Sport w TV: sobota – 31 października 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 12:25 Premier Liga – 14. kolejka: CSKA MOSKWA – UFA  Komentarz: Marek […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
12:25 Premier Liga – 14. kolejka: CSKA MOSKWA – UFA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Kleitz

12:30 Scottish Premiership – 13. kolejka: CELTIC FC – FC ABERDEEN na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut


13:25 
Sky BET Championship – 14. kolejka: BIRMINGHAM CITY – WOLVERHAMPTON WANDERERS na-żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Grzywacz


13:40 Premier League – 11. kolejka: CHELSEA FC – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:50 1. Liga – 15. kolejka: ZAWISZA BYDGOSZCZ – WISŁA PŁOCK na-żywo

Polsat Sport HD
Komentarz: Marcin Feddek – Jacek Ziober (z Bydgoszczy)
Reporter: Leszek Bartnicki


15:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Krzysztof Przytuła

15:25 
Ekstraklasa – 14. kolejka: PIAST GLIWICE – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal


15:25
Bundesliga – 11. kolejka: WERDER BREMA – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Eurosport 2 HD

15:55
Liga BBVA – 10. kolejka: REAL MADRYT – UD LAS PALMAS na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

15:55 
Premier League – 11. kolejka: SWANSEA FC – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:10
Primeira Liga – 9. kolejka: SC BRAGA  – BELENENSES na żywo
Sportklub

17:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Krzysztof Przytuła

17:55 
Ekstraklasa – 14. kolejka: LECHIA GDAŃSK – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Maciej Murawski (z Gdańska)
Reporterzy: Krzysztof Marciniak, Filip Adamus


17:55
Serie A – 11. kolejka: JUVENTUS FC – TORINO FC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

18:10 
Liga BBVA – 10. kolejka: VILLARREAL CF – SEVILLA FC na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:25 
Bundesliga – 11. kolejka: VFL WOLFSBURG – BAYER LEVERKUSEN na żywo
Eurosport 2 HD

19:25 
Primeira Liga – 9. kolejka: UD MADEIRA  – FC PORTO na żywo
Sportklub

20:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Krzysztof Przytuła

20:25 Liga BBVA – 10. kolejka: GETAFE CF – FC BARCELONA na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:25 Ekstraklasa – 14. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski (z Wrocławia)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski


20:40 
Serie A – 11. kolejka: INTER MEDIOLAN – AS ROMA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Dumanowski

21:40 
Primeira Liga – 9. kolejka: SPORTING CP –  ESTORIL na żywo
Sportklub

22:00
Eredivisie – 11. kolejka: AFC AJAX – RODA JC premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski

22:15
 Liga BBVA – 10. kolejka: REAL SOCIEDAD – CELTA VIGO na żywo
Eleven

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński

22:45
Liga BBVA – 10. kolejka: VALENCIA CF – LEVANTE UD premiera.200
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski

boks
02:00 Gala, Orlando, USA: TONY THOMPSON – MALIK SCOTT na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

e-sport
12:00 League of Legends Championship Series 2015: FINAŁ na-żywo
Polsat Sport News

golf
12:45
PGA European Tour – Turkish Airlines Open by the Ministry of Youth and Sport: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

jeździectwo
22:00 Breeders’ Cup, Keeneland, USA: WYŚCIG na żywo
Eurosport HD

judo
14:00 Grand Prix, Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie: DZIEŃ 3 na żywo
Fightklub

koszykówka mężczyzn
19:15 Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub


19:50 Tauron Basket Liga – 4. kolejka: PGE TURÓW ZGORZELEC – ROSA RADOM na żywo
Polsat Sport News

łyżwiarstwo figurowe
21:00 Grand Prix – Skate Canada: TAŃCE DOWOLNE na żywo
Eurosport 2 HD

23:00 
Grand Prix – Skate Canada: PARY – PROGRAM DOWOLNY na żywo
Eurosport 2 HD

piłka ręczna mężczyzn
17:00 PGNiG Superliga: STUDIO na-żywo
Polsat Sport HD

17:30 PGNiG Superliga – 11. kolejka: VIVE TAURON KIELCE – ORLEN WISŁA PŁOCK na-żywo
Polsat Sport HD

19:30 
PGNiG Superliga: STUDIO na-żywo
Polsat Sport HD

23:45
Liga ASOBAL – 9. kolejka: FC BARCELONA LASSA – FERTIBERIA PUERTO SAGUNTO premiera.200
Sportklub

rugby
17:00
Puchar Świata, Londyn, Wlk. Brytania – Finał: NOWA ZELANDIA – AUSTRALIA na-żywo
Polsat Sport News

siatkówka kobiet
20:00 OrlenLiga – 4. kolejka: CHEMIK POLICE – IMPEL WROCŁAW na-żywo
Polsat Sport HD

siatkówka mężczyzn
00:30 Klubowe Mistrzostwa Świata, Betim, Brazylia – półfinał: ??? – ??? na-żywo
Polsat Sport HD

14:45
Plus Liga – 1. kolejka: MKS BĘDZIN – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na-żywo
Polsat Sport HD

22:30 
Klubowe Mistrzostwa Świata, Betim, Brazylia – finał: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport HD

snooker
07:30 International Championship, Daqing, Chiny – półfinał: ??? – ??? na-żywo
Eurosport HD

12:30 International Championship, Daqing, Chiny – półfinał: ??? – ??? na-żywo
Eurosport HD

tenis
08:00 WTA Finals, Singapur – 1/2 Finału: GARBIÑE MUGURUZA – AGNIESZKA RADWAŃSKA  na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

11:30
WTA Finals, Singapur – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

22:00
ATP World Tour, Basel, Szwajcaria – 1/2 Finału: RAFAEL NADAL – RICHARD GASQUET  premiera.200
Polsat Sport News

23:55 
ATP World Tour, Basel, Szwajcaria – 1/2 Finału: ROGER FEDERER – JACK SOCK  premiera.200
Polsat Sport News

wyścigi samochodowe
17:00
Formuła 1, Grand Prix Meksyku: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HD

18:10
Euroformuła Open, Barcelona, Hiszpania: WYŚCIG I premiera.200
Polsat Sport Extra HD


19:00 
Formuła 1, Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo
Polsat Sport Extra HD

20:00 Formuła 1, Grand Prix Meksyku: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport Extra HD

21:00 
Formuła 1, Grand Prix Meksyku:
STUDIO na żywo
Polsat Sport Extra HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA