Sport w TV: sobota – 4 stycznia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY 10:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga – 19. kolejka: VALENCIA CF – SD EIBAR  Komentarz: Łukasz Wiśniowski – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY


10:30 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:55 La Liga – 19. kolejka: VALENCIA CF – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Kuba Ostrowski

13:25 FA Cup – 3. runda: ROTHERHAM UNITED FC – HULL CITY AFC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula


13:25 
FA Cup – 3. runda: ROCHDALE AFC – NEWCASTLE UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Mateusz Majak

13:25 FA Cup – 3. runda: BURNLEY FC – PETERBOROUGH UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

14:55 Puchar Francji – 4. runda: AS MONACO – STADE DE REIMS na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Smokowski

15:30 FA Cup – 3. runda: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Jarosław Koliński, Dominik Guziak

15:55 La Liga – 19. kolejka: GETAFE CF – REAL MADRYT CF na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

15:55 FA Cup – 3. runda: SOUTHAMPTON FC – HUDDERSFIELD TOWN FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:55 FA Cup – 3. runda: FULHAM FC – ASTON VILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski


15:55 
FA Cup – 3. runda: BRIGHTON & HOVE ALBION FC – SHEFFIELD WEDNESDAY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak

15:55 FA Cup – 3. runda: PRESTON NORTH END FC – NORWICH CITY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

18:00 FA Cup – 3. runda: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Jarosław Koliński, Filip Kapica

18:25 La Liga – 19. kolejka: ATLETICO MADRYT – UD LEVANTE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

18:25 FA Cup – 3. runda: WOLVERHAMPTON WANDERERS FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:25 FA Cup – 3. runda: MANCHESTER CITY FC – PORT VALE FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:25 
FA Cup – 3. runda: LEICESTER CITY FC – WIGAN ATHLETIC FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Piotr Czachowski

18:25 FA Cup – 3. runda: AFC BOURNEMOUTH – LUTON TOWN FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski

20:30 La Liga – 19. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Maciej Kruk


20:55 La Liga – 19. kolejka: RCD ESPANYOL – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda (z Barcelony)

23:00 La Liga – 19. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Maciej Kruk



11:15 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: BIEGI SPRINTERSKIE STYLEM KLASYCZNYM KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosport 1: Paweł Ulbrych
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner


10:00 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla

11:30 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 2. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla

13:40 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


15:10 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 2. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


22:05 NHL: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – ST. LOUIS BLUES 
sport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Michał Ruszel


02:00 NBA: HOUSTON ROCKETS – PHILADELPHIA 76ERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk

11:10 Tahincioglu Basketball Super League – 15. kolejka: BAHCESEHIR KOLEJI – TÜRK TELEKOM na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

13:15 Tahincioglu Basketball Super League – 15. kolejka: GALATASARAY DOGA SIGORTA – GAZIANTEP BASKETBOL na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

15:30 Tahincioglu Basketball Super League – 15. kolejka: OGM ORMANSPOR – BEŞIKTAŞ SOMPO SIGORTA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

17:30 Energa Basket Liga – 15. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – TREFL SOPOT 


17:40
Magazyn PIĄTA KWARTA 


18:00 Tahincioglu Basketball Super League – 15. kolejka: TOFAŞ – AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOLL na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:10 Magazyn PIĄTA KWARTA 


20:25 Serie A – 17. kolejka: ORIORA PISTOIA – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo
Eurosport Player

20:25 
Serie A – 17. kolejka: BRESCIA – UMANA REYER VENEZIA na żywo
Eurosport Player

20:30
Liga ACB – 16. kolejka: SAN PABLO BURGOS – BARÇA LASSA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

21:30 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – MEMPHIS GRIZZLIES na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke


13:00 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: 1. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:30 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: 2. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:15 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:55 Turniej Towarzyski, Torrelavega, Hiszpania: PORTUGALIA – ROSJA na żywo
sport.tvp.pl

17:55 Turniej Towarzyski, Torrelavega, Hiszpania: HISZPANIA – POLSKA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański


23:30 Rajd Dakar 2020: ZAPOWIEDŹ 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 12. kolejka: #VOLLEYWROCŁAW – WISŁA WARSZAWA 
Ipla


14:45 PlusLiga – 13. kolejka: MKS ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:20 Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: STUDIO 
*(od 13:30 również w Eurosporcie 1 HD, od 13:45 także w TVP 1 HD)
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Sebastian Parfjanowicz
Studio w Eurosport 1: Michał Korościel – Jakub Pieczatowski
Reporterzy w Eurosport 1: Kacper Merk, Jakub Kot


14:00 Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosport 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny


15:45 Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Michał Korościel – Jakub Pieczatowski
Reporterzy: Kacper Merk, Jakub Kot


18:00 FIM SuperEnduro – Grand Prix Niemiec, Riesa, Niemcy: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła, Sergiusz Ryczel


00:00 ATP Cup, Sydney, Australia – grupa E: ARGENTYNA – POLSKA na żywo
*(do 06:00)
Ipla

01:00 ATP Cup, Brisbane, Australia – grupa A: FRANCJA – CHILE na żywo
*(do 07:00)
Polsat Sport HDIpla

07:30 ATP Cup, Sydney, Australia – grupa E: AUSTRIA – CHORWACJA na żywo
*(do 14:45)
Polsat Sport HDIpla

08:30 ATP Cup, Brisbane, Australia – grupa A: SERBIA – RPA na żywo
*(od 10:30 w Polsat Sport News HD, do 14:55)
Ipla


19:00 85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku: GALA na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:25 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

21:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:30 85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki