Sport w TV: sobota – 3 sierpnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Turniej kwalifikacyjny do IO 2020 w Siatkówce Kobiet, Wrocław – grupa A: POLSKA – TAJLANDIA 11:50 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 2. Bundesliga – 2. kolejka: KARLSRUHER SC […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Turniej kwalifikacyjny do IO 2020 w Siatkówce Kobiet, Wrocław – grupa A: POLSKA – TAJLANDIA


11:50 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:55 2. Bundesliga – 2. kolejka: KARLSRUHER SC – SG DYNAMO DREZNO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

15:25 2. Bundesliga – 2. kolejka: HANNOVER 96 – SSV JAHN REGENSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

17:00
Mecz Towarzyski: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – CHELSEA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach

17:10 PKO Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Wojciech Jagoda (z Bełchatowa)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Maciej Klimek

17:25 PKO Ekstraklasa – 3. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Wojciech Jagoda (z Bełchatowa)

18:20 
International Champions Cup: MANCHESTER UNITED FC – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek

18:25 
Eredivisie – 1. kolejka: SBV VITESSE – AFC AJAX na żywo
*(4 sierpnia o 00:50  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

19:25 
1. Liga – 4. kolejka: BOHEMIANS PRAGA 1905 – FC VIKTORIA PILZNO na żywo
*(4 sierpnia o 06:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

19:30 
Superpuchar Niemiec: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk (z Dortmundu)

19:40 
PKO Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Kazimierz Węgrzyn (z Łodzi)
Reporterzy: Piotr Laboga, Michał Wodziński

19:45 
Fortuna 1. Liga – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Jastrzębia-Zdrój)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

19:55 PKO Ekstraklasa – 3. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Kazimierz Węgrzyn (z Łodzi)

19:55 
Fortuna 1. Liga – 2. kolejka: GKS 1962 JASTRZĘBIE – GKS TYCHY na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Jastrzębia-Zdrój)

20:20 
Superpuchar Niemiec: BORUSSIA DORTMUND – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak (z Dortmundu)

20:40
Eredivisie – 1. kolejka: FC TWENTE – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

22:00 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski

22:50 
Superpuchar Niemiec: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk (z Dortmundu)

22:50 Major League Soccer: ATLANTA UNITED FC – LA GALAXY na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński


13:00 Mistrzostwa Świata eFIFA, Londyn, Wielka Brytania: FAZA PUCHAROWA 
sport.tvp.pl


20:00 
PGA Tour – Wyndham Championship, Greensboro, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


21:00 
Global Champions Tour, Londyn, Wielka Brytania: ZAWODY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Marek Szewczyk


12:30 Clasica San Sebastian, Hiszpania: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:45 Tour de Pologne, Polska: ETAP 1 – START na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski

15:30 Clasica San Sebastian, Hiszpania: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:50 Tour de Pologne, Polska: STUDIO na żywo
*(od 16:05 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski
Reporterzy: Sebastian Szczęsny, Bogusław Solecki, Sebastian Parfjanowicz

16:05 Tour de Pologne, Polska: ETAP 1 na żywo
*(od 16:10 do 17:00 i od 17:30 również w TVP 1 HD, od 17:30 także w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut – Dariusz Baranowski
Reporterzy w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński, Rafał Sak


18:00 RideLondon, Wielka Brytania: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport PlayerIpla


16:50 Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2020, Wrocław – grupa A: SERBIA – PORTORYKO na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz (z Wrocławia)

19:30 Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2020, Wrocław – grupa A: STUDIO na żywo
*(od 20:00 również w TVP 2 HD i w Polsat Sport HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plPolsat Sport HDIpla
Studio w TVP: Piotr Dębowski (z Wrocławia)
Studio w Polsacie Sport: Krzysztof Wanio – Małgorzata Glinka, Joanna Kaczor, Łukasz Kadziewicz, Ireneusz Mazur
Reporterzy w TVP: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski
Reporter w Polsacie Sport: Bożena Pieczko

20:20 Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2020, Wrocław – grupa A: POLSKA – TAJLANDIA na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz (z Wrocławia)
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Natalia Bamber-Laskowska 
(z Wrocławia)

22:30 Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2020, Wrocław – grupa A: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Krzysztof Wanio – Małgorzata Glinka, Joanna Kaczor, Łukasz Kadziewicz, Ireneusz Mazur
Studio w TVP: Piotr Dębowski (z Wrocławia)
Reporter w Polsacie Sport: Bożena Pieczko
Reporterzy w TVP: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski


11:00 Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Krzysztof Wanio – Małgorzata Glinka, Joanna Kaczor, Łukasz Kadziewicz, Ireneusz Mazur
Reporter: Marcin Lepa

12:00 Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: SERBIA – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Krakowa)

14:00 Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Krzysztof Wanio – Małgorzata Glinka, Joanna Kaczor, Łukasz Kadziewicz, Ireneusz Mazur
Reporter: Marcin Lepa

15:00 Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: POLSKA – FINLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Krakowa)

17:00 Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Krzysztof Wanio – Małgorzata Glinka, Joanna Kaczor, Łukasz Kadziewicz, Ireneusz Mazur
Reporter: Marcin Lepa


19:00 UFC Fight Night ESPN 5, New Jersey: COLBY COVINGTON – ROBBIE LAWLER na żywo
Ipla


01:00 WTA Tour, San Jose, USA – 1/4 finału: DONNA VEKIC – KRISTIE AHN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

01:00 ATP World Tour 500, Waszyngton, USA – 1/4 finału: STEFANOS TSITSIPAS – BENOIT PAIRE na żywo
Polsat Sport HDIpla

01:00 
WTA Tour, Waszyngton, USA – 1/4 finału: CAMILA GIORGI – ZARINA DIYAS 
sport.tvp.pl

03:00 ATP World Tour 500, Waszyngton, USA – 1/4 finału: NORBERT GOMBOS – NICK KYRGIOS na żywo
Polsat Sport HDIpla

04:00 WTA Tour, San Jose, USA – 1/4 finału: AMANDA ANISIMOVA – SAISAI ZHENG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski

11:00
ATP Challenger, Sopot – 1/2 finału: STEFANO TRAVAGLIA – TRISTAN LAMASINE na żywo
Ipla

13:00 ATP Challenger, Sopot – 1/2 finału: ASLAN KARATSEV – FILIP HORANSKY na żywo
Ipla

15:00 ATP Challenger, Sopot – 1/2 finału debla: BEGEMANN/MERGEA – BORTOLOTTI/O’CONNELL na żywo
Ipla

16:30 ATP Challenger, Sopot – 1/2 finału debla: DRZEWIECKI/KOWALCZYK – GAKHOV/KARATSEV na żywo
Ipla

19:00 
WTA Tour, Waszyngton, USA – 1/2 finału: JESSICA PEGULA – ANNA KALINSKAYA 
sport.tvp.pl

21:00 
WTA Tour, Waszyngton, USA – 1/2 finału: CAMILA GIORGI – CATHERINE MCNALLY
sport.tvp.pl

23:00 WTA Tour, San Jose, USA – 1/2 finału: MARIA SAKKARI – SAISAI ZHENG na żywo
*(od 23:15 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski – Dawid Celt


09:00 Moto3 – Grand Prix Czech: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Czech: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Czech: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

11:10 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Thruxton: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

12:35 Moto3 – Grand Prix Czech: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:00 
Moto3 – Grand Prix Czech: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:30 
MotoGP – Grand Prix Czech: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Czech: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:35 
MotoGP – Grand Prix Czech: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:05 Moto2 – Grand Prix Czech: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:30 Moto2 – Grand Prix Czech: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

16:55 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Thruxton: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eurosport Player

20:00 AMA Motocross, Millville, USA: ZAWODY 

Komentarz: Sławomir Szymczak


09:00 Formuła 3 – Grand Prix Węgier: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla
Komentarz: Krystian Sobierajski

10:10
 Formuła 2 – Grand Prix Węgier: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla
Komentarz: Krystian Sobierajski

11:30 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Aldona Marciniak – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński (z Warszawy)
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica (z Hungaroringu)


11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Węgier: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół

13:10 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Aldona Marciniak – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Aldona Marciniak – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński (z Warszawy)
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica (z Hungaroringu)


14:55 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół

16:15 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Aldona Marciniak – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński


22:30 Formuła 3 – Grand Prix Węgier: WYŚCIG 1
Ipla
Komentarz: Krystian Sobierajski


23:15 Porsche Supercup, Budapeszt, Węgry: SESJA KWALIFIKACYJNA
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk


16:15 
Nice 1. Liga Żużlowa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla


16:30 
Nice 1. Liga Żużlowa – 14. kolejka: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – CAR GWARANT START GNIEZNO na żywo
Ipla

18:30 
FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, Wrocław: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Marcin Majewski – Piotr Świderski, Grzegorz Zengota (z Wrocławia)
Reporter: Michał Łopaciński

19:00 
FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, Wrocław: ZAWODY na żywo
Eurosport Player
Komentarz w Canal+: Tomasz Dryła (z Wrocławia)

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30  
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:15 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki