Sport w TV: sobota – 29 września 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – 1/2 Finału: POLSKA – USA 11:25 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 11:55 Magazyn LA LIGA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – 1/2 Finału: POLSKA – USA


11:25 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

11:55 Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki

12:30
 
Fortuna 1. Liga – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Opola)
Reporter: Paweł Ślęzak

12:40 
Fortuna 1. Liga – 12. kolejka: ODRA OPOLE – GARBARNIA KRAKÓW na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Opola)

12:55 
2. Bundesliga – 8. kolejka: FC HEIDENHEIM 1846 – VFL BOCHUM na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

12:55
La Liga Santander – 7. kolejka: REAL SOCIEDAD – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

13:00
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: WISŁA PŁOCK – LECHIA GDAŃSK

Komentarz: Filip Surma – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporter: Grzegorz Milko

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

13:25 
Premier League – 7. kolejka: WEST HAM UNITED – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:55
Serie A – 7. kolejka: AS ROMA – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Gliwic)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal

15:20 Bundesliga – 6. kolejka: VFL WOLFSBURG – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo

Komentarz: Edward Durda – Maciej Murawski

15:25
 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: PIAST GLIWICE – GÓRNIK ZABRZE na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Gliwic)

15:25 
Bundesliga – 6. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – RB LEIPZIG na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

15:55
 
Premier League – 7. kolejka: ARSENAL FC – WATFORD FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

15:55 
Championship – 10. kolejka: HULL CITY – MIDDLESBROUGH FC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz

16:10 
La Liga Santander – 7. kolejka: FC BARCELONA – ATHLETIC CLUB na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

16:55
Tipico Bundesliga – 9. kolejka: RZ PELLETS WAC – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Łukasz Śliwa

17:00
Serie A – 7. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski (z Turynu)
Studio: Mateusz Majak (z Warszawy)

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda (z Lubina)
Reporterzy: Sonia Śledź, Mariusz Wróblewski

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda (z Lubina)

17:55
Serie A – 7. kolejka: JUVENTUS FC – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak (z Turynu)

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

18:20 Bundesliga – 6. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski

18:25
 
Premier League – 7. kolejka: CHELSEA FC – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

18:25
La Liga Santander – 7. kolejka: SD EIBAR – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:30
Eredivisie – 7. kolejka: NAC BREDA – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

20:00
Serie A – 7. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski (z Turynu)
Studio: Mateusz Majak (z Warszawy)

20:05 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Moderator: Tomasz Lipiński (z Krakowa)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Bartek Ignacik

20:25
 Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: WISŁA KRAKÓW – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła (z Krakowa)

20:25
Serie A – 7. kolejka: INTER MEDIOLAN – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Zieliński

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

20:40 
La Liga Santander – 7. kolejka: REAL MADRYT – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

20:40
Eredivisie – 7. kolejka: FORTUNA SITTARD – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

21:45
Major League Soccer – 31. kolejka: CHICAGO FIRE – LOS ANGELES FC na żywo
Eurosport 1 HDIpla

22:00
Major League Soccer – 31. kolejka: SEATTLE SOUNDERS – COLORADO RAPIDS na żywo


22:30 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Grzegorz Mielcarski

22:30
Serie A – 7. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:45 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

22:50
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:30
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


06:00 BWF World Tour, Seul, Korea Południowa: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla

07:00 
BWF World Tour, Seul, Korea Południowa: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla

12:30 
BWF World Tour, Seul, Korea Południowa: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla

13:00 
BWF World Tour, Seul, Korea Południowa: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla


12:30 Blast Pro Series – CS:GO, Stambuł, Turcja: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl

17:00
ESL One – CS:GO, Nowy York, USA: DZIEŃ 4 – 1/2 FINAŁU na żywo
sport.tvp.pl


08:30 
Ryder Cup, Guyancourt, Francja: II RUNDA na żywo
*(od 10:07 do 12:00 także w Polsat Sport News HD, od 14:30 także w Polsat Sport Extra HD)
Ipla


13:45 
Mistrzostwa Świata, Rio de Janeiro, Brazylia: ZAWODY na żywo
sport.tvp.pl

19:35 Mistrzostwa Świata, Rio de Janeiro, Brazylia: ZAWODY na żywo
sport.tvp.pl


21:30 Puchar Świata, Iowa City, USA: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo


23:15 Puchar Świata, Iowa City, USA: WYŚCIG KOBIET na żywo


12:05 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo
*(od 12:05 do 13:05 i od 15:00 również w TVP Sport HD, od 14:00 w Eurosport 1 HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski


18:25 Mistrzostwa Świata, Teneryfa, Hiszpania – 1/2 finału: BELGIA – USA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź

20:55 Mistrzostwa Świata, Teneryfa, Hiszpania – 1/2 finału: HISZPANIA – AUSTRALIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź


19:50 Superpuchar Polski: ANWIL WŁOCŁAWEK – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Ipla


17:30 EHF Liga Mistrzów – grupa A: TELEKOM VESZPREM – HC VARDAR na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

19:00
DKB Handball Bundesliga – 7. kolejka: FUCHSE BERLIN – SC MAGDEBURG 

Komentarz: Mateusz Juza

19:25
EHF Liga Mistrzów – grupa A: IFK KRISTIANSTAD – FC BARCELONA LASSA na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik

19:55 EHF Liga Mistrzów – grupa B: HC PPD ZAGRZEB – PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula


12:25 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wielkiej Brytanii: ZAPOWIEDŹ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak


06:30 Mistrzostwa Świata, Kobe, Japonia – grupa C: PORTORYKO – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport HDIpla


06:30
Mistrzostwa Świata, Sapporo, Japonia – grupa B: BUŁGARIA – WŁOCHY na żywo
Ipla

08:30
Mistrzostwa Świata, Yokohama, Japonia – grupa A: NIEMCY – HOLANDIA na żywo
Ipla

09:00
Mistrzostwa Świata, Hamamatsu, Japonia – grupa D: DOMINIKANA – SERBIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:10
Mistrzostwa Świata, Sapporo, Japonia – grupa B: CHINY – KUBA na żywo
Ipla

15:00
Mistrzostwa Świata, Yokohama, Japonia – grupa A: MEKSYK – KAMERUN
Ipla

22:30
Mistrzostwa Świata, Sapporo, Japonia – grupa B: TURCJA – KANADA 
Ipla

22:50
Mistrzostwa Świata, Kobe, Japonia – grupa C: KOREA POŁUDNIOWA – TAJLANDIA 
Ipla


15:00 Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz, Wojciech Drzyzga (z Turynu)
Reporter: Marcin Lepa

16:50 
Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – 1/2 Finału: BRAZYLIA – SERBIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz (z Turynu)

19:30 
Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz, Wojciech Drzyzga (z Turynu)
Reporter w Polsacie Sport: Marcin Lepa
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska


21:05 
Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – 1/2 Finału: POLSKA – USA na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Turynu)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Grzegorz Szymański (z Turynu)


23:00 
Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

Studio w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz, Wojciech Drzyzga (z Turynu)
Reporter w Polsacie Sport: Marcin Lepa
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska


07:55 Evergrande China Championship, Guangzhou, Chiny: PÓŁFINAŁY na żywo
Eurosport 1 HDIpla

13:45 Evergrande China Championship, Guangzhou, Chiny: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla


20:00 
Arena Fight Night, Płock: MATEUSZ NIŻEJEWSKI – DENIS LEVITSKY na żywo


22:00 
Cage Warriors 97, Cardiff, Walia: JACK SHORE – OMER CANKARDESLER na żywo
Ipla


06:30
WTA Tour, Pekin, Chiny – 1. runda: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

08:30
 
ATP World Tour 250, Chengdu, Chiny – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

09:00 
WTA Tour, Taszkent, Uzbekistan – finał: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

10:30 
ATP World Tour 250, Chengdu, Chiny – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

13:00 
WTA Tour, Wuhan, Chiny – finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:30
WTA Tour, Pekin, Chiny – 1. runda: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl


04:20 Puchar Świata, Chiny: ZAWODY na żywo


09:00 Puchar Świata, Chiny: ZAWODY 
Ipla

11:15
Puchar Świata, Chiny: ZAWODY na żywo
Ipla


10:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: SUPERPOLE na żywo
Ipla

12:45 
Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDIpla


04:50 
World Touring Car Championship, Ningbo, Chiny: KWALIFIKACJE na żywo


09:00 
World Touring Car Championship, Ningbo, Chiny: WYŚCIG 1 na żywo


10:30 
Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
Ipla

01:55 
Formuła 1 – Grand Prix Rosji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

12:00 
Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
Ipla

13:00 
Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
Ipla

13:55 
Formuła 1 – Grand Prix Rosji: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

15:10 
Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
Ipla


16:40 Speedway Diamond Cup, Motala, Szwecja: ZAWODY na żywo
*(o 23:40  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

18:30 PGE Ekstraliga – Finał: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Marcin Majewski, Gabriel Waliszko (z Leszna)
Reporterzy: Łukasz Benz, Joanna Cedrych

19:00 
PGE Ekstraliga – Finał: FOGO UNIA LESZNO – CASH BROKER STAL GORZÓW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła (z Leszna)

21:15 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski, Gabriel Waliszko (z Leszna)
Reporterzy: Łukasz Benz, Joanna Cedrych

inne
11:20 
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także o 17:00, 18:40)
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:50
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:05 Magazyn SPORT na żywo


23:20 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam