Sport w TV: sobota – 3 października 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 (pt/sob) Major League Soccer – 31. kolejka: DC UNITED – NEW […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:55 (pt/sob) Major League Soccer – 31. kolejka: DC UNITED – NEW YORK CITY FC na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Kotleszka

12:00 
Liga Mistrzów UEFA, grupa E: BAYERN MONACHIUM – DINAMO ZAGRZEB premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

13:25 Sky Bet Championship – 10. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS FC – HUDDERSFIELD TOWN FC na żywo
Eleven

13:25
Premier Liga – 11. kolejka: MORDOVIA SARAŃSK – SPARTAK MOSKWA na żywo
Rossiya 2

13:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Rafał Nahorny, Kazimierz Węgrzyn

13:40
Premier League – 8. kolejka: CRYSTAL PALACE  – WEST BROMWICH ALBION na żywo

CANAL+ Sport HDCanal+ Sport OnlineIdman TV
Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:00
3.Liga – 12. kolejka: HANSA ROSTOCK – DYNAMO DRESDEN na żywo
MDR

14:00 
3.Liga – 12. kolejka: HALLE – ERZGEBIRGE AUE  na żywo
NDR HD

14:10 Magazyn BAYERN TV premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl


14:30
 PTT 1. Lig – 7. kolejka: KARSIYAKA – ALANYASPOR na żywo
TRT Avaz

14:30
 PTT 1. Lig – 7. kolejka: YENI MALATYASPOR – GOZTEPE na żywo
TRT 3 Spor

15:10 Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Mielca)
Reporterzy: Filip Surma, Michał Wodziński


15:15 Bundesliga – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HD

15:25 Ekstraklasa – 11. kolejka: TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Mielca)
Reporterzy: Filip Surma, Michał Wodziński


15:25 Bundesliga – 8. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – VFL WOLFSBURG na żywo
Eurosport 2 HD

15:45 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Przemysław Rudzki, Kazimierz Węgrzyn

15:55 Premier League – 8. kolejka: MANCHESTER CITY – NEWCASTLE UNITED na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:55
Premier Liga – 11. kolejka: ZENIT SANKT PETERSBURG – FK ROSTÓW na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marek Kleitz

15:55 Liga BBVA – 7. kolejka: SEVILLA FC – FC BARCELONA na żywo

ElevenDuhok TVIdman TV
Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała


17:25 Ligue 1 – 9. kolejka: OLYMPIQUE LYON – STADE REIMS na żywo
Eleven SportsTV5 Monde Maghreb Orient
Komentarz w Eleven Sports: Mateusz Święcicki – Stefan Białas


17:55 Ekstraklasa – 11. kolejka: KORONA KIELCE – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Kielc)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński


17:55 
Liga Mistrzów UEFA, grupa F: FC BARCELONA – BAYER 04 LEVERKUSEN premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

17:55
Serie A – 7. kolejka: CARPI FC 1909 – AC TORINO na żywo
Eleven

Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

18:00 
PTT 1. Lig – 7. kolejka: SAMSUNSPOR – GAZIANTEP BB na żywo
TRT 3 Spor

18:15
Synot Liga – 9. kolejka: FASTAV ZLIN – FK BAUMIT JABLONEC na żywo
ČT Sport

18:15
Wales Premier League – 8. kolejka: HAVERFORDWEST – CARMARTHEN na żywo
S4C

18:25 Premier League – 8. kolejka: CHELSEA FC – SOUTHAMPTON FC na żywo

CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport OnlineAzTV
Komentarz w Canal+ Sport 2: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

18:25 Pari-Match League – 10. kolejka: METALURG ZAPOROŻE – OLIMPIK DONETSK na żywo
2+2

19:30
Primeira Liga – 7. kolejka: ACADEMICA COIMBRA – MARITIMO na żywo
Sportklub


20:00
 Magazyn: GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Piotr Salak – Kazimierz Węgrzyn

20:05 Ekstraklasa – 11. kolejka: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Krzysztof Marciniak (z Gliwic)
Reporter: Adam Westfal
 
20:25 Ekstraklasa – 10. kolejka: PIAST GLIWICE – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Laboga – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporter: Adam Westfal


20:25
Liga BBVA – 7. kolejka: RCD ESPANYOL – SPORTING GIJON na żywo
ElevenIdman TV
Komentarz w Eleven: Michał Mitrut – Marcin Gazda

20:35 Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

20:40 Serie A – 7. kolejka: CHIEVO WERONA – HELLAS WERONA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

21:45
 
Primeira Liga – 7. kolejka: RIO AVE – BOAVISTA PORTO na żywo
Sportklub


22:30 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Rafał Dębiński

22:25
Liga BBVA – 7. kolejka: MALAGA CF – REAL SOCIEDAD na żywo
Eleven

Komentarz: Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski

22:55
Major League Soccer – 31. kolejka: TORONTO FC – PHILADELPHIA UNION na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Lach

23:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE + premiera.200
CANAL+ Sport HD

boks
21:00 Gala, Rzym, Włochy: MANUEL LANCIA – JEAN PIERRE BAUWENS na żywo
Fightklub

futbol australijski
06:25 Liga Futbolu Australijskiego – Finał: HAWTHORN HAWKS – WEST COAST EAGLES na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Witold Cebulewski, Jędrzej Stęszewski

golf
14:00
PGA European Tour – Alfred Dunhill Links Championship: III RUNDA na żywo
nc+ Sport 38
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

judo
14:00 Grand Prix, Tashkent, Uzbekistan: DZIEŃ 3 na żywo
Fightklub

kajakarstwo ekstremalne
14:00 Mistrzostwa Świata, Ötztal, Austria: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HD

koszykówka mężczyzn
12:00 Superpuchar Hiszpanii – 1/2 Finału: UNICAJA – REAL MADRYT premiera.200
Sportklub

18:00
 Superpuchar Hiszpanii: KONKURSÓW RZUTÓW ZA 3 PUNKTY premiera.200
Sportklub

20:30 Beko BBL – 1. kolejka: MITTELDEUTSCHER BC – PHOENIX HAGEN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć

piłka ręczna mężczyzn
15:55 EHF Liga Mistrzów – grupa A: RK CELJE PIVOVARNA LAKO – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ HD
Eleven Sports
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Michał Matysik
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek

17:25
EHF Liga Mistrzów – grupa A: THW KIEL – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Jarosław Cieślikowski

23:45
Liga ASOBAL – 5. kolejka: HELVETIA ANAITASUNA – BADA HUESCA premiera.200
Sportklub

rajdy samochodowe
14:20 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Francji: SKRÓT DNIA 1 premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

23:10
Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Francji: SKRÓT DNIA 2 premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

rugby
15:30 Puchar Świata, Milton Keynes, Wlk. Brytania – grupa B: SAMOA – JAPONIA na żywo
Polsat Sport Extra HDITV HDUTVSTV
Komentarz w Polsat Sport Extra: Robert Małolepszy – Krzysztof Serafin

17:45 
Puchar Świata, Newcastle Upon Tyne, Wlk. Brytania – grupa B: RPA – SZKOCJA na żywo
Polsat Sport Extra HDEurosport DEITV HDUTVSTVTF 1 HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Mariusz Liedel – Krzysztof Serafin

21:00 
Puchar Świata, Londyn, Wlk. Brytania – grupa A: ANGLIA – AUSTRALIA na żywo
Polsat Sport Extra HDEurosport DEITV HDUTVSTVČT SportTF 1 HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Przemysław Iwańczyk – Mariusz Liedel

siatkówka kobiet
15:30
Mistrzostwa Europy – 1/2 Finału: HOLANDIA – TURCJA na-żywo

polsat-sport-hd.120Rai sport 1Sport 1 Germany
Komentarz w Polsat Sport: Krzysztof Wanio – Tomasz Wójtowicz

18:30
Mistrzostwa Europy – 1/2 Finału: ROSJA – SERBIA na-żywo
polsat-sport-hd.120 Rai sport 1Rossiya 2
Komentarz w Polsat Sport: Marek Magiera – Ireneusz Mazur

sporty ekstremalne
17:00
 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Orange sport

tenis
09:00 WTA Tour, Wuhan, Chiny – Finał: VENUS WILLIAMS – GARBINE MUGURUZA na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plSupertennis HD
Komentarz w TVP: Michał Lewandowski

20:10
Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Muras

wyścigi motocyklowe
14:55 Mistrzostwa Świata superbike, Magny-Cours, Francja: SUPERPOLE na-żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Sławomir Szymczak

wyścigi samochodowe
14:50 Formuła 3, Euroformula Open: I WYŚCIG na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Maurycy Kochański – Artur Janosz

żużel
18:40
Speedway Grand Prix: STUDIO na-żywo
CANAL+ HD
Studio: Gabriel Waliszko (z Torunia)
Reporterzy: Łukasz Benz, Michał Łopaciński

19:00
 Speedway Grand Prix, Toruń, Polska: ZAWODY na-żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Piotr Olkowicz (z Torunia)
Reporterzy: Łukasz Benz, Michał Łopaciński

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Sebastian Muraszewski, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA