Sport w TV: sobota – 3 kwietnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 30. kolejka: ARSENAL FC – LIVERPOOL FC 11:10 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Roman Kosecki, Robert Podoliński, Michał Pol, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 30. kolejka: ARSENAL FC – LIVERPOOL FC


11:10 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Roman Kosecki, Robert Podoliński, Michał Pol, Wojciech Kowalczyk

11:45 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 


12:10 PKO Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adrian Olek – Wojciech Jagoda (z Płocka)

12:10
II liga – 25. kolejka: CHOJNICZANKA CHOJNICE – SKRA CZĘSTOCHOWA 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj

12:25 PKO Ekstraklasa – 23. kolejka: WISŁA PŁOCK – PIAST GLIWICE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Adrian Olek – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Kowalski

12:25 Serie A – 29. kolejka: AC MILAN – UC SAMPDORIA 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

12:30 Fortuna 1. Liga – 23. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – RADOMIAK RADOM 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Stóf (z Legnicy)

12:40 Fortuna 1. Liga – 23. kolejka: GKS JASTRZĘBIE – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 
Ipla


12:55 Ligue 1 – 31. kolejka: AS MONACO – FC METZ 
Ipla
Komentarz w Canal+: Filip Surma – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Kuba Ostrowski

12:55 2. Bundesliga – 27. kolejka: VFL BOCHUM – HOLSTEIN KIEL na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:00 Fortuna 1. Liga – 23. kolejka: APKLAN RESOVIA – ODRA OPOLE 
Ipla


13:25 Premier League – 30. kolejka: CHELSEA FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

13:55 LaLiga Santander – 29. kolejka: GRANADA CF – VILLARREAL CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

14:00 Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: STOMIL OLSZTYN – SANDECJA NOWY SĄCZ 
Ipla

14:55 Serie A – 29. kolejka: SSC NAPOLI – FC CROTONE 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55 Serie A – 29. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – AS ROMA 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

15:00 Bundesliga – 27. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 17:30)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

15:25 Bundesliga – 27. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – EINTRACHT FRANKFURT na żywo

Komentarz: Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała

15:25 Bundesliga – 27. kolejka: VFL WOLFSBURG – 1. FC KÖLN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:25 Bundesliga – 27. kolejka: 1. FSV MAINZ 05 – ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński

15:55 Premier League – 30. kolejka: LEEDS UNITED FC – SHEFFIELD UNITED FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Jarosław Koliński

16:00 Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – WIDZEW ŁÓDŹ 
Ipla
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Gułajewski

16:10 LaLiga Santander – 29. kolejka: REAL MADRYT CF – SD EIBAR na żywo
*(4 kwietnia o 11:00  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

16:55 PKO Ekstraklasa – 23. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Sylwia Dekiert – Sebastian Mila, Andrzej Strejlau
Reporter: Kacper Tomczyk

16:55 Ligue 1 – 31. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – LILLE OSC 
Ipla
Komentarz w nSport+: Tomasz Smokowski – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

17:00 PKO Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD

17:00 Fortuna 1. Liga – 23. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – GKS BEŁCHATÓW 
Ipla
Komentarz w Radio Gol 3: Mateusz Pietrzak (z Łodzi)

17:00 Fortuna 1. Liga – 23. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – KORONA KIELCE 
Ipla

17:25 PKO Ekstraklasa – 23. kolejka: LEGIA WARSZAWA – POGOŃ SZCZECIN 
CANAL+ Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Marcin Baszczyński (z Warszawy)
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański – Bartosz Jurkowski
Komentarz w Radio Gol 1: Jan Micygiewicz

17:55 Serie A – 29. kolejka: TORINO FC – JUVENTUS FC 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:25 Premier League – 30. kolejka: LEICESTER CITY FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
*(o 22:55  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25 Bundesliga – 27. kolejka: RB LIPSK – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski

18:25 LaLiga Santander – 29. kolejka: CA OSASUNA – GETAFE CF na żywo
Ipla

18:25 1. liga czeska – 25. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FK TEPLICE 


19:30 PKO Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Radosław Majdan (z Krakowa)

19:55 PKO Ekstraklasa – 24. kolejka: CRACOVIA – LECH POZNAŃ 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Radosław Majdan (z Krakowa)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski

20:25 Serie A – 29. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk

20:25 Bundesliga – 27. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – SC FREIBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

20:40 Serie A – 29. kolejka: BOLOGNA FC – INTER MEDIOLAN 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55 Premier League – 30. kolejka: ARSENAL FC – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Jędrzejak

20:55 Ligue 1 – 31. kolejka: RC LENS – OLYMPIQUE LYON 
Ipla
Komentarz w nSport+: Krzysztof Marciniak – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Kuba Ostrowski

21:00 Puchar Hiszpanii – finał: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Marcin Żewłakow, Maciej Szczęsny

21:25 Puchar Hiszpanii – finał: ATHLETIC BILBAO – REAL SOCIEDAD 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Robert Podoliński

21:25 Liga NOS – 25. kolejka: FC PORTO – CD SANTA CLARA 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Michał Świerżyński

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Rafał Dębiński

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk

23:15 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD


03:00 Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada – faza grupowa: JAPONIA – KANADA 
Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Adam Sterczewski

10:
00 Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada – faza grupowa: SZKOCJA – KANADA
Ipla
Komentarz: Krystian Sobierajski – Adam Sterczewski

17:00 Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada – faza grupowa: USA – SZWECJA 
Ipla
Komentarz: Krystian Sobierajski – Adam Sterczewski

22:00 Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada – faza grupowa: NIEMCY – USA 
Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Adam Sterczewski


11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 28. kolejka: KS ACANA ORZEŁ FUTSAL JELCZ-LASKOWICE – CLEAREX CHORZÓW 

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk


21:30 PGA Tour – Valero Texas Open, San Antonio, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


14:15 Polska Hokej Liga – finał: STUDIO 

Studio: Olga Rybicka (z Jastrzębia-Zdroju)
Reporter: Anna Kozińska

14:30 Polska Hokej Liga – finał: JKH GKS JASTRZĘBIE – COMARCH CRACOVIA 

Komentarz: Patryk Rokicki – Andrzej Tkacz (z Jastrzębia-Zdroju)


15:00 Grand Prix Miguel Indurain, Hiszpania: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player


01:00 NBA: TORONTO RAPTORS – GOLDEN STATE WARRIORS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Radosław Hyży

09:30 CBA – 52. kolejka: SHANGHAI SHARKS – BEIJING DUCKS 

Komentarz: Jakub Lipczik

12:00 Basketball Super League – 27. kolejka: PETKIM SPOR – TOFAŞ 

Komentarz: Jacek Łączyński

14:15 Basketball Super League – 27. kolejka: GAZIANTEP BASKETBOL – DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 

Komentarz: Radosław Spiak

20:20
Energa Basket Liga – play-off, 1/4 finału: LEGIA WARSZAWA – KING SZCZECIN 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

20:40 Liga ACB – 27. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – CASADEMONT ZARAGOZA 

Komentarz: Radosław Spiak

00:50 LNB Pro A – 27. kolejka: AS MONACO BASKET – ORLÉANS LOIRET BASKET 

Komentarz: Jacek Łączyński


11:55 Liga Europejska EHF – play-off, 1/4 finału: CS MINAUR BAIA MARE – HC DUNAREA BRAILA 


13:55 Liga Europejska EHF – play-off, 1/4 finału: HERNING IKAST HANDBOLD – HANDBALL CLUB LADA 


15:50 Liga Mistrzyń EHF – play-off, 1/4 finału: CSM BUCURESTI – CSKA MOSCOW 


17:50 Liga Mistrzyń EHF – play-off, 1/4 finału: BUDUCNOST – GYORI AUDI ETO KC 


17:45 Liga SEHA – 6. kolejka, grupa A: TATRAN PREŠOV – RK EUROFARM PELISTER 

Komentarz: Tomasz Górski

22:55 Liga SEHA – 6. kolejka, grupa B: HC MOTOR ZAPOROŻE – RK NEXE NAŠICE 

Komentarz: Tomasz Górski


16:00 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: KOBIETY W KATEGORII DO 45 KG 

Komentarz: Grzegorz Pajda

19:00 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: KOBIETY W KATEGORII DO 49 KG 

Komentarz: Grzegorz Pajda


08:00 Extreme E, Al-Ula, Arabia Saudyjska: KWALIFIKACJE 
*(również o 13:00)


14:45 PlusLiga – play-off, 1/2 finału: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – PGE SKRA BEŁCHATÓW 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski – Damian Dacewicz (z Kędzierzyna-Koźla)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Wiśniowski

17:30 PlusLiga – play-off, 1/2 finału: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA 
Polsat Sport HD
Komentarz: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga

20:30 PlusLiga – play-off, mecz o 5. miejsce: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – TREFL GDAŃSK 
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera – Maciej Jarosz


01:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 1/2 finału: ANDREY RUBLEV – HUBERT HURKACZ 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Dawid Olejniczak

19:00 WTA Tour 1000, Miami, USA – finał: ASHLEIGH BARTY – BIANCA ANDREESCU na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wiktorowski


12:25 Moto3 – Grand Prix Dohy: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:20 Moto2 – Grand Prix Dohy: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:15 MotoGP – Grand Prix Dohy: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:30 Moto3 – Grand Prix Dohy: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:55 Moto3 – Grand Prix Dohy: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

17:25 Moto2 – Grand Prix Dohy: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

17:50 Moto2 – Grand Prix Dohy: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

18:20 MotoGP – Grand Prix Dohy: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

19:00 MotoGP – Grand Prix Dohy: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

19:25 MotoGP – Grand Prix Dohy: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki