Sport w TV: sobota – 31 sierpnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata w Koszykówce Mężczyzn, Pekin, Chiny – grupa A: POLSKA – WENEZUELA 12:25 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Glamowski, Adrian […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata w Koszykówce Mężczyzn, Pekin, Chiny – grupa A: POLSKA – WENEZUELA


12:25 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Glamowski, Adrian Olek

12:55 
2. Bundesliga – 5. kolejka: SG DYNAMO DREZNO – FC SANKT PAULI na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Mateusz Majak

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 4. kolejka: SOUTHAMPTON FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

13:25 Championship – 6. kolejka: BRISTOL CITY – MIDDLESBROUGH FC na żywo

Komentarz: Michał Mitrut

14:40 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Piotr Domagała

14:55 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: WISŁA PŁOCK – ŁKS ŁÓDŹ 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)

15:25 Bundesliga – 3. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – 1. FSV MAINZ 05 na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:25
Bundesliga – 3. kolejka: FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – HERTHA BSC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Urban

15:25 Bundesliga – 3. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:55
Premier League – 4. kolejka: MANCHESTER CITY FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Michał Gutka

16:55 LaLiga – 3. kolejka: CA OSASUNA – FC BARCELONA na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

17:00 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński (z Gliwic)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Tomasz Lipiński

17:00 
PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow
Reporter: Kacper Tomczyk

17:15
Fortuna 1. Liga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Radomia)
Reporter: Tomasz Lach

17:15 
Serie A – 2. kolejka: STUDIO na żywo


17:25
PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: PIAST GLIWICE – LECHIA GDAŃSK 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Marcin Baszczyński (z Gliwic)
Komentarz w TVP Sport: Michał Zawacki – Andrzej Strejlau (z Gliwic)

17:25 Fortuna 1. Liga – 7. kolejka: RADOMIAK RADOM – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Radomia)

17:55 Serie A – 2. kolejka: AC MILAN – BRESCIA CALCIO na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński (z Mediolanu)

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:20 
Bundesliga – 3. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała

18:25 Premier League – 4. kolejka: BURNLEY FC – LIVERPOOL FC na żywo
*(o 22:00  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

18:55 LaLiga – 3. kolejka: UD LEVANTE – REAL VALLADOLID na żywo

Komentarz: Edward Durda – Wojciech Jagoda

18:55 LaLiga – 3. kolejka: GETAFE CF – CD ALAVES na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

19:40 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht

19:40 
Eredivisie – 5. kolejka: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Marcin Feddek

19:55 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: WISŁA KRAKÓW – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

20:00 Serie A – 2. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk (z Turynu)

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

20:40 Serie A – 2. kolejka: JUVENTUS FC – SSC NAPOLI na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak (z Turynu)

20:55 LaLiga – 3. kolejka: REAL BETIS BALOMPIE – CD LEGANES na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Maciej Murawski

22:45
Magazyn ELEVEN GOL na żywo

Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:45
Magazyn BUNDESLIGA+ 


19:00 Gala Boksu, Kałuszyn: MATEUSZ CIELEPAŁA – JACEK CHRUŚLICKI na żywo
*(od 20:00 również w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD

21:35 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Bogusław Solecki

21:45 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: CHARLIE EDWARDS – JULIO MARTINEZ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło

22:50 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: HUGHIE FURY – ALEKSANDR POWIETKIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło

23:50 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: WASYL ŁOMACZENKO – LUKE CAMPBELL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło


12:30 PGA European Tour – Omega European Masters, Crans Montana, Szwajcaria: III RUNDA 

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

17:15 
PGA European Tour – Omega European Masters, Crans Montana, Szwajcaria: III RUNDA

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 PGA Tour – Korn Ferry Tour Championship, Newburgh, USA: II RUNDA 
Ipla


20:30 Liga Mistrzów – 2. kolejka, grupa C: BELFAST GIANTS – AUGSBURGER PANTHERS 
Ipla


10:30 Mistrzostwa Europy FEI, Rotterdam, Holandia: WKKW – CROSS 
*(o 15:55  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Jarosław Idzi


12:00 Mistrzostwa Świata, Tokio, Japonia: DZIEŃ 7 – FINAŁY 
*(1 września o 01:05  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Bogusław Solecki


12:00 Puchar Świata, Markkleeberg, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla


18:00 Mistrzostwa Świata, Mont-Sainte-Anne, Kanada: CROSS KOBIET na żywo
*(o 20:05  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plEurosport PlayerTVP Sport HD
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski

20:30 Mistrzostwa Świata, Mont-Sainte-Anne, Kanada: CROSS MĘŻCZYZN na żywo
*(1 września o 04:00  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plEurosport PlayerTVP Sport HD
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski


10:00 Tour of Almaty, Kazachstan: ETAP 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:00 
Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 8 


16:00
Deutschland Tour, Niemcy: ETAP 3 
Eurosport PlayerIpla

17:45 
Magazyn VUELTA EXTRA 


09:05 Mistrzostwa Świata, Pekin, Chiny – grupa A: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński – Marcin Gortat, Cezary Trybański
Reporterzy: Szymon Borczuch, Bartłomiej Kołodziejski-Smagała, Natalia Bąk

09:50 
Mistrzostwa Świata, Pekin, Chiny – grupa A: POLSKA – WENEZUELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński – Rafał Darżynkiewicz (z Pekinu)

13:50 
Mistrzostwa Świata, Pekin, Chiny – grupa A: WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ – CHINY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński – Rafał Darżynkiewicz (z Pekinu)


15:10 Mecz Towarzyski: WALIA – IRLANDIA na żywo


12:00 Mistrzostwa Polski, Toruń: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo


16:45 Mistrzostwa Polski, Toruń: MECZ O 3. MIEJSCE na żywo


17:45 Mistrzostwa Polski, Toruń: MECZ FINAŁOWY na żywo


10:00 Mistrzostwa Polski, Toruń: MECZ FAZY GRUPOWEJ na żywo


14:00 
Mistrzostwa Polski, Toruń: MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY na żywo


12:00 UFC Fight Night, Shenzhen, Chiny: JESSICA ANDRADE – WEILI ZHANG na żywo
Polsat Sport HD


01:00 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo


01:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

01:15 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo


03:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo


03:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:50 US Open, Nowy Jork, USA: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport Player

18:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

18:05 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo


19:00 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo


19:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:00 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo


21:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:15 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo


23:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo


23:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla


14:05 ITU World Triathlon Series, Lozanna, Szwajcaria: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

16:50 ITU World Triathlon Series, Lozanna, Szwajcaria: WYŚCIG KOBIET na żywo
Ipla


13:15 Mistrzostwa Świata, Ottensheim, Austria: FINAŁY na żywo
*(do 13:50 i od 14:40 do 14:55 w TVP Sport HD)

sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Marendziak – Marek Kolbowicz


21:00 AMA Motocross, Mechanicsville, USA: ZAWODY 

Komentarz: Sławomir Szymczak


10:35 Formuła 3 – Grand Prix Belgii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla

11:30 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Aldona Marciniak – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica (z Spa-Francorchamps)


11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół

12:45 
FIA World Endurance Championship – 4 Hours of Silverstone: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eurosport Player

13:10 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Aldona Marciniak – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

13:25
Porsche Supercup, Stavelot, Belgia: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Aldona Marciniak – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica (z Spa-Francorchamps)


14:20 
Blancpain GT World Challenge Europe, Nürburgring, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


14:55 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół

16:15 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Aldona Marciniak – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

19:00 Formuła 2 – Grand Prix Belgii: WYŚCIG 1
Ipla


18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Niemiec, Teterow: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Piotr Świderski (z Teterowa)
Reporter: Łukasz Benz

19:00 
FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Niemiec, Teterow: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Teterowa)

inne
18:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:25 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


21:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:15 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki