*(o 22:30  w Polsat Sport News HD)
Eurosport PlayerIpla


13:05 PGNiG Superliga – 19. kolejka: EKS START ELBLĄG – KPR GMINY KOBIERZYCE na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Zawacki – Iwona Niedźwiedź (z Elbląga)
Studio: Sylwia Michałowska – Karolina Siódmiak (z Elbląga)


15:55 Liga Mistrzów EHF – 1/4 finału: BIDASOA IRUN – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński

17:30 Liga Mistrzów EHF – 14. kolejka, grupa B: STUDIO na żywo

Studio: Bartek Ignacik – Grzegorz Tkaczyk (z Kielc)
Reporter: Łukasz Lasia

17:55 Liga Mistrzów EHF – 14. kolejka, grupa B: PGE VIVE KIELCE – THW KIEL na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Kielc)

18:45 Puchar EHF – 4. kolejka, grupa A: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

18:55 Liga Mistrzów EHF – 14. kolejka, grupa A: BARCELONA LASSA – MOL-PICK SZEGED na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak – Tomasz Rosiński

18:55 Puchar EHF – 4. kolejka, grupa A: KPR GWARDIA OPOLE – SL BENFICA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jakub Biel – Artur Siódmiak (z Opola)


22:25 Puchar Świata, Koenigssee, Niemcy: 1. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN
Eurosport PlayerIpla

22:55 Puchar Świata, Koenigssee, Niemcy: 2. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN
Eurosport PlayerIpla

23:25 Puchar Świata, Koenigssee, Niemcy: 1. PRZEJAZD KOBIET 
Eurosport PlayerIpla

23:55 Puchar Świata, Koenigssee, Niemcy: 2. PRZEJAZD KOBIET 
Eurosport PlayerIpla


14:45 PlusLiga – 22. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:30 PlusLiga – 22. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 PlusLiga – 22. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla


09:30 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 3. PRZEJAZD KOBIET na żywo
Ipla

11:00 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 4. PRZEJAZD KOBIET na żywo
Ipla


15:05 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO 
*(od 15:50 również w TVP 1 HD)
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Bartłomiej Kłusek, Mateusz Leleń, Krzysztof Miklas
Reporterzy: Sebastian Parfjanowicz, Aleksandra Rajewska


16:00 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS DRUŻYNOWY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny


18:00 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Bartłomiej Kłusek, Mateusz Leleń, Krzysztof Miklas
Reporter w Eurosporcie 1: Kacper Merk
Reporterzy w TVP : Sebastian Parfjanowicz, Aleksandra Rajewska


19:55 Players Championship, Southport, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo
*(do 23:30)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:50 Puchar Świata, Blue Mountain, Kanada: SLALOM RÓWNOLEGŁY na żywo
*(o 19:45 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


19:00 Enfusion 95, 96, Eindhoven, Holandia: GALA na żywo
*(1 marca o 03:30  w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

22:05 Glory 75, Utrecht, Holandia: PETCHPANOMRUNG KIATMOOKAO – SERHIY ADAMCHUK na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło


16:00 Mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych, Wrocław: PISTOLET DRUŻYN MIESZANYCH na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Buczka

17:45 Mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych, Wrocław: KARABIN KOBIET na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Buczka

19:15 Mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych, Wrocław: KARABIN MĘŻCZYZN na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Buczka


01:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1/2 finału: TAYLOR FRITZ – JOHN ISNER na żywo
Polsat Sport HDIpla

03:00 WTA Tour, Acapulco, Meksyk – 1/2 finału: RENATA ZARAZUA – LEYLAH FERNANDEZ na żywo
sport.tvp.pl

05:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1/2 finału: RAFAEL NADAL – GRIGOR DIMITROV na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00 ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – finałNOVAK DJOKOVIC – STEFANOS TSITSIPAS na żywo
Ipla

16:00 WTA Tour, Doha, Katar – finał: PETRA KVITOVA – ARYNA SABALENKA na żywo
*(1 marca o 06:05  w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Łuczak


14:30 Mistrzostwa Polski, Białystok: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE GRY POJEDYNCZEJ I PÓŁFINAŁOWE GRY MIESZANEJna żywo

Komentarz: Radosław Gielo


13:40 Saudi Cup, Rijad, Arabia Saudyjska: WYŚCIGI na żywo
*(również o 18:00)
Ipla


02:05 Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island, Australia: SUPERPOLE na żywo
*(o 04:20  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

02:50 Mistrzostwa Świata Supersport, Phillip Island, Australia: SUPERPOLE na żywo
Eurosport Player

04:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island, Australia: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


08:55 Formuła E – Marrakesh ePrix: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

11:00 Formuła E – Marrakesh ePrix: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:00 Formuła E – Marrakesh ePrix: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:25 
NASCAR Xfinity Series, Kalifornia, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Jan Ciosek, Michał Olszak


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:50 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki