Sport w TV: sobota – 3 grudnia 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 06:50 Mistrzostwa Świata Kobiet U20 – mecz o 3 miejsce: ??? – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
06:50 Mistrzostwa Świata Kobiet U20 – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski

10:20 Mistrzostwa Świata Kobiet U20 – Finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Tomasz Jasina

11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
nSport+ HD
Redakcja: Piotr Domagała, Michał Kornacki

11:00
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
Jedenaście
Studio: Krzysztof Stanowski – Kamil Syprzak, Mateusz Święcicki, Rafał Lebiedziński, Marcin Gazda (z Barcelony)

12:55 
La Liga Santander – 14. kolejka: GRANADA CF – SEVILLA FC  na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut – Paweł Wilkowicz

13:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski

13:25 Premier League – 14. kolejka: MANCHESTER CITY – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Grzegorz Mielcarski

15:00
La Liga Santander: STUDIO na żywo
Eleven
Studio: Mateusz Święcicki – Marcin Gazda, Rafał Lebiedziński (z Barcelony)

15:10
LOTTO Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Piotr Laboga, Adam Westfal

15:15
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 
Bundesliga – 13. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
LOTTO Ekstraklasa – 18. kolejka: PIAST GLIWICE – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Piotr Laboga, Adam Westfal

15:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski

15:55
 
Premier League – 14. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – SWANSEA CITY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:55
La Liga Santander – 14. kolejka: FC BARCELONA – REAL MADRYT na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała (z Barcelony)

15:55
Tipico Bundesliga – 18. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – SKN ST. POLTEN na żywo
Sportklub
Komentarz: Tomasz Zieliński

16:55
Ligue 1 – 16. kolejka: MONTPELLIER HSC – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mateusz Majak

16:55
Premier Liga – 17. kolejka: FK ROSTOV – ZENIT ST PETERSBUG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

17:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Grzegorz Mielcarski

17:40
LOTTO Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Wrocławia)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Mariusz Wróblewski

17:55
LOTTO Ekstraklasa – 18. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Wrocławia)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Mariusz Wróblewski

18:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski

18:10
La Liga Santander: STUDIO na żywo
Eleven
Studio: Mateusz Święcicki – Marcin Gazda, Rafał Lebiedziński (z Barcelony)

18:25
 
La Liga Santander – 14. kolejkaCD LEGANES – VILLARREAL CF na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Paweł Wilkowicz

18:25 
Bundesliga – 13. kolejka: RB LEIPZIG – FC SCHALKE 04 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

18:25 
Premier League – 14. kolejka: WEST HAM UNITED – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

18:25
Tipico Bundesliga – 18. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – CASHPOINT SCR ALTACH na żywo
Sportklub
Komentarz: Łukasz Wiśniowski

19:40
Eredevisie – 15. kolejka: RODA JC – PSV EINDHOVEN na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski

19:55
Ligue 1 – 16. kolejka: AS MONACO – SC BASTIA  na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

20:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Grzegorz Mielcarski

20:10
LOTTO Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła (z Krakowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński

20:25
LOTTO Ekstraklasa – 18. kolejka: WISŁA KRAKÓW – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła (z Krakowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński

20:40 
La Liga Santander – 14. kolejka: ATLETICO MADRYT – RCD ESPANYOL na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Pawłowski – Maciej Kruk

20:40
Serie A – 15. kolejka: JUVENTUS FC – ATALANTA BC na żywo
Eleven
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

22:15
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport 2 HD

22:30
Tipico Bundesliga – 18. kolejka: FC ADMIRA WACKER MODLING – FK AUSTRIA WIEDEŃ premiera.200
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Rafał Dębiński

biathlon
11:30 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: BIEG SPRINTERSKI KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerPolsat Sport HDPolsat Sport NewsIpla
14:45 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: BIEG SPRINTERSKI MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerPolsat Sport Extra HDPolsat Sport NewsIpla

biegi narciarskie
09:50
Ski Classics, Pontresina, Szwajcaria: BIEG NA 35 KM TECHNIKĄ KLASYCZNĄ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi – Piotr Meissner

10:00
 
Puchar Świata,Lillehammer, Norwegia: BIEG NA 10 KM TECHNIKĄ DOWOLNĄ MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

12:35
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl
Studio: Marek Jóźwik – Kamil Wolnicki, Paweł Wilkowicz

12:45 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG NA 15 KM TECHNIKĄ KLASYCZNĄ KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerTVP 2 HD
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Bernadetta Piotrowska

boks
21:30
Gala, Paisley, Szkocja: BILLY JOE SAUNDERS – ARTUR AKAVOV na żywo
*(od 23:30 w Canal+ Sport)
nc+ Sport 38CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa

golf
09:30 PGA European Tour – Alfred Dunhill Championship, St. Andrews, Szkocja: III RUNDA na żywo
nc+ Sport 38
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

13:30
PGA European Tour – Alfred Dunhill Championship, St. Andrews, Szkocja: III RUNDA na żywo
nc+ Sport 38
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

hokej na lodzie
20:00 NHL: NASHIVILLE PREDATORS – NEW JERSEY DEVILS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Mariusz Czerkawski

jeździectwo
12:00 Cavaliada Tour 2016: ŚREDNIA RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

15:15 
Cavaliada Tour 2016: ZAPRZĘGI na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

18:15 
Cavaliada Tour 2016: FUTURE na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

20:30 
Cavaliada Tour 2016: ORLEN SPEED&MUSIC na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

judo
09:00 Grand Slam, Tokio, Japonia: DZIEŃ 2 na żywo
Fightklub
Komentarz: Radosław Gielo – Tomasz Adamiec

kombinacja norweska
08:45 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: KONKURS SKOKÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:00 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEG NA 10 KILOMETRÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

kolarstwo torowe
22:00 Revolution series, Londyn, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

koszykówka mężczyzn
02:00 NBA: CHICAGO BULLS – CLEVELAND CAVALIERS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży

20:30
Super Ligi – 9. kolejka: PINAR KARSIYAKA – YESILGIRESUN BELEDIYESPOR premiera.200
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

23:00
NBA: MILWAUKEE BUCKS – BROOKLYN NETS na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

łyżwiarstwo szybkie
12:40 Puchar Świata, Astana, Kazachstan: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Aleksander Dzięciołowski

narciarstwo alpejskie
20:15 Puchar Świata, Lake Louise, USA : ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

piłka ręczna mężczyzn
17:25 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: THW KIEL – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport OnlineEleven Sports
Komentarz w Canal+: Krzysztof Bandych – Marcin Lijewski (z Kolonii)
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek – Michał Świrkuła

20:25 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: FC BARCELONA LASSA – PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Karpiński – Grzegorz Tkaczyk

siatkówka mężczyzn
14:45 Plusliga – 12. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:00 
Plusliga – 12. kolejka: ONICO AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA – MKS BĘDZIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

skoki narciarskie
15:55 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: STUDIO na żywo
TVP 1 HD

Studio: Maciej Kurzajewski – Adam Małysz
Reporter: Michał Regulski

16:00 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

16:10 
Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerTVP 1 HD
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny (z Klingenthal)

snooker
14:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:30 UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

22:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

snowboard
17:50 Puchar Świata, Mönchengladbach, Niemcy: BIG AIR na żywo
*(o 23:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
 Eurosport 2 HD

sporty walki
02:00 MMA Bellator 166: EDUARDO DANTAS – JOE WARREN na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Canal+ Sport Online

18:30 
Kickboxing Talents 26, Haga, Holandia: ZAWODY na żywo
Fightklub
Komentarz: Daniel Dziubicki – Maciej Miszkiń

19:00
KSW 37: STUDIO na żywo
CP PPVIpla

19:30 KSW 37: MARIUSZ PUDZIANOWSKI – PAWEŁ „POPEK” MIKOŁAJUW na żywo
CP PPVIpla

22:45 Enfusion Live 44, Haga, Holandia: ZAWODY premiera.200
Eleven Sports

żeglarstwo
14:45 Vendee Globe 2016: PODSUMOWANIE TYGODNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD

inne
23:00 Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD

23:05
Magazyn SPORTY ZIMOWE premiera.200
Eurosport 1 HD

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny