Sport w TV: sobota – 3 listopada 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: LEGIA WARSZAWA – GÓRNIK ZABRZE 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: LEGIA WARSZAWA – GÓRNIK ZABRZE


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

12:30
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Jerzy Brzęczek, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Robert Błoński

12:55 
La Liga Santander – 11. kolejka: CD LEGANES – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

12:55 
2. Bundesliga – 12. kolejka: MSV DUISBURG – SC PADERBORN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Marcin Gazda

13:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

13:25 
Premier League – 11. kolejka: BOURNEMOUTH AFC – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:55 
Serie A – 11. kolejka: INTER MEDIOLAN – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55
1.Liga – 14. kolejka: FC BANIK OSTRAVA – FC VICTORIA PILZNO na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

15:00 
Bundesliga – 10. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Adam Westfal, Filip Surma

15:20 
Bundesliga – 10. kolejka: VFL WOLFSBURG – BORUSSIA DORTMUND na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski

15:25 
Bundesliga – 10. kolejka: BAYERN MONACHIUM – SC FREIBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25 
Bundesliga – 10. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25
Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: CRACOVIA – MIEDŹ LEGNICA na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

15:55 
Premier League – 11. kolejka: WEST HAM UNITED FC – BURNLEY FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

16:10 La Liga Santander – 11. kolejka: REAL MADRYT – REAL VALLADOLID na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Lipiński

17:30 
Bundesliga – 10. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:30 
Fortuna 1. Liga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Nowego Sącza)
Reporter: Piotr Przybysz

17:40
Fortuna 1. Liga – 17. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – GKS JASTRZĘBIE na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Nowego Sącza)

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka:WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Wrocławia)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Mariusz Wróblewski

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Wrocławia)

17:55 
Serie A – 11. kolejka: ACF FIORENTINA – AS ROMA na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

18:25 
Premier League – 11. kolejka: ARSENAL FC – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

18:25
Bundesliga – 10. kolejka: HERTHA BSC – RB LEIPZIG na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

18:25 
La Liga Santander – 11. kolejka: VALENCIA CF – GIRONA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:10 
Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Daria Kabała-Malarz

20:25
Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: LEGIA WARSZAWA – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)

20:25
Serie A – 11. kolejka: JUVENTUS FC – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

20:30 
La Liga Santander – 11. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 
La Liga Santander – 11. kolejka: RAYO VALLECANO – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

20:40
Eredivisie – 11. kolejka: AFC AJAX – WILLEM II na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

20:40
Premier League – 11. kolejka: WOLVERHAMPTON WOLVES FC – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Maciej Murawski

22:45 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla


23:00 
Eredivisie – 11. kolejka: PSV EINDHOVEN – VITESSE 
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

23:30 
Magazyn BUNDESLIGA+ 


05:00 BWF World Tour – Macao Open 2018: PÓŁFINAŁY na żywo
*(do 11:00)
Ipla


21:55 Gala Boksu, Glasgow, Wielka Brytania: RYAN BURNETT – NONITO DONAIRE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło


13:30 Blast Pro Series, Kopenhaga, Dania: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


20:00 Futsal Ekstraklasa – 6. kolejka: CLEAREX CHORZÓW – MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK na żywo


10:00 
PGA European Tour – Turkish Airlines Open, Antalya, Turcja: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

12:30 
PGA European Tour – Turkish Airlines Open, Antalya, Turcja: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:30 
PGA Tour – Shriners Hospitals for Children Open, Las Vegas, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


19:00 NHL: BUFFALO SABRES – OTTAWA SENATORS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Michał Ruszel


03:30 NBA: GOLDEN STATE WARRIORS – MINNESOTA TIMBERWOLVES na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

12:30 
Energa Basket Liga – 5. kolejka: ARKA GDYNIA – MKS DĄBROWA GÓRNICZA na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:30 
Tahincioglu Basketball Super League – 5. kolejka: GALATASARAY – PINAR KARSIYAKA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

18:00 
easyCredit BBL – 6. kolejka: ALBA BERLIN – BG GOTTINGEN na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

18:00 
NBA: PHILADELPHIA 76ERS – DETROIT PISTONS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas

20:15 
Lega A – 5. kolejka: SIDIGAS AVELLINO – DOLOMITI ENERGIA TRENTO na żywo
Eurosport Player


11:45 Grand Prix, Helsinki, Finlandia: SOLIŚCI – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Ipla

13:15 
Grand Prix, Helsinki, Finlandia: PARY – PROGRAM DOWOLNY na żywo
Ipla

16:30 
Grand Prix, Helsinki, Finlandia: SOLISTKI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
Ipla

18:45 
Grand Prix, Helsinki, Finlandia: TANIEC DOWOLNY na żywo
Ipla


17:30 Liga Mistrzów EHF – grupa D: STUDIO na żywo

Studio: Bartek Ignacik – Sławomir Szmal (z Płocka)
Reporter: Łukasz Lasia

17:55 
Liga Mistrzów EHF – grupa D: ORLEN WISŁA PŁOCK – DINAMO BUKARESZT na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (z Płocka)
Komentarz w Eleven Sports 2: 
Michał Wszołek – Michał Świrkula

23:00 
Liga Mistrzów EHF – grupa A: TELEKOM VESZPREM – RHEIN NECKAR LOWEN

Komentarz: Szymon Ratajczak – Grzegorz Tkaczyk


10:30 
Mistrzostwa Świata, Aszchabad, Turkmenistan: KOBIETY DO 49 KG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

13:30 
Mistrzostwa Świata, Aszchabad, Turkmenistan: MĘŻCZYŹNI DO 61 KG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

16:00 
Mistrzostwa Świata, Aszchabad, Turkmenistan: KOBIETY DO 55 KG na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki


15:40 Mecz Testowy: WALIA – SZKOCJA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy

18:00 Rugby Europe Trophy: POLSKA – LITWA na żywo
*(w Polsat Sport Extra po zakończeniu meczu tenisowego)
Ipla


20:25 Serie A1 – 2. kolejka: SAUGELLA TEAM MONZA – IMOCO VOLLEY CONEGLIANO na żywo

Komentarz: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek


14:45 PlusLiga – 5. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
PlusLiga – 5. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – MKS BĘDZIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:00 
PlusLiga – 5. kolejka: CUPRUM LUBIN – STOCZNIA SZCZECIN na żywo
Polsat Sport HD
Ipla


06:55 International Championship, Daqing, Chiny: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:25 
International Championship, Daqing, Chiny: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:30 Puchar Świata, Modena, Włochy: BIG AIR na żywo
*(o 22:30  w Polsat Sport Extra)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


06:30 WTA Elite Trophy, Zhuhai, Chiny – 1/2 Finału Debla: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: Sylwester Sikora

08:00 
WTA Elite Trophy, Zhuhai, Chiny – 1/2 Finału Debla: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: Sylwester Sikora

09:30 
WTA Elite Trophy, Zhuhai, Chiny – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: Marek Furjan

12:00 
WTA Elite Trophy, Zhuhai, Chiny – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: Marek Furjan

14:00 
ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

16:00 
ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla


22:00 Breeders’ Cup, Louisville, USA: WYŚCIGI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:00 
Moto3 – Grand Prix Malezji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

02:55 
MotoGP – Grand Prix Malezji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

03:55 
Moto2 – Grand Prix Malezji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

05:35 
Moto3 – Grand Prix Malezji: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

06:30 
Moto2 – Grand Prix Malezji: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

07:30 
MotoGP – Grand Prix Malezji: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

08:10 
MotoGP – Grand Prix Malezji: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

08:35 
MotoGP – Grand Prix Malezji: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

inne
15:30 Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także o 18:05)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAMna żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORTna żywo


20:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 Magazyn SPORT na żywo


22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 Magazyn SPORT NEWS+
CANAL+ Sport HD


23:55 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam