Sport w TV: sobota – 4 sierpnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: LEGIA WARSZAWA – LECHIA GDAŃSK 12:55 2.Bundesliga – 1. kolejka: VFL BOCHUM – 1 FC. KOELN  Komentarz: Piotr Dumanowski – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: LEGIA WARSZAWA – LECHIA GDAŃSK


12:55 2.Bundesliga – 1. kolejka: VFL BOCHUM – 1 FC. KOELN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:00 Magazyn F2 I WIELKI FUTBOL premiera.200


15:25 2.Bundesliga – 1. kolejka: SVV JAHN REGENSBURG – FC INGOLSTADT 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

15:30 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: WISŁA PŁOCK – KORONA KIELCE premiera.200

Komentarz: Marcin Rosłoń – Wojciech Jagoda
Reporter: Filip Surma

15:55 
Championship – 1. kolejka: IPSWICH TOWN FC – BLACKBURN ROVERS na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:00 
Tipico Bundesliga – 2. kolejka: SV MATTERSBURG – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:30
Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Głogowa)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:40
Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Głogowa)

17:40 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Gliwic)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: PIAST GLIWICE – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Gliwic)

18:25 
Championship – 1. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – SWANSEA CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

20:00 
International Champions Cup: INTER MEDIOLAN – OLYMPIQUE LYON na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj

20:10 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński

20:25
 
Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: LEGIA WARSZAWA – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)

22:00
Major League Soccer – 23. kolejka: ATLANTA UNITED – TORONTO FC na żywo
Eurosport Player
Ipla

22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn

23:55 
International Champions Cup: REAL MADRYT – JUVENTUS FC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina


06:00 Mistrzostwa Świata, Nankin, Chiny: DZIEŃ 6 na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:00 Mistrzostwa Świata, Nankin, Chiny: DZIEŃ 6 na żywo
Ipla


20:30 Gala Boksu, Cardiff, Wielka Brytania: JOE CORDINA – SEAN DODD na żywo
*(od 22:00 w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla


06:00 IEM Szanghaj – CS:GO: DZIEŃ 4 na żywo
sport.tvp.pl


14:00 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: FINAŁ DRUŻYNOWY KOBIET na żywo
*(od 14:15 w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Piotr Meissner


13:00 Ricoh Women’s Open, Lytham Saint Annes, Wielka Brytania: III RUNDA na żywo
Ipla

18:00 PGA European Tour – WGC-Bridgestone Invitational, Akron, USA: III RUNDA na żywo
*(od 19:30 w Canal+ Sport 2 HD)
 
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


18:15 Global Champions Tour, Londyn, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
*(o 23:00 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDIpla


15:35 75. Tour de Pologne 2018: ETAP 1 – START na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski

16:00 
Clasica San Sebastian, Hiszpania: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:35 
75. Tour de Pologne 2018: STUDIO na żywo
*(od 17:25 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski
Reporterzy: Bogusław Solecki, Sebastian Szczęsny, Sebastian Parfjanowicz


16:40 
75. Tour de Pologne 2018: ETAP 1 na żywo
*(od 17:30 w TVP 1 HD, od 17:45 w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski
Komentarz w Eurosporcie: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


09:40 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
*(od 10:00 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Grzegorz Dejgier

14:45 
Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Grzegorz Dejgier

20:10 
Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Grzegorz Dejgier


17:00 NBA: AFRYKA – RESZTA ŚWIATA na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke


16:00 Euro Beach Soccer League: TURCJA – WŁOCHY na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Krzysztof Kuchciak

17:15
 Euro Beach Soccer League: BIAŁORUŚ – POLSKA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Krzysztof Kuchciak


10:20 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 – ELIMINACJE na żywo
sport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi – Otylia Jędrzejczak (z Glasgow)
Reporter w TVP: Filip Czyszanowski

17:45 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 – FINAŁY na żywo
*(od 19:30 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi – Otylia Jędrzejczak (z Glasgow)
Reporter w TVP: Filip Czyszanowski


09:50 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo


14:20 
Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo


17:50 Letnia Grand Prix, Einsiedeln, Szwajcaria: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo


01:00 ATP World Tour 500, Washington, USA – 1/4 FinałuDENIS KUDLA – ANDREY RUBLEV na żywo
Polsat Sport HDIpla

01:00 
WTA Tour, San Jose, USA – 1/4 Finału: VICTORIA AZARENKA – DANIELLE COLLINS na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Joanna Sakowicz

03:00 ATP World Tour 500, Washington, USA – 1/4 FinałuALEX DE MINAUR – ANDY MURRAY na żywo
Polsat Sport HDIpla

04:00 
WTA Tour, San Jose, USA – 1/4 Finału: VENUS WILLIAMS – MARIA SAKKARI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz

13:00 ATP Challenger, Sopot, Polska – 1/2 Finału: ZDENEK KOLAR – PAOLO LORENZI na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 ATP Challenger, Sopot, Polska – 1/2 Finału: DANIEL GIMENO-TRAVER – PEDRO CACHIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 
WTA Tour, Waszyngton, USA – 1/4 Finału: MAGDA LINETTE – DONNA VEKIC na żywo
sport.tvp.pl

20:00 ATP World Tour 500, Washington, USA – 1/2 Finału: ALEXANDER ZVEREV – STEFANOS TSITSIPAS na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:00
 WTA Tour, Waszyngton, USA – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl


22:00 
WTA Tour, San Jose, USA – 1/2 Finału: ELISE MERTENS – MIHAELA BUZARNESCU na żywo
*(od 22:35 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Regulski – Dawid Celt


08:00 Enea Ironman Gdynia 2018: RELACJA na żywo
TVP Sport HD

09:05
 
Enea Ironman Gdynia 2018: RELACJA na żywo
TVP Sport HD

10:40 
Enea Ironman Gdynia 2018: RELACJA na żywo


11:45 
Enea Ironman Gdynia 2018: RELACJA na żywo


16:00
 
Enea Ironman Gdynia 2018: RELACJA na żywo
TVP Sport HD


09:50 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 – FINAŁY na żywo
*(od 12:05 także w TVP Sport HD i Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plEurosport PlayerTVP Sport HDIpla
Komentarz w TVP: Jarosław Marendziak – Marek Kolbowicz (z Glasgow)
Reporter w TVP: Beata Oryl Stroińska


09:00 Moto3 – Grand Prix Czech: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

09:55 
MotoGP – Grand Prix Czech: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

10:55 
Moto2 – Grand Prix Czech: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

12:35 
Moto3 – Grand Prix Czech: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

13:30 
MotoGP – Grand Prix Czech: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:10
 
MotoGP – Grand Prix Czech: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

14:35 
MotoGP – Grand Prix Czech: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

15:05 
Moto2 – Grand Prix Czech:  SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

16:00
British Superbike Championship, Thruxton, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


18:30 Indywidualne Mistrzostwa Polski, Leszno: STUDIO na żywo


19:00 
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Leszno: ZAWODY na żywo

inne
09:10 
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także 0 09:30, 16:05)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski / Sylwia Michałowska

18:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:45
 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:05 Magazyn SPORT na żywo


22:05 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam